Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Unitas'30 JO13-8

Teamleden

Spelers
Sem Neven Keeper      
Jens Blom        
Joey van Dokkum        
Delano Frijters        
Luca 't Gilde        
Karel Gubbels        
Mik van Hooff        
Dylan Hultermans        
Tim Lauwerijssen        
Michel Maas        
Niek van der Made        
Senn Nooijens        
Luuk van de Put        
Bram van der Spek        
Musie Tsehaye        
Luuk Verwijmeren        
 
Overige teamleden
Wouter van der Spek Leider
Edwin Hultermans Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 26-10-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Unitas'30 JO13-8 40067 09:10
C 02-11-2019 10:05 Unitas'30 JO13-8 Baronie JO13-8 42165 09:35
C 09-11-2019 08:30 Rijen JO13-5 Unitas'30 JO13-8 41440 07:30
C 16-11-2019 08:30 The Gunners JO13-2 Unitas'30 JO13-8 40431 07:40
C 23-11-2019 12:45 Unitas'30 JO13-8 Beek Vooruit JO13-3 87627 12:15
C 30-11-2019 12:00 PCP JO13-1 Unitas'30 JO13-8 40828 11:05
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 JO13-8 Gloria UC JO13-2 40776 09:45
C 14-12-2019 11:15 Bavel JO13-3 Unitas'30 JO13-8 41551 10:25
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO13-12 Groen Wit JO13 2007-1
C 26-10-2019 08:30 Rijen JO13-5 Gloria UC JO13-2
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO13-8 PCP JO13-1
C 26-10-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Unitas'30 JO13-8
C 26-10-2019 10:00 DSE JO13-2 Bavel JO13-3
C 26-10-2019 13:15 The Gunners JO13-2 Beek Vooruit JO13-3
C 02-11-2019 12:00 PCP JO13-1 JEKA JO13-12
C 02-11-2019 11:45 Groen Wit JO13 2007-1 DSE JO13-2
C 02-11-2019 11:15 Bavel JO13-3 Rijen JO13-5
C 02-11-2019 10:05 Unitas'30 JO13-8 Baronie JO13-8
C 02-11-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-3 Boeimeer JO13-2
C 02-11-2019 08:45 The Gunners JO13-2 Gloria UC JO13-2
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO13-8 Bavel JO13-3
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO13-12 The Gunners JO13-2
C 09-11-2019 08:30 Boeimeer JO13-2 Groen Wit JO13 2007-1
C 09-11-2019 08:30 Rijen JO13-5 Unitas'30 JO13-8
C 09-11-2019 09:30 Gloria UC JO13-2 PCP JO13-1
C 09-11-2019 10:00 DSE JO13-2 Beek Vooruit JO13-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 09:30 Gloria UC JO13-2 Baronie JO13-8 42208 12-1
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 JEKA JO13-12 87622 6-2
C 05-10-2019 12:00 PCP JO13-1 Rijen JO13-5 41872 4-0
C 05-10-2019 11:45 Groen Wit JO13 2007-1 The Gunners JO13-2 41899 5-2
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO13-8 DSE JO13-2 41614 2-2
C 05-10-2019 10:30 Bavel JO13-3 Boeimeer JO13-2 41065 2-2
C 28-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO13-3 Bavel JO13-3 87621 3-4
C 28-09-2019 11:45 Groen Wit JO13 2007-1 Unitas'30 JO13-8 42281 1-6
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO13-12 Gloria UC JO13-2 42634 1-5
C 28-09-2019 10:00 DSE JO13-2 Rijen JO13-5 41156 9-1
C 28-09-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Baronie JO13-8 40292 2-4
C 28-09-2019 09:45 The Gunners JO13-2 PCP JO13-1 41721 0-3
C 28-09-2019 08:30 TSC JO13-4 Bavel JO13-3 41252 0-0
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC JO13-2 TSC JO13-4 40964 0-0
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 87620 7-3
C 21-09-2019 08:30 Baronie JO13-8 DSE JO13-2 41878 3-4
C 21-09-2019 10:30 Bavel JO13-3 Groen Wit JO13 2007-1 41023 4-3
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO13-8 JEKA JO13-12 42387 4-2
C 21-09-2019 12:00 PCP JO13-1 Boeimeer JO13-2 40848 9-0
C 21-09-2019 08:30 Rijen JO13-5 The Gunners JO13-2 39971 1-8
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Virtus JO13-3 Klundert JO13-2 10012 0-4
B 14-09-2019 10:00 DSE JO13-2 Unitas'30 JO13-8 10180 4-1
B 07-09-2019 10:00 DSE JO13-2 Virtus JO13-3 9738 8-3
B 07-09-2019 11:15 Unitas'30 JO13-8 Klundert JO13-2 9875 8-3
B 31-08-2019 10:00 Virtus JO13-3 Unitas'30 JO13-8 9426 0-8
B 31-08-2019 10:15 Klundert JO13-2 DSE JO13-2 9622 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO13-2 3 3 0 0 9 24 5 19 0
2 PCP JO13-1 3 3 0 0 9 16 0 16 0
3 DSE JO13-2 3 2 1 0 7 15 6 9 0
4 Unitas'30 JO13-8 3 2 1 0 7 12 5 7 0
5 Bavel JO13-3 3 2 1 0 7 10 8 2 0
6 The Gunners JO13-2 3 1 0 2 3 10 9 1 0
7 Beek Vooruit JO13-3 3 1 0 2 3 12 13 -1 0
8 Groen Wit JO13 2007-1 3 1 0 2 3 9 12 -3 0
9 Baronie JO13-8 3 1 0 2 3 8 18 -10 0
10 Boeimeer JO13-2 3 0 1 2 1 4 15 -11 0
11 JEKA JO13-12 3 0 0 3 0 5 15 -10 0
12 Rijen JO13-5 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO13-2 3 3 0 0 9 15 6 9 0
2 Unitas'30 JO13-8 3 2 0 1 6 17 7 10 0
3 Klundert JO13-2 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
4 Virtus JO13-3 3 0 0 3 0 3 20 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 1 B 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 1 B Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 4B2 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven