Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-10

Teamleden

Spelers
Bo Lens Keeper      
Jayden Damen        
Theodoros Delikaris        
Berdan Demir        
Luuk van Elk        
Rayan Ezzarfani        
Radovan Gjorgjioski        
Jayden Jurgens        
Lars Kamp        
Pepijn Kramer        
Midas Lambregts        
Indi Mertens        
Arman Movsisjan        
Koen van Nijnatten        
Tim Den Ridder        
Dylan Roman Sluyter        
 
Overige teamleden
Erwin Damen Leider
Yoni Leyting Leider
Stefan Mertens Leider
Donald Jurgens Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 09:00 SC Gastel JO13-2 Unitas'30 JO13-10 114389
C 16-05-2020 08:30 Unitas'30 JO13-10 SC Kruisland JO13-1 114824
C 09-05-2020 11:00 Virtus JO13-3 Unitas'30 JO13-10 114251
C 18-04-2020 09:00 Victoria'03 JO13-2 Unitas'30 JO13-10 112616
C 04-04-2020 12:30 Unitas'30 JO13-10 Seolto JO13-2G 114768
C 28-03-2020 09:00 Alliance JO13-2 Unitas'30 JO13-10 112355
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO13-10 BSC JO13-2 113208
C 07-03-2020 10:45 Hoeven JO13-2 Unitas'30 JO13-10 H.S. (Hans) Venneman 111541 4 - 2
C 15-02-2020 10:10 Unitas'30 JO13-10 VCW JO13-1 Afgeschermd… (+1) 113709 3 - 4
C 08-02-2020 11:00 Internos JO13-2 Unitas'30 JO13-10 W.P.M. (Wim) van den Bemt 113059 0 - 8
C 01-02-2020 13:45 Unitas'30 JO13-10 Klundert JO13-2 Afgeschermd… (+1) 113634 2 - 1
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-10 RFC JO13-3 Goce Gjorgjioski (S) 1 - 5
C 14-12-2019 12:25 Unitas'30 JO13-10 Seolto JO13-2G E. (Erwin) Damen… (+1) 40148 6 - 1
C 07-12-2019 10:30 SC Gastel JO13-2 Unitas'30 JO13-10 A.J.R. (Adriaan) Hamers 40255 7 - 0
C 30-11-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 BSC JO13-2 M. (Martijn) Verhoeven 40132 4 - 3
C 23-11-2019 09:00 Alliance JO13-2 Unitas'30 JO13-10 J.A. (Bram) van Putten 40520 5 - 3
C 16-11-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 De Schutters JO13-1 HFJC Werger… (+1) 42696 1 - 2
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 Hoeven JO13-2 Afgeschermd 40640 2 - 2
C 02-11-2019 10:30 SC Kruisland JO13-1 Unitas'30 JO13-10 T.P.F. (Thom) Kerstens 40087 7 - 0
C 26-10-2019 10:15 Unitas'30 JO13-10 SC Gastel JO13-3 M. (Martijn) Verhoeven 41257 2 - 2
B 19-10-2019 10:45 The Gunners JO13-2 Unitas'30 JO13-10 D. (Drik) Bulkmans 92619 4 - 1
C 05-10-2019 10:15 Klundert JO13-2 Unitas'30 JO13-10 J.A. (Jan) Crezee 42371 3 - 2
C 28-09-2019 10:05 Unitas'30 JO13-10 Victoria'03 JO13-3 K. (Kayleigh) Klok 41244 7 - 0
C 21-09-2019 10:00 Virtus JO13-3 Unitas'30 JO13-10 Y. (Youri) van Meel 41501 2 - 4
B 14-09-2019 09:00 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-10 L. (Luca) Pellegrino 9997 2 - 8
B 07-09-2019 13:00 JEKA JO13-11 Unitas'30 JO13-10 Afgeschermd 9848 2 - 3
B 31-08-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 Baronie JO13-8 R. (Robin) Sprenkels… (+1) 9548 3 - 1
V 24-08-2019 11:15 Unitas'30 JO13-10 Unitas'30 JO13-11 Goce Gjorgjioski (S) 7-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 12:25 Unitas'30 JO13-10 Seolto JO13-2G 40148 6-1
C 14-12-2019 10:00 Virtus JO13-3 SC Gastel JO13-2 40970 1-6
