Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Unitas'30 JO13-5

Teamleden

Spelers
Panos Paroglou Keeper      
Levi Coens        
Jens Dirven        
Jurre Hendrickx        
Gil Jaspers        
Ali Kahilogullari        
Merijn Kamp        
Pepijn Kortenraij        
Jens Lucas        
Lucas Ploeg        
AƤron Schalk        
Koen Scholtes        
Colin Vervaart        
Tim de Waal        
Qin Zara        
 
Overige teamleden
Robert Scholtes Leider
Michel Schalk Trainer
Manfred Kortenraij Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 25-01-2020 10:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 JO13-5 09:15
C 01-02-2020 11:00 Gloria UC JO13-1 Unitas'30 JO13-5 113249 10:00
C 08-02-2020 12:00 Unitas'30 JO13-5 Internos JO13-1 114814 11:30
C 15-02-2020 11:00 JEKA JO13-6 Unitas'30 JO13-5 114396 10:10
C 07-03-2020 11:30 Unitas'30 JO13-5 Sarto JO13-3 114177 11:00
C 14-03-2020 12:30 Groen Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-5 112239 11:45
C 28-03-2020 09:30 Unitas'30 JO13-5 DSE JO13-1 114745 09:00
C 04-04-2020 10:00 Bavel JO13-2 Unitas'30 JO13-5 110973 09:10
C 18-04-2020 08:30 Baronie JO13-4 Unitas'30 JO13-5 110987 07:40
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO13-2 SAB JO13-1
C 01-02-2020 08:45 Sarto JO13-3 DSE JO13-1
C 01-02-2020 10:00 Internos JO13-1 Baronie JO13-4
C 01-02-2020 11:00 Gloria UC JO13-1 Unitas'30 JO13-5
C 01-02-2020 08:30 JEKA JO13-6 WDS'19 JO13-1
C 01-02-2020 13:00 Groen Wit JO13-2 Bavel JO13-2
C 08-02-2020 11:15 SAB JO13-1 Groen Wit JO13-2
C 08-02-2020 11:00 DSE JO13-1 Gloria UC JO13-1
C 08-02-2020 12:00 Unitas'30 JO13-5 Internos JO13-1
C 08-02-2020 10:30 Bavel JO13-2 Sarto JO13-3
C 08-02-2020 10:00 WDS'19 JO13-1 Beek Vooruit JO13-2
C 08-02-2020 08:30 Baronie JO13-4 JEKA JO13-6
C 15-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO13-2 Baronie JO13-4
C 15-02-2020 08:45 Sarto JO13-3 SAB JO13-1
C 15-02-2020 10:00 Bavel JO13-2 DSE JO13-1
C 15-02-2020 11:00 Gloria UC JO13-1 Internos JO13-1
C 15-02-2020 11:00 JEKA JO13-6 Unitas'30 JO13-5
C 15-02-2020 13:15 Groen Wit JO13-2 WDS'19 JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 13:00 Virtus JO13-2 Prinsenland JO13-1 88907 3-1
C 14-12-2019 11:45 Roosendaal JO13-5 De Fendert JO13-1 88905 2-3
C 14-12-2019 09:00 Victoria'03 JO13-2 MOC'17 JO13-3 88906 1-1
C 14-12-2019 10:45 Unitas'30 JO13-5 SC Kruisland JO13-2 90779 2-2
C 07-12-2019 11:15 De Fendert JO13-1 Unitas'30 JO13-5 88901 1-2
C 07-12-2019 09:00 Prinsenland JO13-1 Roosendaal JO13-5 88902 5-1
C 07-12-2019 11:45 SC Kruisland JO13-2 Victoria'03 JO13-2 90778 2-4
C 07-12-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 Virtus JO13-2 88903 1-2
C 30-11-2019 10:15 Roosendaal JO13-5 Virtus JO13-2 40161 0-3
C 30-11-2019 11:00 Victoria'03 JO13-2 De Fendert JO13-1 41285 0-2
C 30-11-2019 10:30 SC Kruisland JO13-2 MOC'17 JO13-3 90777 5-2
C 30-11-2019 10:15 Unitas'30 JO13-5 Prinsenland JO13-1 88900 6-0
C 23-11-2019 13:00 Virtus JO13-2 Unitas'30 JO13-5 40403 0-2
C 23-11-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 Roosendaal JO13-5 88899 8-0
C 23-11-2019 09:45 De Fendert JO13-1 SC Kruisland JO13-2 90776 1-0
C 23-11-2019 09:00 Prinsenland JO13-1 Victoria'03 JO13-2 88898 0-1
C 16-11-2019 09:00 Prinsenland JO13-1 SC Kruisland JO13-2 90775 2-6
C 16-11-2019 10:15 Roosendaal JO13-5 Unitas'30 JO13-5 88896 0-13
C 16-11-2019 13:00 Virtus JO13-2 Victoria'03 JO13-2 40461 2-1
C 16-11-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 De Fendert JO13-1 40200 0-5
C 13-11-2019 19:00 SC Kruisland JO13-2 Virtus JO13-2 90774 4-0
C 09-11-2019 11:00 Victoria'03 JO13-2 Roosendaal JO13-5 88892 3-1
C 09-11-2019 11:45 Unitas'30 JO13-5 MOC'17 JO13-3 88893 4-2
C 09-11-2019 10:00 De Fendert JO13-1 Prinsenland JO13-1 41379 3-3
C 02-11-2019 14:50 Unitas'30 JO13-5 Victoria'03 JO13-2 88890 8-1
C 02-11-2019 13:00 Virtus JO13-2 De Fendert JO13-1 88889 1-6
C 02-11-2019 10:15 Roosendaal JO13-5 SC Kruisland JO13-2 90773 0-4
C 02-11-2019 09:00 Prinsenland JO13-1 MOC'17 JO13-3 88891 1-8
C 26-10-2019 10:00 De Fendert JO13-1 Roosendaal JO13-5 40918 4-2
C 26-10-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 Victoria'03 JO13-2 41279 6-2
C 26-10-2019 09:00 Prinsenland JO13-1 Virtus JO13-2 41055 1-4
C 26-10-2019 10:30 SC Kruisland JO13-2 Unitas'30 JO13-5 90772 8-3
C 12-10-2019 10:00 SC Kruisland JO13-2 De Fendert JO13-1 90769 5-0
C 05-10-2019 13:00 Virtus JO13-2 MOC'17 JO13-3 42117 3-5
C 05-10-2019 10:00 Steenbergen JO13-2 Unitas'30 JO13-5 40337 0-0
C 05-10-2019 10:15 Roosendaal JO13-5 Prinsenland JO13-1 41078 1-3
C 05-10-2019 11:00 Victoria'03 JO13-2 Moerse Boys JO13-2 40015 0-0
C 05-10-2019 12:15 Unitas'30 JO13-5 De Fendert JO13-1 41564 3-1
C 05-10-2019 11:00 Victoria'03 JO13-2 SC Kruisland JO13-2 90771 2-8
C 05-10-2019 10:15 Roosendaal JO13-5 Victoria'03 JO13-2 41175 0-0
C 28-09-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 Unitas'30 JO13-5 42683 0-0
C 28-09-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 Prinsenland JO13-1 40187 0-0
C 28-09-2019 09:00 Prinsenland JO13-1 Unitas'30 JO13-5 40459 2-3
C 28-09-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 Moerse Boys JO13-2 88887 0-0
C 28-09-2019 09:45 MOC'17 JO13-3 SC Kruisland JO13-2 90770 2-7
C 28-09-2019 13:00 Virtus JO13-2 Roosendaal JO13-5 88886 4-3
C 28-09-2019 10:00 De Fendert JO13-1 Victoria'03 JO13-2 88888 3-1
C 21-09-2019 11:30 Unitas'30 JO13-5 Virtus JO13-2 88885 5-1
C 21-09-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 De Fendert JO13-1 41979 0-0
C 21-09-2019 08:30 Steenbergen JO13-2 Virtus JO13-2 41568 0-0
C 21-09-2019 10:15 Roosendaal JO13-5 MOC'17 JO13-3 41619 1-8
C 21-09-2019 11:00 Victoria'03 JO13-2 Prinsenland JO13-1 42580 1-3
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO13-5 Moerse Boys JO13-2 41187 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Unitas'30 JO13-5 Internos JO13-2 10026 13-0
B 14-09-2019 11:30 Zundert JO13-1 Moerse Boys JO13-2 10150 27-0
B 07-09-2019 08:45 Moerse Boys JO13-2 Internos JO13-2 9922 0-10
B 07-09-2019 11:30 Zundert JO13-1 Unitas'30 JO13-5 9708 10-1
B 04-09-2019 19:00 Internos JO13-2 Zundert JO13-1 9630 0-14
B 04-09-2019 18:30 Unitas'30 JO13-5 Moerse Boys JO13-2 9439 11-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-5 11 9 1 1 28 51 18 33 0
2 SC Kruisland JO13-2 11 8 1 2 25 51 18 33 0
3 De Fendert JO13-1 11 7 1 3 22 29 19 10 0
4 Virtus JO13-2 11 6 0 5 18 23 29 -6 0
5 MOC'17 JO13-3 11 5 1 5 16 43 31 12 0
6 Prinsenland JO13-1 11 3 1 7 10 21 37 -16 0
7 Victoria'03 JO13-2 11 3 1 7 10 17 36 -19 0
8 Roosendaal JO13-5 11 0 0 11 0 11 58 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSE JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gloria UC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Groen Wit JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Internos JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 JEKA JO13-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SAB JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sarto JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'30 JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WDS'19 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zundert JO13-1 3 3 0 0 9 51 1 50 0
2 Unitas'30 JO13-5 3 2 0 1 6 25 10 15 0
3 Internos JO13-2 3 1 0 2 3 10 27 -17 0
4 Moerse Boys JO13-2 3 0 0 3 0 0 48 -48 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:45 - 19:00 4 B 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 12-08-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 19-08-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 26-08-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 02-09-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 09-09-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:45 - 19:00 4 B Team training gaat_door
woensdag 16:45 - 18:00 1 B 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 14-08-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 21-08-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 28-08-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 04-09-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 11-09-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 18-09-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 25-09-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 02-10-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 09-10-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 16-10-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 23-10-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 30-10-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 06-11-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 13-11-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 20-11-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 27-11-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 04-12-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 11-12-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 18-12-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 25-12-19 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 01-01-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 08-01-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 15-01-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 22-01-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 29-01-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 05-02-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 12-02-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 19-02-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 26-02-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 04-03-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 11-03-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 18-03-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 25-03-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 01-04-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 08-04-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 15-04-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 22-04-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 29-04-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 06-05-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 13-05-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 20-05-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 27-05-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 03-06-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 10-06-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 17-06-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door
wo 24-06-20 15:15 - 16:15 2 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven