Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Unitas'30 Zondag 3

Teamleden

Spelers
Rob Coremans Keeper      
Arjen Coremans        
Inthujan Elayathamby        
Mark-Jan Fluit        
Simon Hanemaaijer        
Michael van Hulst        
Max Joosten        
Kawa Mohammadi        
Kevin Oomen        
Robert Oomen        
Sander Oostlander        
Jeroen van Poppel        
Rob van Poppel        
Ralph Rosbak        
Patrick Schalk        
Diego Serna Neira        
Jeroen Timmers        
Sven Valentijn        
Frank van Vugt        
Eddy van Vugt        
Stefan Wiegerink        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepscoƶrdinator Senioren Recreatief
Frank van Vugt Leider
Edwin van Zundert Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 08-12-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 FC Dordrecht Amateurs 2 J. (Jarno) Hermus 24368 10:00
C 02-02-2020 13:00 TVC Breda 2 Unitas'30 Zondag 3 24408 12:15
C 09-02-2020 10:30 Unitas'30 Zondag 3 JEKA 4 24511 10:00
C 16-02-2020 12:00 Moerse Boys 3 Unitas'30 Zondag 3 24574 11:10
C 08-03-2020 10:30 Unitas'30 Zondag 3 MOC'17 4 24632 10:00
C 15-03-2020 11:00 Oosterhout 2 Unitas'30 Zondag 3 24695 10:05
C 29-03-2020 10:30 Unitas'30 Zondag 3 DSE 2 24731 10:00
C 05-04-2020 10:30 RSV 2 Unitas'30 Zondag 3 24790 09:45
C 19-04-2020 11:45 FC Dordrecht Amateurs 2 Unitas'30 Zondag 3 24859 10:45
C 10-05-2020 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Zundert 3 24951 10:00
C 17-05-2020 11:00 SC Emma 2 Unitas'30 Zondag 3 25021 10:00
C 24-05-2020 10:30 Unitas'30 Zondag 3 Schijf 2 25061 10:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 08-12-2019 10:00 MOC'17 4 Oosterhout 2
C 08-12-2019 10:30 Unitas'30 3 FC Dordrecht Amateurs 2
C 08-12-2019 10:30 RSV 2 Zundert 3
C 08-12-2019 11:00 DSE 2 Moerse Boys 3
C 08-12-2019 11:00 SC Emma 2 JEKA 4
C 08-12-2019 12:30 Schijf 2 TVC Breda 2
C 15-12-2019 12:00 Zundert 3 JEKA 4
C 15-12-2019 11:00 DSE 2 RSV 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-12-2019 11:00 TVC Breda 2 SC Emma 2 23899 1-1
C 01-12-2019 12:00 Moerse Boys 3 MOC'17 4 23911 1-1
C 01-12-2019 12:00 Zundert 3 DSE 2 23891 2-4
C 01-12-2019 11:45 FC Dordrecht Amateurs 2 Schijf 2 23855 0-2
C 01-12-2019 10:30 Unitas'30 3 RSV 2 23870 1-1
C 01-12-2019 10:00 JEKA 4 Oosterhout 2 23884 3-2
C 24-11-2019 10:00 MOC'17 4 JEKA 4 23841 0-0
C 24-11-2019 10:30 RSV 2 FC Dordrecht Amateurs 2 23797 11-1
C 24-11-2019 11:00 SC Emma 2 DSE 2 23819 3-1
C 24-11-2019 11:00 Oosterhout 2 Moerse Boys 3 23845 3-1
C 24-11-2019 12:00 Zundert 3 TVC Breda 2 23825 0-5
C 24-11-2019 12:30 Schijf 2 Unitas'30 3 23805 2-2
C 17-11-2019 10:30 RSV 2 TVC Breda 2 23731 4-0
C 17-11-2019 10:30 Unitas'30 3 Moerse Boys 3 23782 3-1
C 17-11-2019 11:00 DSE 2 JEKA 4 23751 4-3
C 17-11-2019 11:00 SC Emma 2 Oosterhout 2 23764 3-1
C 17-11-2019 11:45 FC Dordrecht Amateurs 2 Zundert 3 23767 0-4
C 17-11-2019 12:30 Schijf 2 MOC'17 4 23739 1-1
C 10-11-2019 10:00 JEKA 4 Unitas'30 3 23664 3-1
C 10-11-2019 10:00 MOC'17 4 RSV 2 23698 0-2
C 10-11-2019 11:00 Oosterhout 2 Schijf 2 23702 3-1
C 10-11-2019 12:00 Zundert 3 SC Emma 2 23671 4-2
C 10-11-2019 12:00 Moerse Boys 3 FC Dordrecht Amateurs 2 23713 5-2
C 10-11-2019 11:00 TVC Breda 2 DSE 2 23679 2-2
C 03-11-2019 12:30 Schijf 2 RSV 2 23596 1-1
C 03-11-2019 11:00 Oosterhout 2 TVC Breda 2 23647 2-5
C 03-11-2019 11:00 SC Emma 2 FC Dordrecht Amateurs 2 23621 6-0
C 03-11-2019 11:00 DSE 2 Unitas'30 3 23608 4-1
C 03-11-2019 10:00 MOC'17 4 Zundert 3 23643 2-1
C 03-11-2019 09:30 JEKA 4 Moerse Boys 3 23631 3-3
C 27-10-2019 13:00 TVC Breda 2 MOC'17 4 23569 2-3
C 27-10-2019 12:00 Moerse Boys 3 Schijf 2 23581 1-3
C 27-10-2019 12:00 Zundert 3 Oosterhout 2 23561 5-0
C 27-10-2019 11:45 FC Dordrecht Amateurs 2 DSE 2 23536 1-1
C 27-10-2019 10:30 Unitas'30 3 SC Emma 2 23551 7-2
C 27-10-2019 10:00 RSV 2 JEKA 4 23533 1-4
C 20-10-2019 12:00 Zundert 3 Unitas'30 3 23341 0-2
C 13-10-2019 09:30 JEKA 4 TVC Breda 2 23488 1-3
C 13-10-2019 10:00 MOC'17 4 Unitas'30 3 23500 3-4
C 13-10-2019 11:00 SC Emma 2 Schijf 2 23478 4-2
C 13-10-2019 11:00 DSE 2 RSV 2 23465 0-0
C 13-10-2019 11:00 Oosterhout 2 FC Dordrecht Amateurs 2 23504 6-0
C 13-10-2019 12:00 Moerse Boys 3 Zundert 3 23515 3-0
C 06-10-2019 11:00 RSV 2 SC Emma 2 23401 1-1
C 06-10-2019 10:30 Unitas'30 3 Oosterhout 2 23430 6-3
C 06-10-2019 11:45 FC Dordrecht Amateurs 2 MOC'17 4 23415 5-5
C 06-10-2019 12:30 Schijf 2 DSE 2 23409 5-1
C 06-10-2019 13:00 TVC Breda 2 Moerse Boys 3 23448 1-4
C 29-09-2019 09:30 JEKA 4 Schijf 2 23334 3-1
C 29-09-2019 10:00 MOC'17 4 SC Emma 2 23368 3-1
C 29-09-2019 11:00 Oosterhout 2 DSE 2 23372 4-1
C 29-09-2019 12:00 Moerse Boys 3 RSV 2 23383 0-0
C 29-09-2019 13:00 TVC Breda 2 FC Dordrecht Amateurs 2 23349 7-1
C 22-09-2019 12:30 Schijf 2 Zundert 3 23277 1-4
C 22-09-2019 11:45 FC Dordrecht Amateurs 2 JEKA 4 23305 0-5
C 22-09-2019 11:00 DSE 2 MOC'17 4 23289 3-1
C 22-09-2019 11:00 SC Emma 2 Moerse Boys 3 23302 3-5
C 22-09-2019 10:30 Unitas'30 3 TVC Breda 2 23320 3-2
C 22-09-2019 10:30 RSV 2 Oosterhout 2 23269 3-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Unitas'30 3 17219 6-1
B 15-09-2019 11:45 Sprundel 2 Victoria'03 2 16989 1-0
B 08-09-2019 10:30 Unitas'30 3 Victoria'03 2 16819 0-4
B 08-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Sprundel 2 16439 1-5
B 01-09-2019 11:30 Victoria'03 2 Beek Vooruit 2 16268 1-7
B 01-09-2019 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 3 15947 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 3 10 6 2 2 20 30 21 9 0
2 JEKA 4 8 5 1 2 16 25 15 10 0
3 Moerse Boys 3 10 4 3 3 15 24 19 5 0
4 DSE 2 9 4 2 3 14 21 22 -1 0
5 TVC Breda 2 10 4 2 4 14 28 21 7 0
6 SC Emma 2 10 4 2 4 14 26 25 1 0
7 RSV 2 9 4 4 1 13 24 9 15 3
8 Zundert 3 9 4 0 5 12 20 19 1 0
9 MOC'17 4 9 3 3 3 12 19 20 -1 0
10 Schijf 2 10 3 3 4 12 19 20 -1 0
11 Oosterhout 2 10 4 0 6 12 25 28 -3 0
12 FC Dordrecht Amateurs 2 10 0 2 8 2 10 52 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel 2 3 3 0 0 9 11 1 10 0
2 Beek Vooruit 2 3 2 0 1 6 14 7 7 0
3 Victoria'03 2 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
4 Unitas'30 3 3 0 0 3 0 1 15 -14 0

Training

Berichten



Terug naar boven