Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Unitas'30 JO13-6

Teamleden

Spelers
Marnick Schim Keeper      
Tygo Burggraaf        
Sam Deijkers        
Jop van Dongen        
Sven van Dongen        
Joris van Enter        
Mika de Groot        
Sam Hendrickx        
Teun Huijben        
Finn Krol        
Ruben van de Looi        
Jens Moss        
Fabian Pot        
Cas Roelands        
Finn Zopfi        
 
Overige teamleden
Christian Pot Trainer
Enrico Roelands Trainer
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-11-2019 10:15 Unitas'30 JO13-6 SCO JO13-1 K. (Kayleigh) Klok 42246 09:45
C 30-11-2019 12:15 UVV'40, JO13-2G Unitas'30 JO13-6 93450 11:25
C 07-12-2019 12:00 Unitas'30 JO13-6 Raamsdonk JO13-1 87692 11:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 09:30 GSBW JO13-1 Bavel JO13-2
C 23-11-2019 10:15 Unitas'30 JO13-6 SCO JO13-1
C 23-11-2019 11:30 Raamsdonk JO13-1 Zwaluwe JO13-1G
C 23-11-2019 13:30 UVV'40, JO13-2G DIA JO13-2G
C 30-11-2019 12:15 UVV'40, JO13-2G Unitas'30 JO13-6
C 30-11-2019 10:00 Chaam JO13-1 Zwaluwe JO13-1G
C 30-11-2019 10:00 Bavel JO13-2 SCO JO13-1
C 30-11-2019 09:00 DIA JO13-2G JEKA JO13-6
C 07-12-2019 12:00 Unitas'30 JO13-6 Raamsdonk JO13-1
C 07-12-2019 10:00 JEKA JO13-6 Bavel JO13-2
C 07-12-2019 09:45 SCO JO13-1 DIA JO13-2G
C 07-12-2019 08:45 Zwaluwe JO13-1G GSBW JO13-1
C 14-12-2019 09:00 DIA JO13-2G Bavel JO13-2
C 14-12-2019 09:30 GSBW JO13-1 JEKA JO13-6
C 14-12-2019 11:00 UVV'40, JO13-2G Zwaluwe JO13-1G
C 14-12-2019 11:30 Raamsdonk JO13-1 Chaam JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 10:00 Chaam JO13-1 GSBW JO13-1 93518 1-2
C 16-11-2019 10:00 Bavel JO13-2 UVV'40, JO13-2G 93448 3-1
C 16-11-2019 09:00 DIA JO13-2G Raamsdonk JO13-1 87690 0-17
C 16-11-2019 09:00 JEKA JO13-6 Unitas'30 JO13-6 40500 5-0
C 09-11-2019 09:00 DIA JO13-2G Chaam JO13-1 93517 0-6
C 09-11-2019 10:00 JEKA JO13-6 SCO JO13-1 39947 2-0
C 09-11-2019 10:00 Bavel JO13-2 Zwaluwe JO13-1G 41952 11-1
C 09-11-2019 10:45 UVV'40, JO13-2G Raamsdonk JO13-1 93447 3-7
C 02-11-2019 08:45 Zwaluwe JO13-1G DIA JO13-2G 41006 3-3
C 02-11-2019 10:00 Chaam JO13-1 Bavel JO13-2 93516 2-10
C 02-11-2019 10:05 Unitas'30 JO13-6 GSBW JO13-1 87024 1-0
C 02-11-2019 11:00 SCO JO13-1 UVV'40, JO13-2G 93446 3-4
C 02-11-2019 11:30 Raamsdonk JO13-1 JEKA JO13-6 87688 3-8
C 26-10-2019 11:00 SCO JO13-1 Chaam JO13-1 93515 8-0
C 26-10-2019 09:30 GSBW JO13-1 UVV'40, JO13-2G 93445 0-2
C 26-10-2019 11:00 SCO JO13-1 Internos JO13-2 41019 0-0
C 26-10-2019 09:00 JEKA JO13-6 Zwaluwe JO13-1G 40438 10-2
C 26-10-2019 09:00 DIA JO13-2G Unitas'30 JO13-6 41139 2-16
C 26-10-2019 09:30 GSBW JO13-1 Baronie JO13-4 87023 0-0
C 19-10-2019 10:00 Chaam JO13-1 Unitas'30 JO13-6 93513 0-3
C 19-10-2019 10:00 JEKA JO13-6 UVV'40, JO13-2G 93444 0-0
C 12-10-2019 10:45 UVV'40, JO13-2G Chaam JO13-1 93512 9-1
C 05-10-2019 11:30 Raamsdonk JO13-1 GSBW JO13-1 87686 4-3
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO13-4 TSC JO13-3 40808 0-0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 GSBW JO13-1 87022 0-0
C 05-10-2019 08:45 Zwaluwe JO13-1G SCO JO13-1 40378 0-14
C 05-10-2019 10:00 Internos JO13-2 JEKA JO13-6 41640 0-0
C 05-10-2019 13:10 Unitas'30 JO13-6 Bavel JO13-2 41224 0-2
C 05-10-2019 10:00 Chaam JO13-1 JEKA JO13-6 93514 1-5
C 28-09-2019 10:00 Internos JO13-2 Unitas'30 JO13-6 40010 0-13
C 28-09-2019 10:00 Bavel JO13-2 TSC JO13-3 40888 0-0
C 28-09-2019 11:00 SCO JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 40062 0-0
C 28-09-2019 09:00 JEKA JO13-6 Baronie JO13-4 40302 2-7
C 28-09-2019 11:00 SCO JO13-1 Raamsdonk JO13-1 87685 5-3
C 28-09-2019 09:00 DIA JO13-2G GSBW JO13-1 87021 0-8
C 21-09-2019 09:30 GSBW JO13-1 SCO JO13-1 87020 0-4
C 21-09-2019 08:30 TSC JO13-3 DIA JO13-2G 42567 0-0
C 21-09-2019 11:30 Raamsdonk JO13-1 Bavel JO13-2 87684 1-3
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO13-6 Zwaluwe JO13-1G 41941 12-1
C 21-09-2019 08:30 Baronie JO13-4 Internos JO13-2 41947 25-0
C 21-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-3 Bavel JO13-2 40381 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-09-2019 17:45 JEKA JO13-6 SAB JO13-1 10245 3-5
B 14-09-2019 11:30 Unitas'30 JO13-6 Beek Vooruit JO13-3 10025 8-0
B 07-09-2019 10:00 JEKA JO13-6 Unitas'30 JO13-6 9808 3-1
B 07-09-2019 11:45 SAB JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 9885 8-1
B 31-08-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-3 JEKA JO13-6 9608 0-7
B 31-08-2019 10:05 Unitas'30 JO13-6 SAB JO13-1 9438 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO13-6 5 5 0 0 15 30 6 24 0
2 Bavel JO13-2 5 5 0 0 15 29 5 24 0
3 SCO JO13-1 6 4 0 2 12 34 9 25 0
4 Unitas'30 JO13-6 6 4 0 2 12 32 10 22 0
5 UVV'40, JO13-2G 5 3 0 2 9 19 14 5 0
6 Raamsdonk JO13-1 6 3 0 3 9 35 22 13 0
7 GSBW JO13-1 6 2 0 4 6 13 12 1 0
8 Chaam JO13-1 7 1 0 6 3 11 37 -26 0
9 Zwaluwe JO13-1G 5 0 1 4 1 7 50 -43 0
10 DIA JO13-2G 5 0 1 4 1 5 50 -45 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO13-1 3 3 0 0 9 16 5 11 0
2 JEKA JO13-6 3 2 0 1 6 13 6 7 0
3 Unitas'30 JO13-6 3 1 0 2 3 10 6 4 0
4 Beek Vooruit JO13-3 3 0 0 3 0 1 23 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Virtus JO13-2 10 10 0 0 30 61 10 51 0
2 SC Gastel JO13-2 10 9 0 1 27 41 6 35 0
3 SC Kruisland JO13-1 10 7 0 3 21 59 18 41 0
4 Alliance JO13-2 10 5 3 2 18 33 20 13 0
5 SPS JO13-1G 10 5 1 4 16 38 26 12 0
6 MOC'17 JO13-4 10 5 0 5 15 52 36 16 0
7 Unitas'30 JO13-6 10 4 2 4 14 22 24 -2 0
8 VVC'68 JO13-1 10 2 2 6 8 25 34 -9 0
9 Roosendaal JO13-4 10 2 0 8 6 20 34 -14 0
10 Halsteren JO13-5 10 1 0 9 3 16 81 -65 0
11 Vivoo JO13-1 10 1 0 9 3 6 84 -78 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 19:00 3 A 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 13-08-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 20-08-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 27-08-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 03-09-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 10-09-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 17-09-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 24-09-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 01-10-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 08-10-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 15-10-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 22-10-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 29-10-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 05-11-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 12-11-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 19-11-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 26-11-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 03-12-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 10-12-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 17-12-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 24-12-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 31-12-19 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 07-01-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 14-01-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 21-01-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 28-01-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 04-02-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 11-02-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 18-02-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 25-02-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 03-03-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 10-03-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 17-03-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 24-03-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 31-03-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 07-04-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 14-04-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 21-04-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 28-04-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 05-05-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 12-05-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 19-05-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 26-05-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 02-06-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 09-06-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 16-06-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 23-06-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
di 30-06-20 17:45 - 19:00 3 A Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 3B2 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 15-08-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven