B4575 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 4e ronde
Unitas'30 JO8-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Mika Coens | |||||||
Jop Dekkers | |||||||
Demijan Klarenbeek | |||||||
Lucas Liu | |||||||
Levy Liu | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Mark Dekkers | Leider | ||||||
Elaine Liu-Man | Leider | ||||||
Iwan Verburg | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 01-04-2020 18:30 | Rimboe JO8-1G | SC Stavenisse JO8-1 | 156892 | 0-0 | ||
B | 18-03-2020 18:30 | Terneuzense Boys JO8-1 | ST HVV'24 / Clinge JO8-3 | 156889 | 0-0 | ||
B | 04-03-2020 18:45 | Breskens JO8-1 | SJO HPC'16 JO8-1 | 156891 | 0-0 | ||
B | 29-02-2020 09:45 | MOC'17 JO8-3 | Prinsenland JO8-1 | 156894 | 0-0 | ||
B | 29-02-2020 10:15 | Zeelandia Middelburg JO8-1 | Arnemuiden JO8-1G | 156895 | 0-0 | ||
B | 29-02-2020 09:00 | DVO'60 JO8-1 | SEOLTO JO8-1 | 156877 | 0-0 | ||
B | 29-02-2020 11:30 | Virtus JO8-1G | Unitas'30 JO8-4 | 156878 | 0-0 | ||
B | 29-02-2020 10:45 | DOSKO JO8-2 | SC Welberg JO8-1 | 156884 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-10-2019 09:00 | Unitas'30 JO8-4 | VVR JO8-2 | 92999 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-01-2020 10:00 | Klundert JO8-2G | BSC JO8-5 | 57606 | 0-0 | ||
C | 18-01-2020 12:00 | Klundert JO8-2G | De Fendert JO8-1 | 59898 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:30 | SC Gastel JO8-1 | Virtus JO8-1G | 58427 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | SVC JO8-1 | Unitas'30 JO8-4 | 58361 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Victoria'03 JO8-2 | BSC JO8-5 | 57328 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | DVO'60 JO8-2 | Hoeven JO8-2 | 58449 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | Seolto JO8-2G | Roosendaal JO8-4 | 59190 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | Hoeven JO8-2 | SC Gastel JO8-1 | 59645 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | BSC JO8-5 | Roosendaal JO8-4 | 57324 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | DVO'60 JO8-2 | SVC JO8-1 | 57100 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | De Fendert JO8-1 | Seolto JO8-2G | 59963 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:45 | Unitas'30 JO8-4 | Klundert JO8-2G | 60106 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:15 | Virtus JO8-1G | Victoria'03 JO8-2 | 58713 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-4 | Virtus JO8-1G | 59258 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Roosendaal JO8-4 | De Fendert JO8-1 | 57687 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | SVC JO8-1 | Hoeven JO8-2 | 57057 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Victoria'03 JO8-2 | Klundert JO8-2G | 57897 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Seolto JO8-2G | BSC JO8-5 | 58833 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | SC Gastel JO8-1 | DVO'60 JO8-2 | 58266 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Victoria'03 JO8-2 | Roosendaal JO8-4 | 58504 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | SVC JO8-1 | Virtus JO8-1G | 59516 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | DVO'60 JO8-2 | De Fendert JO8-1 | 58248 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Hoeven JO8-2 | Unitas'30 JO8-4 | 59294 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | SC Gastel JO8-1 | Seolto JO8-2G | 59013 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-4 | Victoria'03 JO8-2 | 60283 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | Seolto JO8-2G | SVC JO8-1 | 59212 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Roosendaal JO8-4 | SC Gastel JO8-1 | 57309 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | De Fendert JO8-1 | Hoeven JO8-2 | 57118 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Virtus JO8-1G | Klundert JO8-2G | 58681 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | BSC JO8-5 | DVO'60 JO8-2 | 59736 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | SC Gastel JO8-1 | SVC JO8-1 | 59206 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Victoria'03 JO8-2 | Hoeven JO8-2 | 58233 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | BSC JO8-5 | De Fendert JO8-1 | 59031 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Roosendaal JO8-4 | Virtus JO8-1G | 57601 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Klundert JO8-2G | DVO'60 JO8-2 | 58661 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Seolto JO8-2G | Unitas'30 JO8-4 | 60014 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Hoeven JO8-2 | Klundert JO8-2G | 58710 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | Unitas'30 JO8-4 | Roosendaal JO8-4 | 59787 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | De Fendert JO8-1 | SC Gastel JO8-1 | 59332 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | SVC JO8-1 | BSC JO8-5 | 59324 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | DVO'60 JO8-2 | Victoria'03 JO8-2 | 57069 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 11:15 | Virtus JO8-1G | Seolto JO8-2G | 59674 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Seolto JO8-2G | DVO'60 JO8-2 | 59102 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | BSC JO8-5 | Virtus JO8-1G | 59643 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Klundert JO8-2G | SVC JO8-1 | 58279 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Victoria'03 JO8-2 | SC Gastel JO8-1 | 57944 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Roosendaal JO8-4 | Hoeven JO8-2 | 58123 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | De Fendert JO8-1 | Unitas'30 JO8-4 | 58352 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | Unitas'30 JO8-4 | BSC JO8-5 | 58993 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | SVC JO8-1 | Victoria'03 JO8-2 | 60079 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | DVO'60 JO8-2 | Roosendaal JO8-4 | 60335 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Hoeven JO8-2 | Seolto JO8-2G | 59471 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Virtus JO8-1G | De Fendert JO8-1 | 58107 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | SC Gastel JO8-1 | Klundert JO8-2G | 58311 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Unitas'30 JO8-4 | DVO'60 JO8-2 | 59697 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | Seolto JO8-2G | Victoria'03 JO8-2 | 59386 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | BSC JO8-5 | SC Gastel JO8-1 | 59409 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Roosendaal JO8-4 | Klundert JO8-2G | 58065 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | De Fendert JO8-1 | SVC JO8-1 | 58788 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Virtus JO8-1G | Hoeven JO8-2 | 57334 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | SC Gastel JO8-1 | Unitas'30 JO8-4 | 58558 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Victoria'03 JO8-2 | De Fendert JO8-1 | 57297 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Klundert JO8-2G | Seolto JO8-2G | 59914 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Hoeven JO8-2 | BSC JO8-5 | 57169 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | DVO'60 JO8-2 | Virtus JO8-1G | 59418 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | SVC JO8-1 | Roosendaal JO8-4 | 59446 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:45 | Madese Boys JO8-3 | Steenbergen JO8-1 | 138886 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:45 | Madese Boys JO8-1 | Roosendaal JO8-2 | 142011 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:30 | DEVO JO8-1 | BSC JO8-2 | 140727 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | UVV'40, JO8-1G | Prinsenland JO8-1 | 144171 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | DVO'60 JO8-1 | Unitas'30 JO8-4 | 144494 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | BSC JO8-3 | Terheijden JO8-1 | 144147 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | Unitas'30 JO8-4 | DEVO JO8-1 | 138702 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | BSC JO8-2 | DVO'60 JO8-1 | 141084 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Roosendaal JO8-2 | BSC JO8-3 | 144644 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:45 | Prinsenland JO8-1 | Madese Boys JO8-3 | 142618 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Terheijden JO8-1 | Madese Boys JO8-1 | 141386 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Steenbergen JO8-1 | UVV'40, JO8-1G | 144783 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | UVV'40, JO8-1G | BSC JO8-2 | 142289 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | BSC JO8-3 | DVO'60 JO8-1 | 144401 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Roosendaal JO8-2 | Unitas'30 JO8-4 | 139372 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:45 | Madese Boys JO8-1 | Prinsenland JO8-1 | 141681 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:45 | Madese Boys JO8-3 | DEVO JO8-1 | 144864 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:30 | Steenbergen JO8-1 | Terheijden JO8-1 | 139757 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | BSC JO8-2 | Unitas'30 JO8-4 | 141366 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | DEVO JO8-1 | Prinsenland JO8-1 | 144661 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | DVO'60 JO8-1 | Madese Boys JO8-3 | 141368 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | UVV'40, JO8-1G | BSC JO8-3 | 144240 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:45 | Madese Boys JO8-1 | Steenbergen JO8-1 | 140092 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:30 | Terheijden JO8-1 | Roosendaal JO8-2 | 140137 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | Prinsenland JO8-1 | BSC JO8-3 | 139072 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | Unitas'30 JO8-4 | Madese Boys JO8-3 | 141763 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | BSC JO8-2 | Madese Boys JO8-1 | 144920 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Roosendaal JO8-2 | DEVO JO8-1 | 139800 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | Steenbergen JO8-1 | DVO'60 JO8-1 | 144721 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | Terheijden JO8-1 | UVV'40, JO8-1G | 143452 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:45 | Madese Boys JO8-3 | BSC JO8-2 | 144170 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:45 | Madese Boys JO8-1 | Unitas'30 JO8-4 | 138871 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:00 | DEVO JO8-1 | Terheijden JO8-1 | 144874 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | UVV'40, JO8-1G | Roosendaal JO8-2 | 142465 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | DVO'60 JO8-1 | Prinsenland JO8-1 | 140561 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | BSC JO8-3 | Steenbergen JO8-1 | 139493 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Unitas'30 JO8-4 | UVV'40, JO8-1G | 141868 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Prinsenland JO8-1 | Terheijden JO8-1 | 144463 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | BSC JO8-2 | BSC JO8-3 | 141961 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:00 | DEVO JO8-1 | DVO'60 JO8-1 | 143288 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:45 | Madese Boys JO8-3 | Madese Boys JO8-1 | 142557 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | Steenbergen JO8-1 | Roosendaal JO8-2 | 143800 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | BSC JO8-3 | Unitas'30 JO8-4 | 143635 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | UVV'40, JO8-1G | DEVO JO8-1 | 143824 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Roosendaal JO8-2 | Prinsenland JO8-1 | 142718 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:45 | Madese Boys JO8-1 | DVO'60 JO8-1 | 142904 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | Terheijden JO8-1 | Madese Boys JO8-3 | 140585 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | Steenbergen JO8-1 | BSC JO8-2 | 141559 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Prinsenland JO8-1 | Steenbergen JO8-1 | 142791 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Unitas'30 JO8-4 | Terheijden JO8-1 | 142900 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | BSC JO8-2 | Roosendaal JO8-2 | 140815 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | DVO'60 JO8-1 | UVV'40, JO8-1G | 139891 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | DEVO JO8-1 | Madese Boys JO8-1 | 141398 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:45 | Madese Boys JO8-3 | BSC JO8-3 | 143124 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | Prinsenland JO8-1 | Unitas'30 JO8-4 | 140194 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | BSC JO8-3 | Madese Boys JO8-1 | 142416 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | UVV'40, JO8-1G | Madese Boys JO8-3 | 138746 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Roosendaal JO8-2 | DVO'60 JO8-1 | 144306 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Terheijden JO8-1 | BSC JO8-2 | 144549 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Steenbergen JO8-1 | DEVO JO8-1 | 139705 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:45 | Madese Boys JO8-1 | UVV'40, JO8-1G | 140769 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:45 | Madese Boys JO8-3 | Roosendaal JO8-2 | 142474 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | DEVO JO8-1 | BSC JO8-3 | 142411 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | DVO'60 JO8-1 | Terheijden JO8-1 | 140206 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | BSC JO8-2 | Prinsenland JO8-1 | 140202 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:45 | Unitas'30 JO8-4 | Steenbergen JO8-1 | 139646 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 08:30 | WDS'19 JO8-1 | Boeimeer JO8-3 | 14811 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 08:30 | Beek Vooruit JO8-4 | Unitas'30 JO8-4 | 14695 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | Boeimeer JO8-3 | Unitas'30 JO8-4 | 14547 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | WDS'19 JO8-1 | Beek Vooruit JO8-4 | 14369 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | Beek Vooruit JO8-4 | Boeimeer JO8-3 | 14110 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-4 | WDS'19 JO8-1 | 14273 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prinsenland JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DVO'60 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SJO HPC'16 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Nieuwland JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Arnemuiden JO8-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SC Welberg JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Unitas'30 JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwland JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | MOC'17 JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Prinsenland JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DVO'60 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SEOLTO JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Terneuzense Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | ST HVV'24 / Clinge JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Breskens JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SJO HPC'16 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zeelandia Middelburg JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Arnemuiden JO8-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | DOSKO JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | SC Welberg JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Rimboe JO8-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | SC Stavenisse JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Virtus JO8-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Unitas'30 JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | VVR JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SC Gastel JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Klundert JO8-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Victoria'03 JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hoeven JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DVO'60 JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BSC JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Unitas'30 JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Virtus JO8-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Seolto JO8-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Roosendaal JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | De Fendert JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prinsenland JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Terheijden JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Steenbergen JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Roosendaal JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | UVV'40, JO8-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BSC JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Madese Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DVO'60 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DEVO JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Unitas'30 JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BSC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Madese Boys JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beek Vooruit JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Unitas'30 JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | WDS'19 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Boeimeer JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 16:15 - 17:15 | 2 | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 18:00 - 19:00 | 4B1 | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|