0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO13-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Demy Bakker | |||||||
Jim Goosen | |||||||
Miran Manusharyan | |||||||
Ties Oomen | |||||||
Jaro van Oorschot | |||||||
Jayden Verschuren | |||||||
Pim Vrancken | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ad Bakker | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2020 11:45 | METO JO13-1 | Krabbendijke JO13-1 | 111934 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:15 | MOC'17 JO13-2 | BSC JO13-1 | 111125 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Klundert JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 113500 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | BSC JO13-1 | Klundert JO13-1 | 115611 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:15 | Krabbendijke JO13-1 | MOC'17 JO13-2 | 111141 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Unitas'30 JO13-4 | METO JO13-1 | 111441 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:15 | MOC'17 JO13-2 | Unitas'30 JO13-4 | 112771 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:45 | METO JO13-1 | Klundert JO13-1 | 115535 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | BSC JO13-1 | Krabbendijke JO13-1 | 111744 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:15 | Unitas'30 JO13-4 | Krabbendijke JO13-1 | 111218 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:45 | METO JO13-1 | BSC JO13-1 | 112223 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Klundert JO13-1 | MOC'17 JO13-2 | 114349 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | BSC JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 113790 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:15 | Krabbendijke JO13-1 | Klundert JO13-1 | 112869 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | MOC'17 JO13-2 | METO JO13-1 | 112576 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | BSC JO13-1 | MOC'17 JO13-2 | 111578 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Krabbendijke JO13-1 | METO JO13-1 | 112917 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Unitas'30 JO13-4 | Klundert JO13-1 | 112847 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:45 | METO JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 115634 | 2-2 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | MOC'17 JO13-2 | Krabbendijke JO13-1 | 112494 | 0-1 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Klundert JO13-1 | BSC JO13-1 | 112144 | 1-2 | ||
C | 15-02-2020 09:45 | Krabbendijke JO13-1 | BSC JO13-1 | 111086 | 1-1 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Unitas'30 JO13-4 | MOC'17 JO13-2 | 112110 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Klundert JO13-1 | METO JO13-1 | 115263 | 0-2 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | BSC JO13-1 | METO JO13-1 | 112694 | 4-1 | ||
C | 08-02-2020 11:15 | Krabbendijke JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 111510 | 3-3 | ||
C | 08-02-2020 11:15 | MOC'17 JO13-2 | Klundert JO13-1 | 115032 | 3-1 | ||
C | 01-02-2020 11:45 | METO JO13-1 | MOC'17 JO13-2 | 112766 | 0-1 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | Unitas'30 JO13-4 | BSC JO13-1 | 114900 | 0-1 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | Klundert JO13-1 | Krabbendijke JO13-1 | 112474 | 1-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 11:45 | Roosendaal JO13-4 | Cluzona JO13-1 | 41083 | 6-4 | ||
C | 14-12-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 40507 | 2-3 | ||
C | 14-12-2019 10:15 | Klundert JO13-1 | Kapelle JO13-1 | 41942 | 2-4 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | BSC JO13-1 | 42598 | 1-1 | ||
C | 07-12-2019 11:45 | Cluzona JO13-1 | Kloetinge JO13-2 | 41248 | 1-8 | ||
C | 07-12-2019 12:45 | Krabbendijke JO13-1 | Klundert JO13-1 | 40701 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | BSC JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 41484 | 1-3 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | Klundert JO13-1 | Roosendaal JO13-4 | 41636 | 4-0 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | Kloetinge JO13-2 | Kapelle JO13-1 | 40881 | 3-2 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | Cluzona JO13-1 | 41594 | 2-1 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | Roosendaal JO13-4 | Kapelle JO13-1 | 42080 | 0-3 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | BSC JO13-1 | Krabbendijke JO13-1 | 42202 | 1-1 | ||
C | 16-11-2019 11:45 | Cluzona JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 41485 | 1-3 | ||
C | 16-11-2019 11:15 | Kapelle JO13-1 | Bruse Boys JO13-1 | 40366 | 2-1 | ||
C | 16-11-2019 11:15 | Krabbendijke JO13-1 | Roosendaal JO13-4 | 41706 | 7-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Kloetinge JO13-2 | BSC JO13-1 | 40235 | 1-0 | ||
C | 09-11-2019 11:15 | Kapelle JO13-1 | Cluzona JO13-1 | 40669 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Roosendaal JO13-4 | Bruse Boys JO13-1 | 40953 | 1-5 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Klundert JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 42249 | 3-2 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | BSC JO13-1 | Kapelle JO13-1 | 40186 | 6-0 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | Krabbendijke JO13-1 | Kloetinge JO13-2 | 42689 | 1-2 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | Klundert JO13-1 | 42617 | 2-2 | ||
C | 02-11-2019 13:15 | Unitas'30 JO13-4 | Roosendaal JO13-4 | 39979 | 12-1 | ||
C | 26-10-2019 11:45 | Roosendaal JO13-4 | BSC JO13-1 | 42452 | 1-3 | ||
C | 26-10-2019 11:15 | Kapelle JO13-1 | Krabbendijke JO13-1 | 40253 | 3-4 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Kloetinge JO13-2 | Bruse Boys JO13-1 | 41155 | 4-3 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | Halsteren JO13-3 | 42484 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:15 | Krabbendijke JO13-1 | Cluzona JO13-1 | 41496 | 5-2 | ||
C | 05-10-2019 11:35 | Unitas'30 JO13-4 | Kloetinge JO13-2 | 41980 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | BSC JO13-1 | Klundert JO13-1 | 42047 | 2-6 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Kloetinge JO13-2 | Klundert JO13-1 | 41554 | 5-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Halsteren JO13-3 | Roosendaal JO13-4 | 42305 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | Krabbendijke JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 42257 | 1-1 | ||
C | 28-09-2019 11:45 | Cluzona JO13-1 | BSC JO13-1 | 40550 | 1-6 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | BSC JO13-1 | Halsteren JO13-3 | 42466 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:45 | Roosendaal JO13-4 | Kloetinge JO13-2 | 41281 | 0-10 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | Krabbendijke JO13-1 | 40122 | 2-1 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Unitas'30 JO13-4 | Kapelle JO13-1 | 41211 | 4-4 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Klundert JO13-1 | Cluzona JO13-1 | 42289 | 5-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 09-03-2020 18:30 | Terneuzense Boys JO13-1 | FC Axel JO13-1 | 156717 | 0-0 | ||
B | 03-03-2020 19:00 | ST Oostkapelle/Domburg JO13-1G | Walcheren JO13-1 | 156712 | 1-3 | ||
B | 29-02-2020 10:30 | SC Gastel JO13-1 | METO JO13-1 | 156720 | 5-0 | ||
B | 29-02-2020 10:00 | SKNWK JO13-1 | Kogelvangers JO13-1G | 156714 | 1-1 | ||
B | 29-02-2020 09:00 | Unitas'30 JO13-4 | Steenbergen JO13-1 | 156721 | 0-1 | ||
B | 19-10-2019 10:45 | Unitas'30 JO13-4 | Zundert JO13-1 | 92591 | 4-2 | ||
B | 14-09-2019 10:00 | WDS'19 JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 10089 | 3-3 | ||
B | 14-09-2019 09:00 | Beek Vooruit JO13-2 | Madese Boys JO13-2 | 10191 | 2-4 | ||
B | 07-09-2019 12:30 | Madese Boys JO13-2 | Unitas'30 JO13-4 | 9957 | 1-8 | ||
B | 07-09-2019 09:00 | Beek Vooruit JO13-2 | WDS'19 JO13-1 | 9749 | 2-6 | ||
B | 31-08-2019 12:45 | Unitas'30 JO13-4 | Beek Vooruit JO13-2 | 9589 | 11-1 | ||
B | 31-08-2019 10:00 | WDS'19 JO13-1 | Madese Boys JO13-2 | 9498 | 4-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BSC JO13-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 8 | 3 | 5 | 0 |
2 | Krabbendijke JO13-1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 9 | 5 | 4 | 0 |
3 | MOC'17 JO13-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 |
4 | METO JO13-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 7 | -2 | 0 |
5 | Unitas'30 JO13-4 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 5 | 6 | -1 | 0 |
6 | Klundert JO13-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 11 | -8 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kloetinge JO13-2 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 34 | 9 | 25 | 0 |
2 | Unitas'30 JO13-4 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 30 | 14 | 16 | 0 |
3 | Krabbendijke JO13-1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 22 | 12 | 10 | 0 |
4 | Klundert JO13-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 23 | 19 | 4 | 0 |
5 | BSC JO13-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 20 | 14 | 6 | 0 |
6 | Bruse Boys JO13-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 18 | 15 | 3 | 0 |
7 | Kapelle JO13-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 18 | 20 | -2 | 0 |
8 | Roosendaal JO13-4 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 9 | 48 | -39 | 0 |
9 | Cluzona JO13-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 12 | 35 | -23 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Gastel JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
2 | Walcheren JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
3 | Steenbergen JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
4 | Kogelvangers JO13-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
5 | Terneuzense Boys JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Tern.Boys JO13-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SKNWK JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
8 | FC Axel JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Unitas'30 JO13-4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
10 | ST Oostkapelle/Domburg JO13-1G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
11 | METO JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 17:45 - 19:00 | 4 A | 19 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:15 | 4B1 | 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|