Afdrukken
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-7

Teamleden

Spelers
Luuk Appeldoorn        
Jorn Broeders        
Mirac Dikbas        
Lars Hendrikx        
Roel Kuijstermans        
Sam van Limmeren        
Jason Nuijten        
Sebastiaan Steenbakkers        
Sem van der Veen        
Jukka van de Ven        
 
Overige teamleden
Rebecca Hendrikx-van Ginneken Leider
Marcel Hendrikx Trainer
Muriel Mathon Assistent-trainer
Lilly van Zundert Assistent-trainer
Michel van Limmeren Trainer/Coach
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand
C 23-05-2020 10:15 DSE JO11-4 Unitas'30 JO11-7 119173
C 16-05-2020 11:30 Unitas'30 JO11-7 BSC JO11-5 121613
C 09-05-2020 11:00 Schijf JO11-1G Unitas'30 JO11-7 120938
C 18-04-2020 09:00 Victoria '03 JO11-2G Unitas'30 JO11-7 125260
C 04-04-2020 08:30 Unitas'30 JO11-7 NSV JO11-1 123705
C 28-03-2020 09:30 DEVO JO11-1 Unitas'30 JO11-7 119768
V 21-03-2020 afgelast Sc Kruisland JO11-2 Unitas'30 JO11-7
C 21-03-2020 08:30 Unitas'30 JO11-8 Unitas'30 JO11-7 124461
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO11-7 SC Gastel JO11-2 M. (Milan) Vriens 119668
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-7 Sc Kruisland JO11-2 Afgeschermd… (+1) 123700 3 - 2
C 08-02-2020 10:15 Roosendaal JO11-7 Unitas'30 JO11-7 L. (Ludo) Matheusen 125655 5 - 1
C 01-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-7 Hoeven JO11-2 Bas Voermans (S) 123886 3 - 4
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-7 Gesta JO11-1 Leider / Ouder (S) 3 - 3
C 14-12-2019 09:30 Unitas'30 JO11-7 Viola JO11-2 94316 0 - 0
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-7 Viola JO11-2 Leider / Ouder (S) 48694 0 - 0
C 30-11-2019 12:30 Unitas'30 JO11-7 Beek Vooruit JO11-2 Louis Donders (S) 45455 1 - 9
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Groen Wit JO11-3 Josh Frauenfelder (S) 48591 1 - 8
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 JO11-2 Unitas'30 JO11-7 J.P. (Juan Pablo) Salmon 47178 9 - 0
C 09-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Unitas'30 JO11-7 M. (Michel) Delmotte 46558 17 - 1
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Rijen JO11-2 Pim van Polanen (S) 45448 1 - 8
C 26-10-2019 08:45 Bavel JO11-3 Unitas'30 JO11-7 T. (Tom) Drion 49011 16 - 1
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Chaam JO11-1 Josh Frauenfelder (S) 45935 1 - 5
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO11-6G Unitas'30 JO11-7 S. (Sep) van Kessel 48420 11 - 1
C 21-09-2019 09:45 Unitas'30 JO11-7 WDS'19 JO11-1 P. (Pascal) Ploeg 48732 2 - 9
B 14-09-2019 10:30 VCW JO11-1G Unitas'30 JO11-7 B.J.T. (Bror) Huijbregts 11888 13 - 0
B 07-09-2019 09:45 Unitas'30 JO11-7 Seolto JO11-2G Jesper v/d Horst (S) 11497 0 - 1
B 31-08-2019 08:30 Virtus JO11-2 Unitas'30 JO11-7 R.D.A.M. (Ron) van Beers 10935 0 - 6
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6 Unitas'30 JO11-7 1-8
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 09:30 Unitas'30 JO11-7 Viola JO11-2 94316 0-0
C 14-12-2019 10:45 Chaam JO11-1 Rijen JO11-2 47111 0-0
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Groen Wit JO11-3 45453 6-2
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO11-2 WDS'19 JO11-1 45588 0-0
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-7 Viola JO11-2 48694 0-0
C 14-12-2019 08:30 Bavel JO11-3 JEKA JO11-6G 46891 4-2
C 07-12-2019 08:30 JEKA JO11-6G UVV'40 JO11-2 48476 0-0
C 07-12-2019 09:30 Viola JO11-2 Bavel JO11-3 46307 2-3
C 07-12-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 Chaam JO11-1 45613 6-0
C 07-12-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-2 TVC Breda JO11-1 46030 1-16
C 07-12-2019 11:30 Rijen JO11-2 WDS'19 JO11-1 47127 0-0
C 30-11-2019 09:30 Viola JO11-2 Groen Wit JO11-3 48446 2-4
C 30-11-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 JEKA JO11-6G 46360 4-6
C 30-11-2019 10:45 Chaam JO11-1 Bavel JO11-3 47682 3-3
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO11-2 Rijen JO11-2 46664 5-3
C 30-11-2019 12:30 Unitas'30 JO11-7 Beek Vooruit JO11-2 45455 1-9
C 23-11-2019 10:45 Chaam JO11-1 WDS'19 JO11-1 48119 4-8
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 UVV'40 JO11-2 47339 12-1
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Groen Wit JO11-3 48591 1-8
C 23-11-2019 08:30 Bavel JO11-3 Rijen JO11-2 48381 1-2
C 23-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Viola JO11-2 47848 4-3
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO11-6G Beek Vooruit JO11-2 47314 5-3
C 16-11-2019 09:30 Viola JO11-2 Chaam JO11-1 47255 8-2
C 16-11-2019 10:15 WDS'19 JO11-1 TVC Breda JO11-1 46801 3-1
C 16-11-2019 09:45 Groen Wit JO11-3 Bavel JO11-3 45519 0-3
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 JO11-2 Unitas'30 JO11-7 47178 9-0
C 09-11-2019 11:30 Rijen JO11-2 JEKA JO11-6G 47347 2-5
C 09-11-2019 12:00 UVV'40 JO11-2 Viola JO11-2 48559 3-4
C 09-11-2019 10:45 Chaam JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 47613 1-4
C 09-11-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Groen Wit JO11-3 48886 8-3
C 09-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Unitas'30 JO11-7 46558 17-1
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 UVV'40 JO11-2 45750 4-3
C 02-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Bavel JO11-3 48235 3-1
C 02-11-2019 08:30 JEKA JO11-6G TVC Breda JO11-1 48007 5-5
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Rijen JO11-2 45448 1-8
C 26-10-2019 08:45 Bavel JO11-3 Unitas'30 JO11-7 49011 16-1
C 26-10-2019 10:00 JEKA JO11-6G Viola JO11-2 46429 7-0
C 26-10-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 48784 6-3
C 26-10-2019 10:45 Chaam JO11-1 TVC Breda JO11-1 45668 1-13
C 26-10-2019 11:30 Rijen JO11-2 Groen Wit JO11-3 46756 2-6
C 26-10-2019 11:00 UVV'40 JO11-2 Baronie JO11-5 46755 0-0
C 12-10-2019 09:30 Viola JO11-2 WDS'19 JO11-1 45748 4-1
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 UVV'40 JO11-2 49015 5-0
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Bavel JO11-3 46616 6-2
C 05-10-2019 09:30 Viola JO11-2 Rijen JO11-2 46748 9-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Chaam JO11-1 45935 1-5
C 05-10-2019 10:00 Baronie JO11-5 WDS'19 JO11-1 45984 0-0
C 05-10-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 JEKA JO11-6G 45772 2-6
C 28-09-2019 09:30 Viola JO11-2 Baronie JO11-5 46865 17-0
C 28-09-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 Beek Vooruit JO11-2 45044 6-5
C 28-09-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Bavel JO11-3 47526 2-1
C 28-09-2019 10:45 UVV'40 JO11-2 Chaam JO11-1 46945 1-4
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO11-6G Unitas'30 JO11-7 48420 11-1
C 28-09-2019 11:30 Rijen JO11-2 TVC Breda JO11-1 46255 2-8
C 21-09-2019 08:30 Baronie JO11-5 Groen Wit JO11-3 46119 2-8
C 21-09-2019 10:45 Chaam JO11-1 JEKA JO11-6G 45289 2-4
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Viola JO11-2 45769 5-3
C 21-09-2019 09:45 Unitas'30 JO11-7 WDS'19 JO11-1 48732 2-9
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Rijen JO11-2 45053 6-2
C 21-09-2019 08:30 Bavel JO11-3 UVV'40 JO11-2 45170 3-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Virtus JO11-2 Seolto JO11-2G 11663 1-4
B 14-09-2019 10:30 VCW JO11-1G Unitas'30 JO11-7 11888 13-0
B 07-09-2019 09:45 Unitas'30 JO11-7 Seolto JO11-2G 11497 0-1
B 07-09-2019 10:30 VCW JO11-1G Virtus JO11-2 11346 8-1
B 31-08-2019 08:45 Seolto JO11-2G VCW JO11-1G 11084 2-8
B 31-08-2019 08:30 Virtus JO11-2 Unitas'30 JO11-7 10935 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-1 10 8 1 1 25 89 21 68 0
2 JEKA JO11-6G 9 7 1 1 22 51 23 28 0
3 WDS'19 JO11-1 8 6 0 2 18 41 24 17 0
4 Groen Wit JO11-3 10 6 0 4 18 41 36 5 0
5 Beek Vooruit JO11-2 10 6 0 4 18 43 41 2 0
6 Bavel JO11-3 10 5 1 4 16 37 22 15 0
7 Viola JO11-2 9 4 0 5 12 35 29 6 0
8 Chaam JO11-1 9 2 1 6 7 22 48 -26 0
9 UVV'40 JO11-2 8 2 0 6 6 23 35 -12 0
10 Rijen JO11-2 8 2 0 6 6 21 41 -20 0
11 Unitas'30 JO11-7 9 0 0 9 0 9 92 -83 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-4 4 4 0 0 12 22 7 15 0
2 Roosendaal JO11-7 3 3 0 0 9 28 5 23 0
3 BSC JO11-5 4 2 2 0 8 13 7 6 0
4 Unitas'30 JO11-8 3 2 0 1 6 20 7 13 0
5 Hoeven JO11-2 3 2 0 1 6 10 13 -3 0
6 SC Gastel JO11-2 3 1 1 1 4 8 8 0 0
7 NSV JO11-1 3 1 0 2 3 13 13 0 0
8 Unitas'30 JO11-7 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
9 Schijf JO11-1G 3 1 0 2 3 9 26 -17 0
10 Victoria '03 JO11-2G 4 1 0 3 3 15 25 -10 0
11 DEVO JO11-1 3 0 1 2 1 7 17 -10 0
12 Sc Kruisland JO11-2 4 0 0 4 0 7 20 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCW JO11-1G 3 3 0 0 9 29 3 26 0
2 Seolto JO11-2G 3 2 0 1 6 7 9 -2 0
3 Unitas'30 JO11-7 3 1 0 2 3 6 14 -8 0
4 Virtus JO11-2 3 0 0 3 0 2 18 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 2B1 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
donderdag 17:45 - 18:45 1A1 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 4B2 Team training gaat_door

Berichten



Powered by