Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
B4575 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 4e ronde

Unitas'30 JO8-4

Teamleden

Spelers
Ahmed Almoustafa        
Raf Bakker        
Mika Coens        
Jop Dekkers        
Demijan Klarenbeek        
Lucas Liu        
Levy Liu        
Floris Voermans        
 
Overige teamleden
Mark Dekkers Leider
Elaine Liu-Man Leider
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast DVO'60 JO8-1 Unitas'30 JO8-4 144494
C 16-05-2020 afgelast Unitas'30 JO8-4 DEVO JO8-1 138702
C 09-05-2020 afgelast Roosendaal JO8-2 Unitas'30 JO8-4 139372
C 18-04-2020 afgelast BSC JO8-2 Unitas'30 JO8-4 141366
C 04-04-2020 afgelast Unitas'30 JO8-4 Madese Boys JO8-3 141763
C 28-03-2020 afgelast Madese Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-4 138871
B 21-03-2020 afgelast SC Welberg JO8-1 Unitas'30 JO8-4 157757
C 14-03-2020 afgelast Unitas'30 JO8-4 UVV'40, JO8-1G 141868
C 07-03-2020 vervallen BSC JO8-3 Unitas'30 JO8-4 143635
B 29-02-2020 vervallen Virtus JO8-1G Unitas'30 JO8-4 156878
C 15-02-2020 vervallen Unitas'30 JO8-4 Terheijden JO8-1 Jesse Schalk (S) 142900
C 08-02-2020 vervallen Prinsenland JO8-1 Unitas'30 JO8-4 140194
C 01-02-2020 09:45 Unitas'30 JO8-4 Steenbergen JO8-1 Max Ambags (S) 139646
V 25-01-2020 09:30 Internos JO8-2 Unitas'30 JO8-4
C 14-12-2019 vervallen SVC JO8-1 Unitas'30 JO8-4 58361
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 Klundert JO8-2G Spelbegeleider/Ouder (S) 60106
C 30-11-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 Virtus JO8-1G Ubayd Hassan (S) 59258
C 23-11-2019 vervallen Hoeven JO8-2 Unitas'30 JO8-4 59294
C 16-11-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 Victoria'03 JO8-2 Anouk Romme (S) 60283
C 09-11-2019 vervallen Seolto JO8-2G Unitas'30 JO8-4 60014
C 02-11-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 Roosendaal JO8-4 Anouk Romme (S) 59787
C 26-10-2019 vervallen De Fendert JO8-1 Unitas'30 JO8-4 58352
B 19-10-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 VVR JO8-2 Lars Frijters (S) 92999
C 05-10-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 BSC JO8-5 Ubayd Hassan (S) 58993
C 28-09-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 DVO'60 JO8-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 59697
C 21-09-2019 vervallen SC Gastel JO8-1 Unitas'30 JO8-4 58558
B 14-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-4 14695
B 07-09-2019 vervallen Boeimeer JO8-3 Unitas'30 JO8-4 14547
B 31-08-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 WDS'19 JO8-1 Jesse Schalk (S) 14273
V 24-08-2019 09:45 Unitas'30 JO8-4 Gilze JO8-2 Jesse Schalk (S) 4-13
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-03-2020 10:30 Prinsenland JO8-1 DVO'60 JO8-1 157758 0-0
B 21-03-2020 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 Nieuwland JO8-1 157756 0-0
B 21-03-2020 09:00 SC Welberg JO8-1 Unitas'30 JO8-4 157757 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 01-04-2020 18:30 Rimboe JO8-1G SC Stavenisse JO8-1 156892 0-0
B 18-03-2020 18:30 Terneuzense Boys JO8-1 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 156889 0-0
B 04-03-2020 18:45 Breskens JO8-1 SJO HPC'16 JO8-1 156891 0-0
B 29-02-2020 09:45 MOC'17 JO8-3 Prinsenland JO8-1 156894 0-0
B 29-02-2020 10:15 Zeelandia Middelburg JO8-1 Arnemuiden JO8-1G 156895 0-0
B 29-02-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 SEOLTO JO8-1 156877 0-0
B 29-02-2020 11:30 Virtus JO8-1G Unitas'30 JO8-4 156878 0-0
B 29-02-2020 10:45 DOSKO JO8-2 SC Welberg JO8-1 156884 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 09:00 Unitas'30 JO8-4 VVR JO8-2 92999 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 10:00 Klundert JO8-2G BSC JO8-5 57606 0-0
C 18-01-2020 12:00 Klundert JO8-2G De Fendert JO8-1 59898 0-0
C 14-12-2019 10:30 SC Gastel JO8-1 Virtus JO8-1G 58427 0-0
C 14-12-2019 09:00 SVC JO8-1 Unitas'30 JO8-4 58361 0-0
C 14-12-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 BSC JO8-5 57328 0-0
C 14-12-2019 09:00 DVO'60 JO8-2 Hoeven JO8-2 58449 0-0
C 14-12-2019 08:45 Seolto JO8-2G Roosendaal JO8-4 59190 0-0
C 07-12-2019 08:45 Hoeven JO8-2 SC Gastel JO8-1 59645 0-0
C 07-12-2019 09:00 BSC JO8-5 Roosendaal JO8-4 57324 0-0
C 07-12-2019 09:00 DVO'60 JO8-2 SVC JO8-1 57100 0-0
C 07-12-2019 09:00 De Fendert JO8-1 Seolto JO8-2G 59963 0-0
C 07-12-2019 09:45 Unitas'30 JO8-4 Klundert JO8-2G 60106 0-0
C 07-12-2019 11:15 Virtus JO8-1G Victoria'03 JO8-2 58713 0-0
C 30-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-4 Virtus JO8-1G 59258 0-0
C 30-11-2019 09:00 Roosendaal JO8-4 De Fendert JO8-1 57687 0-0
C 30-11-2019 09:00 SVC JO8-1 Hoeven JO8-2 57057 0-0
C 30-11-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 Klundert JO8-2G 57897 0-0
C 30-11-2019 09:00 Seolto JO8-2G BSC JO8-5 58833 0-0
C 30-11-2019 10:30 SC Gastel JO8-1 DVO'60 JO8-2 58266 0-0
C 23-11-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 Roosendaal JO8-4 58504 0-0
C 23-11-2019 09:00 SVC JO8-1 Virtus JO8-1G 59516 0-0
C 23-11-2019 09:00 DVO'60 JO8-2 De Fendert JO8-1 58248 0-0
C 23-11-2019 09:00 Hoeven JO8-2 Unitas'30 JO8-4 59294 0-0
C 23-11-2019 10:30 SC Gastel JO8-1 Seolto JO8-2G 59013 0-0
C 16-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-4 Victoria'03 JO8-2 60283 0-0
C 16-11-2019 08:45 Seolto JO8-2G SVC JO8-1 59212 0-0
C 16-11-2019 09:00 Roosendaal JO8-4 SC Gastel JO8-1 57309 0-0
C 16-11-2019 09:00 De Fendert JO8-1 Hoeven JO8-2 57118 0-0
C 16-11-2019 10:00 Virtus JO8-1G Klundert JO8-2G 58681 0-0
C 16-11-2019 09:00 BSC JO8-5 DVO'60 JO8-2 59736 0-0
C 09-11-2019 09:00 SC Gastel JO8-1 SVC JO8-1 59206 0-0
C 09-11-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 Hoeven JO8-2 58233 0-0
C 09-11-2019 09:00 BSC JO8-5 De Fendert JO8-1 59031 0-0
C 09-11-2019 09:00 Roosendaal JO8-4 Virtus JO8-1G 57601 0-0
C 09-11-2019 09:00 Klundert JO8-2G DVO'60 JO8-2 58661 0-0
C 09-11-2019 08:45 Seolto JO8-2G Unitas'30 JO8-4 60014 0-0
C 02-11-2019 09:00 Hoeven JO8-2 Klundert JO8-2G 58710 0-0
C 02-11-2019 09:30 Unitas'30 JO8-4 Roosendaal JO8-4 59787 0-0
C 02-11-2019 09:00 De Fendert JO8-1 SC Gastel JO8-1 59332 0-0
C 02-11-2019 09:00 SVC JO8-1 BSC JO8-5 59324 0-0
C 02-11-2019 09:00 DVO'60 JO8-2 Victoria'03 JO8-2 57069 0-0
C 02-11-2019 11:15 Virtus JO8-1G Seolto JO8-2G 59674 0-0
C 26-10-2019 08:45 Seolto JO8-2G DVO'60 JO8-2 59102 0-0
C 26-10-2019 09:00 BSC JO8-5 Virtus JO8-1G 59643 0-0
C 26-10-2019 09:00 Klundert JO8-2G SVC JO8-1 58279 0-0
C 26-10-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 SC Gastel JO8-1 57944 0-0
C 26-10-2019 09:00 Roosendaal JO8-4 Hoeven JO8-2 58123 0-0
C 26-10-2019 09:00 De Fendert JO8-1 Unitas'30 JO8-4 58352 0-0
C 05-10-2019 09:30 Unitas'30 JO8-4 BSC JO8-5 58993 0-0
C 05-10-2019 09:00 SVC JO8-1 Victoria'03 JO8-2 60079 0-0
C 05-10-2019 09:00 DVO'60 JO8-2 Roosendaal JO8-4 60335 0-0
C 05-10-2019 09:00 Hoeven JO8-2 Seolto JO8-2G 59471 0-0
C 05-10-2019 10:00 Virtus JO8-1G De Fendert JO8-1 58107 0-0
C 05-10-2019 10:30 SC Gastel JO8-1 Klundert JO8-2G 58311 0-0
C 28-09-2019 10:30 Unitas'30 JO8-4 DVO'60 JO8-2 59697 0-0
C 28-09-2019 08:45 Seolto JO8-2G Victoria'03 JO8-2 59386 0-0
C 28-09-2019 09:00 BSC JO8-5 SC Gastel JO8-1 59409 0-0
C 28-09-2019 09:00 Roosendaal JO8-4 Klundert JO8-2G 58065 0-0
C 28-09-2019 09:00 De Fendert JO8-1 SVC JO8-1 58788 0-0
C 28-09-2019 10:00 Virtus JO8-1G Hoeven JO8-2 57334 0-0
C 21-09-2019 10:30 SC Gastel JO8-1 Unitas'30 JO8-4 58558 0-0
C 21-09-2019 09:00 Victoria'03 JO8-2 De Fendert JO8-1 57297 0-0
C 21-09-2019 09:00 Klundert JO8-2G Seolto JO8-2G 59914 0-0
C 21-09-2019 09:00 Hoeven JO8-2 BSC JO8-5 57169 0-0
C 21-09-2019 09:00 DVO'60 JO8-2 Virtus JO8-1G 59418 0-0
C 21-09-2019 09:00 SVC JO8-1 Roosendaal JO8-4 59446 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 Steenbergen JO8-1 138886 0-0
C 23-05-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 Roosendaal JO8-2 142011 0-0
C 23-05-2020 10:30 DEVO JO8-1 BSC JO8-2 140727 0-0
C 23-05-2020 09:00 UVV'40, JO8-1G Prinsenland JO8-1 144171 0-0
C 23-05-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 Unitas'30 JO8-4 144494 0-0
C 23-05-2020 09:00 BSC JO8-3 Terheijden JO8-1 144147 0-0
C 16-05-2020 08:30 Unitas'30 JO8-4 DEVO JO8-1 138702 0-0
C 16-05-2020 09:00 BSC JO8-2 DVO'60 JO8-1 141084 0-0
C 16-05-2020 09:00 Roosendaal JO8-2 BSC JO8-3 144644 0-0
C 16-05-2020 09:45 Prinsenland JO8-1 Madese Boys JO8-3 142618 0-0
C 16-05-2020 11:30 Terheijden JO8-1 Madese Boys JO8-1 141386 0-0
C 16-05-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 UVV'40, JO8-1G 144783 0-0
C 09-05-2020 08:30 UVV'40, JO8-1G BSC JO8-2 142289 0-0
C 09-05-2020 09:00 BSC JO8-3 DVO'60 JO8-1 144401 0-0
C 09-05-2020 09:00 Roosendaal JO8-2 Unitas'30 JO8-4 139372 0-0
C 09-05-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 Prinsenland JO8-1 141681 0-0
C 09-05-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 DEVO JO8-1 144864 0-0
C 09-05-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 Terheijden JO8-1 139757 0-0
C 18-04-2020 09:00 BSC JO8-2 Unitas'30 JO8-4 141366 0-0
C 18-04-2020 09:00 DEVO JO8-1 Prinsenland JO8-1 144661 0-0
C 18-04-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 Madese Boys JO8-3 141368 0-0
C 18-04-2020 10:00 UVV'40, JO8-1G BSC JO8-3 144240 0-0
C 18-04-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 Steenbergen JO8-1 140092 0-0
C 18-04-2020 11:30 Terheijden JO8-1 Roosendaal JO8-2 140137 0-0
C 04-04-2020 08:30 Prinsenland JO8-1 BSC JO8-3 139072 0-0
C 04-04-2020 08:30 Unitas'30 JO8-4 Madese Boys JO8-3 141763 0-0
C 04-04-2020 09:00 BSC JO8-2 Madese Boys JO8-1 144920 0-0
C 04-04-2020 09:00 Roosendaal JO8-2 DEVO JO8-1 139800 0-0
C 04-04-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 DVO'60 JO8-1 144721 0-0
C 04-04-2020 11:30 Terheijden JO8-1 UVV'40, JO8-1G 143452 0-0
C 28-03-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 BSC JO8-2 144170 0-0
C 28-03-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-4 138871 0-0
C 28-03-2020 12:00 DEVO JO8-1 Terheijden JO8-1 144874 0-0
C 28-03-2020 08:30 UVV'40, JO8-1G Roosendaal JO8-2 142465 0-0
C 28-03-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 Prinsenland JO8-1 140561 0-0
C 28-03-2020 09:00 BSC JO8-3 Steenbergen JO8-1 139493 0-0
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO8-4 UVV'40, JO8-1G 141868 0-0
C 14-03-2020 08:30 Prinsenland JO8-1 Terheijden JO8-1 144463 0-0
C 14-03-2020 09:00 BSC JO8-2 BSC JO8-3 141961 0-0
C 14-03-2020 12:00 DEVO JO8-1 DVO'60 JO8-1 143288 0-0
C 14-03-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 Madese Boys JO8-1 142557 0-0
C 14-03-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 Roosendaal JO8-2 143800 0-0
C 07-03-2020 09:00 BSC JO8-3 Unitas'30 JO8-4 143635 0-0
C 07-03-2020 08:30 UVV'40, JO8-1G DEVO JO8-1 143824 0-0
C 07-03-2020 09:00 Roosendaal JO8-2 Prinsenland JO8-1 142718 0-0
C 07-03-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 DVO'60 JO8-1 142904 0-0
C 07-03-2020 11:30 Terheijden JO8-1 Madese Boys JO8-3 140585 0-0
C 07-03-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 BSC JO8-2 141559 0-0
C 15-02-2020 08:30 Prinsenland JO8-1 Steenbergen JO8-1 142791 0-0
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 JO8-4 Terheijden JO8-1 142900 0-0
C 15-02-2020 10:00 BSC JO8-2 Roosendaal JO8-2 140815 0-0
C 15-02-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 UVV'40, JO8-1G 139891 0-0
C 15-02-2020 10:30 DEVO JO8-1 Madese Boys JO8-1 141398 0-0
C 15-02-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 BSC JO8-3 143124 0-0
C 08-02-2020 08:30 Prinsenland JO8-1 Unitas'30 JO8-4 140194 0-0
C 08-02-2020 09:00 BSC JO8-3 Madese Boys JO8-1 142416 0-0
C 08-02-2020 08:30 UVV'40, JO8-1G Madese Boys JO8-3 138746 0-0
C 08-02-2020 09:00 Roosendaal JO8-2 DVO'60 JO8-1 144306 0-0
C 08-02-2020 11:30 Terheijden JO8-1 BSC JO8-2 144549 0-0
C 08-02-2020 11:30 Steenbergen JO8-1 DEVO JO8-1 139705 0-0
C 01-02-2020 10:45 Madese Boys JO8-1 UVV'40, JO8-1G 140769 0-0
C 01-02-2020 10:45 Madese Boys JO8-3 Roosendaal JO8-2 142474 0-0
C 01-02-2020 10:30 DEVO JO8-1 BSC JO8-3 142411 0-0
C 01-02-2020 09:00 DVO'60 JO8-1 Terheijden JO8-1 140206 0-0
C 01-02-2020 09:00 BSC JO8-2 Prinsenland JO8-1 140202 0-0
C 01-02-2020 09:45 Unitas'30 JO8-4 Steenbergen JO8-1 139646 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 WDS'19 JO8-1 Boeimeer JO8-3 14811 0-0
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-4 14695 0-0
B 07-09-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 Unitas'30 JO8-4 14547 0-0
B 07-09-2019 08:30 WDS'19 JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 14369 0-0
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Boeimeer JO8-3 14110 0-0
B 31-08-2019 08:30 Unitas'30 JO8-4 WDS'19 JO8-1 14273 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Prinsenland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVO'60 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SJO HPC'16 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Arnemuiden JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC Welberg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Unitas'30 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOC'17 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Prinsenland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DVO'60 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SEOLTO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terneuzense Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST HVV'24 / Clinge JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Breskens JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SJO HPC'16 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zeelandia Middelburg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Arnemuiden JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DOSKO JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SC Welberg JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Rimboe JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SC Stavenisse JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Virtus JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Unitas'30 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Gastel JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Klundert JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoeven JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVO'60 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BSC JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas'30 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Virtus JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Seolto JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Roosendaal JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Fendert JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Prinsenland JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Terheijden JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Steenbergen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Roosendaal JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 UVV'40, JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BSC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Madese Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DVO'60 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DEVO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 BSC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Madese Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WDS'19 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Boeimeer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 16:15 - 17:15 2 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 04-09-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 11-09-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 18-09-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 25-09-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 02-10-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 09-10-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 16-10-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 23-10-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 30-10-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 06-11-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 13-11-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 20-11-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 27-11-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 04-12-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 11-12-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 18-12-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 25-12-19 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 01-01-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 08-01-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 15-01-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 22-01-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 29-01-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 05-02-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 12-02-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 19-02-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 26-02-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 04-03-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 11-03-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 18-03-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 25-03-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 01-04-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 08-04-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 15-04-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 22-04-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 29-04-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 06-05-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 13-05-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 20-05-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 27-05-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 03-06-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 10-06-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 17-06-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
wo 24-06-20 16:15 - 17:15 2 7 Team training gaat_door
vrijdag 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 07-02-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 14-02-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 21-02-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 28-02-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 06-03-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 13-03-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 20-03-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 27-03-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 03-04-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 10-04-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 17-04-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 24-04-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 01-05-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 08-05-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 15-05-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 22-05-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 29-05-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 05-06-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 12-06-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 19-06-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door
vr 26-06-20 18:00 - 19:00 4B1 5 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven