Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
B4565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 2e ronde

Unitas'30 JO8-5

Teamleden

Spelers
Thomas Brok        
Jens Evers        
Georgios Forlidas        
Roan-Dean van Hulst        
Jason Koster        
Thijs Nooten        
Fabian Smits        
Aiden Tamerus        
 
Overige teamleden
Rob Smits Leider
Hayo van Hulst Leider/Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
B 19-10-2019 10:00 Virtus JO8-1G Unitas'30 JO8-5 93014 09:10
C 26-10-2019 10:00 VVR JO8-2 Unitas'30 JO8-5 59400 09:15
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5 Internos JO8-2 57544 08:00
C 09-11-2019 09:00 Schijf JO8-1G Unitas'30 JO8-5 58379 08:10
C 16-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5 Sprundel JO8-1 58186 08:00
C 23-11-2019 10:30 Unitas'30 JO8-3 Unitas'30 JO8-5 60117 10:00
C 30-11-2019 09:45 Unitas'30 JO8-5 Zundert JO8-1 57604 09:15
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5 Groen Wit JO8-3 58392 08:00
C 14-12-2019 08:45 RSV JO8-1 Unitas'30 JO8-5 58808 08:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 19-10-2019 10:00 Virtus JO8-1G Unitas'30 JO8-5G
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 19-10-2019 09:30 Internos JO8-2 Unitas'30 JO8-3
C 26-10-2019 09:00 Schijf JO8-1G Achtmaal JO8-1G
C 26-10-2019 09:00 Sprundel JO8-1 DSE JO8-3G
C 26-10-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Zundert JO8-1
C 26-10-2019 09:45 Groen Wit JO8-3 RSV JO8-1
C 26-10-2019 10:00 VVR JO8-2 Unitas'30 JO8-5G
C 02-11-2019 10:00 Achtmaal JO8-1G Sprundel JO8-1
C 02-11-2019 10:00 VVR JO8-2 DSE JO8-3G
C 02-11-2019 09:30 Unitas'30 JO8-3 Groen Wit JO8-3
C 02-11-2019 09:00 Zundert JO8-1 Schijf JO8-1G
C 02-11-2019 08:45 RSV JO8-1 Wernhout JO8-1
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Internos JO8-2
C 09-11-2019 09:00 Schijf JO8-1G Unitas'30 JO8-5G
C 09-11-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Unitas'30 JO8-3
C 09-11-2019 09:30 Internos JO8-2 Zundert JO8-1
C 09-11-2019 09:30 Wernhout JO8-1 VVR JO8-2
C 09-11-2019 09:45 Groen Wit JO8-3 Achtmaal JO8-1G
C 09-11-2019 11:30 DSE JO8-3G RSV JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-10-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Wernhout JO8-1 Lars Frijters (S) 57042
C 28-09-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Achtmaal JO8-1G Spelbegeleider/Ouder (S) 57452
C 21-09-2019 vervallen DSE JO8-3G Unitas'30 JO8-5 58724
B 07-09-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Victoria'03 JO8-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 14405
B 31-08-2019 vervallen Hoeven JO8-2 Unitas'30 JO8-5 14226
V 24-08-2019 09:45 Unitas'30 JO8-5 Unitas'30 JO8-6 Anouk Romme (S) 11-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-10-2019 11:30 DSE JO8-3G Groen Wit JO8-3 57669 0-0
C 05-10-2019 10:00 Achtmaal JO8-1G Internos JO8-2 58264 0-0
C 05-10-2019 09:00 Zundert JO8-1 VVR JO8-2 58909 0-0
C 05-10-2019 08:45 RSV JO8-1 Sprundel JO8-1 58591 0-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Wernhout JO8-1 57042 0-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO8-3 Schijf JO8-1G 60225 0-0
C 28-09-2019 10:00 VVR JO8-2 RSV JO8-1 59502 0-0
C 28-09-2019 09:30 Wernhout JO8-1 DSE JO8-3G 60234 0-0
C 28-09-2019 09:30 Internos JO8-2 Groen Wit JO8-3 57513 0-0
C 28-09-2019 09:00 Zundert JO8-1 Unitas'30 JO8-3 58238 0-0
C 28-09-2019 09:00 Schijf JO8-1G Sprundel JO8-1 57754 0-0
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Achtmaal JO8-1G 57452 0-0
C 21-09-2019 10:00 Achtmaal JO8-1G Zundert JO8-1 58401 0-0
C 21-09-2019 09:45 Groen Wit JO8-3 Schijf JO8-1G 58088 0-0
C 21-09-2019 09:00 Sprundel JO8-1 VVR JO8-2 60118 0-0
C 21-09-2019 09:00 DSE JO8-3G Unitas'30 JO8-5G 58724 0-0
C 21-09-2019 08:45 RSV JO8-1 Internos JO8-2 60334 0-0
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO8-3 Wernhout JO8-1 58214 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 Hoeven JO8-2 14698 0-0
B 14-09-2019 09:30 Unitas'30 JO8-5G DEVO JO8-1 14845 0-0
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Victoria'03 JO8-2 14405 0-0
B 07-09-2019 11:00 DEVO JO8-1 Hoeven JO8-2 14525 0-0
B 31-08-2019 09:00 Hoeven JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 14226 0-0
B 31-08-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 DEVO JO8-1 14113 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO8-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSE JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sprundel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Achtmaal JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wernhout JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas'30 JO8-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zundert JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Schijf JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Internos JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VVR JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoeven JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO8-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 2B1 20 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 12-08-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 19-08-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 26-08-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 02-09-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 09-09-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
woensdag 16:15 - 17:15 2 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-09-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 11-09-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 18-09-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 25-09-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 02-10-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 09-10-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 16-10-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 23-10-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 30-10-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 06-11-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 13-11-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 20-11-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 27-11-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 04-12-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 11-12-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 18-12-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 25-12-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 01-01-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 08-01-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 15-01-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 22-01-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 29-01-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 05-02-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 12-02-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 19-02-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 26-02-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 04-03-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 11-03-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 18-03-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 25-03-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 01-04-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 08-04-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 15-04-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 22-04-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 29-04-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 06-05-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 13-05-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 20-05-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 27-05-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 03-06-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 10-06-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 17-06-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 24-06-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven