Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
B4565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 2e ronde

Unitas'30 JO8-5

Teamleden

Spelers
Davey Borst        
Thomas Brok        
Jens Evers        
Georgios Forlidas        
Roan-Dean van Hulst        
Jason Koster        
Thijs Nooten        
Fabian Smits        
Aiden Tamerus        
 
Overige teamleden
Rob Smits Leider
Hayo van Hulst Leider/Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Unitas'30 JO8-5 Internos JO8-1 140038
C 16-05-2020 afgelast JEKA JO8-7 Unitas'30 JO8-5 140590
C 09-05-2020 afgelast Unitas'30 JO8-5 Baronie JO8-3 143350
C 18-04-2020 afgelast Unitas'30 JO8-5 VVR JO8-2 140348
C 04-04-2020 afgelast MOC'17 JO8-8 Unitas'30 JO8-5 141289
C 28-03-2020 afgelast Unitas'30 JO8-5 Seolto JO8-3G 139627
C 14-03-2020 afgelast DEVO JO8-2G Unitas'30 JO8-5 140488
C 07-03-2020 vervallen Unitas'30 JO8-5 DSE JO8-2 Lucas Ploeg (S) 139235
C 15-02-2020 09:45 Groen Wit JO8-4 Unitas'30 JO8-5 139540
C 08-02-2020 vervallen Unitas'30 JO8-5 Beek Vooruit JO8-3 Delano Frijters (S) 138750
C 01-02-2020 vervallen Moerse Boys JO8-2 Unitas'30 JO8-5 143941
V 25-01-2020 08:45 RFC JO8-2 Unitas'30 JO8-5
V 15-12-2019 12:45 Unitas'30 JO8-5 Unitas'30 JO8-6 Jens Moss (S)
C 14-12-2019 afgelast RSV JO8-1 Unitas'30 JO8-5 58808
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Groen Wit JO8-3 Lucas Ploeg (S) 58392
C 30-11-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Zundert JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 57604
C 23-11-2019 vervallen Unitas'30 JO8-3 Unitas'30 JO8-5 Ralph Kersten (S) 60117
C 16-11-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Sprundel JO8-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 58186
C 09-11-2019 09:00 Schijf JO8-1G Unitas'30 JO8-5 58379
C 02-11-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Internos JO8-2 Ubayd Hassan (S) 57544
C 26-10-2019 vervallen VVR JO8-2 Unitas'30 JO8-5 59400
B 19-10-2019 vervallen Virtus JO8-1G Unitas'30 JO8-5 93014
C 05-10-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Wernhout JO8-1 Lars Frijters (S) 57042
C 28-09-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Achtmaal JO8-1G Spelbegeleider/Ouder (S) 57452
C 21-09-2019 vervallen DSE JO8-3G Unitas'30 JO8-5 58724
B 07-09-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Victoria'03 JO8-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 14405
B 31-08-2019 vervallen Hoeven JO8-2 Unitas'30 JO8-5 14226
V 24-08-2019 09:45 Unitas'30 JO8-5 Unitas'30 JO8-6 Anouk Romme (S) 11-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:00 Virtus JO8-1G Unitas'30 JO8-5G 93014 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:30 DSE JO8-3G Zundert JO8-1 59297 0-0
C 14-12-2019 10:00 Achtmaal JO8-1G Unitas'30 JO8-3 59575 0-0
C 14-12-2019 09:00 Schijf JO8-1G Internos JO8-2 58554 0-0
C 14-12-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Wernhout JO8-1 60190 0-0
C 14-12-2019 08:45 RSV JO8-1 Unitas'30 JO8-5G 58808 0-0
C 14-12-2019 08:30 Groen Wit JO8-3 VVR JO8-2 57021 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Groen Wit JO8-3 58392 0-0
C 07-12-2019 09:00 Zundert JO8-1 Sprundel JO8-1 57811 0-0
C 07-12-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Internos JO8-2 57227 0-0
C 07-12-2019 09:45 Unitas'30 JO8-3 DSE JO8-3G 59713 0-0
C 07-12-2019 10:00 VVR JO8-2 Schijf JO8-1G 57239 0-0
C 07-12-2019 10:00 Achtmaal JO8-1G RSV JO8-1 59749 0-0
C 30-11-2019 08:45 RSV JO8-1 Unitas'30 JO8-3 59455 0-0
C 30-11-2019 09:00 Schijf JO8-1G Wernhout JO8-1 58572 0-0
C 30-11-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Groen Wit JO8-3 60067 0-0
C 30-11-2019 09:30 Internos JO8-2 VVR JO8-2 59733 0-0
C 30-11-2019 09:45 Unitas'30 JO8-5G Zundert JO8-1 57604 0-0
C 30-11-2019 11:30 DSE JO8-3G Achtmaal JO8-1G 58156 0-0
C 23-11-2019 08:45 RSV JO8-1 Zundert JO8-1 60414 0-0
C 23-11-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Internos JO8-2 57780 0-0
C 23-11-2019 09:45 Groen Wit JO8-3 Wernhout JO8-1 57472 0-0
C 23-11-2019 10:00 Achtmaal JO8-1G VVR JO8-2 58557 0-0
C 23-11-2019 09:30 Unitas'30 JO8-3 Unitas'30 JO8-5G 60117 0-0
C 23-11-2019 11:30 DSE JO8-3G Schijf JO8-1G 57417 0-0
C 16-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Sprundel JO8-1 58186 0-0
C 16-11-2019 09:00 Schijf JO8-1G RSV JO8-1 58822 0-0
C 16-11-2019 09:00 Zundert JO8-1 Groen Wit JO8-3 57746 0-0
C 16-11-2019 09:30 Internos JO8-2 DSE JO8-3G 58027 0-0
C 16-11-2019 10:00 VVR JO8-2 Unitas'30 JO8-3 58870 0-0
C 16-11-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Achtmaal JO8-1G 58854 0-0
C 09-11-2019 11:30 DSE JO8-3G RSV JO8-1 59237 0-0
C 09-11-2019 09:45 Groen Wit JO8-3 Achtmaal JO8-1G 58118 0-0
C 09-11-2019 09:30 Wernhout JO8-1 VVR JO8-2 59711 0-0
C 09-11-2019 09:30 Internos JO8-2 Zundert JO8-1 58633 0-0
C 09-11-2019 09:00 Sprundel JO8-1 Unitas'30 JO8-3 59907 0-0
C 09-11-2019 09:00 Schijf JO8-1G Unitas'30 JO8-5G 58379 0-0
C 02-11-2019 08:45 RSV JO8-1 Wernhout JO8-1 59430 0-0
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Internos JO8-2 57544 0-0
C 02-11-2019 09:00 Zundert JO8-1 Schijf JO8-1G 57470 0-0
C 02-11-2019 09:30 Unitas'30 JO8-3 Groen Wit JO8-3 58075 0-0
C 02-11-2019 10:00 VVR JO8-2 DSE JO8-3G 57894 0-0
C 02-11-2019 10:00 Achtmaal JO8-1G Sprundel JO8-1 58581 0-0
C 26-10-2019 09:00 Schijf JO8-1G Achtmaal JO8-1G 60329 0-0
C 26-10-2019 09:00 Sprundel JO8-1 DSE JO8-3G 60033 0-0
C 26-10-2019 09:30 Wernhout JO8-1 Zundert JO8-1 58871 0-0
C 26-10-2019 09:45 Groen Wit JO8-3 RSV JO8-1 59356 0-0
C 26-10-2019 10:00 VVR JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 59400 0-0
C 19-10-2019 09:30 Internos JO8-2 Unitas'30 JO8-3 57874 0-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO8-3 Schijf JO8-1G 60225 0-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Wernhout JO8-1 57042 0-0
C 05-10-2019 08:45 RSV JO8-1 Sprundel JO8-1 58591 0-0
C 05-10-2019 09:00 Zundert JO8-1 VVR JO8-2 58909 0-0
C 05-10-2019 10:00 Achtmaal JO8-1G Internos JO8-2 58264 0-0
C 05-10-2019 11:30 DSE JO8-3G Groen Wit JO8-3 57669 0-0
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Achtmaal JO8-1G 57452 0-0
C 28-09-2019 09:00 Schijf JO8-1G Sprundel JO8-1 57754 0-0
C 28-09-2019 09:00 Zundert JO8-1 Unitas'30 JO8-3 58238 0-0
C 28-09-2019 09:30 Internos JO8-2 Groen Wit JO8-3 57513 0-0
C 28-09-2019 09:30 Wernhout JO8-1 DSE JO8-3G 60234 0-0
C 28-09-2019 10:00 VVR JO8-2 RSV JO8-1 59502 0-0
C 21-09-2019 10:00 Achtmaal JO8-1G Zundert JO8-1 58401 0-0
C 21-09-2019 09:45 Groen Wit JO8-3 Schijf JO8-1G 58088 0-0
C 21-09-2019 09:00 Sprundel JO8-1 VVR JO8-2 60118 0-0
C 21-09-2019 09:00 DSE JO8-3G Unitas'30 JO8-5G 58724 0-0
C 21-09-2019 08:45 RSV JO8-1 Internos JO8-2 60334 0-0
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO8-3 Wernhout JO8-1 58214 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:45 Moerse Boys JO8-2 Seolto JO8-3G 142387 0-0
C 23-05-2020 10:00 VVR JO8-2 MOC'17 JO8-8 139253 0-0
C 23-05-2020 09:00 DSE JO8-2 Baronie JO8-3 139465 0-0
C 23-05-2020 08:30 Unitas'30 JO8-5G Internos JO8-1 140038 0-0
C 23-05-2020 08:30 Groen Wit JO8-4 DEVO JO8-2G 140010 0-0
C 23-05-2020 08:30 Beek Vooruit JO8-3 JEKA JO8-7 144801 0-0
C 16-05-2020 08:30 MOC'17 JO8-8 Moerse Boys JO8-2 142661 0-0
C 16-05-2020 08:30 JEKA JO8-7 Unitas'30 JO8-5G 140590 0-0
C 16-05-2020 09:30 Internos JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 144285 0-0
C 16-05-2020 09:40 Baronie JO8-3 Groen Wit JO8-4 141034 0-0
C 16-05-2020 10:30 Seolto JO8-3G VVR JO8-2 141031 0-0
C 16-05-2020 11:30 DEVO JO8-2G DSE JO8-2 142610 0-0
C 09-05-2020 08:30 Beek Vooruit JO8-3 DSE JO8-2 143823 0-0
C 09-05-2020 08:30 Unitas'30 JO8-5G Baronie JO8-3 143350 0-0
C 09-05-2020 10:00 JEKA JO8-7 MOC'17 JO8-8 141185 0-0
C 09-05-2020 10:00 VVR JO8-2 Groen Wit JO8-4 143932 0-0
C 09-05-2020 10:15 Seolto JO8-3G DEVO JO8-2G 143214 0-0
C 09-05-2020 10:45 Moerse Boys JO8-2 Internos JO8-1 142985 0-0
C 18-04-2020 08:30 MOC'17 JO8-8 Seolto JO8-3G 142898 0-0
C 18-04-2020 08:30 Unitas'30 JO8-5G VVR JO8-2 140348 0-0
C 18-04-2020 09:00 DSE JO8-2 Internos JO8-1 144923 0-0
C 18-04-2020 09:30 Groen Wit JO8-4 Beek Vooruit JO8-3 144236 0-0
C 18-04-2020 10:45 Moerse Boys JO8-2 JEKA JO8-7 143730 0-0
C 18-04-2020 12:00 Baronie JO8-3 DEVO JO8-2G 143374 0-0
C 04-04-2020 08:30 MOC'17 JO8-8 Unitas'30 JO8-5G 141289 0-0
C 04-04-2020 08:30 JEKA JO8-7 Groen Wit JO8-4 142332 0-0
C 04-04-2020 09:30 Internos JO8-1 VVR JO8-2 138830 0-0
C 04-04-2020 09:40 Baronie JO8-3 Moerse Boys JO8-2 140823 0-0
C 04-04-2020 11:30 DEVO JO8-2G Beek Vooruit JO8-3 143053 0-0
C 04-04-2020 10:15 Seolto JO8-3G DSE JO8-2 138770 0-0
C 28-03-2020 10:45 Moerse Boys JO8-2 DEVO JO8-2G 143123 0-0
C 28-03-2020 10:00 VVR JO8-2 JEKA JO8-7 141219 0-0
C 28-03-2020 09:00 DSE JO8-2 MOC'17 JO8-8 143057 0-0
C 28-03-2020 08:30 Unitas'30 JO8-5G Seolto JO8-3G 139627 0-0
C 28-03-2020 08:30 Groen Wit JO8-4 Internos JO8-1 140923 0-0
C 28-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Baronie JO8-3 143256 0-0
C 14-03-2020 09:00 DSE JO8-2 Groen Wit JO8-4 139899 0-0
C 14-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Moerse Boys JO8-2 141271 0-0
C 14-03-2020 09:30 Internos JO8-1 MOC'17 JO8-8 140948 0-0
C 14-03-2020 10:15 JEKA JO8-7 Seolto JO8-3G 140390 0-0
C 14-03-2020 10:55 Baronie JO8-3 VVR JO8-2 142786 0-0
C 14-03-2020 10:30 DEVO JO8-2G Unitas'30 JO8-5G 140488 0-0
C 07-03-2020 08:30 MOC'17 JO8-8 Beek Vooruit JO8-3 142006 0-0
C 07-03-2020 08:30 JEKA JO8-7 Baronie JO8-3 141646 0-0
C 07-03-2020 08:30 Unitas'30 JO8-5G DSE JO8-2 139235 0-0
C 07-03-2020 10:00 VVR JO8-2 DEVO JO8-2G 139747 0-0
C 07-03-2020 10:30 Seolto JO8-3G Internos JO8-1 143930 0-0
C 07-03-2020 10:45 Moerse Boys JO8-2 Groen Wit JO8-4 143211 0-0
C 15-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO8-3 VVR JO8-2 144278 0-0
C 15-02-2020 10:50 Baronie JO8-3 Seolto JO8-3G 144737 0-0
C 15-02-2020 09:45 Groen Wit JO8-4 Unitas'30 JO8-5G 139540 0-0
C 15-02-2020 09:00 DSE JO8-2 Moerse Boys JO8-2 139367 0-0
C 15-02-2020 09:30 Internos JO8-1 JEKA JO8-7 139620 0-0
C 15-02-2020 11:30 DEVO JO8-2G MOC'17 JO8-8 143982 0-0
C 08-02-2020 08:30 MOC'17 JO8-8 Baronie JO8-3 144754 0-0
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO8-5G Beek Vooruit JO8-3 138750 0-0
C 08-02-2020 09:30 Internos JO8-1 DEVO JO8-2G 141707 0-0
C 08-02-2020 10:00 VVR JO8-2 Moerse Boys JO8-2 143168 0-0
C 08-02-2020 10:15 Seolto JO8-3G Groen Wit JO8-4 140583 0-0
C 08-02-2020 09:45 JEKA JO8-7 DSE JO8-2 142581 0-0
C 01-02-2020 11:30 DEVO JO8-2G JEKA JO8-7 141912 0-0
C 01-02-2020 10:45 Moerse Boys JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 143941 0-0
C 01-02-2020 09:00 DSE JO8-2 VVR JO8-2 138849 0-0
C 01-02-2020 10:00 Groen Wit JO8-4 MOC'17 JO8-8 144823 0-0
C 01-02-2020 11:30 Baronie JO8-3 Internos JO8-1 144693 0-0
C 01-02-2020 09:00 Beek Vooruit JO8-3 Seolto JO8-3G 144913 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 Hoeven JO8-2 14698 0-0
B 14-09-2019 09:30 Unitas'30 JO8-5G DEVO JO8-1 14845 0-0
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO8-5G Victoria'03 JO8-2 14405 0-0
B 07-09-2019 11:00 DEVO JO8-1 Hoeven JO8-2 14525 0-0
B 31-08-2019 09:00 Hoeven JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 14226 0-0
B 31-08-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 DEVO JO8-1 14113 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO8-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSE JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sprundel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Achtmaal JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wernhout JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas'30 JO8-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Zundert JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Schijf JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Internos JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VVR JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOC'17 JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Seolto JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO8-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVR JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Moerse Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Wit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DSE JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DEVO JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Baronie JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Beek Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoeven JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO8-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 2B1 20 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 12-08-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 19-08-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 26-08-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 02-09-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 09-09-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 3A2 Team training gaat_door
woensdag 16:15 - 17:15 2 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-09-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 11-09-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 18-09-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 25-09-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 02-10-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 09-10-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 16-10-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 23-10-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 30-10-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 06-11-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 13-11-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 20-11-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 27-11-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 04-12-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 11-12-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 18-12-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 25-12-19 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 01-01-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 08-01-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 15-01-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 22-01-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 29-01-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 05-02-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 12-02-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 19-02-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 26-02-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 04-03-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 11-03-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 18-03-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 25-03-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 01-04-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 08-04-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 15-04-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 22-04-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 29-04-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 06-05-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 13-05-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 20-05-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 27-05-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 03-06-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 10-06-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 17-06-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door
wo 24-06-20 16:15 - 17:15 2 8 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven