Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 5

Teamleden

Spelers
Wesley Anthonissen        
Rick Bartels        
Rik van de Broek        
Thijmen de Coo        
Ruben de Coo        
Roy van Dorst        
Michel van Dorst        
Michael Huijben        
Wout Klep        
Remco Lanooij        
Frederic Luksemburg        
Rutger van Oosterwijck        
Lars Rampaart        
Nico Roek        
Rick Rombouts        
Bas van de Sanden        
Tim Slotboom        
Alex van Steen        
Dennis van Steen        
Gerard Verhoek        
Ronald Wennekes        
Patrick Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Steven de Bruijn Leider
Thijmen de Coo Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 12:00 Dubbeldam 4 Unitas'30 Zondag 5 80578
C 10-05-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 5 PCP 6 82117
C 19-04-2020 11:00 SSW 3 Unitas'30 Zondag 5 84868
C 05-04-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Advendo 4 82116
C 22-03-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Groen Wit 4 82113
C 15-03-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Bavel 7 82115
C 08-03-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 5 SAB 4 E. (Edwin) Hultermans 82114 2 - 3
C 01-03-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Dubbeldam 4 E. (Edwin) Hultermans 82112 0 - 3
C 16-02-2020 10:30 TVC Breda 4 Unitas'30 Zondag 5 H.B.C. (Henk) van der Honing 82797 5 - 8
C 02-02-2020 10:00 IFC 5 Unitas'30 Zondag 5 Afgeschermd 81733 1 - 4
C 26-01-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 5 TVC Breda 4 J. F.H. (Joeri) Stallinga… (+1) 82110 8 - 3
V 19-01-2020 10:00 Baronie 6 Unitas'30 Zondag 5
C 15-12-2019 12:30 PCP 6 Unitas'30 Zondag 5 Afgeschermd 83526 4 - 8
C 01-12-2019 11:00 Advendo 4 Unitas'30 Zondag 5 P.J. (Peter) de Leeuw 80685 2 - 3
C 24-11-2019 10:00 Bavel 7 Unitas'30 Zondag 5 L. (Laurens) Heikamp 86418 1 - 4
C 17-11-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 SSW 3 E. (Edwin) Hultermans 82111 4 - 2
C 10-11-2019 12:30 Groen Wit 4 Unitas'30 Zondag 5 S. (Steven) de Bruijn 85687 2 - 3
B 20-10-2019 09:45 Hoeven 5 Unitas'30 Zondag 5 J.C. (Joost) Zagers 91959 4 - 1
C 29-09-2019 10:00 SAB 4 Unitas'30 Zondag 5 Afgeschermd 81440 1 - 10
C 22-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 IFC 5 J. F.H. (Joeri) Stallinga 82109 1 - 0
B 15-09-2019 12:00 Virtus 4 Unitas'30 Zondag 5 Afgeschermd 17075 1 - 3
B 08-09-2019 10:00 Victoria'03 5 Unitas'30 Zondag 5 S. (Steven) de Bruijn 16813 1 - 4
B 01-09-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 DSE 4 J.R.N. (Ricardo) Kraaieveld 16271 7 - 0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 12:30 Groen Wit 4 SAB 4 85693 0-0
C 24-05-2020 12:00 Dubbeldam 4 Unitas'30 5 80578 0-0
C 24-05-2020 11:00 SSW 3 Bavel 7 84870 0-0
C 24-05-2020 10:00 Advendo 4 IFC 5 80689 0-0
C 17-05-2020 10:30 TVC Breda 4 Dubbeldam 4 82799 0-0
C 17-05-2020 10:00 SAB 4 Advendo 4 81448 0-0
C 17-05-2020 10:00 IFC 5 Groen Wit 4 81736 0-0
C 17-05-2020 13:00 PCP 6 SSW 3 83533 0-0
C 10-05-2020 10:00 Unitas'30 5 PCP 6 82117 0-0
C 10-05-2020 10:00 Bavel 7 IFC 5 86423 0-0
C 10-05-2020 11:00 SSW 3 TVC Breda 4 84869 0-0
C 10-05-2020 12:00 Dubbeldam 4 Groen Wit 4 80577 0-0
C 19-04-2020 10:00 Advendo 4 Dubbeldam 4 80688 0-0
C 19-04-2020 10:00 SAB 4 IFC 5 81447 0-0
C 19-04-2020 11:00 SSW 3 Unitas'30 5 84868 0-0
C 19-04-2020 12:30 Groen Wit 4 TVC Breda 4 85692 0-0
C 19-04-2020 13:00 PCP 6 Bavel 7 83532 0-0
C 05-04-2020 10:00 IFC 5 Dubbeldam 4 81735 0-0
C 05-04-2020 10:00 SAB 4 SSW 3 81446 0-0
C 05-04-2020 10:00 Unitas'30 5 Advendo 4 82116 0-0
C 05-04-2020 10:00 Bavel 7 Groen Wit 4 86422 0-0
C 29-03-2020 11:00 SSW 3 IFC 5 84867 0-0
C 29-03-2020 10:00 Advendo 4 TVC Breda 4 80687 0-0
C 29-03-2020 12:30 Groen Wit 4 PCP 6 85691 0-0
C 29-03-2020 12:00 Dubbeldam 4 SAB 4 80576 0-0
C 22-03-2020 10:00 Unitas'30 5 Groen Wit 4 82113 0-0
C 22-03-2020 10:30 TVC Breda 4 IFC 5 82796 0-0
C 22-03-2020 13:00 PCP 6 SAB 4 83530 0-0
C 22-03-2020 11:15 Bavel 7 Advendo 4 86420 0-0
C 15-03-2020 12:30 Groen Wit 4 Advendo 4 85690 0-0
C 15-03-2020 12:00 Dubbeldam 4 SSW 3 80575 0-0
C 15-03-2020 10:00 Unitas'30 5 Bavel 7 82115 0-0
C 15-03-2020 10:30 TVC Breda 4 PCP 6 82798 0-0
C 08-03-2020 12:15 PCP 6 Dubbeldam 4 83531 3-0
C 08-03-2020 10:00 Bavel 7 TVC Breda 4 86421 3-5
C 08-03-2020 10:00 Unitas'30 5 SAB 4 82114 2-3
C 08-03-2020 11:00 SSW 3 Advendo 4 84866 3-6
C 01-03-2020 10:30 TVC Breda 4 Advendo 4 82795 1-8
C 01-03-2020 10:00 SAB 4 Bavel 7 81445 0-0
C 01-03-2020 12:30 Groen Wit 4 SSW 3 85689 5-5
C 01-03-2020 10:00 Unitas'30 5 Dubbeldam 4 82112 0-3
C 16-02-2020 10:00 IFC 5 PCP 6 81734 0-0
C 16-02-2020 10:30 TVC Breda 4 Unitas'30 5 82797 5-8
C 02-02-2020 12:00 Dubbeldam 4 Bavel 7 80574 0-0
C 02-02-2020 10:00 IFC 5 Unitas'30 5 81733 1-4
C 02-02-2020 11:00 Advendo 4 PCP 6 80686 5-4
C 02-02-2020 10:00 SAB 4 TVC Breda 4 81444 8-4
C 26-01-2020 10:00 SAB 4 Dubbeldam 4 94236 1-4
C 26-01-2020 10:00 Unitas'30 5 TVC Breda 4 82110 8-3
C 26-01-2020 10:00 IFC 5 Advendo 4 81729 3-3
C 19-01-2020 12:30 Groen Wit 4 Dubbeldam 4 85685 4-4
C 15-12-2019 10:00 SAB 4 Groen Wit 4 81441 3-6
C 15-12-2019 12:30 PCP 6 Unitas'30 5 83526 4-8
C 08-12-2019 10:00 Bavel 7 SSW 3 86419 4-7
C 08-12-2019 10:00 IFC 5 SAB 4 81732 6-1
C 08-12-2019 13:00 PCP 6 Groen Wit 4 83529 4-3
C 01-12-2019 12:00 Dubbeldam 4 IFC 5 80573 4-4
C 01-12-2019 11:00 SSW 3 SAB 4 84865 0-9
C 01-12-2019 12:30 Groen Wit 4 Bavel 7 85688 4-1
C 01-12-2019 11:00 Advendo 4 Unitas'30 5 80685 2-3
C 24-11-2019 10:00 IFC 5 SSW 3 81731 1-3
C 24-11-2019 10:00 SAB 4 Dubbeldam 4 81443 0-0
C 24-11-2019 10:00 Advendo 4 Groen Wit 4 80684 7-0
C 24-11-2019 10:00 Bavel 7 Unitas'30 5 86418 1-4
C 17-11-2019 10:00 Bavel 7 SAB 4 86417 1-4
C 17-11-2019 10:00 Unitas'30 5 SSW 3 82111 4-2
C 17-11-2019 13:00 PCP 6 IFC 5 83528 5-0
C 17-11-2019 10:30 TVC Breda 4 Groen Wit 4 82794 8-7
C 10-11-2019 12:30 Groen Wit 4 Unitas'30 5 85687 2-3
C 10-11-2019 10:00 SSW 3 Dubbeldam 4 84864 6-2
C 10-11-2019 10:00 IFC 5 TVC Breda 4 81730 9-1
C 10-11-2019 10:00 SAB 4 PCP 6 81442 1-4
C 10-11-2019 10:00 Advendo 4 Bavel 7 80683 10-1
C 03-11-2019 11:00 PCP 6 TVC Breda 4 83527 9-5
C 27-10-2019 10:00 Advendo 4 SAB 4 80682 5-2
C 27-10-2019 10:30 TVC Breda 4 SSW 3 82793 1-9
C 27-10-2019 12:00 Dubbeldam 4 PCP 6 80572 3-2
C 27-10-2019 12:30 Groen Wit 4 IFC 5 85686 2-6
C 13-10-2019 12:00 Dubbeldam 4 Advendo 4 80571 5-0
C 13-10-2019 11:00 SSW 3 Groen Wit 4 84863 1-4
C 13-10-2019 10:00 Bavel 7 PCP 6 86416 2-4
C 06-10-2019 10:30 TVC Breda 4 Bavel 7 82792 3-2
C 06-10-2019 10:00 Advendo 4 SSW 3 80681 1-4
C 29-09-2019 10:00 SAB 4 Unitas'30 5 81440 1-10
C 29-09-2019 11:00 SSW 3 PCP 6 84862 3-3
C 29-09-2019 12:00 Dubbeldam 4 TVC Breda 4 80570 7-3
C 29-09-2019 10:00 IFC 5 Bavel 7 81728 2-0
C 22-09-2019 10:00 Bavel 7 Dubbeldam 4 86415 0-6
C 22-09-2019 13:00 PCP 6 Advendo 4 83525 4-0
C 22-09-2019 10:30 TVC Breda 4 SAB 4 82791 4-5
C 22-09-2019 10:00 Unitas'30 5 IFC 5 82109 1-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2019 09:45 Hoeven 5 Unitas'30 5 91959 4-1
B 15-09-2019 10:00 DSE 4 Victoria'03 5 17291 3-3
B 15-09-2019 12:00 Virtus 4 Unitas'30 5 17075 1-3
B 11-09-2019 20:00 DSE 4 Virtus 4 16515 2-4
B 08-09-2019 10:00 Victoria'03 5 Unitas'30 5 16813 1-4
B 01-09-2019 10:00 Unitas'30 5 DSE 4 16271 7-0
B 01-09-2019 12:00 Virtus 4 Victoria'03 5 16026 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 5 12 10 0 2 30 55 27 28 0
2 PCP 6 11 7 1 3 22 46 30 16 0
3 Dubbeldam 4 10 6 2 2 20 38 23 15 0
4 Advendo 4 11 6 1 4 19 47 30 17 0
5 SSW 3 11 5 2 4 17 43 40 3 0
6 SAB 4 11 5 0 6 15 38 46 -8 0
7 IFC 5 10 4 2 4 14 32 24 8 0
8 Groen Wit 4 10 3 2 5 11 37 42 -5 0
9 TVC Breda 4 12 3 0 9 9 43 83 -40 0
10 Bavel 7 10 0 0 10 0 15 49 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven 5 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Unitas'30 5 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven