Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Unitas'30 Zondag 1

Teamleden

Spelers
Wouter van Dongen Keeper      
Jair Libier Keeper      
Bjorn van Sundert Keeper      
Issam Agougil        
Ilias Ahansal        
Alisan Aksoy        
Yusuf Ayrim        
Ferdy Barendse        
Jordy Bollaart        
Jasper Brenders        
Rens Broks        
Matthijs Broos        
Nick Buiks        
Mohamed Chouiter        
Tom Croes        
Danny Doan        
Justin van Duuren        
Riad Elloukmani        
Robert Frerichs        
Sven Goetstouwers        
Bryan Grootenboer        
Rick de Jong        
Justin Kwee        
Danny Lauwen        
Arthur Luyken        
Tesfa Mhertab        
Mohamed el Moussaoui        
Perry van Nijnatten        
Jordy Nouws        
Amaar Nuur        
Jan van Oers        
Aziz Ouhssaine        
Rifat Ozcelik        
Ramon van der Ploeg        
Papito Puriel        
Yazid Srhir        
Reardon Tujeehut        
Jorg Vens        
Marvin Wijngaards        
Roman Witting        
Mustapha Zizoir        
 
Overige teamleden
Corrie van Peer Leider
Adrie Quirijns Verzorger
Maurice Hermus Ass. scheids.
Joris Hendrikx Trainer/Coach
Eddy van Vugt Trainer/Coach
Cees van de Luijtgaarden Groepsco├Ârdinator Senioren Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 20-08-2019 20:00 Unitas'30 Zondag 1 Roosendaal 1 Haico Michielsen (S) 19:00
V 25-08-2019 13:00 Rood Wit 1 Unitas'30 Zondag 1 10:40
B 31-08-2019 17:00 Arnemuiden 1 Unitas'30 Zondag 1 2708 15:05
B 08-09-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Rood-Wit W 1 2961 13:30
V 10-09-2019 20:00 Unitas'30 Zondag 1 Sc Gastel 1 Ties Reijne (S) 19:00
B 15-09-2019 14:30 JEKA 1 Unitas'30 Zondag 1 3166 13:10
C 22-09-2019 14:30 Alverna 1 Unitas'30 Zondag 1 19650 13:30
C 29-09-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 NEC 1 19711 13:30
C 06-10-2019 14:30 SC 't Zand 1 Unitas'30 Zondag 1 19806 12:55
C 13-10-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Leones 1 20012 13:30
C 20-10-2019 14:30 Erp 1 Unitas'30 Zondag 1 20140 13:30
C 27-10-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Brabantia 1 20245 13:30
C 03-11-2019 14:30 Best Vooruit 1 Unitas'30 Zondag 1 20332 12:45
C 10-11-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Woezik 1 20513 13:30
C 24-11-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 FC Eindhoven AV 1 20630 13:30
C 01-12-2019 14:30 Nemelaer 1 Unitas'30 Zondag 1 20781 12:50
C 08-12-2019 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Unitas'30 Zondag 1 20818 12:35
C 15-12-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 SV TOP 1 20947 13:30
C 26-01-2020 14:30 HVCH 1 Unitas'30 Zondag 1 21078 12:30
C 02-02-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 SC 't Zand 1 21165 13:30
C 09-02-2020 14:00 NEC 1 Unitas'30 Zondag 1 21336 13:00
C 16-02-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Alverna 1 21415 13:30
C 08-03-2020 14:30 Brabantia 1 Unitas'30 Zondag 1 21585 12:40
C 15-03-2020 14:30 Woezik 1 Unitas'30 Zondag 1 21638 13:30
C 22-03-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Best Vooruit 1 21833 13:30
C 29-03-2020 14:30 FC Eindhoven AV 1 Unitas'30 Zondag 1 21897 12:35
C 05-04-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Nemelaer 1 22051 13:30
C 19-04-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 HVCH 1 22150 13:30
C 26-04-2020 14:00 Leones 1 Unitas'30 Zondag 1 22256 13:00
C 10-05-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Erp 1 22368 13:30
C 17-05-2020 15:00 SV TOP 1 Unitas'30 Zondag 1 22458 13:00
C 24-05-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 22602 13:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 31-08-2019 17:00 Arnemuiden 1 Unitas'30 1
B 01-09-2019 14:30 Rood-Wit W 1 JEKA 1
B 07-09-2019 16:30 JEKA 1 Arnemuiden 1
B 08-09-2019 14:30 Unitas'30 1 Rood-Wit W 1
B 14-09-2019 17:00 Arnemuiden 1 Rood-Wit W 1
B 15-09-2019 14:30 JEKA 1 Unitas'30 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 17-08-2019 18:00 Unitas'30 Zondag 1 Beek Vooruit 1 Danny van Helden (S)

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alverna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven AV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Erp 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HVCH 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leones 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NEC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nemelaer 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV TOP 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Unitas'30 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Woezik 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SC 't Zand 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Arnemuiden 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rood-Wit W 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 13-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 20-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven