Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Unitas'30 JO13-3

Teamleden

Spelers
Ryan van Boxsel Keeper      
Marouan Amin        
Sami Ben Omar        
Axel de Buck        
Justin Hasevoet        
Jayden-Owen Jankie        
Cas van Oorschot        
Parathan Pakerathan        
Julian van Peer        
Nawid Sangar        
Jesse Schalk        
Mohammed Jasin Tahib        
Luca Valentijn        
Berke Yakut        
 
Overige teamleden
Alexander Schalk Leider
Ricardo Jankie Trainer/Coach
Stijn Nooijens Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 21-09-2019 09:00 JEKA JO13-4 Unitas'30 JO13-3 40232 08:00
C 28-09-2019 11:40 Unitas'30 JO13-3 DSE JO13-1 40447 11:00
C 05-10-2019 12:30 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-1 41009 11:50
C 26-10-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 Unitas'30 JO13-3 41366 08:05
C 09-11-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 JO13-3 41060 09:05
C 16-11-2019 11:30 Unitas'30 JO13-3 Madese Boys JO13-2 40907 10:50
C 23-11-2019 10:00 Rijen JO13-2 Unitas'30 JO13-3 41796 08:50
C 30-11-2019 11:30 Zundert JO13-1 Unitas'30 JO13-3 40791 10:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 10:00 Rijen JO13-2 WDS'19 JO13-1
C 21-09-2019 13:00 UVV'40, JO13-2G Zundert JO13-1
C 21-09-2019 09:00 JEKA JO13-4 Unitas'30 JO13-3
C 21-09-2019 11:15 SAB JO13-1 Internos JO13-1
C 21-09-2019 11:30 DSE JO13-1 Beek Vooruit JO13-2
C 28-09-2019 11:40 Unitas'30 JO13-3 DSE JO13-1
C 28-09-2019 11:30 Zundert JO13-1 JEKA JO13-4
C 28-09-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Madese Boys JO13-2
C 28-09-2019 10:00 Internos JO13-1 Rijen JO13-2
C 28-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 UVV'40, JO13-2G
C 05-10-2019 12:30 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-1
C 05-10-2019 10:00 Rijen JO13-2 SAB JO13-1
C 05-10-2019 10:30 JEKA JO13-4 WDS'19 JO13-1
C 05-10-2019 12:00 UVV'40, JO13-2G Madese Boys JO13-2
C 05-10-2019 11:30 Zundert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 14-09-2019 08:30 Internos JO13-1 Unitas'30 JO13-3 W.P.M. (Wim) van den Bemt 10209 0 - 1
B 07-09-2019 12:50 Unitas'30 JO13-3 JEKA JO13-5 D. (Diego) Forsten 9876 2 - 0
B 31-08-2019 11:30 DSE JO13-1 Unitas'30 JO13-3 S. (Stephan) van Ginneken 9448 0 - 1
T 24-08-2019 13:30 Moerse Boys Unitas'30 JO13-3 Toernooi
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Internos JO13-1 Unitas'30 JO13-3 10209 0-1
B 14-09-2019 11:30 DSE JO13-1 JEKA JO13-5 10036 0-3
B 07-09-2019 10:00 Internos JO13-1 DSE JO13-1 9770 3-4
B 07-09-2019 12:50 Unitas'30 JO13-3 JEKA JO13-5 9876 2-0
B 31-08-2019 10:30 JEKA JO13-5 Internos JO13-1 9660 3-2
B 31-08-2019 11:30 DSE JO13-1 Unitas'30 JO13-3 9448 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSE JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Internos JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madese Boys JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijen JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SAB JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas'30 JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UVV'40, JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WDS'19 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zundert JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-3 3 3 0 0 9 4 0 4 0
2 JEKA JO13-5 3 2 0 1 6 6 4 2 0
3 DSE JO13-1 3 1 0 2 3 4 7 -3 0
4 Internos JO13-1 3 0 0 3 0 5 8 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO13-2 10 8 0 2 24 33 17 16 0
2 Terheijden JO13-1 10 7 0 3 21 33 14 19 0
3 Boeimeer JO13-2 10 6 1 3 19 32 14 18 0
4 ST Altena/Almkerk JO13-1 10 6 1 3 19 22 13 9 0
5 Kozakken Boys JO13-2 10 6 0 4 18 30 15 15 0
6 JEKA JO13-4 10 5 1 4 16 28 17 11 0
7 Waspik JO13-1 10 4 2 4 14 20 17 3 0
8 Unitas'30 JO13-3 10 3 2 5 11 16 21 -5 0
9 RFC JO13-2 10 3 1 6 10 10 39 -29 0
10 Be Ready JO13-1 10 2 0 8 6 17 47 -30 0
11 Madese Boys JO13-2 10 1 0 9 3 10 37 -27 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 3 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 3B2 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 15-08-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven