Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Unitas'30 Zondag 1

Teamleden

Spelers
Wouter van Dongen Keeper      
Jair Libier Keeper      
Bjorn van Sundert Keeper      
Issam Agougil        
Ilias Ahansal        
Alisan Aksoy        
Ferdy Barendse        
Jordy Bollaart        
Rens Broks        
Matthijs Broos        
Nick Buiks        
Tom Croes        
Danny Doan        
Justin van Duuren        
Riad Elloukmani        
Robert Frerichs        
Sven Goetstouwers        
Bryan Grootenboer        
Rick de Jong        
Justin Kwee        
Danny Lauwen        
Arthur Luyken        
Tesfa Mhertab        
Mohamed el Moussaoui        
Perry van Nijnatten        
Jordy Nouws        
Amaar Nuur        
Jan van Oers        
Aziz Ouhssaine        
Rifat Ozcelik        
Ramon van der Ploeg        
Papito Puriel        
Yazid Srhir        
Reardon Tujeehut        
Jorg Vens        
Marvin Wijngaards        
Roman Witting        
Mustapha Zizoir        
 
Overige teamleden
Corrie van Peer Leider
Adrie Quirijns Verzorger
Maurice Hermus Ass. scheids.
Joris Hendrikx Trainer/Coach
Eddy van Vugt Trainer/Coach
Cees van de Luijtgaarden Groepsco├Ârdinator Senioren Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 08-12-2019 14:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Unitas'30 Zondag 1 S.C.A. (Stijn) van Zuilichem 20818 12:05
C 15-12-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 SV TOP 1 S.H.P. (Stef) Bogers 20947 13:30
B 22-12-2019 14:00 Unitas'30 Zondag 1 Victoria'03 1 94193 13:00
V 14-01-2020 20:00 Moerse Boys 1 Unitas'30 Zondag 1 18:40
V 19-01-2020 12:00 Unitas'30 Zondag 1 DOSKO 1 Tim Vissers (S) 11:00
C 26-01-2020 14:30 HVCH 1 Unitas'30 Zondag 1 21078 12:30
C 02-02-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 SC 't Zand 1 21165 13:30
C 09-02-2020 14:00 NEC 1 Unitas'30 Zondag 1 21336 13:00
C 16-02-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Alverna 1 21415 13:30
C 08-03-2020 14:30 Brabantia 1 Unitas'30 Zondag 1 21585 12:40
C 15-03-2020 14:30 Woezik 1 Unitas'30 Zondag 1 21638 13:30
C 22-03-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Best Vooruit 1 21833 13:30
C 29-03-2020 14:30 FC Eindhoven AV 1 Unitas'30 Zondag 1 21897 12:35
C 05-04-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Nemelaer 1 22051 13:30
C 19-04-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 HVCH 1 22150 13:30
C 26-04-2020 14:00 Leones 1 Unitas'30 Zondag 1 22256 13:00
C 10-05-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Erp 1 22368 13:30
C 17-05-2020 14:30 SV TOP 1 Unitas'30 Zondag 1 22458 12:30
C 24-05-2020 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 22602 13:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 08-12-2019 14:00 SC 't Zand 1 NEC 1
C 08-12-2019 14:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Unitas'30 1
C 08-12-2019 14:00 HVCH 1 Alverna 1
C 08-12-2019 14:00 Erp 1 FC Eindhoven AV 1
C 08-12-2019 14:00 Leones 1 Nemelaer 1
C 08-12-2019 14:30 Woezik 1 Brabantia 1
C 08-12-2019 14:00 SV TOP 1 Best Vooruit 1
C 15-12-2019 14:30 Brabantia 1 SC 't Zand 1
C 15-12-2019 14:00 Nemelaer 1 HVCH 1
C 15-12-2019 14:00 FC Eindhoven AV 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1
C 15-12-2019 14:00 Leones 1 Erp 1
C 15-12-2019 14:00 Best Vooruit 1 Woezik 1
C 15-12-2019 14:00 NEC 1 Alverna 1
C 15-12-2019 14:30 Unitas'30 1 SV TOP 1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 10-12-2019 20:00 Achilles Veen FC Eindhoven AV 1
B 17-12-2019 20:00 Woudrichem 1 SV Unitas'59 1
B 17-12-2019 20:15 SBC 1 PSV 1
B 19-12-2019 20:15 SC Everstein 1 Gilze 1
B 19-12-2019 19:30 Nuenen RKTVC 1
B 19-12-2019 19:30 Alem 1 VOAB 1
B 21-12-2019 19:00 Zwaluw VFC 1 Haarsteeg 1
B 21-12-2019 14:30 Rijsoord SVW 1
B 21-12-2019 14:00 Bladella 1 Vuren 1
B 21-12-2019 14:00 Tricht 1 RKSV Nuenen 2
B 21-12-2019 14:00 ASWH 2 Serooskerke 1
B 21-12-2019 14:30 Altena 1 Almkerk 1
B 21-12-2019 14:00 Schijf 1 ZSC'62 1
B 21-12-2019 14:00 FC Axel 1 Unitas
B 21-12-2019 14:00 Baronie VV Papendrecht 1
B 21-12-2019 14:00 Kapelle 1 Sliedrecht 1
B 21-12-2019 14:00 Halsteren 1 Clinge 1
B 21-12-2019 14:00 Cluzona 1 Duiveland 1
B 21-12-2019 14:00 Nieuw Lekkerland 1 De Meeuwen 1
B 21-12-2019 14:00 Alblasserdam 1 Prinsenland 1
B 21-12-2019 14:00 Halsteren Baronie 1
B 21-12-2019 14:00 Klundert 1 Kloetinge
B 22-12-2019 14:00 Irene'58 1 Moerse Boys
B 22-12-2019 14:00 Real Lunet 1 Reusel Sport/CoTrans 1
B 22-12-2019 14:00 Bavel 1 Waalre 1
B 22-12-2019 14:00 Nieuwkuijk 1 Best Vooruit 1
B 22-12-2019 14:00 Rijen 1 Nemelaer 1
B 22-12-2019 14:00 Unitas'30 1 Victoria'03 1
B 22-12-2019 14:00 SC Gastel 1 Breskens 1
B 22-12-2019 14:00 TSV Gudok 1 Brabantia 1
B 22-12-2019 14:00 RPC 1 Rood Wit V 1
B 22-12-2019 14:00 VC Vlissingen 1 Oosterhout 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 03-12-2019 20:15 Unitas'30 Zondag 1 Baronie 1 Danny van Helden (S)
C 01-12-2019 14:30 Nemelaer 1 Unitas'30 Zondag 1 M.J.C. (Maurice) Hermus 20781 7 - 2
C 24-11-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 FC Eindhoven AV 1 R.A.M.W. (Ronald) Mol 20630 0 - 0
B 19-11-2019 20:00 DSE 1 Unitas'30 Zondag 1 G.M.J. (Gidion) Tunders 90260 1 - 8
C 17-11-2019 14:30 Erp 1 Unitas'30 Zondag 1 J.P.M. (Jean Pierre) Loontjens 20140 1 - 0
C 10-11-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Woezik 1 R. (Robin) Koster 20513 2 - 0
C 03-11-2019 14:30 Best Vooruit 1 Unitas'30 Zondag 1 H.M.H. (Henk) Heuts 20332 2 - 0
C 27-10-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Brabantia 1 J.H. (Jan) Tempelaar 20245 3 - 0
C 13-10-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Leones 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 20012 3 - 2
V 08-10-2019 20:00 Halsteren 1 Unitas'30 Zondag 1 2 - 2
C 06-10-2019 14:30 SC 't Zand 1 Unitas'30 Zondag 1 M.L.M. (Mike) Theelen 19806 0 - 3
C 29-09-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 NEC 1 M. (Mitchell) Adriaans 19711 0 - 2
C 22-09-2019 14:30 Alverna 1 Unitas'30 Zondag 1 M.J.C. (Maurice) Hermus 19650 3 - 2
B 15-09-2019 14:30 JEKA 1 Unitas'30 Zondag 1 Afgeschermd 3166 2 - 4
V 10-09-2019 20:00 Unitas'30 Zondag 1 Sc Gastel 1 Ties Reijne (S)
B 08-09-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Rood-Wit W 1 K.C.A. (Killy) Mandemakers 2961 3 - 3
B 31-08-2019 17:00 Arnemuiden 1 Unitas'30 Zondag 1 P.T. (Pieter) van Veelen 2708 1 - 3
V 25-08-2019 13:00 Rood Wit 1 Unitas'30 Zondag 1
V 20-08-2019 20:00 Unitas'30 Zondag 1 Roosendaal 1 Stan Hermans (S) 2-2
V 17-08-2019 18:00 Unitas'30 Zondag 1 Beek Vooruit 1 Danny van Helden (S) 2-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-12-2019 14:30 Alverna 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 20686 1-0
C 01-12-2019 14:30 Nemelaer 1 Unitas'30 1 20781 7-2
C 01-12-2019 14:30 FC Eindhoven AV 1 HVCH 1 20760 2-0
C 01-12-2019 14:30 Best Vooruit 1 Erp 1 20749 1-3
C 01-12-2019 14:30 Brabantia 1 Leones 1 20732 3-0
C 01-12-2019 15:00 SV TOP 1 SC 't Zand 1 20670 3-1
C 01-12-2019 14:00 NEC 1 Woezik 1 20701 2-0
C 24-11-2019 14:30 Erp 1 Brabantia 1 20658 0-3
C 24-11-2019 14:00 Leones 1 Best Vooruit 1 20635 3-2
C 24-11-2019 14:30 HVCH 1 NEC 1 20594 0-0
C 24-11-2019 14:30 SC 't Zand 1 Nemelaer 1 20558 2-3
C 24-11-2019 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 SV TOP 1 20584 1-4
C 24-11-2019 14:30 Woezik 1 Alverna 1 20602 0-3
C 24-11-2019 14:30 Unitas'30 1 FC Eindhoven AV 1 20630 0-0
C 17-11-2019 14:30 Erp 1 Unitas'30 1 20140 1-0
C 10-11-2019 14:00 NEC 1 SV TOP 1 20467 4-2
C 10-11-2019 14:30 FC Eindhoven AV 1 Leones 1 20526 3-1
C 10-11-2019 14:30 Alverna 1 Erp 1 20452 1-0
C 10-11-2019 14:30 HVCH 1 SC 't Zand 1 20443 4-4
C 10-11-2019 14:30 Brabantia 1 Best Vooruit 1 20499 4-2
C 10-11-2019 14:30 Unitas'30 1 Woezik 1 20513 2-0
C 10-11-2019 14:30 Nemelaer 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 20547 2-2
C 03-11-2019 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 HVCH 1 20283 0-0
C 03-11-2019 14:00 Leones 1 Woezik 1 20351 1-1
C 03-11-2019 14:30 Best Vooruit 1 Unitas'30 1 20332 2-0
C 03-11-2019 14:30 FC Eindhoven AV 1 NEC 1 20343 0-2
C 03-11-2019 14:30 Erp 1 SC 't Zand 1 20374 1-3
C 03-11-2019 14:30 Brabantia 1 Nemelaer 1 20315 2-0
C 03-11-2019 14:30 SV TOP 1 Alverna 1 20286 2-2
C 27-10-2019 14:30 SC 't Zand 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 20157 3-0
C 27-10-2019 14:30 HVCH 1 Erp 1 20176 2-3
C 27-10-2019 14:30 Woezik 1 SV TOP 1 20184 1-1
C 27-10-2019 14:30 Alverna 1 FC Eindhoven AV 1 20202 3-2
C 27-10-2019 14:30 Unitas'30 1 Brabantia 1 20245 3-0
C 27-10-2019 14:30 Nemelaer 1 Best Vooruit 1 20263 3-2
C 27-10-2019 14:00 NEC 1 Leones 1 20217 3-2
C 20-10-2019 14:30 SV TOP 1 Brabantia 1 20069 4-3
C 20-10-2019 14:30 FC Eindhoven AV 1 Nemelaer 1 20109 1-1
C 20-10-2019 14:30 Best Vooruit 1 Alverna 1 20098 1-2
C 20-10-2019 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 NEC 1 20066 4-2
C 20-10-2019 14:30 SC 't Zand 1 Woezik 1 20040 1-1
C 20-10-2019 14:00 Leones 1 HVCH 1 20117 2-2
C 13-10-2019 14:00 NEC 1 Best Vooruit 1 19966 2-2
C 13-10-2019 14:30 Nemelaer 1 Erp 1 20029 0-0
C 13-10-2019 14:30 HVCH 1 SV TOP 1 19925 2-1
C 13-10-2019 14:30 Woezik 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 19933 5-3
C 13-10-2019 14:30 Unitas'30 1 Leones 1 20012 3-2
C 13-10-2019 14:30 Alverna 1 SC 't Zand 1 19951 2-1
C 12-10-2019 19:30 Brabantia 1 FC Eindhoven AV 1 19998 1-1
C 06-10-2019 14:00 Leones 1 Alverna 1 19884 2-0
C 06-10-2019 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Brabantia 1 19832 3-3
C 06-10-2019 14:30 Best Vooruit 1 FC Eindhoven AV 1 19882 0-2
C 06-10-2019 14:30 SC 't Zand 1 Unitas'30 1 19806 0-3
C 06-10-2019 14:30 Erp 1 NEC 1 19906 3-2
C 06-10-2019 14:30 Woezik 1 HVCH 1 19850 2-0
C 06-10-2019 14:30 SV TOP 1 Nemelaer 1 19835 3-1
C 29-09-2019 14:00 Leones 1 SV TOP 1 19750 3-2
C 29-09-2019 14:30 Brabantia 1 HVCH 1 19697 2-3
C 29-09-2019 14:30 Best Vooruit 1 SC 't Zand 1 19731 1-3
C 29-09-2019 14:30 Nemelaer 1 Alverna 1 19795 3-2
C 29-09-2019 14:30 FC Eindhoven AV 1 Woezik 1 19742 2-3
C 29-09-2019 14:30 Erp 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 19773 0-2
C 29-09-2019 14:30 Unitas'30 1 NEC 1 19711 0-2
C 22-09-2019 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Leones 1 19597 1-2
C 22-09-2019 14:30 HVCH 1 Best Vooruit 1 19624 4-1
C 22-09-2019 14:30 SC 't Zand 1 FC Eindhoven AV 1 19572 1-1
C 22-09-2019 14:30 Alverna 1 Unitas'30 1 19650 3-2
C 22-09-2019 14:30 Woezik 1 Nemelaer 1 19632 3-1
C 22-09-2019 15:00 SV TOP 1 Erp 1 19600 2-1
C 22-09-2019 14:00 NEC 1 Brabantia 1 19665 0-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-11-2019 20:00 ONI 1 Baronie 1 90276 4-4
B 19-11-2019 20:15 Jong Brabant 1 Nieuwkuijk 1 90277 0-0
B 19-11-2019 20:00 DSE 1 Unitas'30 1 90260 1-8
B 19-11-2019 20:00 Bavel 1 Zundert 1 90270 2-1
B 19-11-2019 20:00 Hapert 1 Rood Wit V 1 90275 1-1
B 19-11-2019 20:00 Breskens 1 Philippine 1 90282 1-0
B 19-11-2019 20:00 ZSC 1 RPC 1 90280 2-4
B 19-11-2019 20:00 Irene'58 1 TSC 1 90258 2-0
B 19-11-2019 20:00 HSSC'61 1 Tricht 1 90243 1-4
B 19-11-2019 20:00 Hontenisse 1 VC Vlissingen 1 90228 0-2
B 19-11-2019 20:00 Clinge 1 Terneuzen 1 90236 1-1
B 19-11-2019 20:00 Hulsterloo 1 Cluzona 1 90238 0-1
B 17-11-2019 14:30 Schijf 1 Groen Wit 1 90248 3-2
B 17-11-2019 14:30 JEKA 1 SC Gastel 1 90251 1-2
B 17-11-2019 14:30 Den Dungen 1 Zwaluw VFC 1 90240 1-3
B 17-11-2019 14:30 Bladella 1 EFC 1 90227 1-1
B 17-11-2019 14:30 Best Vooruit 1 OJC ROSMALEN 90231 2-0
B 17-11-2019 14:30 Bergeijk 1 Reusel Sport/CoTrans 1 90232 1-4
B 17-11-2019 14:30 RKTVC 1 TGG 1 90230 1-0
B 17-11-2019 14:00 TSV Gudok 1 VVR 1 90262 4-0
B 17-11-2019 14:30 Steen 1 Halsteren 90250 0-4
B 17-11-2019 14:30 SV Unitas'59 1 Marvilde 1 90252 4-4
B 17-11-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 Alem 1 93740 3-4
B 17-11-2019 14:30 SC 't Zand 1 VOAB 1 90273 1-1
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 90266 4-0
B 17-11-2019 14:30 Baronie SC Kruisland 1 90269 5-0
B 17-11-2019 14:30 Rijen 1 The White Boys 1 90271 5-1
B 17-11-2019 14:30 De Valk 1 Brabantia 1 90263 0-1
B 17-11-2019 14:30 Waalre 1 Hoogeloon 1 90259 3-1
B 17-11-2019 14:30 Neerlandia'31 1 Gilze 1 90253 1-1
B 17-11-2019 14:30 Geldrop 1 FC Eindhoven AV 1 90254 0-2
B 17-11-2019 14:30 Oosterhout 1 IFC 90279 2-1
B 17-11-2019 14:30 SV Budel 1 RKSV Nuenen 2 90245 0-0
B 16-11-2019 19:00 Nuenen RKSV Heeze 1 90274 4-2
B 16-11-2019 14:30 Streefkerk 1 Nieuw Lekkerland 1 90255 1-5
B 16-11-2019 19:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 Nemelaer 1 90289 2-2
B 16-11-2019 14:30 SV Noordeloos 1 Vuren 1 90246 2-5
B 16-11-2019 14:30 FC Axel 1 Goes 1 90235 4-1
B 16-11-2019 14:30 MVV'58 1 Woudrichem 1 90239 0-8
B 16-11-2019 14:30 Heerjansdam 1 Rijsoord 90242 0-3
B 16-11-2019 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Achilles Veen 90241 1-3
B 16-11-2019 14:30 GPC Vlissingen 1 Serooskerke 1 90233 0-7
B 16-11-2019 19:00 Roosendaal 1 Moerse Boys 90284 1-4
B 16-11-2019 14:30 Alblasserdam 1 Sliedrecht 2 90229 3-3
B 16-11-2019 15:00 NEO'25 1 Altena 1 90247 2-5
B 16-11-2019 14:30 Klundert 1 Dubbeldam 1 90257 2-1
B 16-11-2019 14:30 Sliedrecht 1 EBOH 1 90264 6-0
B 16-11-2019 14:30 Sparta'30 1 Almkerk 1 90267 1-4
B 16-11-2019 14:30 SJO FC De Westhoek 1 ZSC'62 1 90287 2-2
B 16-11-2019 14:30 Tholense Boys 1 Kloetinge 90285 1-5
B 16-11-2019 14:30 Kogelvangers 1 ASWH 2 90278 1-2
B 16-11-2019 14:30 Schelluinen 1 VV Papendrecht 1 90272 1-4
B 16-11-2019 14:30 SV BLC 1 SVW 1 90283 1-3
B 16-11-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 1 Duiveland 1 90288 1-1
B 16-11-2019 14:30 Zwaluwe 1 Prinsenland 1 90281 0-1
B 16-11-2019 14:30 Halsteren 1 FC Dauwendaele 1 90268 2-1
B 16-11-2019 15:00 Kapelle 1 Yerseke 1 90234 4-2
B 16-11-2019 18:00 FC Engelen 1 Real Lunet 1 90261 1-2
B 16-11-2019 14:30 RCS 1 De Meeuwen 1 90286 2-4
B 14-11-2019 20:00 SV Meerkerk 1 SC Everstein 1 90237 1-1
B 14-11-2019 20:15 SBC 1 RKVVO 1 90244 4-4
B 14-11-2019 20:30 Unitas B.V.V. 1 90265 2-0
B 14-11-2019 20:00 Spoordonkse Boys 1 PSV 1 90256 1-2
B 14-11-2019 20:00 Nieuw Borgvliet 1 Victoria'03 1 90249 0-3
B 15-09-2019 14:30 JEKA 1 Unitas'30 1 3166 2-4
B 14-09-2019 17:00 Arnemuiden 1 Rood-Wit W 1 3102 2-1
B 08-09-2019 14:30 Unitas'30 1 Rood-Wit W 1 2961 3-3
B 07-09-2019 16:30 JEKA 1 Arnemuiden 1 2872 3-2
B 01-09-2019 14:30 Rood-Wit W 1 JEKA 1 2808 1-1
B 31-08-2019 17:00 Arnemuiden 1 Unitas'30 1 2708 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alverna 1 10 7 1 2 22 19 13 6 0
2 Brabantia 1 10 5 2 3 17 26 16 10 0
3 SV TOP 1 10 5 2 3 17 24 19 5 0
4 NEC 1 10 5 2 3 17 19 18 1 0
5 Nemelaer 1 10 4 3 3 15 21 19 2 0
6 Woezik 1 10 4 3 3 15 16 16 0 0
7 Leones 1 10 4 2 4 14 18 20 -2 0
8 FC Eindhoven AV 1 10 3 4 3 13 14 12 2 0
9 HVCH 1 10 3 4 3 13 17 17 0 0
10 Unitas'30 1 10 4 1 5 13 15 17 -2 0
11 Erp 1 10 4 1 5 13 12 16 -4 0
12 SC 't Zand 1 10 3 3 4 12 19 19 0 0
13 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 10 2 3 5 9 16 22 -6 0
14 Best Vooruit 1 10 1 1 8 4 14 26 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alblasserdam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Alem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Almkerk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Altena 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ASWH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Axel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Baronie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Baronie 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Bavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Best Vooruit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bladella 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Brabantia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Breskens 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Clinge 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Cluzona 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Duiveland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 FC Eindhoven AV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 SC Everstein 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SC Gastel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Gilze 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Haarsteeg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Halsteren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Halsteren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Irene'58 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Kapelle 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Kloetinge 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Klundert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 De Meeuwen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Moerse Boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Nemelaer 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Nieuwkuijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Nieuw Lekkerland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 RKSV Nuenen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Nuenen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Oosterhout 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 VV Papendrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Prinsenland 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 PSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Real Lunet 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Reusel Sport/CoTrans 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Rijen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Rijsoord 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 RKTVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Rood Wit V 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 RPC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 SBC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Schijf 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Serooskerke 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Sliedrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 SVW 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Tricht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 TSV Gudok 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Unitas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Unitas'30 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 SV Unitas'59 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Victoria'03 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 VC Vlissingen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 VOAB 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Vuren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Waalre 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Woudrichem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 ZSC'62 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Zwaluw VFC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 1 20 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 13-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 20-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 27-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 03-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 02-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 09-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 16-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 23-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
di 30-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 1 20 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 15-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 22-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 29-08-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 05-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 04-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 11-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 18-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door
do 25-06-20 20:00 - 21:30 1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven