0276 Onder 8 competitie (najaar)
Unitas'30 JO8-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Abdrihmaan Ahmed | |||||||
Jelle Broos | |||||||
Fenne Koelewijn | |||||||
Bence Lanooij | |||||||
Aron van Mullem | |||||||
Juul van Nijnatten | |||||||
Jeffrey de Rooij | |||||||
Mihran Sahakjan | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Wilfred Broos | Leider | ||||||
Rini Neggers | Trainer/Coach | ||||||
Ramon de Caluwe | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-12-2019 09:45 | Groen Wit JO8-1 | MOC'17 JO8-1 | 60236 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | BSC JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 59911 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Roosendaal JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 58260 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | MOC'17 JO8-1 | BSC JO8-1 | 57143 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Beek Vooruit JO8-1 | Groen Wit JO8-1 | 58250 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-1 | Roosendaal JO8-1 | 58942 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | BSC JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 59524 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | Unitas'30 JO8-1 | MOC'17 JO8-1 | 60199 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:45 | Groen Wit JO8-1 | Roosendaal JO8-1 | 58752 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | Beek Vooruit JO8-1 | MOC'17 JO8-1 | 58872 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Roosendaal JO8-1 | BSC JO8-1 | 57320 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | Groen Wit JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 58525 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:45 | Unitas'30 JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 59265 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | BSC JO8-1 | Groen Wit JO8-1 | 58624 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | MOC'17 JO8-1 | Roosendaal JO8-1 | 58019 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | MOC'17 JO8-1 | Groen Wit JO8-1 | 59267 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | Beek Vooruit JO8-1 | Roosendaal JO8-1 | 57283 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-1 | BSC JO8-1 | 57170 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Roosendaal JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 58473 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | BSC JO8-1 | MOC'17 JO8-1 | 58445 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | Groen Wit JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 57517 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | MOC'17 JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 58054 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | Beek Vooruit JO8-1 | BSC JO8-1 | 57791 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Roosendaal JO8-1 | Groen Wit JO8-1 | 59716 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | BSC JO8-1 | Roosendaal JO8-1 | 58419 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-1 | Groen Wit JO8-1 | 58126 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | MOC'17 JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 60005 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | Beek Vooruit JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 58190 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:45 | Groen Wit JO8-1 | BSC JO8-1 | 59414 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Roosendaal JO8-1 | MOC'17 JO8-1 | 58521 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 11:15 | Bavel JO8-1 | SC 't Zand JO8-1 | 144272 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:00 | Sarto JO8-1 | DSE JO8-1 | 139513 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:45 | Groen Wit JO8-1 | TSV Gudok JO8-1 | 143184 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | DESK JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 141287 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | Beek Vooruit JO8-1 | VOAB JO8-1 | 141761 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 143812 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | SC 't Zand JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 142865 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | DSE JO8-1 | DESK JO8-1 | 140290 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | VOAB JO8-1 | Groen Wit JO8-1 | 142271 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:15 | Unitas'30 JO8-1 | Sarto JO8-1 | 138848 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | DESK JO8-1 | Bavel JO8-1 | 142818 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | DSE JO8-1 | SC 't Zand JO8-1 | 139614 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | VOAB JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 144936 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:45 | Beek Vooruit JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 142380 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | Sarto JO8-1 | TSV Gudok JO8-1 | 138787 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:15 | Bavel JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 144076 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | Unitas'30 JO8-1 | DSE JO8-1 | 140958 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | Sarto JO8-1 | VOAB JO8-1 | 143086 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | RKDVC JO8-1 | TSV Gudok JO8-1 | 143980 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:45 | Groen Wit JO8-1 | DESK JO8-1 | 140938 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | DESK JO8-1 | 140976 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | DSE JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 141833 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | SC 't Zand JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 142746 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:45 | Unitas'30 JO8-1 | Groen Wit JO8-1 | 143144 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:15 | Bavel JO8-1 | TSV Gudok JO8-1 | 140805 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | Sarto JO8-1 | SC 't Zand JO8-1 | 143384 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | RKDVC JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 140468 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | DESK JO8-1 | VOAB JO8-1 | 140514 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Groen Wit JO8-1 | DSE JO8-1 | 144804 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | VOAB JO8-1 | Bavel JO8-1 | 144013 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 08:30 | Unitas'30 JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 143689 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | RKDVC JO8-1 | Bavel JO8-1 | 141526 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:45 | Beek Vooruit JO8-1 | Sarto JO8-1 | 143104 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | VOAB JO8-1 | DSE JO8-1 | 139979 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | SC 't Zand JO8-1 | Groen Wit JO8-1 | 139700 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 142816 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | Groen Wit JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 144632 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | DSE JO8-1 | TSV Gudok JO8-1 | 138748 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Sarto JO8-1 | Bavel JO8-1 | 140968 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | DESK JO8-1 | SC 't Zand JO8-1 | 139208 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | VOAB JO8-1 | 140365 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | SC 't Zand JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 140075 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | SV Unitas'59 JO8-2 | DSE JO8-1 | 142532 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | RKDVC JO8-1 | Sarto JO8-1 | 143335 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | Bavel JO8-1 | Groen Wit JO8-1 | 141218 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:45 | Beek Vooruit JO8-1 | DESK JO8-1 | 141664 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | TSV Gudok JO8-1 | SC 't Zand JO8-1 | 144416 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:45 | Unitas'30 JO8-1 | SV Unitas'59 JO8-2 | 141777 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | DESK JO8-1 | Sarto JO8-1 | 143066 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | DSE JO8-1 | Bavel JO8-1 | 144248 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | VOAB JO8-1 | RKDVC JO8-1 | 142056 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Groen Wit JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 142520 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Beek Vooruit JO8-1 | DSE JO8-1 | 140059 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Bavel JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 140728 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | Sarto JO8-1 | Groen Wit JO8-1 | 141645 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | RKDVC JO8-1 | DESK JO8-1 | 139772 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:45 | SV Unitas'59 JO8-2 | TSV Gudok JO8-1 | 139486 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | SC 't Zand JO8-1 | VOAB JO8-1 | 141387 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:00 | Hoeven JO8-1 | The Gunners JO8-1 | 14728 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 09:30 | Unitas'30 JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 14945 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | Unitas'30 JO8-1 | Hoeven JO8-1 | 14511 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | Beek Vooruit JO8-1 | The Gunners JO8-1 | 14652 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:45 | The Gunners JO8-1 | Unitas'30 JO8-1 | 14351 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 08:45 | Hoeven JO8-1 | Beek Vooruit JO8-1 | 14143 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beek Vooruit JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Roosendaal JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Groen Wit JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BSC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | MOC'17 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Unitas'30 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSV Gudok JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Unitas'30 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | VOAB JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DSE JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Groen Wit JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DESK JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sarto JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Bavel JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | RKDVC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SC 't Zand JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Beek Vooruit JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoeven JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | The Gunners JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Unitas'30 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Beek Vooruit JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 2 A1 | 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:00 | 2 A1 | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|