C 14-12-2019 10:00 De Schutters JO13-1 Hoeven JO13-2 42630 6-0
C 14-12-2019 09:00 Alliance JO13-2 SC Kruisland JO13-1 41625 2-2
C 14-12-2019 09:00 Victoria'03 JO13-3 BSC JO13-2 41827 0-9
C 14-12-2019 09:00 SC Gastel JO13-3 Klundert JO13-2 41504 1-2
C 07-12-2019 10:30 SC Gastel JO13-3 De Schutters JO13-1 40278 2-8
C 07-12-2019 10:20 Klundert JO13-2 Alliance JO13-2 42506 2-0
C 07-12-2019 10:30 SC Gastel JO13-2 Unitas'30 JO13-10 40255 7-0
C 07-12-2019 10:30 SC Kruisland JO13-1 Victoria'03 JO13-3 42146 15-0
C 07-12-2019 10:45 Hoeven JO13-2 Virtus JO13-3 41268 3-1
C 07-12-2019 13:00 BSC JO13-2 Seolto JO13-2G 41331 6-1
C 30-11-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 BSC JO13-2 40132 4-3
C 30-11-2019 09:00 Alliance JO13-2 SC Gastel JO13-3 42539 1-1
C 30-11-2019 10:00 De Schutters JO13-1 Klundert JO13-2 40976 5-0
C 30-11-2019 10:15 Seolto JO13-2G SC Gastel JO13-2 40571 0-0
C 30-11-2019 10:45 Hoeven JO13-2 SC Kruisland JO13-1 42526 2-9
C 30-11-2019 09:00 Victoria'03 JO13-3 Virtus JO13-3 40256 2-13
C 23-11-2019 10:15 Klundert JO13-2 Hoeven JO13-2 42541 1-1
C 23-11-2019 10:00 Virtus JO13-3 BSC JO13-2 41653 1-11
C 23-11-2019 10:00 De Schutters JO13-1 SC Kruisland JO13-1 42666 4-2
C 23-11-2019 09:00 Victoria'03 JO13-3 Seolto JO13-2G 40144 2-3
C 23-11-2019 09:00 Alliance JO13-2 Unitas'30 JO13-10 40520 5-3
C 23-11-2019 09:00 SC Gastel JO13-3 SC Gastel JO13-2 41174 2-6
C 21-11-2019 19:00 Alliance JO13-2 De Schutters JO13-1 40930 1-2
C 16-11-2019 12:30 BSC JO13-2 SC Gastel JO13-3 41689 9-3
C 16-11-2019 10:30 SC Kruisland JO13-1 Virtus JO13-3 41963 7-1
C 16-11-2019 10:30 SC Gastel JO13-2 Klundert JO13-2 40695 1-2
C 16-11-2019 08:45 Seolto JO13-2G Alliance JO13-2 41168 3-7
C 16-11-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 De Schutters JO13-1 42696 1-2
C 16-11-2019 10:45 Hoeven JO13-2 Victoria'03 JO13-3 42607 17-0
C 09-11-2019 12:30 BSC JO13-2 SC Gastel JO13-2 40742 5-10
C 09-11-2019 10:00 Virtus JO13-3 SC Gastel JO13-3 40842 1-3
C 09-11-2019 09:00 Victoria'03 JO13-3 Klundert JO13-2 42265 1-11
C 09-11-2019 08:45 Seolto JO13-2G SC Kruisland JO13-1 42248 1-12
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 Hoeven JO13-2 40640 2-2
C 02-11-2019 10:15 Klundert JO13-2 Virtus JO13-3 41154 4-1
C 02-11-2019 10:00 De Schutters JO13-1 BSC JO13-2 41141 9-1
C 02-11-2019 10:30 SC Gastel JO13-3 Victoria'03 JO13-3 42427 7-2
C 02-11-2019 10:30 SC Gastel JO13-2 Alliance JO13-2 41008 6-3
C 02-11-2019 10:30 SC Kruisland JO13-1 Unitas'30 JO13-10 40087 7-0
C 02-11-2019 10:45 Hoeven JO13-2 Seolto JO13-2G 42661 6-0
C 26-10-2019 08:45 Seolto JO13-2G Klundert JO13-2 41743 2-5
C 26-10-2019 10:00 Virtus JO13-3 De Schutters JO13-1 40423 1-9
C 26-10-2019 10:15 Unitas'30 JO13-10 SC Gastel JO13-3 41257 2-2
C 26-10-2019 10:30 SC Gastel JO13-2 Hoeven JO13-2 42020 7-0
C 26-10-2019 13:00 Victoria'03 JO13-3 Alliance JO13-2 40036 0-11
C 26-10-2019 12:30 BSC JO13-2 SC Kruisland JO13-1 41752 4-7
C 05-10-2019 09:00 Alliance JO13-2 Virtus JO13-3 41747 8-0
C 05-10-2019 10:30 SC Kruisland JO13-1 SC Gastel JO13-2 42573 3-3
C 05-10-2019 10:00 De Schutters JO13-1 Victoria'03 JO13-3 41642 16-0
C 05-10-2019 10:15 Klundert JO13-2 Unitas'30 JO13-10 42371 3-2
C 05-10-2019 09:00 SC Gastel JO13-3 Seolto JO13-2G 42616 8-1
C 05-10-2019 10:45 Hoeven JO13-2 BSC JO13-2 41151 4-4
C 28-09-2019 12:30 BSC JO13-2 Alliance JO13-2 40633 2-4
C 28-09-2019 10:30 SC Kruisland JO13-1 Klundert JO13-2 41372 3-3
C 28-09-2019 08:45 Seolto JO13-2G Virtus JO13-3 41089 4-3
C 28-09-2019 10:30 SC Gastel JO13-2 De Schutters JO13-1 41920 4-4
C 28-09-2019 10:45 Hoeven JO13-2 SC Gastel JO13-3 42038 3-0
C 28-09-2019 10:05 Unitas'30 JO13-10 Victoria'03 JO13-3 41244 7-0
C 21-09-2019 09:00 Alliance JO13-2 Hoeven JO13-2 40363 5-8
C 21-09-2019 10:00 De Schutters JO13-1 Seolto JO13-2G 41815 14-0
C 21-09-2019 10:15 Klundert JO13-2 BSC JO13-2 42460 5-2
C 21-09-2019 10:00 Virtus JO13-3 Unitas'30 JO13-10 41501 2-4
C 21-09-2019 09:00 Victoria'03 JO13-3 SC Gastel JO13-2 40045 2-11
C 21-09-2019 09:00 SC Gastel JO13-3 SC Kruisland JO13-1 42291 2-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:00 SC Kruisland JO13-1 Victoria'03 JO13-2 114793 0-0
C 23-05-2020 09:15 Seolto JO13-2G Klundert JO13-2 110714 0-0
C 23-05-2020 09:00 SC Gastel JO13-2 Unitas'30 JO13-10 114389 0-0
C 23-05-2020 09:00 Alliance JO13-2 Virtus JO13-3 110930 0-0
C 23-05-2020 10:45 Hoeven JO13-2 VCW JO13-1 114898 0-0
C 16-05-2020 09:00 Victoria'03 JO13-2 SC Gastel JO13-2 113195 0-0
C 16-05-2020 08:30 Unitas'30 JO13-10 SC Kruisland JO13-1 114824 0-0
C 16-05-2020 11:00 Virtus JO13-3 Hoeven JO13-2 114925 0-0
C 16-05-2020 11:30 VCW JO13-1 Alliance JO13-2 114994 0-0
C 16-05-2020 11:45 Klundert JO13-2 BSC JO13-2 113582 0-0
C 09-05-2020 10:15 Klundert JO13-2 VCW JO13-1 115405 0-0
C 09-05-2020 10:45 Hoeven JO13-2 SC Gastel JO13-2 111671 0-0
C 09-05-2020 11:00 Virtus JO13-3 Unitas'30 JO13-10 114251 0-0
C 09-05-2020 12:30 BSC JO13-2 Victoria'03 JO13-2 112914 0-0
C 09-05-2020 09:00 Seolto JO13-2G SC Kruisland JO13-1 111059 0-0
C 18-04-2020 09:00 Alliance JO13-2 Klundert JO13-2 112335 0-0
C 18-04-2020 09:00 SC Gastel JO13-2 Seolto JO13-2G 114716 0-0
C 18-04-2020 09:00 Victoria'03 JO13-2 Unitas'30 JO13-10 112616 0-0
C 18-04-2020 11:30 VCW JO13-1 Virtus JO13-3 113461 0-0
C 18-04-2020 12:30 BSC JO13-2 Hoeven JO13-2 115495 0-0
C 11-04-2020 09:15 SC Kruisland JO13-1 SC Gastel JO13-2 115232 0-0
C 04-04-2020 09:00 Victoria'03 JO13-2 Alliance JO13-2 115021 0-0
C 04-04-2020 10:15 Klundert JO13-2 SC Gastel JO13-2 115179 0-0
C 04-04-2020 11:00 Virtus JO13-3 SC Kruisland JO13-1 115271 0-0
C 04-04-2020 11:30 VCW JO13-1 BSC JO13-2 114465 0-0
C 04-04-2020 12:30 Unitas'30 JO13-10 Seolto JO13-2G 114768 0-0
C 28-03-2020 12:30 BSC JO13-2 Virtus JO13-3 114104 0-0
C 28-03-2020 10:45 Hoeven JO13-2 Klundert JO13-2 114346 0-0
C 28-03-2020 10:00 SC Kruisland JO13-1 VCW JO13-1 113726 0-0
C 28-03-2020 09:00 Seolto JO13-2G Victoria'03 JO13-2 114098 0-0
C 28-03-2020 09:00 SC Gastel JO13-2 Internos JO13-2 113247 0-0
C 28-03-2020 09:00 Alliance JO13-2 Unitas'30 JO13-10 112355 0-0
C 21-03-2020 11:30 VCW JO13-1 Victoria'03 JO13-2 115493 0-0
C 21-03-2020 10:15 Klundert JO13-2 SC Kruisland JO13-1 114245 0-0
C 14-03-2020 09:00 Victoria'03 JO13-2 Hoeven JO13-2 111838 0-0
C 14-03-2020 11:00 Internos JO13-2 VCW JO13-1 114216 0-0
C 14-03-2020 10:15 Klundert JO13-2 Virtus JO13-3 111323 0-0
C 14-03-2020 09:00 Seolto JO13-2G Alliance JO13-2 113563 0-0
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO13-10 BSC JO13-2 113208 0-0
C 07-03-2020 12:30 BSC JO13-2 SC Kruisland JO13-1 112216 1-4
C 07-03-2020 09:00 Alliance JO13-2 SC Gastel JO13-2 111108 0-6
C 07-03-2020 10:15 Klundert JO13-2 Victoria'03 JO13-2 113173 0-8
C 07-03-2020 11:00 Virtus JO13-3 Internos JO13-2 113544 0-0
C 07-03-2020 11:30 VCW JO13-1 Seolto JO13-2G 114495 5-5
C 07-03-2020 10:45 Hoeven JO13-2 Unitas'30 JO13-10 111541 4-2
C 15-02-2020 10:30 SC Gastel JO13-2 BSC JO13-2 112166 1-1
C 15-02-2020 08:45 Seolto JO13-2G Hoeven JO13-2 114546 2-6
C 15-02-2020 10:55 SC Kruisland JO13-1 Alliance JO13-2 112350 1-7
C 15-02-2020 11:00 Internos JO13-2 Klundert JO13-2 113814 0-0
C 15-02-2020 10:10 Unitas'30 JO13-10 VCW JO13-1 113709 3-4
C 15-02-2020 09:00 Victoria'03 JO13-2 Virtus JO13-3 111280 7-3
C 08-02-2020 11:00 Virtus JO13-3 SC Gastel JO13-2 112794 3-4
C 08-02-2020 10:45 Hoeven JO13-2 Alliance JO13-2 115226 3-7
C 08-02-2020 11:00 Internos JO13-2 Unitas'30 JO13-10 113059 0-8
C 08-02-2020 12:30 BSC JO13-2 Seolto JO13-2G 112529 0-7
C 01-02-2020 09:00 Seolto JO13-2G Virtus JO13-3 111521 7-5
C 01-02-2020 10:30 SC Kruisland JO13-1 Hoeven JO13-2 114291 4-2
C 01-02-2020 09:00 Victoria'03 JO13-2 Internos JO13-2 111991 12-0
C 01-02-2020 10:30 SC Gastel JO13-2 VCW JO13-1 113426 0-2
C 01-02-2020 13:45 Unitas'30 JO13-10 Klundert JO13-2 113634 2-1
C 01-02-2020 09:00 Alliance JO13-2 BSC JO13-2 112923 6-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:45 The Gunners JO13-2 Unitas'30 JO13-10 92619 4-1
B 14-09-2019 09:00 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-10 9997 2-8
B 14-09-2019 10:00 Baronie JO13-8 JEKA JO13-11 10187 4-1
B 07-09-2019 10:00 Baronie JO13-8 DSE JO13-3 9745 3-2
B 07-09-2019 13:00 JEKA JO13-11 Unitas'30 JO13-10 9848 2-3
B 31-08-2019 08:30 Unitas'30 JO13-10 Baronie JO13-8 9548 3-1
B 31-08-2019 09:00 DSE JO13-3 JEKA JO13-11 9411 3-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Schutters JO13-1 11 10 1 0 31 79 12 67 0
2 Klundert JO13-2 11 8 2 1 26 38 19 19 0
3 SC Kruisland JO13-1 11 7 3 1 24 70 22 48 0
4 SC Gastel JO13-2 10 7 2 1 23 61 22 39 0
5 Hoeven JO13-2 11 5 3 3 18 46 35 11 0
6 Alliance JO13-2 11 5 2 4 17 47 29 18 0
7 Unitas'30 JO13-10 11 4 2 5 14 31 34 -3 0
8 BSC JO13-2 11 4 1 6 13 56 48 8 0
9 SC Gastel JO13-3 11 3 2 6 11 31 38 -7 0
10 Seolto JO13-2G 10 2 0 8 6 16 69 -53 0
11 Virtus JO13-3 11 1 0 10 3 25 61 -36 0
12 Victoria'03 JO13-3 11 0 0 11 0 9 120 -111 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO13-2 4 3 0 1 9 20 11 9 0
2 VCW JO13-1 3 2 1 0 7 11 8 3 0
3 Seolto JO13-2G 4 2 1 1 7 21 16 5 0
4 SC Gastel JO13-2 4 2 1 1 7 11 6 5 0
5 Victoria'03 JO13-2 2 2 0 0 6 15 3 12 0
6 SC Kruisland JO13-1 3 2 0 1 6 9 10 -1 0
7 Hoeven JO13-2 4 2 0 2 6 15 15 0 0
8 Unitas'30 JO13-10 3 1 0 2 3 7 9 -2 0
9 BSC JO13-2 4 0 1 3 1 3 18 -15 0
10 Klundert JO13-2 2 0 0 2 0 1 10 -9 0
11 Virtus JO13-3 3 0 0 3 0 11 18 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO13-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Unitas'30 JO13-10 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 1A2 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 1 A Team training gaat_door
donderdag 17:45 - 19:00 2 B 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 15-08-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 22-08-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 29-08-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 05-09-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 12-09-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 19-09-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 26-09-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 03-10-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 10-10-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 17-10-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 24-10-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 31-10-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 07-11-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 14-11-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 21-11-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 28-11-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 05-12-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 12-12-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 19-12-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 26-12-19 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 02-01-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 09-01-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 16-01-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 23-01-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 30-01-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 06-02-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 13-02-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 20-02-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 27-02-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 05-03-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 12-03-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 19-03-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 26-03-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 02-04-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 09-04-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 16-04-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 23-04-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 30-04-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 07-05-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 14-05-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 21-05-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 28-05-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 04-06-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 11-06-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 18-06-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door
do 25-06-20 17:45 - 19:00 2 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven