Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-10

Teamleden

Spelers
Quinn van den Broek        
Tijn Coremans        
Bram Dingemanse        
Jordy Evers        
Jens Künzel        
Jeremy Oomen        
Koen Oomen        
Raf Schrauwen        
Jens Trouw        
Jesper Verburg        
Boaz van Vreeswijk        
 
Overige teamleden
Remco Künzel Trainer
Bart van den Broek Trainer/Coach
Iwan Verburg Trainer/Coach
Bart van den Broek Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-05-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Viola JO11-4 121173
C 09-05-2020 09:00 Chaam JO11-2 Unitas'30 JO11-10 120438
C 18-04-2020 08:30 Bavel JO11-4 Unitas'30 JO11-10 121382
C 11-04-2020 10:15 VOAB JO11-6 Unitas'30 JO11-10 120871
C 04-04-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Rijen JO11-5 121106
C 28-03-2020 11:30 Sarto JO11-6 Unitas'30 JO11-10 119877
C 14-03-2020 10:00 Unitas'30 JO11-10 Gloria UC JO11-2 119379
C 07-03-2020 09:45 UVV'40 JO11-3 Unitas'30 JO11-10 121201 1 - 4
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Molenschot JO11-1 Afgeschermd… (+1) 119831 5 - 5
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Baronie JO11-6 Leider (S) 123310 3 - 2
C 01-02-2020 10:00 Gilze JO11-2 Unitas'30 JO11-10 120347 2 - 5
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Sv Reeshof JO11-4 Bas Voermans (S) 4 - 5
C 14-12-2019 11:45 Baronie JO11-6 Unitas'30 JO11-10 47500
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DIA JO11-3 Josh Frauenfelder (S) 47654 2 - 0
C 30-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Unitas'30 JO11-10 W.A.B. (Wilbert) Broeken 45567 2 - 0
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Unitas'30 JO11-10 Afgeschermd 48536 13 - 0
C 16-11-2019 11:45 Unitas'30 JO11-10 UVV'40 JO11-3 Leider / Ouder (S) 47437 2 - 2
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 Afgeschermd 46952 3 - 2
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 JEKA JO11-8G Josh Frauenfelder (S) 48602 1 - 4
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Bavel JO11-4 P. (Pim) van Polanen 47482 1 - 3
V 19-10-2019 10:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-10
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 Afgeschermd 45956 10 - 0
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Roosendaal JO11-5 Jip Liebregts (S) 45640 1 - 4
C 21-09-2019 11:30 DSE JO11-3 Unitas'30 JO11-10 N.A.F. (Nick) Goossens 48372 13 - 0
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Sprundel JO11-1 Luuk Meulenberg (S) 11870 2 - 2
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Victoria'03 JO11-2 Bas Voermans (S) 11325 9 - 3
B 31-08-2019 11:30 DSE JO11-3 Unitas'30 JO11-10 JVDH (Joost) van der Have 11156 13 - 0
V 24-08-2019 10:30 Sc Kruisland JO11-1 Unitas'30 JO11-10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 10:00 DIA JO11-3 Advendo JO11-1 48652 1-11
C 11-01-2020 09:30 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-6 47874 10-5
C 14-12-2019 11:45 Baronie JO11-6 Unitas'30 JO11-10 47500 0-0
C 14-12-2019 11:30 DSE JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 48400 0-0
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 UVV'40 JO11-3 48836 20-0
C 14-12-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Bavel JO11-4 48208 5-2
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO11-8G Groen Wit JO11-4 46017 0-0
C 07-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Advendo JO11-1 47220 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DIA JO11-3 47654 2-0
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 DSE JO11-3 48397 3-8
C 07-12-2019 08:30 Bavel JO11-4 Baronie JO11-6 45300 2-1
C 07-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Roosendaal JO11-5 47739 3-0
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 JEKA JO11-8G 47858 2-12
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G TVC Breda JO11-2 45189 1-7
C 30-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 Groen Wit JO11-4 48109 2-9
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 UVV'40 JO11-3 48419 4-3
C 30-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 48744 2-2
C 30-11-2019 11:30 DSE JO11-3 Baronie JO11-6 45097 13-0
C 30-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Unitas'30 JO11-10 45567 2-0
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G DIA JO11-3 45929 6-1
C 23-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Groen Wit JO11-4 46693 2-8
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Unitas'30 JO11-10 48536 13-0
C 23-11-2019 12:15 UVV'40 JO11-3 Bavel JO11-4 45882 3-2
C 23-11-2019 12:00 DSE JO11-3 Advendo JO11-1 45361 3-4
C 23-11-2019 12:30 Baronie JO11-6 Beek Vooruit JO11-4 47359 4-5
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 TVC Breda JO11-2 48207 0-15
C 16-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 DSE JO11-3 46057 0-10
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Baronie JO11-6 46059 9-1
C 16-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Roosendaal JO11-5 46967 2-4
C 16-11-2019 11:45 Unitas'30 JO11-10 UVV'40 JO11-3 47437 2-2
C 16-11-2019 11:00 Advendo JO11-1 JEKA JO11-8G 47530 2-2
C 09-11-2019 13:00 Baronie JO11-6 TVC Breda JO11-2 48658 0-11
C 09-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Groen Wit JO11-4 45443 2-1
C 09-11-2019 11:30 DSE JO11-3 UVV'40 JO11-3 45292 22-1
C 09-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Bavel JO11-4 48574 2-2
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 46952 3-2
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G Roosendaal JO11-5 46620 12-4
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 DIA JO11-3 46035 7-2
C 02-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 Advendo JO11-1 47734 0-0
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 JEKA JO11-8G 48602 1-4
C 02-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Beek Vooruit JO11-4 48681 5-1
C 02-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 DSE JO11-3 47438 4-4
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Groen Wit JO11-4 47264 1-7
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Bavel JO11-4 47482 1-3
C 26-10-2019 09:00 DIA JO11-3 TVC Breda JO11-2 46758 1-8
C 26-10-2019 10:00 Baronie JO11-6 Roosendaal JO11-5 48904 1-2
C 26-10-2019 11:30 DSE JO11-3 JEKA JO11-8G 45701 4-3
C 26-10-2019 12:30 Advendo JO11-1 UVV'40 JO11-3 48636 8-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO11-8G Baronie JO11-6 46117 0-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 45956 10-0
C 05-10-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 DSE JO11-3 47960 0-11
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Advendo JO11-1 46152 3-1
C 05-10-2019 10:00 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 45601 0-1
C 05-10-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 DIA JO11-3 48233 2-2
C 28-09-2019 12:30 Advendo JO11-1 Baronie JO11-6 47650 7-2
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 JEKA JO11-8G 48654 0-14
C 28-09-2019 12:45 Bavel JO11-4 TVC Breda JO11-2 45877 0-14
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 UVV'40 JO11-3 46206 11-1
C 28-09-2019 09:00 DIA JO11-3 DSE JO11-3 47199 1-8
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Roosendaal JO11-5 45640 1-4
C 21-09-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Advendo JO11-1 47705 1-11
C 21-09-2019 11:30 DSE JO11-3 Unitas'30 JO11-10 48372 13-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO11-8G Bavel JO11-4 48042 13-3
C 21-09-2019 10:30 UVV'40 JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 45079 4-1
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Groen Wit JO11-4 46181 10-2
C 21-09-2019 10:00 Baronie JO11-6 DIA JO11-3 46308 2-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 11:30 Rijen JO11-5 Gloria UC JO11-2 123458 0-0
C 23-05-2020 10:00 Viola JO11-4 Molenschot JO11-1 121117 0-0
C 23-05-2020 10:00 Sarto JO11-6 Baronie JO11-6 122990 0-0
C 23-05-2020 09:00 Chaam JO11-2 UVV'40 JO11-3 121045 0-0
C 23-05-2020 08:30 Bavel JO11-4 Gilze JO11-2 123029 0-0
C 16-05-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Viola JO11-4 121173 0-0
C 16-05-2020 09:30 Gloria UC JO11-2 Chaam JO11-2 121303 0-0
C 16-05-2020 10:00 Gilze JO11-2 Sarto JO11-6 123150 0-0
C 16-05-2020 10:30 Molenschot JO11-1 VOAB JO11-6 125258 0-0
C 16-05-2020 11:00 UVV'40 JO11-3 Rijen JO11-5 125573 0-0
C 16-05-2020 16:20 Baronie JO11-6 Bavel JO11-4 120625 0-0
C 09-05-2020 09:00 Chaam JO11-2 Unitas'30 JO11-10 120438 0-0
C 09-05-2020 09:30 Viola JO11-4 Bavel JO11-4 123439 0-0
C 09-05-2020 10:00 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-6 123115 0-0
C 09-05-2020 10:15 VOAB JO11-6 Gilze JO11-2 124551 0-0
C 09-05-2020 10:30 Molenschot JO11-1 Gloria UC JO11-2 119832 0-0
C 09-05-2020 11:30 Rijen JO11-5 Sarto JO11-6 122114 0-0
C 18-04-2020 11:30 Sarto JO11-6 Viola JO11-4 119185 0-0
C 18-04-2020 10:15 VOAB JO11-6 Rijen JO11-5 123843 0-0
C 18-04-2020 10:00 Gilze JO11-2 Baronie JO11-6 119643 0-0
C 18-04-2020 09:30 Gloria UC JO11-2 UVV'40 JO11-3 119784 0-0
C 18-04-2020 09:00 Chaam JO11-2 Molenschot JO11-1 121911 0-0
C 18-04-2020 08:30 Bavel JO11-4 Unitas'30 JO11-10 121382 0-0
C 11-04-2020 10:15 VOAB JO11-6 Unitas'30 JO11-10 120871 0-0
C 04-04-2020 11:30 Baronie JO11-6 Viola JO11-4 125287 0-0
C 04-04-2020 10:30 Molenschot JO11-1 Sarto JO11-6 124827 0-0
C 04-04-2020 10:00 Gilze JO11-2 Chaam JO11-2 122849 0-0
C 04-04-2020 09:30 Gloria UC JO11-2 VOAB JO11-6 125098 0-0
C 04-04-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Rijen JO11-5 121106 0-0
C 28-03-2020 11:30 Rijen JO11-5 Molenschot JO11-1 124940 0-0
C 28-03-2020 11:30 Sarto JO11-6 Unitas'30 JO11-10 119877 0-0
C 28-03-2020 11:00 Viola JO11-4 Gilze JO11-2 125031 0-0
C 28-03-2020 10:15 VOAB JO11-6 UVV'40 JO11-3 121192 0-0
C 28-03-2020 09:00 Chaam JO11-2 Baronie JO11-6 122700 0-0
C 28-03-2020 08:30 Bavel JO11-4 Gloria UC JO11-2 120825 0-0
C 21-03-2020 12:00 UVV'40 JO11-3 Bavel JO11-4 122064 0-0
C 14-03-2020 09:00 Bavel JO11-4 Sarto JO11-6 124150 0-0
C 14-03-2020 10:00 Gilze JO11-2 Rijen JO11-5 122194 0-0
C 14-03-2020 10:00 Viola JO11-4 Chaam JO11-2 120891 0-0
C 14-03-2020 10:00 Unitas'30 JO11-10 Gloria UC JO11-2 119379 0-0
C 14-03-2020 10:30 Molenschot JO11-1 UVV'40 JO11-3 125474 0-0
C 14-03-2020 13:00 Baronie JO11-6 VOAB JO11-6 124641 0-0
C 07-03-2020 09:00 Chaam JO11-2 Sarto JO11-6 125004 2-13
C 07-03-2020 09:30 Gloria UC JO11-2 Viola JO11-4 124806 4-2
C 07-03-2020 09:45 VOAB JO11-6 Bavel JO11-4 120232 0-5
C 07-03-2020 10:30 Molenschot JO11-1 Gilze JO11-2 119870 7-2
C 07-03-2020 09:45 UVV'40 JO11-3 Unitas'30 JO11-10 121201 1-4
C 07-03-2020 11:30 Rijen JO11-5 Baronie JO11-6 120227 0-2
C 29-02-2020 11:30 Rijen JO11-5 Chaam JO11-2 119431 4-3
C 15-02-2020 08:45 Bavel JO11-4 Chaam JO11-2 123182 4-1
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Molenschot JO11-1 119831 5-5
C 15-02-2020 10:00 Gilze JO11-2 UVV'40 JO11-3 125496 2-2
C 15-02-2020 11:00 Viola JO11-4 Rijen JO11-5 121171 6-4
C 15-02-2020 10:00 Sarto JO11-6 VOAB JO11-6 124300 9-4
C 15-02-2020 11:30 Baronie JO11-6 Gloria UC JO11-2 123167 2-3
C 08-02-2020 09:30 Gloria UC JO11-2 Gilze JO11-2 119884 4-3
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Baronie JO11-6 123310 3-2
C 08-02-2020 09:45 VOAB JO11-6 Viola JO11-4 124844 6-6
C 08-02-2020 08:30 Molenschot JO11-1 Bavel JO11-4 121366 6-3
C 08-02-2020 10:00 UVV'40 JO11-3 Sarto JO11-6 121186 13-0
C 01-02-2020 08:30 Baronie JO11-6 Molenschot JO11-1 119965 3-4
C 01-02-2020 11:15 Sarto JO11-6 Gloria UC JO11-2 124489 4-4
C 01-02-2020 10:00 Viola JO11-4 UVV'40 JO11-3 120789 3-7
C 01-02-2020 10:00 Gilze JO11-2 Unitas'30 JO11-10 120347 2-5
C 01-02-2020 08:30 Bavel JO11-4 Rijen JO11-5 125126 6-0
C 25-01-2020 09:00 Chaam JO11-2 VOAB JO11-6 121110 9-1
C 08-06-2019 08:45 Bavel JO11-3 TSC JO11-3 124679 0-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Sprundel JO11-1 11870 2-2
B 14-09-2019 09:00 Victoria'03 JO11-2 DSE JO11-3 11804 1-24
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Victoria'03 JO11-2 11325 9-3
B 07-09-2019 11:15 Sprundel JO11-1 DSE JO11-3 11529 0-17
B 31-08-2019 09:00 Victoria'03 JO11-2 Sprundel JO11-1 11068 0-14
B 31-08-2019 11:30 DSE JO11-3 Unitas'30 JO11-10 11156 13-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 11 10 1 0 31 108 9 99 0
2 DSE JO11-3 10 8 1 1 25 96 16 80 0
3 JEKA JO11-8G 10 7 1 2 22 78 24 54 0
4 Groen Wit JO11-4 9 7 0 2 21 66 27 39 0
5 Advendo JO11-1 8 6 1 1 19 46 12 34 0
6 Roosendaal JO11-5 11 6 0 5 18 31 55 -24 0
7 UVV'40 JO11-3 11 3 2 6 11 28 89 -61 0
8 Beek Vooruit JO11-4 9 3 1 5 10 14 53 -39 0
9 Bavel JO11-4 10 2 1 7 7 16 59 -43 0
10 Unitas'30 JO11-10 10 1 1 8 4 9 54 -45 0
11 Baronie JO11-6 10 1 0 9 3 16 71 -55 0
12 DIA JO11-3 11 0 3 8 3 15 54 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Molenschot JO11-1 4 3 1 0 10 22 13 9 0
2 Unitas'30 JO11-10 4 3 1 0 10 17 10 7 0
3 Gloria UC JO11-2 4 3 1 0 10 15 11 4 0
4 Bavel JO11-4 4 3 0 1 9 18 7 11 0
5 UVV'40 JO11-3 4 2 1 1 7 23 9 14 0
6 Sarto JO11-6 4 2 1 1 7 26 23 3 0
7 Viola JO11-4 4 1 1 2 4 17 21 -4 0
8 Baronie JO11-6 4 1 0 3 3 9 10 -1 0
9 Chaam JO11-2 4 1 0 3 3 15 22 -7 0
10 Rijen JO11-5 4 1 0 3 3 8 17 -9 0
11 Gilze JO11-2 4 0 1 3 1 9 18 -9 0
12 VOAB JO11-6 4 0 1 3 1 11 29 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-3 3 3 0 0 9 54 1 53 0
2 Sprundel JO11-1 3 1 1 1 4 16 19 -3 0
3 Unitas'30 JO11-10 3 1 1 1 4 11 18 -7 0
4 Victoria '03 JO11-2G 3 0 0 3 0 4 47 -43 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 3A1 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 3 B 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven