Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-9

Teamleden

Spelers
Sem Peeters Keeper      
Kyran van Aken        
Jon Babaj        
Anzour Bashouk        
Mohamed Berqi        
Sven van den Broek        
Rik van Dijk        
Kevin van Dorst        
Elyas Ebrahimi        
Yassin Gaanoun        
Bas Kamp        
Lano Mutsaers        
Loukay Nuchelmans        
Bas Vrolijk        
 
Overige teamleden
Paul van den Broek Leider/Trainer
Bram Nuchelmans Leider/Trainer
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 11:15 Unitas'30 JO13-9 JEKA JO13-11 114107
C 16-05-2020 09:00 DIA JO13-2G Unitas'30 JO13-9 115524
C 09-05-2020 08:30 Unitas'30 JO13-9 RFC JO13-4G 112009
C 18-04-2020 10:00 TSC JO13-3 Unitas'30 JO13-9 115137
C 04-04-2020 08:30 Rijen JO13-5 Unitas'30 JO13-9 113666
C 28-03-2020 08:30 Unitas'30 JO13-9 Madese Boys JO13-3 111174
C 14-03-2020 09:00 Terheijden JO13-2 Unitas'30 JO13-9 113298
C 07-03-2020 08:30 Unitas'30 JO13-9 Waspik JO13-2 K. (Kayleigh) Klok 111152 0 - 9
C 15-02-2020 08:30 Oosterhout JO13-1 Unitas'30 JO13-9 B. (Boyd) Piena 115210 11 - 1
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO13-9 Irene'58 JO13-1 K. (Kayleigh) Klok 115298 1 - 4
C 01-02-2020 11:30 Right'Oh JO13-1G Unitas'30 JO13-9 Afgeschermd 110964 6 - 1
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-9 Sv Reeshof JO13-3 Martijn Verhoeven (S) 0 - 8
C 14-12-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 Unitas'30 JO13-9 C. (Coreen) Van der Staak 41475 14 - 0
C 07-12-2019 11:45 Unitas'30 JO13-9 SVG JO13-1 K. (Kayleigh) Klok… (+1) 42290 1 - 14
C 30-11-2019 10:15 DESK JO13-3 Unitas'30 JO13-9 Afgeschermd 41522 10 - 0
C 23-11-2019 10:00 Unitas'30 JO13-9 RFC JO13-4G M. (Martijn) Verhoeven 41814 3 - 2
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO13-6 Unitas'30 JO13-9 T. (Toni) Nanninga 40106 11 - 0
C 09-11-2019 11:45 Gilze JO13-3 Unitas'30 JO13-9 Afgeschermd 42232 6 - 0
C 02-11-2019 11:40 Unitas'30 JO13-9 Dongen JO13-4 R. (Robin) Sprenkels 40471 0 - 1
C 26-10-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 Unitas'30 JO13-9 R.P.A.M. (Rob) Huijben 42667 6 - 1
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO13-9 JEKA JO13-10 J.M.R.R. (Jack) Sutarzewicz… (+1) 40262 1 - 5
C 28-09-2019 08:45 SV Reeshof JO13-3 Unitas'30 JO13-9 M. (Morris) Nuijten 41890 11 - 2
C 21-09-2019 10:00 Unitas'30 JO13-9 Sarto JO13-5 S. (Sander) Witteveen 40929 0 - 21
B 14-09-2019 11:00 RSV JO13-1 Unitas'30 JO13-9 B. (Bart) van Balkom 9998 11 - 0
B 07-09-2019 10:45 Hoeven JO13-2 Unitas'30 JO13-9 H.S. (Hans) Venneman 9890 8 - 4
B 31-08-2019 08:30 Unitas'30 JO13-9 Sprundel JO13-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 9588 1 - 4
V 24-08-2019 11:30 Virtus JO13-3 Unitas'30 JO13-9 4-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2019 19:00 JEKA JO13-10 Olympia'60 JO13-2 41825 0-0
C 14-12-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 Unitas'30 JO13-9 41475 14-0
C 14-12-2019 11:45 Gilze JO13-3 Sarto JO13-5 40639 3-2
C 14-12-2019 10:00 SVG JO13-1 SV Reeshof JO13-3 41528 0-0
C 14-12-2019 10:30 Dongen JO13-4 Baronie JO13-6 42285 0-0
C 14-12-2019 10:15 DESK JO13-3 RFC JO13-4G 40514 0-0
C 07-12-2019 09:00 Baronie JO13-6 JEKA JO13-10 40485 0-0
C 07-12-2019 10:00 Sarto JO13-5 Olympia'60 JO13-2 42045 1-2
C 07-12-2019 12:00 SV Reeshof JO13-3 Gilze JO13-3 42129 3-2
C 07-12-2019 11:45 Unitas'30 JO13-9 SVG JO13-1 42290 1-14
C 07-12-2019 12:00 RFC JO13-4G Dongen JO13-4 39977 0-8
C 07-12-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 DESK JO13-3 42411 5-4
C 30-11-2019 09:00 JEKA JO13-10 Sarto JO13-5 42111 4-1
C 30-11-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 Baronie JO13-6 41534 0-3
C 30-11-2019 10:00 Gilze JO13-3 Dongen JO13-4 42280 6-2
C 30-11-2019 10:15 DESK JO13-3 Unitas'30 JO13-9 41522 10-0
C 30-11-2019 11:00 SVG JO13-1 SC 't Zand JO13-6 39982 11-1
C 30-11-2019 12:00 RFC JO13-4G SV Reeshof JO13-3 40726 1-5
C 23-11-2019 09:00 Dongen JO13-4 Sarto JO13-5 42351 5-0
C 23-11-2019 10:00 Unitas'30 JO13-9 RFC JO13-4G 41814 3-2
C 23-11-2019 09:00 DESK JO13-3 SV Reeshof JO13-3 41195 7-2
C 23-11-2019 11:00 SVG JO13-1 JEKA JO13-10 41300 14-0
C 23-11-2019 10:00 SC 't Zand JO13-6 Baronie JO13-6 42690 0-4
C 23-11-2019 11:45 Gilze JO13-3 Olympia'60 JO13-2 41829 4-1
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO13-10 DESK JO13-3 42194 1-3
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO13-6 Unitas'30 JO13-9 40106 11-0
C 16-11-2019 08:45 Sarto JO13-5 SC 't Zand JO13-6 41192 2-6
C 16-11-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 SVG JO13-1 40212 0-10
C 16-11-2019 12:00 RFC JO13-4G Gilze JO13-3 41380 0-19
C 16-11-2019 11:00 SV Reeshof JO13-3 Dongen JO13-4 41668 6-0
C 09-11-2019 11:45 Gilze JO13-3 Unitas'30 JO13-9 42232 6-0
C 09-11-2019 10:45 SVG JO13-1 DESK JO13-3 40320 12-3
C 09-11-2019 10:30 Dongen JO13-4 SC 't Zand JO13-6 40472 0-5
C 09-11-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 SV Reeshof JO13-3 41495 1-2
C 09-11-2019 08:45 Sarto JO13-5 Baronie JO13-6 41623 0-8
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO13-10 RFC JO13-4G 40931 12-0
C 02-11-2019 10:15 SV Reeshof JO13-3 JEKA JO13-10 40031 3-2
C 02-11-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 Gilze JO13-3 41938 4-4
C 02-11-2019 10:15 Baronie JO13-6 SVG JO13-1 41871 1-5
C 02-11-2019 10:15 DESK JO13-3 Sarto JO13-5 40613 15-2
C 02-11-2019 12:00 RFC JO13-4G Olympia'60 JO13-2 41806 2-2
C 02-11-2019 11:40 Unitas'30 JO13-9 Dongen JO13-4 40471 0-1
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO13-10 SC 't Zand JO13-6 41395 2-1
C 26-10-2019 08:45 Sarto JO13-5 SV Reeshof JO13-3 42158 0-2
C 26-10-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 Unitas'30 JO13-9 42667 6-1
C 26-10-2019 10:00 Baronie JO13-6 RFC JO13-4G 40704 31-0
C 26-10-2019 10:30 Dongen JO13-4 DESK JO13-3 42593 4-6
C 26-10-2019 11:45 Gilze JO13-3 SVG JO13-1 40932 2-8
C 05-10-2019 08:45 SV Reeshof JO13-3 Baronie JO13-6 42144 2-4
C 05-10-2019 09:00 DESK JO13-3 Gilze JO13-3 42298 9-3
C 05-10-2019 12:00 RFC JO13-4G Sarto JO13-5 40409 4-4
C 05-10-2019 11:00 SVG JO13-1 Dongen JO13-4 40443 14-2
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO13-9 JEKA JO13-10 40262 1-5
C 05-10-2019 11:15 SC 't Zand JO13-6 Olympia'60 JO13-2 40834 4-3
C 28-09-2019 10:15 Baronie JO13-6 DESK JO13-3 40546 6-0
C 28-09-2019 10:00 Sarto JO13-5 SVG JO13-1 42647 0-14
C 28-09-2019 08:45 SV Reeshof JO13-3 Unitas'30 JO13-9 41890 11-2
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO13-10 Gilze JO13-3 41237 3-4
C 28-09-2019 09:30 Olympia'60 JO13-2 Dongen JO13-4 42134 5-2
C 28-09-2019 10:15 RFC JO13-4G SC 't Zand JO13-6 40944 5-4
C 21-09-2019 09:30 Gilze JO13-3 Baronie JO13-6 40829 0-7
C 21-09-2019 10:00 SC 't Zand JO13-6 SV Reeshof JO13-3 40616 0-9
C 21-09-2019 11:00 SVG JO13-1 RFC JO13-4G 41516 43-0
C 21-09-2019 10:30 Dongen JO13-4 JEKA JO13-10 40280 5-10
C 21-09-2019 10:15 DESK JO13-3 Olympia'60 JO13-2 41652 5-6
C 21-09-2019 10:00 Unitas'30 JO13-9 Sarto JO13-5 40929 0-21
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 08:30 TSC JO13-3 Rijen JO13-5 110867 0-0
C 23-05-2020 12:00 RFC JO13-4G Waspik JO13-2 111561 0-0
C 23-05-2020 11:30 Right'Oh JO13-1G Terheijden JO13-2 112288 0-0
C 23-05-2020 11:15 Unitas'30 JO13-9 JEKA JO13-11 114107 0-0
C 23-05-2020 10:15 Irene'58 JO13-1 DIA JO13-2G 111507 0-0
C 23-05-2020 08:30 Oosterhout JO13-1 Madese Boys JO13-3 112821 0-0
C 16-05-2020 09:00 Terheijden JO13-2 RFC JO13-4G 112745 0-0
C 16-05-2020 09:00 Madese Boys JO13-3 TSC JO13-3 114135 0-0
C 16-05-2020 11:00 Waspik JO13-2 Right'Oh JO13-1G 113514 0-0
C 16-05-2020 08:30 JEKA JO13-11 Irene'58 JO13-1 111515 0-0
C 16-05-2020 09:00 DIA JO13-2G Unitas'30 JO13-9 115524 0-0
C 16-05-2020 08:30 Rijen JO13-5 Oosterhout JO13-1 112198 0-0
C 09-05-2020 08:30 Unitas'30 JO13-9 RFC JO13-4G 112009 0-0
C 09-05-2020 08:30 TSC JO13-3 Terheijden JO13-2 114032 0-0
C 09-05-2020 08:30 Oosterhout JO13-1 Right'Oh JO13-1G 113575 0-0
C 09-05-2020 09:00 DIA JO13-2G Waspik JO13-2 115394 0-0
C 09-05-2020 09:00 Madese Boys JO13-3 JEKA JO13-11 112275 0-0
C 09-05-2020 10:15 Irene'58 JO13-1 Rijen JO13-5 112230 0-0
C 18-04-2020 08:30 JEKA JO13-11 DIA JO13-2G 111538 0-0
C 18-04-2020 09:00 Terheijden JO13-2 Waspik JO13-2 115335 0-0
C 18-04-2020 10:00 TSC JO13-3 Unitas'30 JO13-9 115137 0-0
C 18-04-2020 10:15 Irene'58 JO13-1 Madese Boys JO13-3 115440 0-0
C 18-04-2020 11:30 Right'Oh JO13-1G Rijen JO13-5 112817 0-0
C 18-04-2020 12:00 RFC JO13-4G Oosterhout JO13-1 111331 0-0
C 11-04-2020 08:30 Oosterhout JO13-1 DIA JO13-2G 115500 0-0
C 11-04-2020 09:00 Terheijden JO13-2 Rijen JO13-5 113023 0-0
C 04-04-2020 08:30 JEKA JO13-11 TSC JO13-3 114868 0-0
C 04-04-2020 08:30 Rijen JO13-5 Unitas'30 JO13-9 113666 0-0
C 04-04-2020 09:00 Terheijden JO13-2 Irene'58 JO13-1 111176 0-0
C 04-04-2020 09:00 DIA JO13-2G Right'Oh JO13-1G 111183 0-0
C 04-04-2020 11:00 Waspik JO13-2 Oosterhout JO13-1 111013 0-0
C 04-04-2020 09:00 Madese Boys JO13-3 RFC JO13-4G 115488 0-0
C 28-03-2020 12:00 RFC JO13-4G Rijen JO13-5 110791 0-0
C 28-03-2020 11:30 Right'Oh JO13-1G JEKA JO13-11 114271 0-0
C 28-03-2020 10:15 Irene'58 JO13-1 Waspik JO13-2 111704 0-0
C 28-03-2020 10:00 TSC JO13-3 DIA JO13-2G 111820 0-0
C 28-03-2020 08:30 Unitas'30 JO13-9 Madese Boys JO13-3 111174 0-0
C 28-03-2020 08:30 Oosterhout JO13-1 Terheijden JO13-2 112580 0-0
C 21-03-2020 10:15 Irene'58 JO13-1 TSC JO13-3 113799 0-0
C 21-03-2020 09:00 DIA JO13-2G RFC JO13-4G 112626 0-0
C 21-03-2020 09:00 Madese Boys JO13-3 Right'Oh JO13-1G 113061 0-0
C 21-03-2020 09:00 JEKA JO13-11 Terheijden JO13-2 115219 0-0
C 14-03-2020 08:30 Rijen JO13-5 JEKA JO13-11 115406 0-0
C 14-03-2020 09:00 Terheijden JO13-2 Unitas'30 JO13-9 113298 0-0
C 14-03-2020 08:30 Oosterhout JO13-1 Irene'58 JO13-1 113111 0-0
C 14-03-2020 09:00 Madese Boys JO13-3 DIA JO13-2G 111022 0-0
C 14-03-2020 11:30 Right'Oh JO13-1G RFC JO13-4G 113929 0-0
C 14-03-2020 14:30 Waspik JO13-2 TSC JO13-3 114512 0-0
C 07-03-2020 08:30 TSC JO13-3 Right'Oh JO13-1G 113235 1-10
C 07-03-2020 08:30 Unitas'30 JO13-9 Waspik JO13-2 111152 0-9
C 07-03-2020 09:00 DIA JO13-2G Rijen JO13-5 113626 7-1
C 07-03-2020 09:00 Madese Boys JO13-3 Terheijden JO13-2 112867 4-0
C 07-03-2020 10:00 JEKA JO13-11 Oosterhout JO13-1 113282 0-4
C 07-03-2020 10:15 Irene'58 JO13-1 RFC JO13-4G 112545 19-0
C 15-02-2020 08:30 Oosterhout JO13-1 Unitas'30 JO13-9 115210 11-1
C 15-02-2020 08:30 Rijen JO13-5 Madese Boys JO13-3 114961 3-2
C 15-02-2020 12:00 RFC JO13-4G TSC JO13-3 112500 1-7
C 15-02-2020 09:45 Waspik JO13-2 JEKA JO13-11 110994 14-0
C 15-02-2020 11:30 Right'Oh JO13-1G Irene'58 JO13-1 115637 1-3
C 15-02-2020 09:00 Terheijden JO13-2 DIA JO13-2G 113715 3-3
C 08-02-2020 08:30 Rijen JO13-5 Waspik JO13-2 114183 2-4
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO13-9 Irene'58 JO13-1 115298 1-4
C 08-02-2020 08:30 TSC JO13-3 Oosterhout JO13-1 112952 4-4
C 01-02-2020 08:30 RFC JO13-4G JEKA JO13-11 114328 1-4
C 01-02-2020 11:30 Right'Oh JO13-1G Unitas'30 JO13-9 110964 6-1
C 01-02-2020 11:00 Waspik JO13-2 Madese Boys JO13-3 112717 4-0
C 11-06-2019 19:00 JEKA JO13-12 Olympia'60 JO13-2 118105 2-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:00 RSV JO13-1 Unitas'30 JO13-9 9998 11-0
B 14-09-2019 11:15 Sprundel JO13-1 Hoeven JO13-2 10201 5-8
B 07-09-2019 10:45 Hoeven JO13-2 Unitas'30 JO13-9 9890 8-4
B 07-09-2019 11:15 Sprundel JO13-1 RSV JO13-1 9760 0-8
B 31-08-2019 08:30 Unitas'30 JO13-9 Sprundel JO13-1 9588 1-4
B 31-08-2019 11:00 RSV JO13-1 Hoeven JO13-2 9412 13-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVG JO13-1 10 10 0 0 30 145 10 135 0
2 Baronie JO13-6 9 8 0 1 24 75 7 68 0
3 SV Reeshof JO13-3 10 8 0 2 24 45 19 26 0
4 Gilze JO13-3 11 6 1 4 19 53 39 14 0
5 DESK JO13-3 10 6 0 4 18 62 41 21 0
6 SC 't Zand JO13-6 11 5 1 5 16 44 44 0 0
7 JEKA JO13-10 9 5 0 4 15 39 32 7 0
8 Olympia'60 JO13-2 10 4 1 5 13 26 34 -8 0
9 Dongen JO13-4 10 3 0 7 9 29 52 -23 0
10 RFC JO13-4G 10 1 2 7 5 14 131 -117 0
11 Sarto JO13-5 11 1 1 9 4 33 63 -30 0
12 Unitas'30 JO13-9 11 1 0 10 3 8 101 -93 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waspik JO13-2 4 4 0 0 12 31 2 29 0
2 Irene'58 JO13-1 3 3 0 0 9 26 2 24 0
3 Oosterhout JO13-1 3 2 1 0 7 19 5 14 0
4 Right'Oh JO13-1G 3 2 0 1 6 17 5 12 0
5 DIA JO13-2G 2 1 1 0 4 10 4 6 0
6 TSC JO13-3 3 1 1 1 4 12 15 -3 0
7 Madese Boys JO13-3 3 1 0 2 3 6 7 -1 0
8 Rijen JO13-5 3 1 0 2 3 6 13 -7 0
9 JEKA JO13-11 3 1 0 2 3 4 19 -15 0
10 Terheijden JO13-2 2 0 1 1 1 3 7 -4 0
11 RFC JO13-4G 3 0 0 3 0 2 30 -28 0
12 Unitas'30 JO13-9 4 0 0 4 0 3 30 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV JO13-1 3 3 0 0 9 32 3 29 0
2 Hoeven JO13-2 3 2 0 1 6 19 22 -3 0
3 Sprundel JO13-1 3 1 0 2 3 9 17 -8 0
4 Unitas'30 JO13-9 3 0 0 3 0 5 23 -18 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:45 - 19:00 1 B 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 12-08-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 19-08-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 26-08-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 02-09-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 09-09-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:45 - 19:00 1 B Team training gaat_door
vrijdag 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 06-09-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 13-09-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 20-09-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 27-09-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 04-10-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 11-10-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 18-10-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 25-10-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 01-11-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 08-11-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 15-11-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 22-11-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 29-11-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 06-12-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 13-12-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 20-12-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 27-12-19 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 03-01-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 10-01-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 17-01-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 24-01-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 31-01-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 07-02-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 14-02-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 21-02-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 28-02-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 06-03-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 13-03-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 20-03-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 27-03-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 03-04-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 10-04-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 17-04-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 24-04-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 01-05-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 08-05-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 15-05-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 22-05-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 29-05-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 05-06-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 12-06-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 19-06-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door
vr 26-06-20 18:00 - 19:00 2 B 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven