Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 JO11-5

Teamleden

Spelers
Renzo Besselink        
Niels van Bloois        
Kelt Iriks        
Raf de Kinderen        
Karlijn van der Linden        
Jayden Oomen        
Mick van Pernis        
Kick van de Werken        
Melhem Zaour        
Madelief van Zundert        
 
Overige teamleden
Claudine van Vlimmeren Trainer
Boudy Pijnakker Trainer/Coach
Patrick van de Werken Trainer/Coach
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 26-10-2019 09:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-5 45795 08:25
C 02-11-2019 10:00 Unitas'30 JO11-5 Moerse Boys JO11-1 45628 09:30
C 09-11-2019 10:00 Internos JO11-1 Unitas'30 JO11-5 45069 09:25
C 16-11-2019 10:00 VVR JO11-2 Unitas'30 JO11-5 47718 09:15
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-5 BSC JO11-4 45498 08:00
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-4 Unitas'30 JO11-5 45958 07:55
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-5 RSV JO11-1 46562 08:00
C 14-12-2019 10:15 Unitas'30 JO11-5 Zundert JO11-1G 48998 09:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 Zundert JO11-1G
C 26-10-2019 08:45 Moerse Boys JO11-1 Roosendaal JO11-4
C 26-10-2019 09:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-5
C 26-10-2019 10:00 Internos JO11-1 RSV JO11-1
C 26-10-2019 10:00 VVR JO11-2 JEKA JO11-3G
C 26-10-2019 11:00 BSC JO11-4 Baronie JO11-4
C 02-11-2019 11:00 BSC JO11-4 Roosendaal JO11-4
C 02-11-2019 11:00 RSV JO11-1 VVR JO11-2
C 02-11-2019 10:00 Unitas'30 JO11-5 Moerse Boys JO11-1
C 02-11-2019 10:00 JEKA JO11-3G DSE JO11-1
C 02-11-2019 09:30 Zundert JO11-1G Internos JO11-1
C 09-11-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 JEKA JO11-3G
C 09-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-4 RSV JO11-1
C 09-11-2019 08:45 Moerse Boys JO11-1 Zundert JO11-1G
C 09-11-2019 10:00 Internos JO11-1 Unitas'30 JO11-5
C 09-11-2019 10:00 VVR JO11-2 BSC JO11-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-10-2019 11:30 Baronie JO11-4 VVR JO11-2 46314 0-0
C 05-10-2019 11:00 RSV JO11-1 Moerse Boys JO11-1 46178 5-2
C 05-10-2019 10:00 JEKA JO11-3G BSC JO11-4 48908 11-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-5 Boeimeer JO11-2 48132 1-6
C 05-10-2019 09:30 Zundert JO11-1G DSE JO11-1 46827 6-2
C 05-10-2019 08:45 Roosendaal JO11-4 Internos JO11-1 47886 2-5
C 28-09-2019 13:30 Baronie JO11-4 Unitas'30 JO11-5 47414 1-7
C 28-09-2019 10:00 JEKA JO11-3G Zundert JO11-1G 48753 9-4
C 28-09-2019 11:00 BSC JO11-4 RSV JO11-1 45665 2-7
C 28-09-2019 10:00 VVR JO11-2 Roosendaal JO11-4 45565 2-5
C 28-09-2019 09:00 DSE JO11-1 Moerse Boys JO11-1 47320 12-2
C 28-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 Internos JO11-1 48626 4-3
C 23-09-2019 18:30 Zundert JO11-1G VVR JO11-2 48548 9-1
C 21-09-2019 11:00 RSV JO11-1 Boeimeer JO11-2 46692 4-2
C 21-09-2019 10:00 Internos JO11-1 DSE JO11-1 47528 2-9
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-5 JEKA JO11-3G 46537 0-6
C 21-09-2019 08:45 Roosendaal JO11-4 Baronie JO11-4 47119 9-2
C 21-09-2019 08:45 Moerse Boys JO11-1 BSC JO11-4 48194 14-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-2 Boeimeer JO11-2 11699 0-10
B 14-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-5 WDS'19 JO11-1 11872 2-7
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-5 Beek Vooruit JO11-2 11327 7-4
B 07-09-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Boeimeer JO11-2 11569 8-4
B 31-08-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 Unitas'30 JO11-5 11192 9-3
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 WDS'19 JO11-1 10970 3-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-3G 3 3 0 0 9 26 4 22 0
2 RSV JO11-1 3 3 0 0 9 16 6 10 0
3 DSE JO11-1 3 2 0 1 6 23 10 13 0
4 Zundert JO11-1G 3 2 0 1 6 19 12 7 0
5 Boeimeer JO11-2 3 2 0 1 6 12 8 4 0
6 Roosendaal JO11-4 2 1 0 1 3 7 7 0 0
7 Moerse Boys JO11-1 3 1 0 2 3 18 19 -1 0
8 Internos JO11-1 3 1 0 2 3 10 15 -5 0
9 VVR JO11-2 2 0 0 2 0 3 14 -11 0
10 Unitas'30 JO11-5 2 0 0 2 0 1 12 -11 0
11 BSC JO11-4 3 0 0 3 0 4 32 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 JO11-1 3 3 0 0 9 24 9 15 0
2 Boeimeer JO11-2 3 2 0 1 6 23 11 12 0
3 Unitas'30 JO11-5 3 1 0 2 3 12 20 -8 0
4 Beek Vooruit JO11-2 3 0 0 3 0 7 26 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO11-1 11 8 2 1 26 57 23 34 0
2 Moerse Boys JO11-1 11 8 1 2 25 60 34 26 0
3 Alliance JO11-1 11 6 3 2 21 55 37 18 0
4 The Gunners JO11-1 11 6 2 3 20 53 42 11 0
5 JEKA JO11-2G 11 5 4 2 19 51 28 23 0
6 Terheijden JO11-1 11 6 1 4 19 50 44 6 0
7 DIA JO11-2 11 5 3 3 18 47 43 4 0
8 Unitas'30 JO11-5 11 4 1 6 13 46 41 5 0
9 Neerlandia'31 JO11-1 11 4 1 6 13 34 46 -12 0
10 Rijen JO11-2 11 3 1 7 10 45 69 -24 0
11 Oosterhout JO11-2 11 1 1 9 4 28 68 -40 0
12 Boeimeer JO11-3 11 0 0 11 0 22 73 -51 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 3B1 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:00 1A2 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:00 - 18:00 4B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven