Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Unitas'30 Zondag 2

Teamleden

Spelers
 
Overige teamleden
Ben Stadhouders Leider
Martijn Verhoeven Ass. scheids.
Patrick Arnouts Trainer/Coach
Cees van de Luijtgaarden Groepsco├Ârdinator Senioren Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2020 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Madese Boys 2 Mikel Snijders (S) 10:30
C 02-02-2020 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Rood-Wit W 2 Afgeschermd 24407 10:30
C 09-02-2020 12:00 Wernhout 2 Unitas'30 Zondag 2 24490 10:35
C 16-02-2020 11:30 Unitas'30 Zondag 2 SC Gastel 2 24539 10:30
C 08-03-2020 11:30 Steenbergen 2 Unitas'30 Zondag 2 24643 09:55
C 15-03-2020 12:00 VVR 2 Unitas'30 Zondag 2 24673 10:45
C 29-03-2020 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Terneuzen 2 24759 10:30
C 05-04-2020 09:30 Roosendaal 3 Unitas'30 Zondag 2 24805 08:10
C 19-04-2020 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Virtus 2 24891 10:30
C 10-05-2020 11:30 DOSKO 2 Unitas'30 Zondag 2 24949 10:05
C 17-05-2020 12:00 Zundert 2 Unitas'30 Zondag 2 25038 10:40
C 24-05-2020 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Sprundel 2 25089 10:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 02-02-2020 11:30 Unitas'30 2 Rood-Wit W 2
C 02-02-2020 11:30 Steenbergen 2 SC Gastel 2
C 02-02-2020 11:30 Virtus 2 Wernhout 2
C 02-02-2020 11:45 Sprundel 2 Roosendaal 3
C 02-02-2020 12:00 VVR 2 DOSKO 2
C 02-02-2020 12:00 Zundert 2 Terneuzen 2
C 09-02-2020 14:30 SC Gastel 2 Virtus 2
C 09-02-2020 12:00 Wernhout 2 Unitas'30 2
C 09-02-2020 12:00 Terneuzen 2 Sprundel 2
C 09-02-2020 11:30 DOSKO 2 Steenbergen 2
C 09-02-2020 11:00 Rood-Wit W 2 Zundert 2
C 09-02-2020 09:30 Roosendaal 3 VVR 2
C 16-02-2020 11:30 Virtus 2 DOSKO 2
C 16-02-2020 11:30 Unitas'30 2 SC Gastel 2
C 16-02-2020 11:45 Sprundel 2 Rood-Wit W 2
C 16-02-2020 12:00 Terneuzen 2 Roosendaal 3
C 16-02-2020 12:00 VVR 2 Steenbergen 2
C 16-02-2020 12:00 Zundert 2 Wernhout 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 19-01-2020 12:00 Unitas'30 Zondag 2 Moerse Boys 2 4-2
B 15-12-2019 11:30 Roosendaal 2 Unitas'30 Zondag 2 Afgeschermd 94172 3 - 1
C 08-12-2019 11:30 Terneuzen 2 Unitas'30 Zondag 2 NJM (Nico) Overbeeke 24330 1 - 3
C 01-12-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Roosendaal 3 G. (Gerwin) Oomen 23898 3 - 1
C 24-11-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 VVR 2 G. (Gerwin) Oomen 23832 6 - 0
C 17-11-2019 14:30 SC Gastel 2 Unitas'30 Zondag 2 T. (Tim) Brouwers 23772 4 - 3
C 10-11-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Wernhout 2 M.J.A. (Rene) Schouten 23678 5 - 2
C 03-11-2019 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 Zondag 2 E. (Ertin) Ozkan 23637 2 - 6
C 27-10-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Zundert 2 NJM (Nico) Overbeeke 23568 3 - 0
B 20-10-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 FC Tilburg 2 J.G.M. (John) van Rijsbergen 90950 6 - 0
C 13-10-2019 11:30 Virtus 2 Unitas'30 Zondag 2 P.C. (Piet) Zijdemans 23519 7 - 3
C 06-10-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Steenbergen 2 B. (Bekir) Ozel 23447 6 - 1
C 29-09-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 DOSKO 2 L.H. (Leo) Berkeveld 23348 3 - 3
C 22-09-2019 11:30 Rood-Wit W 2 Unitas'30 Zondag 2 Afgeschermd 23282 0 - 3
V 17-09-2019 20:15 Unitas'30 Zondag 2 Tholense Boys 2 Edwin Hultermans (S)
B 15-09-2019 12:00 WDS'19 2 Unitas'30 Zondag 2 T. (Tjeu) Rijsewijk 17079 1 - 13
B 08-09-2019 11:30 Roosendaal 4 Unitas'30 Zondag 2 M. (Martijn) Verhoeven 16705 2 - 3
B 01-09-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 DSE 2 M. (Michael) van Eekelen 16273 7 - 0
V 27-08-2019 20:00 MOC17 2 Unitas'30 Zondag 2
V 25-08-2019 13:00 Rood Wit 2 Unitas'30 Zondag 2
V 17-08-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 2 Zundert 2 Ties Reijne (S) 7-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-12-2019 20:00 Rood-Wit W 2 VVR 2 24341 1-1
C 15-12-2019 11:30 Steenbergen 2 Virtus 2 94094 4-3
C 08-12-2019 11:30 Terneuzen 2 Unitas'30 2 24330 1-3
C 08-12-2019 12:00 Wernhout 2 Steenbergen 2 24358 3-6
C 08-12-2019 11:45 Sprundel 2 Zundert 2 24377 4-1
C 08-12-2019 12:30 DOSKO 2 SC Gastel 2 24366 1-1
C 08-12-2019 09:30 Roosendaal 3 Virtus 2 24343 3-1
C 01-12-2019 11:30 DOSKO 2 Terneuzen 2 23868 4-0
C 01-12-2019 11:30 Steenbergen 2 Zundert 2 23881 1-5
C 01-12-2019 11:30 Unitas'30 2 Roosendaal 3 23898 3-1
C 01-12-2019 11:30 Virtus 2 Sprundel 2 23915 1-2
C 01-12-2019 12:00 VVR 2 Wernhout 2 23900 0-0
C 01-12-2019 14:30 SC Gastel 2 Rood-Wit W 2 23860 3-1
C 24-11-2019 11:30 Rood-Wit W 2 DOSKO 2 23810 2-1
C 24-11-2019 11:30 Unitas'30 2 VVR 2 23832 6-0
C 24-11-2019 11:45 Sprundel 2 Steenbergen 2 23835 7-1
C 24-11-2019 12:00 Terneuzen 2 SC Gastel 2 23799 2-2
C 24-11-2019 12:00 Wernhout 2 Roosendaal 3 23816 1-0
C 24-11-2019 12:00 Zundert 2 Virtus 2 23847 2-1
C 17-11-2019 09:30 Roosendaal 3 Steenbergen 2 23746 5-2
C 17-11-2019 11:30 Rood-Wit W 2 Sprundel 2 23744 2-1
C 17-11-2019 12:00 Terneuzen 2 VVR 2 23733 9-0
C 17-11-2019 12:00 Wernhout 2 Zundert 2 23761 3-2
C 17-11-2019 12:30 DOSKO 2 Virtus 2 23780 1-3
C 17-11-2019 14:30 SC Gastel 2 Unitas'30 2 23772 4-3
C 10-11-2019 11:30 Steenbergen 2 DOSKO 2 23661 2-5
C 10-11-2019 11:30 Unitas'30 2 Wernhout 2 23678 5-2
C 10-11-2019 11:30 Virtus 2 SC Gastel 2 23717 2-1
C 10-11-2019 11:45 Sprundel 2 Terneuzen 2 23692 1-1
C 10-11-2019 12:00 VVR 2 Roosendaal 3 23680 1-2
C 10-11-2019 12:00 Zundert 2 Rood-Wit W 2 23704 1-1
C 03-11-2019 12:00 Zundert 2 VVR 2 23649 3-3
C 03-11-2019 12:00 Wernhout 2 SC Gastel 2 23618 2-1
C 03-11-2019 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 2 23637 2-6
C 03-11-2019 11:30 Steenbergen 2 Virtus 2 23628 0-0
C 03-11-2019 11:30 Rood-Wit W 2 Terneuzen 2 23601 5-1
C 03-11-2019 09:30 Roosendaal 3 DOSKO 2 23603 5-2
C 27-10-2019 11:30 Virtus 2 Rood-Wit W 2 23585 4-3
C 27-10-2019 11:30 DOSKO 2 Wernhout 2 23549 7-0
C 27-10-2019 11:30 Unitas'30 2 Zundert 2 23568 3-0
C 27-10-2019 12:00 Terneuzen 2 Steenbergen 2 23535 7-2
C 27-10-2019 12:00 VVR 2 Sprundel 2 23570 2-2
C 27-10-2019 14:30 SC Gastel 2 Roosendaal 3 23541 0-4
C 20-10-2019 12:00 Zundert 2 Roosendaal 3 23374 1-3
C 13-10-2019 10:30 Roosendaal 3 Terneuzen 2 23460 4-4
C 13-10-2019 11:30 Steenbergen 2 VVR 2 23485 5-2
C 13-10-2019 11:30 Virtus 2 Unitas'30 2 23519 7-3
C 13-10-2019 11:45 Sprundel 2 DOSKO 2 23494 1-1
C 13-10-2019 12:00 Zundert 2 SC Gastel 2 23506 0-4
C 13-10-2019 12:00 Wernhout 2 Rood-Wit W 2 23475 2-0
C 06-10-2019 11:30 Rood-Wit W 2 Roosendaal 3 23414 2-1
C 06-10-2019 12:30 DOSKO 2 Zundert 2 23428 8-2
C 06-10-2019 11:30 Unitas'30 2 Steenbergen 2 23447 6-1
C 06-10-2019 12:00 Terneuzen 2 Wernhout 2 23403 6-2
C 06-10-2019 12:00 VVR 2 Virtus 2 23449 5-2
C 06-10-2019 14:30 SC Gastel 2 Sprundel 2 23420 4-1
C 29-09-2019 11:30 Virtus 2 Terneuzen 2 23387 5-2
C 29-09-2019 11:30 Steenbergen 2 Rood-Wit W 2 23331 1-4
C 29-09-2019 11:30 Unitas'30 2 DOSKO 2 23348 3-3
C 29-09-2019 11:45 Sprundel 2 Wernhout 2 23362 2-1
C 29-09-2019 12:00 VVR 2 SC Gastel 2 23350 2-2
C 22-09-2019 14:30 SC Gastel 2 Steenbergen 2 23310 1-4
C 22-09-2019 12:00 Wernhout 2 Virtus 2 23299 2-2
C 22-09-2019 12:00 Terneuzen 2 Zundert 2 23271 1-8
C 22-09-2019 11:30 DOSKO 2 VVR 2 23318 5-2
C 22-09-2019 11:30 Rood-Wit W 2 Unitas'30 2 23282 0-3
C 22-09-2019 09:30 Roosendaal 3 Sprundel 2 23284 7-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2019 11:30 Unitas'30 2 FC Tilburg 2 90950 6-0
B 15-09-2019 11:00 DSE 2 Roosendaal 4 17292 1-2
B 15-09-2019 12:00 WDS'19 2 Unitas'30 2 17079 1-13
B 08-09-2019 11:00 DSE 2 WDS'19 2 16516 4-3
B 08-09-2019 11:30 Roosendaal 4 Unitas'30 2 16705 2-3
B 01-09-2019 11:30 Unitas'30 2 DSE 2 16273 7-0
B 01-09-2019 12:00 WDS'19 2 Roosendaal 4 16030 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 2 11 8 1 2 25 44 21 23 0
2 Roosendaal 3 11 7 1 3 22 35 20 15 0
3 DOSKO 2 11 5 3 3 18 38 21 17 0
4 Rood-Wit W 2 11 5 2 4 17 21 19 2 0
5 Virtus 2 11 5 1 5 16 31 28 3 0
6 SC Gastel 2 11 4 3 4 15 23 22 1 0
7 Sprundel 2 11 4 3 4 15 26 27 -1 0
8 Wernhout 2 11 4 2 5 14 18 31 -13 0
9 Terneuzen 2 11 3 3 5 12 34 36 -2 0
10 Steenbergen 2 11 4 0 7 12 29 48 -19 0
11 Zundert 2 11 3 2 6 11 25 32 -7 0
12 VVR 2 11 1 5 5 8 18 37 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 FC Tilburg 2 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 2 A 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 13-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 20-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 27-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 03-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 10-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 17-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 24-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 01-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 08-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 15-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 22-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 29-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 05-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 12-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 19-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 26-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 03-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 10-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 17-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 24-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 31-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 07-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 14-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 21-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 28-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 04-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 11-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 18-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 25-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 03-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 10-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 17-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 24-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 31-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 07-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 14-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 21-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 28-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 05-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 12-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 19-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 26-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 02-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 09-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 16-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 23-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 30-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 2 A 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven