Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Unitas'30 JO9-6

Teamleden

Spelers
NoĆ«l van Geel        
Karim Ismail        
Jonas de Lange        
Milo Notenboom        
Thijs Roovers        
Dani Rovers        
Niek Tax        
Milan Vervest        
 
Overige teamleden
Hans Notenboom Leider/Trainer
Michel Roovers Leider/Trainer
Iwan Verburg Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 25-01-2020 09:45 Unitas'30 JO9-6 Sv Reeshof JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 09:15
C 01-02-2020 09:00 Vivoo JO9-1G Unitas'30 JO9-6 137052 08:00
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO9-6 Prinsenland JO9-1 134912 08:00
C 15-02-2020 10:15 Roosendaal JO9-4 Unitas'30 JO9-6 131811 09:25
C 07-03-2020 08:30 Unitas'30 JO9-6 RSV JO9-1 138336 08:00
C 14-03-2020 10:00 NSV JO9-1G Unitas'30 JO9-6 132741 09:10
C 28-03-2020 08:30 Unitas'30 JO9-6 Alliance JO9-1 133246 08:00
C 04-04-2020 09:00 FC Bergen JO9-1 Unitas'30 JO9-6 135883 07:57
C 18-04-2020 08:30 Unitas'30 JO9-6 Achtmaal JO9-1 132425 08:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 08:45 RSV JO9-1 Achtmaal JO9-1
C 01-02-2020 08:45 Prinsenland JO9-1 Alliance JO9-1
C 01-02-2020 09:00 Vivoo JO9-1G Unitas'30 JO9-6
C 01-02-2020 09:00 Victoria'03 JO9-2 Smerdiek JO9-1
C 01-02-2020 10:00 NSV JO9-1G SC Kruisland JO9-1
C 01-02-2020 10:15 Roosendaal JO9-4 FC Bergen JO9-1
C 08-02-2020 11:00 Achtmaal JO9-1 Vivoo JO9-1G
C 08-02-2020 11:00 Smerdiek JO9-1 NSV JO9-1G
C 08-02-2020 10:30 Alliance JO9-1 Roosendaal JO9-4
C 08-02-2020 10:00 SC Kruisland JO9-1 RSV JO9-1
C 08-02-2020 09:00 FC Bergen JO9-1 Victoria'03 JO9-2
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO9-6 Prinsenland JO9-1
C 15-02-2020 08:45 RSV JO9-1 Vivoo JO9-1G
C 15-02-2020 08:30 Prinsenland JO9-1 Achtmaal JO9-1
C 15-02-2020 09:00 Victoria'03 JO9-2 Alliance JO9-1
C 15-02-2020 10:00 NSV JO9-1G FC Bergen JO9-1
C 15-02-2020 10:15 Roosendaal JO9-4 Unitas'30 JO9-6
C 15-02-2020 11:00 Smerdiek JO9-1 SC Kruisland JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:00 Oosterhout JO9-3G Madese Boys JO9-2 53266 0-0
C 14-12-2019 10:00 Be Ready JO9-1 Boeimeer JO9-4 54471 0-0
C 14-12-2019 09:35 Baronie JO9-7 Irene'58 JO9-1 56410 0-0
C 14-12-2019 09:00 DIA JO9-2 RFC JO9-3G 55513 0-0
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO9-6 VCW JO9-1 54827 0-0
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO9-10G Beek Vooruit JO9-3 56342 0-0
C 07-12-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 Unitas'30 JO9-6 56671 0-0
C 07-12-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 Beek Vooruit JO9-3 53615 0-0
C 07-12-2019 08:45 RFC JO9-3G Be Ready JO9-1 56190 0-0
C 07-12-2019 08:45 Oosterhout JO9-3G Baronie JO9-7 54945 0-0
C 07-12-2019 09:00 Madese Boys JO9-2 DIA JO9-2 56603 0-0
C 07-12-2019 10:00 VCW JO9-1 JEKA JO9-10G 54633 0-0
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 VCW JO9-1 54914 0-0
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO9-10G Boeimeer JO9-4 55487 0-0
C 30-11-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 RFC JO9-3G 53906 0-0
C 30-11-2019 09:30 DIA JO9-2 Oosterhout JO9-3G 54543 0-0
C 30-11-2019 10:00 Be Ready JO9-1 Unitas'30 JO9-6 53675 0-0
C 30-11-2019 10:40 Baronie JO9-7 Madese Boys JO9-2 55751 0-0
C 23-11-2019 08:45 Oosterhout JO9-3G VCW JO9-1 54652 0-0
C 23-11-2019 09:00 Madese Boys JO9-2 Irene'58 JO9-1 55144 0-0
C 23-11-2019 09:30 DIA JO9-2 JEKA JO9-10G 54694 0-0
C 23-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 Boeimeer JO9-4 55101 0-0
C 23-11-2019 09:45 Baronie JO9-7 RFC JO9-3G 56668 0-0
C 23-11-2019 10:00 Be Ready JO9-1 Beek Vooruit JO9-3 54558 0-0
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 DIA JO9-2 53999 0-0
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO9-10G Baronie JO9-7 53166 0-0
C 16-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 Oosterhout JO9-3G 56211 0-0
C 16-11-2019 10:10 VCW JO9-1 Madese Boys JO9-2 56151 0-0
C 16-11-2019 09:00 RFC JO9-3G Unitas'30 JO9-6 55927 0-0
C 09-11-2019 10:00 Be Ready JO9-1 Madese Boys JO9-2 54323 0-0
C 09-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 Oosterhout JO9-3G 53408 0-0
C 09-11-2019 09:00 DIA JO9-2 Baronie JO9-7 53275 0-0
C 09-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 VCW JO9-1 54056 0-0
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO9-10G Irene'58 JO9-1 55291 0-0
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 RFC JO9-3G 53420 0-0
C 02-11-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 Beek Vooruit JO9-3 53927 0-0
C 02-11-2019 08:30 Oosterhout JO9-3G Be Ready JO9-1 55386 0-0
C 02-11-2019 08:30 Baronie JO9-7 Boeimeer JO9-4 53454 0-0
C 02-11-2019 08:45 RFC JO9-3G JEKA JO9-10G 55283 0-0
C 02-11-2019 09:00 Madese Boys JO9-2 Unitas'30 JO9-6 54565 0-0
C 02-11-2019 10:00 VCW JO9-1 DIA JO9-2 54394 0-0
C 26-10-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 RFC JO9-3G 53264 0-0
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO9-10G Oosterhout JO9-3G 53134 0-0
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Madese Boys JO9-2 55093 0-0
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-7 54997 0-0
C 26-10-2019 10:00 Be Ready JO9-1 DIA JO9-2 55371 0-0
C 19-10-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 Be Ready JO9-1 55960 0-0
C 12-10-2019 10:00 VCW JO9-1 Irene'58 JO9-1 54464 0-0
C 12-10-2019 11:00 Oosterhout JO9-3G Beek Vooruit JO9-3 54915 0-0
C 05-10-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 Boeimeer JO9-4 56711 0-0
C 05-10-2019 08:45 RFC JO9-3G VCW JO9-1 56615 0-0
C 05-10-2019 09:30 DIA JO9-2 Unitas'30 JO9-6 55799 0-0
C 05-10-2019 09:35 Baronie JO9-7 Be Ready JO9-1 56687 0-0
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys JO9-2 JEKA JO9-10G 54794 0-0
C 28-09-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 DIA JO9-2 54224 0-0
C 28-09-2019 09:30 JEKA JO9-10G Be Ready JO9-1 55160 0-0
C 28-09-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 Oosterhout JO9-3G 56656 0-0
C 28-09-2019 08:45 RFC JO9-3G Madese Boys JO9-2 56102 0-0
C 28-09-2019 10:15 VCW JO9-1 Baronie JO9-7 55380 0-0
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-6 55312 0-0
C 21-09-2019 09:00 Madese Boys JO9-2 Boeimeer JO9-4 53536 0-0
C 21-09-2019 10:00 Be Ready JO9-1 VCW JO9-1 53217 0-0
C 21-09-2019 09:30 DIA JO9-2 Irene'58 JO9-1 55749 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oosterhout JO9-3G RFC JO9-3G 53355 0-0
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-6 JEKA JO9-10G 53085 0-0
C 21-09-2019 10:40 Baronie JO9-7 Beek Vooruit JO9-3 53623 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 DSE JO9-2 13823 0-0
B 14-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 Victoria'03 JO9-2 13948 0-0
B 07-09-2019 09:00 Victoria'03 JO9-2 DSE JO9-2 13698 0-0
B 07-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 Rood-Wit W JO9-2 13398 0-0
B 31-08-2019 09:30 Rood-Wit W JO9-2 Victoria'03 JO9-2 13085 0-0
B 31-08-2019 11:30 DSE JO9-2 Unitas'30 JO9-6 13224 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Be Ready JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madese Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oosterhout JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Boeimeer JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Irene'58 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JEKA JO9-10G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Beek Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VCW JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Smerdiek JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Bergen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Kruisland JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Alliance JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Achtmaal JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vivoo JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Roosendaal JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RSV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 NSV JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Victoria'03 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Prinsenland JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSE JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 18:45 1A2 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 13-08-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 20-08-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 27-08-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 03-09-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 10-09-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 17-09-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 24-09-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 01-10-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 08-10-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 15-10-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 22-10-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 29-10-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 05-11-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 12-11-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 19-11-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 26-11-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 03-12-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 10-12-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 17-12-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 24-12-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 31-12-19 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 07-01-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 14-01-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 21-01-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 28-01-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 04-02-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 11-02-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 18-02-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 25-02-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 03-03-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 10-03-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 17-03-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 24-03-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 31-03-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 07-04-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 14-04-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 21-04-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 28-04-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 05-05-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 12-05-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 19-05-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 26-05-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 02-06-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 09-06-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 16-06-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 23-06-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
di 30-06-20 17:45 - 18:45 1A2 Team training gaat_door
vrijdag 18:00 - 19:00 1A1 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 09-08-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 16-08-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 23-08-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 30-08-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 06-09-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 13-09-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 20-09-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 27-09-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 04-10-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 11-10-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 18-10-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 25-10-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 01-11-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 08-11-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 15-11-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 22-11-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 29-11-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 06-12-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 13-12-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 20-12-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 27-12-19 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 03-01-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 10-01-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 17-01-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 24-01-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 31-01-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 07-02-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 14-02-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 21-02-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 28-02-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 06-03-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 13-03-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 20-03-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 27-03-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 03-04-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 10-04-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 17-04-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 24-04-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 01-05-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 08-05-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 15-05-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 22-05-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 29-05-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 05-06-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 12-06-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 19-06-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door
vr 26-06-20 18:00 - 19:00 1B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven