Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-3

Teamleden

Spelers
Rayen Amin        
Bo Broekhoff        
Yorick van Camfort        
Gijs Geboers        
Merijn Klaassen        
Milan Van der Kloot        
Joes Marijnissen        
Xavi Oomens        
Guus van Polanen        
Daan Romme        
Stijn Snijders        
 
Overige teamleden
Kees Marijnissen Leider
Stefan Geboers Trainer
Mikel Snijders Trainer
Adwan Boeren Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 10:45 JEKA JO11-4G Unitas'30 JO11-3 123433
C 16-05-2020 11:30 Unitas'30 JO11-3 Waspik JO11-1G 121980
C 09-05-2020 08:30 TSC JO11-2 Unitas'30 JO11-3 124579
C 18-04-2020 10:00 Unitas'30 JO11-3 Bavel JO11-2 123972
C 04-04-2020 08:30 Unitas'30 JO11-3 Zwaluwe JO11-1 123147
C 28-03-2020 08:30 Oosterhout JO11-2 Unitas'30 JO11-3 122725
C 14-03-2020 09:00 Terheijden JO11-1 Unitas'30 JO11-3 123645
C 07-03-2020 08:30 Unitas'30 JO11-3 Neerlandia'31 JO11-1 J. (Jip) Liebregts 123077 9 - 2
C 15-02-2020 09:30 TVC Breda JO11-1 Unitas'30 JO11-3 M. (Michel) Delmotte 119550 3 - 6
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-3 Be Ready JO11-1 Tim de Laat (S) 120957 3 - 1
C 01-02-2020 10:15 RFC JO11-1 Unitas'30 JO11-3 121465 1 - 6
V 25-01-2020 10:00 Rijen JO11-1 Unitas'30 JO11-3
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-3 Terheijden JO11-1 Pim van Polanen (S) 46205 4 - 0
C 07-12-2019 08:30 Prinsenland JO11-1 Unitas'30 JO11-3 R. (Roel) Timmers 48512 2 - 23
C 30-11-2019 14:00 Unitas'30 JO11-3 Virtus JO11-1 P. (Pim) van Polanen… (+1) 45060 12 - 1
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 De Fendert JO11-1 Tim de Laat (S) 46331 6 - 2
C 16-11-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 Unitas'30 JO11-3 87615 4 - 3
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Alliance JO11-1 P. (Pascal) Ploeg 48978 16 - 1
C 02-11-2019 08:45 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-3 D. (Daan) Hop 45965 1 - 5
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Kogelvangers JO11-1 Afgeschermd… (+1) 48811 8 - 0
B 22-10-2019 18:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-3 L. (Lowie) van Elewout 92739 7 - 6
C 05-10-2019 11:30 BSC JO11-3 Unitas'30 JO11-3 Afgeschermd 47001 2 - 9
C 28-09-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 Unitas'30 JO11-3 L. (Leon) de Boer 45282 7 - 5
C 21-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 T. (Tim) de Laat 48821 12 - 0
B 14-09-2019 12:15 Unitas'30 JO11-3 The Gunners JO11-1 Pim van Polanen (S) 11873 8 - 3
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 Pascal Ploeg (S) 11328 9 - 0
B 31-08-2019 08:30 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-3 Afgeschermd 11159 4 - 7
T 24-08-2019 14:00 Moerse Boys Unitas'30 JO11-3 Toernooi
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 09:00 Alliance JO11-1 Kogelvangers JO11-1 47196 1-3
C 14-12-2019 10:00 Virtus JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 46593 2-7
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-3 Terheijden JO11-1 46205 4-0
C 14-12-2019 10:30 Kogelvangers JO11-1 Prinsenland JO11-1 45178 11-1
C 14-12-2019 08:45 VVR JO11-1 Alliance JO11-1 46497 10-0
C 14-12-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 De Fendert JO11-1 46276 0-15
C 14-12-2019 11:00 BSC JO11-3 Smerdiek JO11-1 87619 0-0
C 07-12-2019 08:30 Prinsenland JO11-1 Unitas'30 JO11-3 48512 2-23
C 07-12-2019 08:45 VVR JO11-1 BSC JO11-3 45437 4-2
C 07-12-2019 09:00 Terheijden JO11-1 De Fendert JO11-1 48445 0-10
C 07-12-2019 10:00 Smerdiek JO11-1 Virtus JO11-1 87618 11-2
C 07-12-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Zwaluwe JO11-1 47318 3-3
C 30-11-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 Terheijden JO11-1 48792 1-4
C 30-11-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 VVR JO11-1 48330 1-3
C 30-11-2019 09:00 De Fendert JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 48059 5-1
C 30-11-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 Prinsenland JO11-1 87617 15-1
C 30-11-2019 11:00 BSC JO11-3 Alliance JO11-1 45834 8-2
C 30-11-2019 14:00 Unitas'30 JO11-3 Virtus JO11-1 45060 12-1
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 De Fendert JO11-1 46331 6-2
C 23-11-2019 08:45 VVR JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 45495 4-4
C 23-11-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 Zwaluwe JO11-1 45858 2-4
C 23-11-2019 09:00 Alliance JO11-1 Smerdiek JO11-1 87616 0-23
C 23-11-2019 10:00 Virtus JO11-1 Terheijden JO11-1 45121 3-3
C 23-11-2019 11:15 BSC JO11-3 Prinsenland JO11-1 48190 11-4
C 20-11-2019 18:30 De Fendert JO11-1 Kogelvangers JO11-1 45387 2-0
C 16-11-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 BSC JO11-3 45150 1-3
C 16-11-2019 10:30 Terheijden JO11-1 VVR JO11-1 46456 2-5
C 16-11-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Virtus JO11-1 48741 2-5
C 16-11-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Alliance JO11-1 47767 7-2
C 16-11-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 Unitas'30 JO11-3 87615 4-3
C 09-11-2019 10:00 Virtus JO11-1 VVR JO11-1 46069 4-8
C 09-11-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 BSC JO11-3 47697 2-3
C 09-11-2019 09:00 De Fendert JO11-1 Prinsenland JO11-1 47609 5-1
C 09-11-2019 09:00 Terheijden JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 45848 0-3
C 09-11-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 Smerdiek JO11-1 87614 1-10
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Alliance JO11-1 48978 16-1
C 02-11-2019 09:00 Alliance JO11-1 Virtus JO11-1 47962 4-5
C 02-11-2019 08:45 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-3 45965 1-5
C 02-11-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Zwaluwe JO11-1 49071 0-5
C 02-11-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 De Fendert JO11-1 87613 12-4
C 02-11-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Kogelvangers JO11-1 49054 0-3
C 02-11-2019 11:00 BSC JO11-3 Terheijden JO11-1 46060 6-3
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Kogelvangers JO11-1 48811 8-0
C 26-10-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 VVR JO11-1 47043 2-6
C 26-10-2019 11:00 Terheijden JO11-1 Prinsenland JO11-1 48715 6-1
C 26-10-2019 09:00 De Fendert JO11-1 Alliance JO11-1 46703 9-1
C 26-10-2019 10:00 Virtus JO11-1 BSC JO11-3 45961 4-5
C 26-10-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Smerdiek JO11-1 87612 2-9
C 05-10-2019 08:45 VVR JO11-1 De Fendert JO11-1 47917 0-7
C 05-10-2019 09:00 Alliance JO11-1 Zwaluwe JO11-1 47149 8-5
C 05-10-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Rood-Wit W JO11-1 48383 3-3
C 05-10-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 Virtus JO11-1 46022 4-15
C 05-10-2019 11:30 BSC JO11-3 Unitas'30 JO11-3 47001 2-9
C 05-10-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 Terheijden JO11-1 87611 9-2
C 28-09-2019 10:15 Terheijden JO11-1 Kogelvangers JO11-1 47522 5-5
C 28-09-2019 08:45 Zwaluwe JO11-1 Unitas'30 JO11-3 45282 7-5
C 28-09-2019 09:00 Prinsenland JO11-1 Alliance JO11-1 45467 1-5
C 28-09-2019 09:00 De Fendert JO11-1 Virtus JO11-1 47368 10-3
C 28-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 BSC JO11-3 46435 4-2
C 28-09-2019 09:30 Smerdiek JO11-1 VVR JO11-1 87610 4-4
C 21-09-2019 09:00 Kogelvangers JO11-1 Smerdiek JO11-1 87609 1-6
C 21-09-2019 11:00 BSC JO11-3 De Fendert JO11-1 48749 0-14
C 21-09-2019 10:00 Virtus JO11-1 Zwaluwe JO11-1 46927 7-8
C 21-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 48821 12-0
C 21-09-2019 09:00 Alliance JO11-1 Terheijden JO11-1 47292 1-6
C 21-09-2019 08:45 VVR JO11-1 Prinsenland JO11-1 47919 6-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 10:45 JEKA JO11-4G Unitas'30 JO11-3 123433 0-0
C 23-05-2020 10:30 Neerlandia'31 JO11-1 TSC JO11-2 123593 0-0
C 23-05-2020 10:15 RFC JO11-1 TVC Breda JO11-1 124346 0-0
C 23-05-2020 08:45 Zwaluwe JO11-1 Terheijden JO11-1 122399 0-0
C 23-05-2020 08:30 Oosterhout JO11-2 Be Ready JO11-1 123474 0-0
C 23-05-2020 11:00 Waspik JO11-1G Bavel JO11-2 123295 0-0
C 16-05-2020 10:00 Bavel JO11-2 JEKA JO11-4G 121525 0-0
C 16-05-2020 09:00 Terheijden JO11-1 Neerlandia'31 JO11-1 124276 0-0
C 16-05-2020 09:30 Be Ready JO11-1 RFC JO11-1 120261 0-0
C 16-05-2020 09:30 TVC Breda JO11-1 Oosterhout JO11-2 121869 0-0
C 16-05-2020 11:30 Unitas'30 JO11-3 Waspik JO11-1G 121980 0-0
C 16-05-2020 08:30 TSC JO11-2 Zwaluwe JO11-1 120237 0-0
C 09-05-2020 08:30 TSC JO11-2 Unitas'30 JO11-3 124579 0-0
C 09-05-2020 08:45 Zwaluwe JO11-1 Be Ready JO11-1 122487 0-0
C 09-05-2020 10:00 Bavel JO11-2 TVC Breda JO11-1 121194 0-0
C 09-05-2020 10:15 JEKA JO11-4G RFC JO11-1 122204 0-0
C 09-05-2020 10:30 Neerlandia'31 JO11-1 Oosterhout JO11-2 123161 0-0
C 09-05-2020 11:00 Waspik JO11-1G Terheijden JO11-1 119865 0-0
C 18-04-2020 08:30 Oosterhout JO11-2 Terheijden JO11-1 123837 0-0
C 18-04-2020 08:45 Zwaluwe JO11-1 JEKA JO11-4G 124660 0-0
C 18-04-2020 09:30 Be Ready JO11-1 TVC Breda JO11-1 119442 0-0
C 18-04-2020 10:00 Unitas'30 JO11-3 Bavel JO11-2 123972 0-0
C 18-04-2020 10:15 RFC JO11-1 Neerlandia'31 JO11-1 121798 0-0
C 18-04-2020 11:00 Waspik JO11-1G TSC JO11-2 123714 0-0
C 11-04-2020 09:00 Terheijden JO11-1 TSC JO11-2 121010 0-0
C 04-04-2020 08:30 TSC JO11-2 RFC JO11-1 124831 0-0
C 04-04-2020 08:30 Unitas'30 JO11-3 Zwaluwe JO11-1 123147 0-0
C 04-04-2020 09:00 Terheijden JO11-1 JEKA JO11-4G 124284 0-0
C 04-04-2020 09:30 Be Ready JO11-1 Waspik JO11-1G 124185 0-0
C 04-04-2020 09:30 TVC Breda JO11-1 Neerlandia'31 JO11-1 119140 0-0
C 28-03-2020 11:00 Waspik JO11-1G TVC Breda JO11-1 119499 0-0
C 28-03-2020 10:30 Neerlandia'31 JO11-1 Be Ready JO11-1 119467 0-0
C 28-03-2020 10:15 RFC JO11-1 Terheijden JO11-1 121518 0-0
C 28-03-2020 10:00 JEKA JO11-4G TSC JO11-2 123920 0-0
C 28-03-2020 08:45 Zwaluwe JO11-1 Bavel JO11-2 125562 0-0
C 28-03-2020 08:30 Oosterhout JO11-2 Unitas'30 JO11-3 122725 0-0
C 21-03-2020 09:00 Bavel JO11-2 Oosterhout JO11-2 120171 0-0
C 21-03-2020 09:30 Be Ready JO11-1 Terheijden JO11-1 125544 0-0
C 21-03-2020 09:30 TVC Breda JO11-1 TSC JO11-2 121609 0-0
C 21-03-2020 11:00 Waspik JO11-1G Zwaluwe JO11-1 121412 0-0
C 14-03-2020 08:30 Oosterhout JO11-2 RFC JO11-1 119420 0-0
C 14-03-2020 08:30 TSC JO11-2 Bavel JO11-2 120186 0-0
C 14-03-2020 09:00 Terheijden JO11-1 Unitas'30 JO11-3 123645 0-0
C 14-03-2020 09:30 Be Ready JO11-1 JEKA JO11-4G 121758 0-0
C 14-03-2020 09:30 TVC Breda JO11-1 Zwaluwe JO11-1 124987 0-0
C 14-03-2020 10:30 Neerlandia'31 JO11-1 Waspik JO11-1G 124378 0-0
C 07-03-2020 08:30 TSC JO11-2 Be Ready JO11-1 123980 2-5
C 07-03-2020 08:30 Unitas'30 JO11-3 Neerlandia'31 JO11-1 123077 9-2
C 07-03-2020 08:45 Zwaluwe JO11-1 Oosterhout JO11-2 124003 4-7
C 07-03-2020 10:00 JEKA JO11-4G TVC Breda JO11-1 123626 4-2
C 07-03-2020 10:45 Bavel JO11-2 Terheijden JO11-1 122035 3-4
C 07-03-2020 11:00 Waspik JO11-1G RFC JO11-1 123619 3-1
C 15-02-2020 08:30 Oosterhout JO11-2 Waspik JO11-1G 119791 7-3
C 15-02-2020 09:30 Be Ready JO11-1 Bavel JO11-2 121440 3-3
C 15-02-2020 09:30 Neerlandia'31 JO11-1 JEKA JO11-4G 119585 2-5
C 15-02-2020 10:15 RFC JO11-1 Zwaluwe JO11-1 122027 1-2
C 15-02-2020 09:30 TVC Breda JO11-1 Unitas'30 JO11-3 119550 3-6
C 08-02-2020 08:30 TSC JO11-2 Oosterhout JO11-2 120971 5-2
C 08-02-2020 08:30 Terheijden JO11-1 TVC Breda JO11-1 123251 1-2
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-3 Be Ready JO11-1 120957 3-1
C 08-02-2020 08:30 Bavel JO11-2 RFC JO11-1 123461 8-4
C 08-02-2020 08:30 JEKA JO11-4G Waspik JO11-1G 120418 9-3
C 05-02-2020 19:00 Zwaluwe JO11-1 Neerlandia'31 JO11-1 119952 5-3
C 01-02-2020 10:15 RFC JO11-1 Unitas'30 JO11-3 121465 1-6
C 01-02-2020 08:30 Oosterhout JO11-2 JEKA JO11-4G 119845 2-2
C 25-01-2020 09:30 Neerlandia'31 JO11-1 Bavel JO11-2 122467 3-7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 22-10-2019 18:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-3 92739 7-6
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 VVR JO11-1 11738 1-3
B 14-09-2019 12:15 Unitas'30 JO11-3 The Gunners JO11-1 11873 8-3
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-3 Rood-Wit W JO11-1 11328 9-0
B 07-09-2019 09:45 The Gunners JO11-1 VVR JO11-1 11575 7-2
B 31-08-2019 08:30 VVR JO11-1 Unitas'30 JO11-3 11159 4-7
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W JO11-1 The Gunners JO11-1 11005 4-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Smerdiek JO11-1 10 9 1 0 28 103 20 83 0
2 De Fendert JO11-1 11 9 0 2 27 83 24 59 0
3 Unitas'30 JO11-3 10 8 0 2 24 99 20 79 0
4 VVR JO11-1 11 7 2 2 23 51 32 19 0
5 BSC JO11-3 10 6 0 4 18 42 47 -5 0
6 Rood-Wit W JO11-1 11 4 3 4 15 34 45 -11 0
7 Zwaluwe JO11-1 11 4 1 6 13 37 63 -26 0
8 Terheijden JO11-1 10 3 2 5 11 31 44 -13 0
9 Kogelvangers JO11-1 11 3 1 7 10 32 48 -16 0
10 Virtus JO11-1 11 3 1 7 10 51 74 -23 0
11 Alliance JO11-1 11 2 0 9 6 25 93 -68 0
12 Prinsenland JO11-1 11 0 1 10 1 17 95 -78 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-3 4 4 0 0 12 24 7 17 0
2 JEKA JO11-4G 4 3 1 0 10 20 9 11 0
3 Bavel JO11-2 4 2 1 1 7 21 14 7 0
4 Oosterhout JO11-2 4 2 1 1 7 18 14 4 0
5 Zwaluwe JO11-1 3 2 0 1 6 11 11 0 0
6 Be Ready JO11-1 3 1 1 1 4 9 8 1 0
7 TSC JO11-2 2 1 0 1 3 7 7 0 0
8 Terheijden JO11-1 2 1 0 1 3 5 5 0 0
9 TVC Breda JO11-1 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
10 Waspik JO11-1G 3 1 0 2 3 9 17 -8 0
11 RFC JO11-1 4 0 0 4 0 7 19 -12 0
12 Neerlandia'31 JO11-1 4 0 0 4 0 10 26 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-1 1 1 0 0 3 7 6 1 0
2 Unitas'30 JO11-3 1 0 0 1 0 6 7 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 4B1 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:00 4B1 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 3B1 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 3B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven