Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-3

Teamleden

Spelers
Ryan van Boxsel Keeper      
Marouan Amin        
Sami Ben Omar        
Axel de Buck        
Justin Hasevoet        
Jayden-Owen Jankie        
Cas van Oorschot        
Parathan Pakerathan        
Julian van Peer        
Nawid Sangar        
Jesse Schalk        
Mohammed Jasin Tahib        
Luca Valentijn        
Berke Yakut        
 
Overige teamleden
Alexander Schalk Leider
Ricardo Jankie Trainer/Coach
Stijn Nooijens Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 29-02-2020 10:15 Unitas'30 JO13-3 Unitas'30 JO13-5 09:35
C 07-03-2020 10:15 ASWH JO13-3 Unitas'30 JO13-3 112635 09:05
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO13-3 Pelikaan JO13-2 111799 07:50
C 21-03-2020 10:15 Unitas'30 JO13-3 Terheijden JO13-1 114624 09:35
C 28-03-2020 08:30 VVGZ JO13-2 Unitas'30 JO13-3 114480 07:15
C 04-04-2020 11:40 Unitas'30 JO13-3 EBOH JO13-1 111171 11:00
C 18-04-2020 08:30 Unitas'30 JO13-3 GSC/ODS JO13-1 114181 07:50
C 09-05-2020 08:30 Oranje Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-3 113866 07:20
C 16-05-2020 11:30 Unitas'30 JO13-3 SC Emma JO13-1 114899 10:50
C 23-05-2020 08:30 Sliedrecht JO13-2 Unitas'30 JO13-3 111814 07:10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 08:30 VVGZ JO13-2 Madese Boys JO13-2
C 07-03-2020 10:45 Madese Boys JO13-2 Terheijden JO13-1
C 07-03-2020 10:30 EBOH JO13-1 SC Emma JO13-1
C 07-03-2020 10:15 Pelikaan JO13-2 GSC/ODS JO13-1
C 07-03-2020 10:15 ASWH JO13-3 Unitas'30 JO13-3
C 07-03-2020 08:45 Zwaluwe JO13-1G VVGZ JO13-2
C 07-03-2020 08:30 Oranje Wit JO13-2 Sliedrecht JO13-2
C 14-03-2020 08:30 Sliedrecht JO13-2 SC Emma JO13-1
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO13-3 Pelikaan JO13-2
C 14-03-2020 10:00 GSC/ODS JO13-1 Oranje Wit JO13-2
C 14-03-2020 10:30 Terheijden JO13-1 Zwaluwe JO13-1G
C 14-03-2020 12:30 ASWH JO13-3 Madese Boys JO13-2
C 14-03-2020 12:45 VVGZ JO13-2 EBOH JO13-1
C 21-03-2020 10:15 Unitas'30 JO13-3 Terheijden JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 10:10 Unitas'30 JO13-3 Madese Boys JO13-2 K.F.W. (Kevin) Witteveen 112311 2 - 2
C 08-02-2020 08:45 Zwaluwe JO13-1G Unitas'30 JO13-3 M. (Mitchell) van Oosterhout 112978 3 - 1
V 01-02-2020 10:00 Unitas'30 JO13-3 Victoria'03 JO13-1 Leider (S) 2 - 1
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-3 DSE JO14-2 Kevin Witteveen (S) 2 - 1
C 14-12-2019 vervallen UVV'40, JO13-2G Unitas'30 JO13-3 41474
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 JO13-3 SAB JO13-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 42127 2 - 0
C 30-11-2019 11:30 Zundert JO13-1 Unitas'30 JO13-3 S.M.P. (Stefan) Lammerse 40791 3 - 1
C 23-11-2019 10:00 Rijen JO13-2 Unitas'30 JO13-3 E (Erwin) Veenstra 41796 1 - 4
C 16-11-2019 10:05 Unitas'30 JO13-3 Madese Boys JO13-2 D. (Diego) Forsten 40907 3 - 1
C 09-11-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 JO13-3 R.A. (Ryan) Alessie 41060 4 - 4
C 02-11-2019 14:50 Unitas'30 JO13-3 Baronie JO13-4 C.M.M. (Kees) Halters 93188 1 - 3
C 26-10-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 Unitas'30 JO13-3 M.J. (Marnix) van Gils 41366 0 - 2
B 19-10-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Unitas'30 JO13-3 Afgeschermd 92649 6 - 0
C 05-10-2019 11:30 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-1 R. (Richard) Lauwen 41009 5 - 1
C 28-09-2019 11:30 Unitas'30 JO13-3 DSE JO13-1 D. (Diego) Forsten 40447 3 - 1
C 21-09-2019 09:00 JEKA JO13-4 Unitas'30 JO13-3 B.R.N. (Bart) Russeler 40232 1 - 5
B 14-09-2019 08:30 Internos JO13-1 Unitas'30 JO13-3 J.G.F. (Marco) Teunissen 10209 0 - 1
B 07-09-2019 12:50 Unitas'30 JO13-3 JEKA JO13-5 D. (Diego) Forsten 9876 2 - 0
B 31-08-2019 11:30 DSE JO13-1 Unitas'30 JO13-3 Afgeschermd 9448 0 - 1
T 24-08-2019 13:30 Moerse Boys Unitas'30 JO13-3 Toernooi
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Internos JO13-1 40573 3-0
C 14-12-2019 11:15 SAB JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 40891 0-5
C 14-12-2019 10:00 Baronie JO13-4 WDS'19 JO13-1 93194 6-0
C 14-12-2019 09:30 Rijen JO13-2 Zundert JO13-1 40319 3-6
C 14-12-2019 09:00 JEKA JO13-4 DSE JO13-1 40239 1-2
C 07-12-2019 09:30 Internos JO13-1 Baronie JO13-4 93193 3-3
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 JO13-3 SAB JO13-1 42127 2-0
C 07-12-2019 10:45 Beek Vooruit JO13-2 WDS'19 JO13-1 41487 0-0
C 07-12-2019 11:30 JEKA JO13-4 Rijen JO13-2 41407 1-4
C 07-12-2019 11:30 Zundert JO13-1 Madese Boys JO13-2 41052 9-1
C 30-11-2019 08:30 Baronie JO13-4 Beek Vooruit JO13-2 93192 2-4
C 30-11-2019 09:15 WDS'19 JO13-1 Internos JO13-1 40030 1-2
C 30-11-2019 10:00 Rijen JO13-2 DSE JO13-1 40084 1-1
C 30-11-2019 11:30 Zundert JO13-1 Unitas'30 JO13-3 40791 3-1
C 30-11-2019 11:30 SAB JO13-1 Madese Boys JO13-2 40988 0-2
C 23-11-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 42090 0-4
C 23-11-2019 11:45 DSE JO13-1 Zundert JO13-1 40909 3-4
C 23-11-2019 11:15 SAB JO13-1 WDS'19 JO13-1 41923 1-2
C 23-11-2019 09:00 JEKA JO13-4 Internos JO13-1 42465 0-1
C 23-11-2019 10:00 Rijen JO13-2 Unitas'30 JO13-3 41796 1-4
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO13-4 Rijen JO13-2 93190 4-4
C 16-11-2019 09:00 Internos JO13-1 DSE JO13-1 41994 2-0
C 16-11-2019 10:05 Unitas'30 JO13-3 Madese Boys JO13-2 40907 3-1
C 16-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-4 40430 4-3
C 16-11-2019 12:15 Zundert JO13-1 SAB JO13-1 41591 2-2
C 09-11-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 JEKA JO13-4 41100 5-1
C 09-11-2019 11:15 SAB JO13-1 DSE JO13-1 40042 1-6
C 09-11-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 JO13-3 41060 4-4
C 09-11-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 Internos JO13-1 42472 3-1
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO13-4 Zundert JO13-1 93189 2-5
C 02-11-2019 14:50 Unitas'30 JO13-3 Baronie JO13-4 93188 1-3
C 02-11-2019 11:30 DSE JO13-1 Madese Boys JO13-2 39998 0-1
C 02-11-2019 10:30 JEKA JO13-4 SAB JO13-1 40277 0-1
C 02-11-2019 08:30 Rijen JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 40476 0-1
C 26-10-2019 10:00 Internos JO13-1 Zundert JO13-1 40096 0-4
C 26-10-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 DSE JO13-1 41795 5-4
C 26-10-2019 11:15 SAB JO13-1 UVV'40, JO13-2G 42089 0-0
C 26-10-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Rijen JO13-2 40240 4-1
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO13-4 JEKA JO13-4 93187 5-4
C 26-10-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 Unitas'30 JO13-3 41366 0-2
C 19-10-2019 11:00 Madese Boys JO13-2 Baronie JO13-4 93184 1-6
C 12-10-2019 10:15 Baronie JO13-4 SAB JO13-1 93185 3-5
C 12-10-2019 11:30 Zundert JO13-1 WDS'19 JO13-1 41099 6-4
C 05-10-2019 10:00 Rijen JO13-2 SAB JO13-1 41374 3-3
C 05-10-2019 11:30 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-1 41009 5-1
C 05-10-2019 10:45 JEKA JO13-4 WDS'19 JO13-1 41612 0-5
C 05-10-2019 12:00 UVV'40, JO13-2G Madese Boys JO13-2 41212 0-0
C 05-10-2019 11:30 Zundert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 42489 2-3
C 05-10-2019 10:30 DSE JO13-1 Baronie JO13-4 93186 3-2
C 28-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 UVV'40, JO13-2G 41774 3-0
C 28-09-2019 10:00 Internos JO13-1 Rijen JO13-2 41197 4-3
C 28-09-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Madese Boys JO13-2 40269 2-7
C 28-09-2019 11:30 Zundert JO13-1 JEKA JO13-4 41518 6-2
C 28-09-2019 11:30 Unitas'30 JO13-3 DSE JO13-1 40447 3-1
C 21-09-2019 11:30 DSE JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 40396 0-0
C 21-09-2019 11:15 SAB JO13-1 Internos JO13-1 41394 3-2
C 21-09-2019 09:00 JEKA JO13-4 Unitas'30 JO13-3 40232 1-5
C 21-09-2019 13:00 UVV'40, JO13-2G Zundert JO13-1 42455 1-9
C 21-09-2019 10:00 Rijen JO13-2 WDS'19 JO13-1 42659 2-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 10:10 Unitas'30 JO13-3 Madese Boys JO13-2 112311 2-2
C 15-02-2020 10:00 GSC/ODS JO13-1 Zwaluwe JO13-1G 110971 1-1
C 15-02-2020 10:30 Terheijden JO13-1 ASWH JO13-3 114784 5-0
C 15-02-2020 10:00 SC Emma JO13-1 Oranje Wit JO13-2 110892 3-1
C 15-02-2020 11:30 VVGZ JO13-2 Pelikaan JO13-2 114534 2-0
C 15-02-2020 08:30 Sliedrecht JO13-2 EBOH JO13-1 115222 0-2
C 08-02-2020 10:15 ASWH JO13-3 Sliedrecht JO13-2 115250 0-4
C 08-02-2020 12:30 Madese Boys JO13-2 SC Emma JO13-1 111598 0-3
C 08-02-2020 10:15 Pelikaan JO13-2 EBOH JO13-1 111586 0-9
C 08-02-2020 08:30 Terheijden JO13-1 GSC/ODS JO13-1 112732 5-0
C 08-02-2020 08:45 Zwaluwe JO13-1G Unitas'30 JO13-3 112978 3-1
C 08-02-2020 08:30 Oranje Wit JO13-2 VVGZ JO13-2 112364 7-0
C 01-02-2020 10:30 EBOH JO13-1 Oranje Wit JO13-2 114684 3-1
C 01-02-2020 10:00 GSC/ODS JO13-1 ASWH JO13-3 110810 0-2
C 01-02-2020 10:00 SC Emma JO13-1 Zwaluwe JO13-1G 111275 3-3
C 01-02-2020 08:30 Sliedrecht JO13-2 Pelikaan JO13-2 112562 5-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Unitas'30 JO13-3 92649 6-0
B 14-09-2019 08:30 Internos JO13-1 Unitas'30 JO13-3 10209 0-1
B 14-09-2019 11:30 DSE JO13-1 JEKA JO13-5 10036 0-3
B 07-09-2019 10:00 Internos JO13-1 DSE JO13-1 9770 3-4
B 07-09-2019 12:50 Unitas'30 JO13-3 JEKA JO13-5 9876 2-0
B 31-08-2019 10:30 JEKA JO13-5 Internos JO13-1 9660 3-2
B 31-08-2019 11:30 DSE JO13-1 Unitas'30 JO13-3 9448 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zundert JO13-1 10 8 1 1 25 47 21 26 0
2 Beek Vooruit JO13-2 9 7 1 1 22 24 10 14 0
3 Unitas'30 JO13-3 10 7 1 2 22 30 15 15 0
4 Madese Boys JO13-2 10 6 0 4 18 25 26 -1 0
5 Baronie JO13-4 10 4 2 4 14 36 30 6 0
6 WDS'19 JO13-1 9 4 1 4 13 26 32 -6 0
7 Internos JO13-1 10 4 1 5 13 16 25 -9 0
8 DSE JO13-1 10 3 2 5 11 20 20 0 0
9 SAB JO13-1 10 3 2 5 11 16 27 -11 0
10 Rijen JO13-2 10 1 3 6 6 22 31 -9 0
11 JEKA JO13-4 10 0 0 10 0 13 38 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EBOH JO13-1 3 3 0 0 9 14 1 13 0
2 SC Emma JO13-1 3 2 1 0 7 9 4 5 0
3 Terheijden JO13-1 2 2 0 0 6 10 0 10 0
4 Sliedrecht JO13-2 3 2 0 1 6 9 3 6 0
5 Zwaluwe JO13-1G 3 1 2 0 5 7 5 2 0
6 VVGZ JO13-2 2 1 0 1 3 2 7 -5 0
7 Oranje Wit JO13-2 3 1 0 2 3 9 6 3 0
8 ASWH JO13-3 3 1 0 2 3 2 9 -7 0
9 Unitas'30 JO13-3 2 0 1 1 1 3 5 -2 0
10 Madese Boys JO13-2 2 0 1 1 1 2 5 -3 0
11 GSC/ODS JO13-1 3 0 1 2 1 1 8 -7 0
12 Pelikaan JO13-2 3 0 0 3 0 1 16 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO13-1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 Unitas'30 JO13-3 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 3 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 3B1 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 15-08-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven