Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 5

Teamleden

Spelers
Wesley Anthonissen        
Rick Bartels        
Rik van de Broek        
Thijmen de Coo        
Ruben de Coo        
Roy van Dorst        
Michel van Dorst        
Michael Huijben        
Wout Klep        
Remco Lanooij        
Frederic Luksemburg        
Rutger van Oosterwijck        
Lars Rampaart        
Nico Roek        
Rick Rombouts        
Bas van de Sanden        
Tim Slotboom        
Alex van Steen        
Dennis van Steen        
Gerard Verhoek        
Ronald Wennekes        
Patrick Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Steven de Bruijn Leider
Thijmen de Coo Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 22-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 IFC 5 E. (Edwin) Hultermans 82109 09:30
C 29-09-2019 10:00 SAB 4 Unitas'30 Zondag 5 81440 09:10
C 06-10-2019 13:00 PCP 6 Unitas'30 Zondag 5 83526 12:05
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 TVC Breda 4 82110 09:30
C 10-11-2019 12:30 Groen Wit 4 Unitas'30 Zondag 5 85687 11:45
C 17-11-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 SSW 3 82111 09:30
C 24-11-2019 10:00 Bavel 7 Unitas'30 Zondag 5 86418 09:10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2019 10:00 Bavel 7 Dubbeldam 4
C 22-09-2019 10:00 Unitas'30 5 IFC 5
C 22-09-2019 10:30 TVC Breda 4 SAB 4
C 22-09-2019 13:00 PCP 6 Advendo 4
C 29-09-2019 12:00 Dubbeldam 4 TVC Breda 4
C 29-09-2019 11:00 SSW 3 PCP 6
C 29-09-2019 10:00 IFC 5 Bavel 7
C 29-09-2019 10:00 SAB 4 Unitas'30 5
C 06-10-2019 13:00 PCP 6 Unitas'30 5
C 06-10-2019 12:30 Groen Wit 4 Dubbeldam 4
C 06-10-2019 10:30 TVC Breda 4 Bavel 7
C 06-10-2019 10:00 Advendo 4 SSW 3
C 13-10-2019 10:00 Bavel 7 PCP 6
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 5 TVC Breda 4
C 13-10-2019 11:00 SSW 3 Groen Wit 4
C 13-10-2019 12:00 Dubbeldam 4 Advendo 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 15-09-2019 12:00 Virtus 4 Unitas'30 Zondag 5 B. (B.) v.d. Berg 17075 1 - 3
B 08-09-2019 10:00 Victoria'03 5 Unitas'30 Zondag 5 S. (Steven) de Bruijn 16813 1 - 4
B 01-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 DSE 4 Afgeschermd 16271 7 - 0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 DSE 4 Victoria'03 5 17291 3-3
B 15-09-2019 12:00 Virtus 4 Unitas'30 5 17075 0-0
B 11-09-2019 20:00 DSE 4 Virtus 4 16515 2-4
B 08-09-2019 10:00 Victoria'03 5 Unitas'30 5 16813 1-4
B 01-09-2019 10:00 Unitas'30 5 DSE 4 16271 7-0
B 01-09-2019 12:00 Virtus 4 Victoria'03 5 16026 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dubbeldam 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IFC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 PCP 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SAB 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SSW 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TVC Breda 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 5 3 3 0 0 9 14 2 12 0
2 Virtus 4 3 2 0 1 6 12 5 7 0
3 DSE 4 3 0 1 2 1 5 14 -9 0
4 Victoria'03 5 3 0 1 2 1 4 14 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven