Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 JO11-11

Teamleden

Spelers
Christiano Ciz        
Seth Dekkers        
Jens van Elk        
Jayden Garritsen        
Daniel van Gils        
Mert Gurbuz        
Mees van Laarhoven        
Max van Loon        
Jaap van Mechelen        
Ruben Mouwen        
Cas Wouters        
 
Overige teamleden
Arjan van Elk Leider
Jack van Mechelen Leider
Jac Suijkerbuijk Trainer
Sven de Leeuw Trainer/Coach
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 07-12-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Unitas'30 JO11-11 46240 08:38
C 14-12-2019 08:45 Klundert JO11-1 Unitas'30 JO11-11 Afgeschermd 47720 07:50
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2 Klundert JO11-1
C 07-12-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 De Fendert JO11-2
C 07-12-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Unitas'30 JO11-11
C 07-12-2019 10:00 Steenbergen JO11-2 MOC'17 JO11-7
C 07-12-2019 10:15 Seolto JO11-3G DBGC JO11-1
C 07-12-2019 10:30 Cluzona JO11-1 Roosendaal JO11-7
C 14-12-2019 10:15 Roosendaal JO11-7 ST TPO/DHV/VOV JO11-1
C 14-12-2019 10:00 Seolto JO11-3G Steenbergen JO11-2
C 14-12-2019 08:45 Klundert JO11-1 Unitas'30 JO11-11
C 14-12-2019 08:30 DBGC JO11-1 Tholense Boys JO11-3
C 14-12-2019 08:30 MOC'17 JO11-7 Cluzona JO11-1
C 14-12-2019 10:15 De Fendert JO11-2 Sc Kruisland JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-11-2019 10:15 Roosendaal JO11-7 De Fendert JO11-2 47909 0-6
C 30-11-2019 09:15 Tholense Boys JO11-3 Cluzona JO11-1 47501 5-0
C 30-11-2019 08:45 Klundert JO11-1 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 45049 4-3
C 30-11-2019 08:30 MOC'17 JO11-7 Seolto JO11-3G 45461 8-3
C 30-11-2019 09:30 DBGC JO11-1 Steenbergen JO11-2 88408 20-1
C 30-11-2019 11:00 Unitas'30 JO11-11 Sc Kruisland JO11-2 48145 1-2
C 23-11-2019 10:00 Steenbergen JO11-2 Tholense Boys JO11-3 88407 3-4
C 23-11-2019 08:30 DBGC JO11-1 Cluzona JO11-1 47285 14-3
C 23-11-2019 08:30 MOC'17 JO11-7 Klundert JO11-1 46427 4-3
C 23-11-2019 08:45 Seolto JO11-3G Sc Kruisland JO11-2 46490 1-2
C 23-11-2019 10:15 Roosendaal JO11-7 Unitas'30 JO11-11 45667 3-1
C 23-11-2019 10:15 De Fendert JO11-2 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 46043 10-2
C 20-11-2019 19:00 Steenbergen JO11-2 De Fendert JO11-2 88404 1-6
C 16-11-2019 08:45 Klundert JO11-1 DBGC JO11-1 45751 0-13
C 16-11-2019 10:30 Cluzona JO11-1 De Fendert JO11-2 45679 4-3
C 16-11-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2 Steenbergen JO11-2 88406 2-3
C 16-11-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 Roosendaal JO11-7 48079 3-1
C 16-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Seolto JO11-3G 47139 4-1
C 16-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-11 MOC'17 JO11-7 48580 2-8
C 09-11-2019 08:30 MOC'17 JO11-7 DBGC JO11-1 48299 1-11
C 09-11-2019 08:45 Klundert JO11-1 Tholense Boys JO11-3 48268 2-12
C 09-11-2019 10:15 Roosendaal JO11-7 Steenbergen JO11-2 88405 1-5
C 09-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Sc Kruisland JO11-2 46551 5-3
C 09-11-2019 10:15 De Fendert JO11-2 Seolto JO11-3G 47057 8-0
C 09-11-2019 10:45 Unitas'30 JO11-11 Cluzona JO11-1 45625 6-6
C 02-11-2019 10:30 Cluzona JO11-1 Klundert JO11-1 48625 3-1
C 02-11-2019 10:15 Seolto JO11-3G Roosendaal JO11-7 45412 0-4
C 02-11-2019 09:15 Tholense Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-11 46673 10-0
C 02-11-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2 MOC'17 JO11-7 48364 2-4
C 02-11-2019 09:30 DBGC JO11-1 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 45186 18-0
C 26-10-2019 10:15 De Fendert JO11-2 DBGC JO11-1 47772 2-11
C 26-10-2019 10:15 Roosendaal JO11-7 MOC'17 JO11-7 47884 1-9
C 26-10-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2 Tholense Boys JO11-3 45982 0-8
C 26-10-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Cluzona JO11-1 45179 1-5
C 26-10-2019 08:45 Klundert JO11-1 Seolto JO11-3G 48153 6-0
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-11 Steenbergen JO11-2 88403 5-4
C 12-10-2019 09:30 Tholense Boys JO11-3 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 47801 5-2
C 05-10-2019 10:30 Cluzona JO11-1 Sc Kruisland JO11-2 48970 4-2
C 05-10-2019 10:15 Seolto JO11-3G Unitas'30 JO11-11 46293 0-4
C 05-10-2019 10:00 Steenbergen JO11-2 Klundert JO11-1 88402 3-2
C 05-10-2019 08:30 MOC'17 JO11-7 De Fendert JO11-2 48448 3-3
C 05-10-2019 08:30 DBGC JO11-1 Roosendaal JO11-7 47114 20-2
C 28-09-2019 10:30 Cluzona JO11-1 Steenbergen JO11-2 88401 6-5
C 28-09-2019 08:45 Klundert JO11-1 Roosendaal JO11-7 46547 2-7
C 28-09-2019 09:00 Sc Kruisland JO11-2 DBGC JO11-1 45946 1-10
C 28-09-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 MOC'17 JO11-7 45682 1-6
C 28-09-2019 09:15 Tholense Boys JO11-3 Seolto JO11-3G 46855 9-1
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-11 De Fendert JO11-2 47302 2-10
C 21-09-2019 10:00 Steenbergen JO11-2 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 88400 4-6
C 21-09-2019 10:15 De Fendert JO11-2 Klundert JO11-1 46450 9-2
C 21-09-2019 10:15 Roosendaal JO11-7 Sc Kruisland JO11-2 48309 8-2
C 21-09-2019 08:45 Seolto JO11-3G Cluzona JO11-1 48098 0-11
C 21-09-2019 08:30 MOC'17 JO11-7 Tholense Boys JO11-3 48590 4-6
C 21-09-2019 08:30 DBGC JO11-1 Unitas'30 JO11-11 46509 25-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 19:00 Internos JO11-2 Wernhout JO11-1 11918 5-5
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-11 DSE JO11-4 11680 1-5
B 07-09-2019 09:30 Wernhout JO11-1 DSE JO11-4 11566 14-0
B 07-09-2019 10:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-11 11377 9-5
B 04-09-2019 18:30 Unitas'30 JO11-11 Wernhout JO11-1 10951 1-16
B 31-08-2019 10:15 DSE JO11-4 Internos JO11-2 11155 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBGC JO11-1 9 9 0 0 27 142 11 131 0
2 Tholense Boys JO11-3 9 9 0 0 27 62 13 49 0
3 De Fendert JO11-2 9 6 1 2 19 57 25 32 0
4 MOC'17 JO11-7 9 6 1 2 19 47 32 15 0
5 Cluzona JO11-1 9 6 1 2 19 42 37 5 0
6 Roosendaal JO11-7 9 4 0 5 12 27 48 -21 0
7 Steenbergen JO11-2 9 3 0 6 9 29 52 -23 0
8 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 9 3 0 6 9 24 56 -32 0
9 Unitas'30 JO11-11 9 2 1 6 7 22 68 -46 0
10 Sc Kruisland JO11-2 9 2 0 7 6 16 44 -28 0
11 Klundert JO11-1 9 2 0 7 6 22 54 -32 0
12 Seolto JO11-3G 9 0 0 9 0 6 56 -50 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wernhout JO11-1 3 2 1 0 7 35 6 29 0
2 Internos JO11-2 3 2 1 0 7 18 12 6 0
3 DSE JO11-4 3 1 0 2 3 7 19 -12 0
4 Unitas'30 JO11-11 3 0 0 3 0 7 30 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Klundert JO11-1 11 10 1 0 31 58 14 44 0
2 NSV JO11-1 11 9 0 2 27 77 24 53 0
3 DVO'60 JO11-1 11 8 0 3 24 84 33 51 0
4 DBGC JO11-1 11 7 1 3 22 64 39 25 0
5 Victoria'03 JO11-2 11 6 2 3 20 54 39 15 0
6 Cluzona JO11-1 11 5 0 6 15 44 51 -7 0
7 SC Welberg JO11-2 11 4 2 5 14 55 64 -9 0
8 NVS JO11-1 11 4 0 7 12 38 60 -22 0
9 De Fendert JO11-3 11 3 2 6 11 47 47 0 0
10 SC Kruisland JO11-1 11 3 1 7 10 51 55 -4 0
11 Unitas'30 JO11-11 11 2 1 8 7 34 75 -41 0
12 BSC JO11-3 11 0 0 11 0 9 114 -105 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 14:00 - 15:00 1B1 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 14:00 - 15:00 2B1 Team training gaat_door
vrijdag 18:00 - 19:00 1B1 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 23-08-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 30-08-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 06-09-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 13-09-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 20-09-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 27-09-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 04-10-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 11-10-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 18-10-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 25-10-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 01-11-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 08-11-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 15-11-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 22-11-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 29-11-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 06-12-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 13-12-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 20-12-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 27-12-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 03-01-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 10-01-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 17-01-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 24-01-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 31-01-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 07-02-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 14-02-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 21-02-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 28-02-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 06-03-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 13-03-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 20-03-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 27-03-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 03-04-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 10-04-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 17-04-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 24-04-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 01-05-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 08-05-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 15-05-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 22-05-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 29-05-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 05-06-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 12-06-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 19-06-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 26-06-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven