Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO13-2

Teamleden

Spelers
Sietse Douma Keeper      
Duncan Able        
Sanne Bogaarts        
Chloë van den Broek        
Sem van Bussel        
Wesley Fadina        
Luca de Haas        
Jesper van der Horst        
Deniz Incebacakli        
Wes van den Oudenhoven        
Juul Poppelaars        
Destyno van den Rijen        
Job Straatman        
Enes Uzun        
Timo van der Vorst        
 
Overige teamleden
Edward Vlugt Assistent-trainer
Marcel de Bruijn Trainer/Coach
Ron de Jong Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 29-02-2020 10:15 Unitas'30 JO13-2 Kozakken Boys JO13-1 29022021 09:30
C 07-03-2020 12:15 Unitas'30 JO13-2 Baronie JO13-2 114843 11:30
C 14-03-2020 09:00 Alliance JO13-1 Unitas'30 JO13-2 114124 07:55
C 28-03-2020 12:10 Unitas'30 JO13-2 The Gunners JO13-1 113543 11:25
C 04-04-2020 10:15 RFC JO13-1 Unitas'30 JO13-2 114876 09:30
C 18-04-2020 10:15 JEKA JO13-2 Unitas'30 JO13-2 110960 09:10
C 09-05-2020 11:30 Unitas'30 JO13-2 Groen Wit JO13-1 113041 10:45
C 16-05-2020 10:00 Steenbergen JO13-1 Unitas'30 JO13-2 112739 08:40
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 10:00 Steenbergen JO13-1 RFC JO13-1
C 07-03-2020 10:00 Seolto JO13-1G VVR JO13-1
C 07-03-2020 10:15 JEKA JO13-2 SC Gastel JO13-1
C 07-03-2020 10:30 The Gunners JO13-1 Alliance JO13-1
C 07-03-2020 12:15 Unitas'30 JO13-2 Baronie JO13-2
C 07-03-2020 13:30 UVV'40, JO13-1G Groen Wit JO13-1
C 14-03-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 Groen Wit JO13-1
C 14-03-2020 10:15 RFC JO13-1 Seolto JO13-1G
C 14-03-2020 09:00 VVR JO13-1 UVV'40, JO13-1G
C 14-03-2020 09:00 Alliance JO13-1 Unitas'30 JO13-2
C 14-03-2020 08:30 Baronie JO13-2 JEKA JO13-2
C 14-03-2020 11:45 The Gunners JO13-1 Steenbergen JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 09:00 VVR JO13-1 Unitas'30 JO13-2 J. (Jasper) van Megroot 114866 2 - 1
C 08-02-2020 10:15 Unitas'30 JO13-2 UVV'40, JO13-1G T. (Thomas) Klaassen 115077 2 - 2
C 01-02-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 Unitas'30 JO13-2 E (Edwin) vd Heide 112861 1 - 3
V 25-01-2020 10:15 Sv Reeshof JO13-1 Unitas'30 JO13-2
V 21-12-2019 10:15 Unitas'30 JO13-2 Unitas'30 JO14-2 John Frauenfelder (S)
C 14-12-2019 10:45 Unitas'30 JO13-2 RBC JO13-2 K. (Koen) Hermus 42420 2 - 0
C 07-12-2019 10:00 Steenbergen JO13-1 Unitas'30 JO13-2 M.J. (Martijn) Hendrikx 41349 0 - 5
C 30-11-2019 13:15 Unitas'30 JO13-2 Roosendaal JO13-2 R. (Richard) Lauwen 41310 8 - 1
C 23-11-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 Unitas'30 JO13-2 E (Edwin) vd Heide 41079 5 - 4
C 16-11-2019 11:40 Unitas'30 JO13-2 Alliance JO13-1 D. (Diego) Forsten 41338 3 - 1
C 09-11-2019 10:10 Unitas'30 JO13-2 Gilze JO13-1 J.A.M.J.A (Jack) van Engelen 41228 2 - 2
C 02-11-2019 11:00 Groen Wit JO13-1 Unitas'30 JO13-2 M. (Maik) Schrama 41069 4 - 1
C 26-10-2019 12:00 Unitas'30 JO13-2 VVR JO13-1 D. (Diego) Forsten 41284 2 - 0
V 19-10-2019 10:15 Unitas'30 JO13-2 Alliance JO13-1 Richard Lauwen (S)
V 12-10-2019 10:00 Unitas'30 JO13-2 Smitshoek JO13-2 Thomas Klaassen (S)
C 05-10-2019 09:00 Kogelvangers JO13-1G Unitas'30 JO13-2 A. (André) van Slooten 42591 2 - 3
C 28-09-2019 13:15 Unitas'30 JO13-2 The Gunners JO13-1 R. (Richard) Lauwen 87975 3 - 2
C 21-09-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Unitas'30 JO13-2 J.J.L. (Jurgen) Pertijs 41682 5 - 1
B 14-09-2019 13:15 Unitas'30 JO13-2 Victoria'03 JO13-1 R. (Robin) Sprenkels 10173 6 - 1
B 07-09-2019 14:30 Unitas'30 JO13-2 Hoeven JO13-1 J. (John) Frauenfelder 9731 1 - 6
B 31-08-2019 11:30 Groen Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-2 L.P.A. (Lorenzo) van Aalst 9677 1 - 17
T 24-08-2019 14:00 Moerse Boys Unitas'30 JO13-2 Toernooi
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 12:15 The Gunners JO13-1 Roosendaal JO13-2 87984 0-0
C 14-12-2019 10:45 Unitas'30 JO13-2 RBC JO13-2 42420 2-0
C 14-12-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Steenbergen JO13-1 41142 4-0
C 14-12-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 Groen Wit JO13-1 42120 1-4
C 14-12-2019 09:00 Alliance JO13-1 Gilze JO13-1 40057 1-1
C 14-12-2019 09:00 VVR JO13-1 Kogelvangers JO13-1G 40328 1-2
C 07-12-2019 09:00 VVR JO13-1 Alliance JO13-1 42100 5-0
C 07-12-2019 10:00 Steenbergen JO13-1 Unitas'30 JO13-2 41349 0-5
C 07-12-2019 11:30 Groen Wit JO13-1 The Gunners JO13-1 87983 5-0
C 07-12-2019 11:45 Roosendaal JO13-2 RBC JO13-2 41270 1-0
C 07-12-2019 11:45 Gilze JO13-1 Hoeven JO13-1 41716 1-1
C 07-12-2019 12:00 Kogelvangers JO13-1G SC Gastel JO13-1 40108 0-0
C 30-11-2019 09:00 Alliance JO13-1 Kogelvangers JO13-1G 42461 6-1
C 30-11-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 VVR JO13-1 40801 1-4
C 30-11-2019 11:45 Gilze JO13-1 Groen Wit JO13-1 42637 7-1
C 30-11-2019 12:00 The Gunners JO13-1 Hoeven JO13-1 87982 1-2
C 30-11-2019 09:00 RBC JO13-2 Steenbergen JO13-1 42368 1-2
C 30-11-2019 13:15 Unitas'30 JO13-2 Roosendaal JO13-2 41310 8-1
C 23-11-2019 09:00 Alliance JO13-1 Groen Wit JO13-1 41227 0-3
C 23-11-2019 09:00 VVR JO13-1 Steenbergen JO13-1 41843 1-0
C 23-11-2019 12:00 The Gunners JO13-1 RBC JO13-2 87981 1-0
C 23-11-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 Unitas'30 JO13-2 41079 5-4
C 23-11-2019 11:00 Kogelvangers JO13-1G Gilze JO13-1 42328 1-3
C 23-11-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Roosendaal JO13-2 41975 3-0
C 16-11-2019 10:00 Steenbergen JO13-1 Kogelvangers JO13-1G 42275 3-2
C 16-11-2019 09:00 RBC JO13-2 SC Gastel JO13-1 41635 1-3
C 16-11-2019 11:30 Groen Wit JO13-1 Hoeven JO13-1 42339 0-4
C 16-11-2019 11:45 Roosendaal JO13-2 VVR JO13-1 42517 1-10
C 16-11-2019 11:40 Unitas'30 JO13-2 Alliance JO13-1 41338 3-1
C 16-11-2019 11:45 Gilze JO13-1 The Gunners JO13-1 87980 3-2
C 09-11-2019 11:45 Roosendaal JO13-2 Steenbergen JO13-1 40858 0-4
C 09-11-2019 09:00 RBC JO13-2 Groen Wit JO13-1 41589 1-2
C 09-11-2019 10:45 Hoeven JO13-1 VVR JO13-1 42300 2-0
C 09-11-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 Alliance JO13-1 41064 2-2
C 09-11-2019 10:10 Unitas'30 JO13-2 Gilze JO13-1 41228 2-2
C 09-11-2019 09:00 The Gunners JO13-1 Kogelvangers JO13-1G 87979 4-1
C 02-11-2019 09:00 Kogelvangers JO13-1G Hoeven JO13-1 41755 2-5
C 02-11-2019 08:45 VVR JO13-1 The Gunners JO13-1 87978 0-1
C 02-11-2019 09:00 Alliance JO13-1 Roosendaal JO13-2 41068 2-2
C 02-11-2019 10:00 Steenbergen JO13-1 SC Gastel JO13-1 41180 1-1
C 02-11-2019 11:00 Groen Wit JO13-1 Unitas'30 JO13-2 41069 4-1
C 02-11-2019 11:45 Gilze JO13-1 RBC JO13-2 42700 5-1
C 26-10-2019 08:45 The Gunners JO13-1 SC Gastel JO13-1 87977 2-3
C 26-10-2019 10:00 Steenbergen JO13-1 Gilze JO13-1 41447 1-7
C 26-10-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Alliance JO13-1 42606 4-0
C 26-10-2019 10:45 RBC JO13-2 Kogelvangers JO13-1G 41875 3-2
C 26-10-2019 11:45 Roosendaal JO13-2 Groen Wit JO13-1 41717 1-1
C 26-10-2019 12:00 Unitas'30 JO13-2 VVR JO13-1 41284 2-0
C 12-10-2019 12:00 Groen Wit JO13-1 Kogelvangers JO13-1G 41669 0-3
C 05-10-2019 09:00 Alliance JO13-1 The Gunners JO13-1 87976 1-0
C 05-10-2019 11:45 Gilze JO13-1 Roosendaal JO13-2 40018 1-0
C 05-10-2019 11:15 Groen Wit JO13-1 Steenbergen JO13-1 41657 2-3
C 05-10-2019 09:00 Kogelvangers JO13-1G Unitas'30 JO13-2 42591 2-3
C 05-10-2019 09:00 VVR JO13-1 RBC JO13-2 42227 4-0
C 05-10-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 Hoeven JO13-1 41897 0-2
C 28-09-2019 10:00 Steenbergen JO13-1 Alliance JO13-1 40660 3-4
C 28-09-2019 10:45 RBC JO13-2 Hoeven JO13-1 40083 1-5
C 28-09-2019 11:45 Gilze JO13-1 VVR JO13-1 40582 3-1
C 28-09-2019 11:45 Roosendaal JO13-2 SC Gastel JO13-1 40417 2-4
C 28-09-2019 13:15 Unitas'30 JO13-2 The Gunners JO13-1 87975 3-2
C 21-09-2019 12:00 The Gunners JO13-1 Steenbergen JO13-1 87974 3-1
C 21-09-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Unitas'30 JO13-2 41682 5-1
C 21-09-2019 10:30 SC Gastel JO13-1 Gilze JO13-1 41002 0-0
C 21-09-2019 09:00 Kogelvangers JO13-1G Roosendaal JO13-2 42605 3-2
C 21-09-2019 09:00 VVR JO13-1 Groen Wit JO13-1 42391 0-0
C 21-09-2019 09:00 Alliance JO13-1 RBC JO13-2 42201 6-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 11:45 Groen Wit JO13-1 JEKA JO13-2 112491 3-0
C 15-02-2020 10:15 RFC JO13-1 The Gunners JO13-1 113078 1-1
C 15-02-2020 09:00 VVR JO13-1 Unitas'30 JO13-2 114866 2-1
C 15-02-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 UVV'40, JO13-1G 112991 2-4
C 15-02-2020 09:00 Alliance JO13-1 Steenbergen JO13-1 111411 1-1
C 15-02-2020 08:30 Baronie JO13-2 Seolto JO13-1G 111268 0-3
C 08-02-2020 10:15 Unitas'30 JO13-2 UVV'40, JO13-1G 115077 2-2
C 08-02-2020 08:30 JEKA JO13-2 VVR JO13-1 111358 1-4
C 08-02-2020 08:45 RFC JO13-1 Baronie JO13-2 112302 3-1
C 08-02-2020 09:00 Seolto JO13-1G Alliance JO13-1 110962 3-2
C 08-02-2020 10:00 Steenbergen JO13-1 Groen Wit JO13-1 113619 1-1
C 08-02-2020 10:45 The Gunners JO13-1 SC Gastel JO13-1 111116 1-3
C 01-02-2020 15:00 UVV'40, JO13-1G JEKA JO13-2 112375 1-1
C 01-02-2020 11:30 Groen Wit JO13-1 Seolto JO13-1G 113855 4-0
C 01-02-2020 10:30 SC Gastel JO13-1 Unitas'30 JO13-2 112861 1-3
C 01-02-2020 09:00 VVR JO13-1 Steenbergen JO13-1 115130 3-2
C 01-02-2020 09:00 Alliance JO13-1 RFC JO13-1 110985 1-5
C 01-02-2020 08:30 Baronie JO13-2 The Gunners JO13-1 112281 2-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Groen Wit JO13-2 10047 12-0
B 14-09-2019 13:15 Unitas'30 JO13-2 Victoria'03 JO13-1 10173 6-1
B 07-09-2019 13:00 Victoria'03 JO13-1 Groen Wit JO13-2 9972 3-2
B 07-09-2019 14:30 Unitas'30 JO13-2 Hoeven JO13-1 9731 1-6
B 31-08-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Victoria'03 JO13-1 9458 7-0
B 31-08-2019 11:30 Groen Wit JO13-2 Unitas'30 JO13-2 9677 1-17

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO13-1 11 10 1 0 31 37 6 31 0
2 Gilze JO13-1 11 7 4 0 25 33 11 22 0
3 Unitas'30 JO13-2 11 7 1 3 22 34 22 12 0
4 Groen Wit JO13-1 10 5 1 4 16 22 21 1 0
5 VVR JO13-1 9 5 0 4 15 25 10 15 0
6 SC Gastel JO13-1 10 4 3 3 15 20 22 -2 0
7 Alliance JO13-1 11 4 3 4 15 23 26 -3 0
8 Steenbergen JO13-1 11 4 1 6 13 18 30 -12 0
9 The Gunners JO13-1 10 4 0 6 12 16 19 -3 0
10 Kogelvangers JO13-1G 9 2 0 7 6 17 29 -12 0
11 Roosendaal JO13-2 10 1 2 7 5 10 36 -26 0
12 RBC JO13-2 11 1 0 10 3 10 33 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO13-1 3 3 0 0 9 9 4 5 0
2 Groen Wit JO13-1 3 2 1 0 7 8 1 7 0
3 RFC JO13-1 3 2 1 0 7 9 3 6 0
4 Seolto JO13-1G 3 2 0 1 6 6 6 0 0
5 UVV'40, JO13-1G 3 1 2 0 5 7 5 2 0
6 Unitas'30 JO13-2 3 1 1 1 4 6 5 1 0
7 The Gunners JO13-1 3 1 1 1 4 6 6 0 0
8 SC Gastel JO13-1 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
9 Steenbergen JO13-1 3 0 2 1 2 4 5 -1 0
10 Alliance JO13-1 3 0 1 2 1 4 9 -5 0
11 JEKA JO13-2 3 0 1 2 1 2 8 -6 0
12 Baronie JO13-2 3 0 0 3 0 3 10 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO13-1 3 3 0 0 9 25 1 24 0
2 Unitas'30 JO13-2 3 2 0 1 6 24 8 16 0
3 Victoria'03 JO13-1 3 1 0 2 3 4 15 -11 0
4 Groen Wit JO13-2 3 0 0 3 0 3 32 -29 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 19:00 2 B 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:45 - 19:45 1B2 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 1 A 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 15-08-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 22-08-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 29-08-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 05-09-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 12-09-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 19-09-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 26-09-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 03-10-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 10-10-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 17-10-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 24-10-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 31-10-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 07-11-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 14-11-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 21-11-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 28-11-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 05-12-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 12-12-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 19-12-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 26-12-19 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 02-01-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 09-01-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 16-01-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 23-01-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 30-01-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 06-02-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 13-02-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 20-02-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 27-02-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 05-03-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 12-03-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 19-03-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 26-03-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 02-04-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 09-04-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 16-04-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 23-04-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 30-04-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 07-05-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 14-05-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 21-05-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 28-05-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 04-06-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 11-06-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 18-06-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door
do 25-06-20 18:15 - 19:30 1 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven