Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 4

Teamleden

Spelers
Rens van den Beemd Keeper      
Joey van den Berk        
Sander Buijk        
Mitch Buiks        
Ramon de Caluwe        
Rick van der Corput        
Rik Frijters        
Jim Goosen        
Youri de Graaf        
Niels Halters        
Mats Horsten        
Nick Knijnenburg        
Timo Lauwerijssen        
Nick van Mechelen        
Gabriël Nouws        
Matthijs Spijkers        
Teun Staaltjens        
Yanick de Weert        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoördinator Senioren Recreatief
Tim Heeren Leider
Robin Sprenkels Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-10-2019 10:00 Victoria'03 3 Unitas'30 Zondag 4 75917 09:00
C 03-11-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 4 Sprundel 3 75884 11:30
C 10-11-2019 12:00 SC Gastel 5 Unitas'30 Zondag 4 75797 10:55
C 17-11-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 4 Beek Vooruit 3 75885 11:30
C 24-11-2019 11:00 VVR 3 Unitas'30 Zondag 4 76432 10:00
C 01-12-2019 11:00 DEVO 2 Unitas'30 Zondag 4 75524 10:02
C 08-12-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 4 Dubbeldam 3 75886 11:30
C 02-02-2020 11:30 Halsteren 3 Unitas'30 Zondag 4 76314 10:20
C 09-02-2020 12:15 Unitas'30 Zondag 4 SC Gastel 5 75887 11:30
C 16-02-2020 12:30 Nieuw Borgvliet 3 Unitas'30 Zondag 4 76873 11:10
C 08-03-2020 12:15 Unitas'30 Zondag 4 IFC 2 75888 11:30
C 15-03-2020 12:15 Unitas'30 Zondag 4 VVR 3 75889 11:30
C 29-03-2020 10:00 Sprundel 3 Unitas'30 Zondag 4 76523 09:00
C 05-04-2020 12:15 Unitas'30 Zondag 4 DEVO 2 75890 11:30
C 19-04-2020 12:15 Beek Vooruit 3 Unitas'30 Zondag 4 76721 11:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2019 12:30 Nieuw Borgvliet 3 VVR 3
C 20-10-2019 12:15 Beek Vooruit 3 SC Gastel 5
C 27-10-2019 12:30 Nieuw Borgvliet 3 Beek Vooruit 3
C 27-10-2019 12:00 SC Gastel 5 Halsteren 3
C 27-10-2019 12:00 Dubbeldam 3 RCD 3
C 27-10-2019 11:00 DEVO 2 IFC 2
C 27-10-2019 10:00 Sprundel 3 VVR 3
C 27-10-2019 10:00 Victoria'03 3 Unitas'30 4
C 03-11-2019 12:15 Unitas'30 4 Sprundel 3
C 03-11-2019 12:15 Beek Vooruit 3 Dubbeldam 3
C 03-11-2019 12:00 IFC 2 SC Gastel 5
C 03-11-2019 11:30 Halsteren 3 DEVO 2
C 03-11-2019 11:00 VVR 3 Victoria'03 3
C 03-11-2019 11:00 RCD 3 Nieuw Borgvliet 3
C 10-11-2019 11:30 Halsteren 3 Nieuw Borgvliet 3
C 10-11-2019 11:30 DEVO 2 VVR 3
C 10-11-2019 12:00 Dubbeldam 3 Victoria'03 3
C 10-11-2019 12:00 IFC 2 RCD 3
C 10-11-2019 12:00 SC Gastel 5 Unitas'30 4
C 10-11-2019 12:15 Beek Vooruit 3 Sprundel 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2019 12:15 Unitas'30 4 Nieuw Borgvliet 3 75883 1-5
C 13-10-2019 12:00 IFC 2 Victoria'03 3 75674 0-0
C 13-10-2019 12:00 Dubbeldam 3 DEVO 2 75356 7-1
C 13-10-2019 11:30 Halsteren 3 Sprundel 3 76309 3-2
C 13-10-2019 11:00 VVR 3 RCD 3 76429 2-1
C 06-10-2019 10:00 Victoria'03 3 Halsteren 3 75916 2-0
C 06-10-2019 10:00 Sprundel 3 IFC 2 76516 1-1
C 06-10-2019 11:00 RCD 3 Unitas'30 4 75509 2-1
C 06-10-2019 11:00 DEVO 2 Beek Vooruit 3 75520 1-1
C 06-10-2019 12:00 SC Gastel 5 Dubbeldam 3 75795 1-6
C 29-09-2019 12:15 Beek Vooruit 3 RCD 3 76713 2-3
C 29-09-2019 12:00 SC Gastel 5 Victoria'03 3 75794 1-1
C 29-09-2019 12:00 Dubbeldam 3 Nieuw Borgvliet 3 75355 5-1
C 29-09-2019 12:00 IFC 2 Unitas'30 4 75673 1-4
C 29-09-2019 11:30 Halsteren 3 VVR 3 76308 3-2
C 29-09-2019 11:15 DEVO 2 Sprundel 3 75519 1-1
C 22-09-2019 10:00 Sprundel 3 SC Gastel 5 76515 1-7
C 22-09-2019 11:00 RCD 3 DEVO 2 75508 4-3
C 22-09-2019 11:00 VVR 3 Dubbeldam 3 76428 1-3
C 22-09-2019 12:15 Unitas'30 4 Halsteren 3 75882 1-4
C 22-09-2019 12:30 Nieuw Borgvliet 3 IFC 2 76866 4-3
C 22-09-2019 10:00 Victoria'03 3 Beek Vooruit 3 75915 2-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 11:30 VC Vlissingen 2 Unitas'30 4 17114 6-0
B 15-09-2019 12:00 SC Welberg 2 Biervliet 2 17294 4-0
B 08-09-2019 12:00 SC Welberg 2 VC Vlissingen 2 16519 3-0
B 08-09-2019 12:30 Biervliet 2 Unitas'30 4 16875 5-2
B 01-09-2019 11:30 VC Vlissingen 2 Biervliet 2 16061 4-0
B 01-09-2019 12:15 Unitas'30 4 SC Welberg 2 16272 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dubbeldam 3 4 4 0 0 12 21 4 17 0
2 Halsteren 3 4 3 0 1 9 10 7 3 0
3 RCD 3 4 3 0 1 9 10 8 2 0
4 Nieuw Borgvliet 3 3 2 0 1 6 10 9 1 0
5 SC Gastel 5 3 1 1 1 4 9 8 1 0
6 Victoria'03 3 3 1 1 1 4 5 4 1 0
7 Beek Vooruit 3 3 1 1 1 4 6 6 0 0
8 VVR 3 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
9 Unitas'30 4 4 1 0 3 3 7 12 -5 0
10 DEVO 2 4 0 2 2 2 6 13 -7 0
11 Sprundel 3 4 0 2 2 2 5 12 -7 0
12 IFC 2 3 0 1 2 1 5 9 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg 2 3 2 1 0 7 9 2 7 0
2 VC Vlissingen 2 3 2 0 1 6 10 3 7 0
3 Biervliet 2 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
4 Unitas'30 4 3 0 1 2 1 4 13 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven