Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 JO11-1

Teamleden

Spelers
Koen Snijders Keeper      
Keveon Antonia        
Luuk van Beek        
Tijs Blom        
Luca Broks        
Carlo de Kort        
Thomas Kuijer        
Ilija ten Oever        
Diego van Schie        
Pim Sloots        
Sem Soeters        
 
Overige teamleden
Susan van Beek Leider
Jeffrey Apon Trainer
Lars van Beek Assistent-trainer
Adwan Boeren Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 19-10-2019 11:30 Barendrecht JO11-1 Unitas'30 JO11-1 10:05
C 02-11-2019 10:00 SAB JO11-2 Unitas'30 JO11-1 46269 08:55
C 09-11-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 Oosterhout JO11-1 48296 09:15
C 16-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-1 TSC JO11-1 46137 07:45
C 23-11-2019 10:00 JEKA JO11-1G Unitas'30 JO11-1 45903 08:55
C 30-11-2019 11:00 BSC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 87246 09:55
C 07-12-2019 11:00 Unitas'30 JO11-1 RBC JO11-1 46833 10:15
C 14-12-2019 10:00 Groen Wit JO11-1 Unitas'30 JO11-1 48684 09:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 09:00 RBC JO11-1 Dongen JO11-1
C 26-10-2019 10:00 Groen Wit JO11-1 The White Boys JO11-1
C 26-10-2019 10:30 Oosterhout JO11-1 DVVC JO11-1G
C 26-10-2019 11:00 BSC JO11-1 TSC JO11-1
C 26-10-2019 11:30 JEKA JO11-1G SAB JO11-2
C 02-11-2019 10:30 DVVC JO11-1G RBC JO11-1
C 02-11-2019 10:15 TSC JO11-1 Groen Wit JO11-1
C 02-11-2019 10:00 SAB JO11-2 Unitas'30 JO11-1
C 02-11-2019 09:30 Oosterhout JO11-1 The White Boys JO11-1
C 02-11-2019 09:00 Dongen JO11-1 JEKA JO11-1G
C 09-11-2019 10:00 Groen Wit JO11-1 Dongen JO11-1
C 09-11-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 Oosterhout JO11-1
C 09-11-2019 10:00 The White Boys JO11-1 SAB JO11-2
C 09-11-2019 11:00 BSC JO11-1 DVVC JO11-1G
C 09-11-2019 11:30 JEKA JO11-1G TSC JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-10-2019 10:30 DVVC JO11-1G Unitas'30 JO11-1 46355 7-3
C 05-10-2019 08:30 TSC JO11-1 RBC JO11-1 47327 2-6
C 05-10-2019 10:00 The White Boys JO11-1 JEKA JO11-1G 48047 1-7
C 05-10-2019 10:00 SAB JO11-2 Groen Wit JO11-1 47841 4-3
C 05-10-2019 09:00 Dongen JO11-1 BSC JO11-1 87241 1-5
C 28-09-2019 11:00 BSC JO11-1 Groen Wit JO11-1 87240 2-3
C 28-09-2019 10:30 DVVC JO11-1G TSC JO11-1 45522 1-5
C 28-09-2019 10:30 Oosterhout JO11-1 SAB JO11-2 46213 2-4
C 28-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-1 The White Boys JO11-1 47544 1-4
C 28-09-2019 09:00 RBC JO11-1 JEKA JO11-1G 47223 5-0
C 28-09-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO11-1 Dongen JO11-1 47688 0-0
C 21-09-2019 13:15 JEKA JO11-1G BSC JO11-1 87239 7-2
C 21-09-2019 08:30 TSC JO11-1 Zeelandia Middelburg JO11-1 47195 0-0
C 21-09-2019 10:00 The White Boys JO11-1 DVVC JO11-1G 47585 4-3
C 21-09-2019 10:00 SAB JO11-2 RBC JO11-1 48105 2-8
C 21-09-2019 10:00 Groen Wit JO11-1 Oosterhout JO11-1 45866 10-5
C 21-09-2019 09:30 Dongen JO11-1 Unitas'30 JO11-1 45345 3-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Victoria'03 JO11-1 Hoeven JO11-1 11805 2-1
B 14-09-2019 11:15 BSC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 11952 10-1
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-1 Hoeven JO11-1 11499 8-2
B 07-09-2019 11:15 BSC JO11-1 Victoria'03 JO11-1 11413 8-1
B 31-08-2019 09:00 Victoria'03 JO11-1 Unitas'30 JO11-1 11069 0-4
B 31-08-2019 08:45 Hoeven JO11-1 BSC JO11-1 11169 1-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC JO11-1 3 3 0 0 9 19 4 15 0
2 JEKA JO11-1G 3 2 0 1 6 14 8 6 0
3 Groen Wit JO11-1 3 2 0 1 6 16 11 5 0
4 The White Boys JO11-1 3 2 0 1 6 9 11 -2 0
5 SAB JO11-2 3 2 0 1 6 10 13 -3 0
6 TSC JO11-1 2 1 0 1 3 7 7 0 0
7 DVVC JO11-1G 3 1 0 2 3 11 12 -1 0
8 BSC JO11-1 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
9 Unitas'30 JO11-1 3 1 0 2 3 8 14 -6 0
10 Dongen JO11-1 2 0 0 2 0 4 9 -5 0
11 Oosterhout JO11-1 2 0 0 2 0 7 14 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO11-1 3 3 0 0 9 29 3 26 0
2 Unitas'30 JO11-1 3 2 0 1 6 13 12 1 0
3 Victoria'03 JO11-1 3 1 0 2 3 3 13 -10 0
4 Hoeven JO11-1 3 0 0 3 0 4 21 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-1 11 11 0 0 33 72 20 52 0
2 RBC JO11-1 11 8 1 2 25 48 25 23 0
3 JEKA JO11-1G 11 8 1 2 25 44 23 21 0
4 TSC JO11-1 11 7 0 4 21 50 31 19 0
5 BSC JO11-1 11 7 0 4 21 48 31 17 0
6 Boeimeer JO11-1 11 5 1 5 16 49 25 24 0
7 UVV'40 JO11-1 11 5 0 6 15 28 31 -3 0
8 Groen Wit JO11-1 11 3 1 7 10 35 54 -19 0
9 Roosendaal JO11-1 11 3 1 7 10 28 71 -43 0
10 Madese Boys JO11-1 11 3 0 8 9 27 47 -20 0
11 Hoeven JO11-1 11 2 1 8 7 34 59 -25 0
12 De Fendert JO11-1 11 0 2 9 2 16 62 -46 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 4A1 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:00 4A1 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 3A1 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 3A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven