Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 JO11-3

Teamleden

Spelers
Rayen Amin        
Bo Broekhoff        
Yorick van Camfort        
Gijs Geboers        
Merijn Klaassen        
Milan Van der Kloot        
Joes Marijnissen        
Xavi Oomens        
Guus van Polanen        
Daan Romme        
Stijn Snijders        
 
Overige teamleden
Marcel Broekhoff Leider
Kees Marijnissen Leider
Stefan Geboers Trainer
Mikel Snijders Trainer
Adwan Boeren Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 21-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 T. (Tim) de Laat 48821 09:30
C 28-09-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 Unitas'30 JO11-3 45282 07:50
C 05-10-2019 11:00 BSC JO11-3 Unitas'30 JO11-3 47001 10:10
C 26-10-2019 09:30 Unitas'30 JO11-3 Kogelvangers JO11-1 48811 09:00
C 02-11-2019 08:45 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-3 45965 08:00
C 09-11-2019 09:30 Unitas'30 JO11-3 Alliance JO11-1 48978 09:00
C 16-11-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 Unitas'30 JO11-3 87615 08:20
C 23-11-2019 09:30 Unitas'30 JO11-3 De Fendert JO11-1 46331 09:00
C 30-11-2019 09:30 Unitas'30 JO11-3 Virtus JO11-1 45060 09:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 08:45 VVR JO11-1 Prinsenland JO11-1
C 21-09-2019 09:00 Alliance JO11-1 Terheijden JO11-1
C 21-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1
C 21-09-2019 10:00 Virtus JO11-1 Zwaluwe JO11-1
C 21-09-2019 11:00 BSC JO11-3 De Fendert JO11-1
C 21-09-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 Smerdiek JO11-1
C 28-09-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 VVR JO11-1
C 28-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 BSC JO11-3
C 28-09-2019 09:00 De Fendert JO11-1 Virtus JO11-1
C 28-09-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Alliance JO11-1
C 28-09-2019 10:15 Terheijden JO11-1 Kogelvangers JO11-1
C 28-09-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 Unitas'30 JO11-3
C 05-10-2019 08:45 VVR JO11-1 De Fendert JO11-1
C 05-10-2019 09:00 Alliance JO11-1 Zwaluwe JO11-1
C 05-10-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Rood-Wit W JO11-1
C 05-10-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 Virtus JO11-1
C 05-10-2019 11:00 BSC JO11-3 Unitas'30 JO11-3
C 05-10-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 Terheijden JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 14-09-2019 12:15 Unitas'30 JO11-3 The Gunners JO11-1 Pim van Polanen (S) 11873 8 - 3
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 Pascal Ploeg (S) 11328 9 - 0
B 31-08-2019 08:30 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-3 Afgeschermd 11159 4 - 7
T 24-08-2019 14:00 Moerse Boys Unitas'30 JO11-3 Toernooi
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 VVR JO11-1 11738 1-3
B 14-09-2019 12:15 Unitas'30 JO11-3 The Gunners JO11-1 11873 8-3
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 11328 9-0
B 07-09-2019 09:45 The Gunners JO11-1 VVR JO11-1 11575 7-2
B 31-08-2019 08:30 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-3 11159 4-7
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 The Gunners JO11-1 11005 4-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BSC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Fendert JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kogelvangers JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Prinsenland JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit W JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Smerdiek JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Terheijden JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Virtus JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VVR JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluwe JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-3 3 3 0 0 9 24 7 17 0
2 The Gunners JO11-1 3 2 0 1 6 16 14 2 0
3 VVR JO11-1 3 1 0 2 3 9 15 -6 0
4 Rood-Wit W JO11-1 3 0 0 3 0 5 18 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO11-2 11 7 1 3 22 42 20 22 0
2 Prinsenland JO11-1 11 6 3 2 21 31 18 13 0
3 Unitas'30 JO11-3 11 6 2 3 20 31 24 7 0
4 Steenbergen JO11-1 11 6 2 3 20 30 25 5 0
5 Halsteren JO11-2 11 5 3 3 18 39 29 10 0
6 METO JO11-1 11 4 4 3 16 24 14 10 0
7 Roosendaal JO11-2 11 5 0 6 15 31 27 4 0
8 Internos JO11-1 11 4 1 6 13 34 40 -6 0
9 MOC'17 JO11-2 11 4 1 6 13 16 29 -13 0
10 SC Gastel JO11-2 11 3 4 4 13 17 34 -17 0
11 Kogelvangers JO11-1 11 2 2 7 8 11 31 -20 0
12 Virtus JO11-1 11 2 1 8 7 24 39 -15 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 4B1 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 3B1 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven