Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Unitas'30 JO13-4

Teamleden

Spelers
Tycho Popeijus Keeper      
Quinn Aarts        
Demy Bakker        
Niels Borremans        
Leroy Kats        
Nielsson Liong A Kong        
Miran Manusharyan        
Kevin Okeke        
Ties Oomen        
Jaro van Oorschot        
Dylan Oostenrijk        
Viggo Verhoeven        
Giel Vermunt        
Jayden Verschuren        
Pim Vrancken        
 
Overige teamleden
Ad Bakker Trainer/Coach
John Verhoeven Trainer/Coach
Ron de Jong Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
B 19-10-2019 10:45 Unitas'30 JO13-4 Zundert JO13-1 M. (Martijn) Verhoeven 92591 10:00
C 02-11-2019 13:15 Unitas'30 JO13-4 Roosendaal JO13-4 39979 12:30
C 09-11-2019 08:45 Klundert JO13-1 Unitas'30 JO13-4 42249 07:35
C 16-11-2019 11:45 Cluzona JO13-1 Unitas'30 JO13-4 41485 10:35
C 30-11-2019 12:30 BSC JO13-1 Unitas'30 JO13-4 41484 11:25
C 14-12-2019 10:30 Bruse Boys JO13-1 Unitas'30 JO13-4 40507 09:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 10:00 Kloetinge JO13-2 Bruse Boys JO13-1
C 26-10-2019 11:15 Kapelle JO13-1 Krabbendijke JO13-1
C 26-10-2019 11:45 Roosendaal JO13-4 BSC JO13-1
C 02-11-2019 12:30 BSC JO13-1 Kapelle JO13-1
C 02-11-2019 11:15 Krabbendijke JO13-1 Kloetinge JO13-2
C 02-11-2019 10:30 Bruse Boys JO13-1 Klundert JO13-1
C 02-11-2019 13:15 Unitas'30 JO13-4 Roosendaal JO13-4
C 09-11-2019 08:45 Klundert JO13-1 Unitas'30 JO13-4
C 09-11-2019 10:15 Roosendaal JO13-4 Bruse Boys JO13-1
C 09-11-2019 11:00 Kapelle JO13-1 Cluzona JO13-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 19-10-2019 10:45 Unitas'30 JO13-4 Zundert JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-10-2019 12:30 BSC JO13-1 Klundert JO13-1 42047 2-6
C 05-10-2019 11:35 Unitas'30 JO13-4 Kloetinge JO13-2 41980 2-1
C 05-10-2019 11:15 Krabbendijke JO13-1 Cluzona JO13-1 41496 5-2
C 05-10-2019 10:30 Bruse Boys JO13-1 Halsteren JO13-3 42484 0-0
C 28-09-2019 11:45 Cluzona JO13-1 BSC JO13-1 40550 1-6
C 28-09-2019 11:00 Krabbendijke JO13-1 Unitas'30 JO13-4 42257 1-1
C 28-09-2019 10:15 Halsteren JO13-3 Roosendaal JO13-4 42305 0-0
C 28-09-2019 11:30 Kloetinge JO13-2 Klundert JO13-1 41554 5-0
C 21-09-2019 12:30 BSC JO13-1 Halsteren JO13-3 42466 0-0
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO13-4 Kloetinge JO13-2 41281 0-10
C 21-09-2019 10:30 Bruse Boys JO13-1 Krabbendijke JO13-1 40122 2-1
C 21-09-2019 10:15 Unitas'30 JO13-4 Kapelle JO13-1 41211 4-4
C 21-09-2019 10:15 Klundert JO13-1 Cluzona JO13-1 42289 5-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 Madese Boys JO13-2 10191 2-4
B 14-09-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 JO13-4 10089 3-3
B 07-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 WDS'19 JO13-1 9749 2-6
B 07-09-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Unitas'30 JO13-4 9957 1-8
B 31-08-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Madese Boys JO13-2 9498 4-2
B 31-08-2019 12:45 Unitas'30 JO13-4 Beek Vooruit JO13-2 9589 11-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kloetinge JO13-2 3 2 0 1 6 16 2 14 0
2 Klundert JO13-1 3 2 0 1 6 11 9 2 0
3 Unitas'30 JO13-4 3 1 2 0 5 7 6 1 0
4 Krabbendijke JO13-1 3 1 1 1 4 7 5 2 0
5 Bruse Boys JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 BSC JO13-1 2 1 0 1 3 8 7 1 0
7 Kapelle JO13-1 1 0 1 0 1 4 4 0 0
8 Roosendaal JO13-4 1 0 0 1 0 0 10 -10 0
9 Cluzona JO13-1 3 0 0 3 0 5 16 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zundert JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBGC JO13-1 11 8 1 2 25 34 7 27 0
2 MOC'17 JO13-2 11 8 0 3 24 41 25 16 0
3 Seolto JO13-1G 11 7 2 2 23 41 15 26 0
4 METO JO13-1 11 7 1 3 22 31 19 12 0
5 NOAD'67 JO13-1 11 7 0 4 21 58 20 38 0
6 Bruse Boys JO13-1 11 6 0 5 18 38 44 -6 0
7 Unitas'30 JO13-4 11 5 1 5 16 29 33 -4 0
8 TVC Breda JO13-2 11 5 0 6 15 30 35 -5 0
9 Zwaluwe JO13-1 11 4 1 6 13 18 29 -11 0
10 Internos JO13-1 11 4 0 7 12 24 30 -6 0
11 Cluzona JO13-1 11 1 1 9 4 14 54 -40 0
12 Steenbergen JO13-2 11 0 1 10 1 16 63 -47 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:45 - 19:00 4 A 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:45 - 19:00 4 A Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 4B1 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven