Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 6

Teamleden

Spelers
       
Indy Colella        
Nick Dijkstra        
Dennis Durieux        
Davey de Jong        
Stef de Jongh        
Daan Lambregts        
Quincy Luijsterburg        
Billy van de Luijtgaarden        
Yuri Mensen        
Henk van Nieuwburg        
Darcy Nijimbrere Izere        
Perry Roovers        
Tygo van Rumpt        
Guido van der Velden        
Jeroen Verwoerd        
Yuri Visser        
Aytekin Yilmaz        
Jim Yntema        
Wessel van Zunderd        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Ruud Dijkstra Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-10-2019 10:30 Groen Wit 5 Unitas'30 Zondag 6 86031 09:45
C 03-11-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 6 Wernhout 3 84895 09:30
C 10-11-2019 12:15 JEKA 16 Unitas'30 Zondag 6 85427 11:25
C 17-11-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 6 Hoeven 4 84896 11:45
C 24-11-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 6 FC Dordrecht Amateurs 4 84897 11:45
C 01-12-2019 10:00 Moerse Boys 6 Unitas'30 Zondag 6 84382 09:10
C 08-12-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 6 RSV 3 84898 11:45
C 02-02-2020 12:15 Beek Vooruit 8 Unitas'30 Zondag 6 84512 11:30
C 09-02-2020 12:00 Unitas'30 Zondag 6 JEKA 16 84899 11:30
C 16-02-2020 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 Zondag 6 83163 10:20
C 08-03-2020 12:00 Unitas'30 Zondag 6 Groen Wit 5 84900 11:30
C 15-03-2020 11:15 Wernhout 3 Unitas'30 Zondag 6 82839 10:20
C 29-03-2020 10:00 RSV 3 Unitas'30 Zondag 6 81877 09:15
C 05-04-2020 12:00 Unitas'30 Zondag 6 Moerse Boys 6 84901 11:30
C 19-04-2020 12:00 Unitas'30 Zondag 6 VVR 4 84902 11:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 4 VVR 4
C 20-10-2019 10:00 DSE 4 Victoria'03 4
C 27-10-2019 09:45 Moerse Boys 6 DSE 4
C 27-10-2019 10:00 RSV 3 Hoeven 4
C 27-10-2019 10:30 Groen Wit 5 Unitas'30 6
C 27-10-2019 11:15 Wernhout 3 Victoria'03 4
C 27-10-2019 12:15 Beek Vooruit 8 JEKA 16
C 03-11-2019 12:00 VVR 4 Moerse Boys 6
C 03-11-2019 12:00 Unitas'30 6 Wernhout 3
C 03-11-2019 12:00 JEKA 16 RSV 3
C 03-11-2019 10:00 Hoeven 4 Beek Vooruit 8
C 03-11-2019 10:00 Victoria'03 4 Groen Wit 5
C 03-11-2019 10:00 DSE 4 FC Dordrecht Amateurs 4
C 10-11-2019 09:45 Hoeven 4 Wernhout 3
C 10-11-2019 10:00 Victoria'03 4 FC Dordrecht Amateurs 4
C 10-11-2019 10:00 RSV 3 DSE 4
C 10-11-2019 10:30 Groen Wit 5 Moerse Boys 6
C 10-11-2019 12:15 JEKA 16 Unitas'30 6
C 10-11-2019 12:15 Beek Vooruit 8 VVR 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-10-2019 12:00 VVR 4 Unitas'30 Zondag 6 M (Marcel) van Dijk 83535 4 - 4
C 06-10-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 6 DSE 4 T. (Tim) Nagtegaal 84894 9 - 1
C 29-09-2019 10:00 Victoria'03 4 Unitas'30 Zondag 6 A. (Adwin) de Rooy 82184 5 - 1
C 22-09-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 6 Beek Vooruit 8 T. (Tygo) van Rumpt 84893 8 - 1
B 15-09-2019 10:30 RSV 4 Unitas'30 Zondag 6 Afgeschermd 17333 3 - 9
B 08-09-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 6 DSE 5 Afgeschermd 16694 6 - 7
B 01-09-2019 12:00 Sprundel 4 Unitas'30 Zondag 6 Afgeschermd 15946 7 - 1
V 25-08-2019 11:00 Unitas'30 Zondag 6 trainen
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2019 12:00 VVR 4 Unitas'30 6 83535 4-4
C 13-10-2019 12:00 JEKA 16 Moerse Boys 6 85425 10-0
C 13-10-2019 10:30 Groen Wit 5 Beek Vooruit 8 86030 2-2
C 13-10-2019 10:00 Victoria'03 4 RSV 3 82185 0-4
C 13-10-2019 10:00 DSE 4 Wernhout 3 82771 0-0
C 13-10-2019 09:45 Hoeven 4 FC Dordrecht Amateurs 4 83157 1-2
C 06-10-2019 10:00 Moerse Boys 6 Hoeven 4 84379 1-4
C 06-10-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 4 JEKA 16 83785 4-3
C 06-10-2019 11:15 Wernhout 3 VVR 4 82832 0-2
C 06-10-2019 12:15 Unitas'30 6 DSE 4 84894 9-1
C 06-10-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Victoria'03 4 84507 0-4
C 06-10-2019 12:00 RSV 3 Groen Wit 5 81870 0-4
C 29-09-2019 12:15 Beek Vooruit 8 FC Dordrecht Amateurs 4 84506 5-9
C 29-09-2019 12:00 JEKA 16 DSE 4 85424 7-0
C 29-09-2019 10:00 Hoeven 4 VVR 4 83156 3-2
C 29-09-2019 10:30 Groen Wit 5 Wernhout 3 86029 3-0
C 29-09-2019 10:00 Victoria'03 4 Unitas'30 6 82184 5-1
C 29-09-2019 10:00 RSV 3 Moerse Boys 6 81869 0-0
C 22-09-2019 10:00 Moerse Boys 6 Victoria'03 4 84378 1-7
C 22-09-2019 10:00 FC Dordrecht Amateurs 4 RSV 3 83784 1-1
C 22-09-2019 11:15 Wernhout 3 JEKA 16 82831 2-3
C 22-09-2019 12:00 VVR 4 Groen Wit 5 83534 1-2
C 22-09-2019 12:15 Unitas'30 6 Beek Vooruit 8 84893 8-1
C 22-09-2019 10:00 DSE 4 Hoeven 4 82770 2-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:30 RSV 4 Unitas'30 6 17333 3-9
B 15-09-2019 12:00 Sprundel 4 DSE 5 16988 8-4
B 08-09-2019 10:30 RSV 4 Sprundel 4 16560 3-6
B 08-09-2019 12:15 Unitas'30 6 DSE 5 16694 6-7
B 01-09-2019 10:00 DSE 5 RSV 4 16246 3-2
B 01-09-2019 12:00 Sprundel 4 Unitas'30 6 15946 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit 5 4 3 1 0 10 11 3 8 0
2 FC Dordrecht Amateurs 4 4 3 1 0 10 16 10 6 0
3 JEKA 16 4 3 0 1 9 23 6 17 0
4 Victoria'03 4 4 3 0 1 9 16 6 10 0
5 Unitas'30 6 4 2 1 1 7 22 11 11 0
6 Hoeven 4 4 2 0 2 6 8 7 1 0
7 RSV 3 3 1 1 1 4 5 5 0 0
8 VVR 4 4 1 1 2 4 9 9 0 0
9 DSE 4 3 1 0 2 3 3 16 -13 0
10 Beek Vooruit 8 4 0 1 3 1 8 23 -15 0
11 Wernhout 3 3 0 0 3 0 2 8 -6 0
12 Moerse Boys 6 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel 4 3 3 0 0 9 21 8 13 0
2 DSE 5 3 2 0 1 6 14 16 -2 0
3 Unitas'30 6 3 1 0 2 3 16 17 -1 0
4 RSV 4 3 0 0 3 0 8 18 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven