Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Unitas'30 JO9-8

Teamleden

Spelers
Tim Freijzer        
Jonah de Haan        
Jan Hanemaaijer        
Justin Hanemaaijer        
Daan Laverman        
Cas van Poppel        
Senn Schalk        
Yilmaz Ucar        
 
Overige teamleden
Jeroen van Poppel Leider
Simon Hanemaaijer Trainer
Kevin Oomen Trainer
Alexander Schalk Leider/Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 25-01-2020 10:00 VVR JO9-2 Unitas'30 JO9-8 09:15
C 01-02-2020 09:45 Unitas'30 JO9-8 Klundert JO9-2 136729 09:15
C 08-02-2020 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Unitas'30 JO9-8 132784 08:45
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 JO9-8 Roosendaal JO9-6 136378 08:00
C 07-03-2020 09:00 DVO'60 JO9-2 Unitas'30 JO9-8 137665 08:10
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO9-8 DSE JO9-2 135198 08:00
C 28-03-2020 08:45 Zwaluwe JO9-1G Unitas'30 JO9-8 134395 07:50
C 04-04-2020 08:30 Unitas'30 JO9-8 DBGC JO9-2 135393 08:00
C 18-04-2020 08:30 Unitas'30 JO9-8 Unitas'30 JO9-9 133179 08:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:00 PCP JO9-1 Chaam JO9-2 87373 0-0
C 14-12-2019 11:00 SAB JO9-1 Gesta JO9-1 54271 0-0
C 14-12-2019 10:00 Sarto JO9-5 Bavel JO9-3 55886 0-0
C 14-12-2019 09:30 Gloria UC JO9-2 Gilze JO9-3 54117 0-0
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO9-8 Neerlandia'31 JO9-2 54912 0-0
C 14-12-2019 08:30 Rijen JO9-4 JEKA JO9-11G 56428 0-0
C 07-12-2019 08:30 Gilze JO9-3 Unitas'30 JO9-8 53972 0-0
C 07-12-2019 08:30 Rijen JO9-4 PCP JO9-1 54305 0-0
C 07-12-2019 09:00 Chaam JO9-2 Gloria UC JO9-2 87372 0-0
C 07-12-2019 09:30 JEKA JO9-11G Sarto JO9-5 56680 0-0
C 07-12-2019 10:30 Gesta JO9-1 Neerlandia'31 JO9-2 54723 0-0
C 07-12-2019 12:15 Bavel JO9-3 SAB JO9-1 53197 0-0
C 03-12-2019 18:30 SAB JO9-1 Neerlandia'31 JO9-2 55681 0-0
C 30-11-2019 09:00 Chaam JO9-2 Bavel JO9-3 87371 0-0
C 30-11-2019 09:30 Neerlandia'31 JO9-2 Gilze JO9-3 54365 0-0
C 30-11-2019 09:30 SAB JO9-1 Gloria UC JO9-2 56670 0-0
C 30-11-2019 11:00 PCP JO9-1 JEKA JO9-11G 54637 0-0
C 23-11-2019 08:30 Rijen JO9-4 Gilze JO9-3 54429 0-0
C 23-11-2019 09:30 JEKA JO9-11G Chaam JO9-2 87370 0-0
C 23-11-2019 09:30 Gloria UC JO9-2 Gesta JO9-1 54273 0-0
C 23-11-2019 10:00 Sarto JO9-5 Unitas'30 JO9-8 54043 0-0
C 23-11-2019 11:00 PCP JO9-1 Bavel JO9-3 55447 0-0
C 16-11-2019 08:30 Gilze JO9-3 JEKA JO9-11G 54716 0-0
C 16-11-2019 08:30 Bavel JO9-3 Gloria UC JO9-2 56332 0-0
C 16-11-2019 09:00 Chaam JO9-2 SAB JO9-1 87369 0-0
C 16-11-2019 09:30 Neerlandia'31 JO9-2 Sarto JO9-5 55959 0-0
C 16-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-8 PCP JO9-1 55327 0-0
C 16-11-2019 09:30 Gesta JO9-1 Rijen JO9-4 56555 0-0
C 09-11-2019 10:00 SAB JO9-1 JEKA JO9-11G 53026 0-0
C 09-11-2019 10:00 Sarto JO9-5 PCP JO9-1 56315 0-0
C 09-11-2019 09:30 Neerlandia'31 JO9-2 Bavel JO9-3 53067 0-0
C 09-11-2019 09:30 Gloria UC JO9-2 Rijen JO9-4 56139 0-0
C 09-11-2019 09:30 Gesta JO9-1 Gilze JO9-3 55554 0-0
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-8 Chaam JO9-2 87368 0-0
C 02-11-2019 08:30 Bavel JO9-3 Unitas'30 JO9-8 56799 0-0
C 02-11-2019 08:30 Gilze JO9-3 Sarto JO9-5 53007 0-0
C 02-11-2019 08:30 Rijen JO9-4 SAB JO9-1 53032 0-0
C 02-11-2019 09:00 Chaam JO9-2 Neerlandia'31 JO9-2 87367 0-0
C 02-11-2019 09:30 JEKA JO9-11G Gloria UC JO9-2 54853 0-0
C 02-11-2019 11:00 PCP JO9-1 Gesta JO9-1 53174 0-0
C 26-10-2019 08:30 Gilze JO9-3 Chaam JO9-2 87366 0-0
C 26-10-2019 09:30 Neerlandia'31 JO9-2 JEKA JO9-11G 56119 0-0
C 26-10-2019 09:30 Gesta JO9-1 Bavel JO9-3 55070 0-0
C 26-10-2019 09:30 Gloria UC JO9-2 PCP JO9-1 56049 0-0
C 26-10-2019 09:45 Unitas'30 JO9-8 Rijen JO9-4 53637 0-0
C 26-10-2019 10:00 SAB JO9-1 Sarto JO9-5 55573 0-0
C 19-10-2019 11:00 Rijen JO9-4 Neerlandia'31 JO9-2 55558 0-0
C 12-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-8 Gesta JO9-1 56143 0-0
C 05-10-2019 11:00 PCP JO9-1 SAB JO9-1 53771 0-0
C 05-10-2019 11:15 Bavel JO9-3 Gilze JO9-3 53036 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO9-11G Unitas'30 JO9-8 56076 0-0
C 05-10-2019 09:00 Chaam JO9-2 Gesta JO9-1 87365 0-0
C 05-10-2019 11:00 Sarto JO9-5 Gloria UC JO9-2 53597 0-0
C 28-09-2019 09:00 Bavel JO9-3 JEKA JO9-11G 55530 0-0
C 28-09-2019 10:00 Gilze JO9-3 PCP JO9-1 53058 0-0
C 28-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-8 SAB JO9-1 56323 0-0
C 28-09-2019 09:00 Neerlandia'31 JO9-2 Gloria UC JO9-2 56653 0-0
C 28-09-2019 09:30 Gesta JO9-1 Sarto JO9-5 54083 0-0
C 28-09-2019 09:00 Chaam JO9-2 Rijen JO9-4 87364 0-0
C 21-09-2019 09:30 JEKA JO9-11G Gesta JO9-1 54654 0-0
C 21-09-2019 11:00 PCP JO9-1 Neerlandia'31 JO9-2 56814 0-0
C 21-09-2019 10:00 SAB JO9-1 Gilze JO9-3 53957 0-0
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC JO9-2 Unitas'30 JO9-8 56926 0-0
C 21-09-2019 08:30 Rijen JO9-4 Bavel JO9-3 54309 0-0
C 21-09-2019 10:00 Sarto JO9-5 Chaam JO9-2 87363 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 The Gunners JO9-2 Unitas'30 JO9-8 14035 0-0
B 14-09-2019 09:45 Groen Wit JO9-4 WDS'19 JO9-2 13875 0-0
B 07-09-2019 08:30 The Gunners JO9-2 Groen Wit JO9-4 13490 0-0
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-8 WDS'19 JO9-2 13573 0-0
B 31-08-2019 08:30 WDS'19 JO9-2 The Gunners JO9-2 13294 0-0
B 31-08-2019 09:45 Groen Wit JO9-4 Unitas'30 JO9-8 13135 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 PCP JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sarto JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gloria UC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SAB JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO9-11G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijen JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Gesta JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Chaam JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Bavel JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO9-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Neerlandia'31 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Gilze JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Klundert JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rood-Wit W JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVO'60 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Roosendaal JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Fendert JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DSE JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DBGC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SC Gastel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO9-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO9-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluwe JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WDS'19 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 The Gunners JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 JO9-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 2A2 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 4A1 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven