0275 Onder 9 competitie (najaar)
Unitas'30 JO9-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Mees Bakker | |||||||
Ties van den Bliek | |||||||
Jens Feenstra | |||||||
Koen Lips | |||||||
Jelte Spijkstra | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Israfil Topac | Leider | ||||||
Martijn Bakker | Trainer | ||||||
Martijn Feenstra | Trainer | ||||||
Iwan Verburg | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 11:00 | HSC'28 JO9-1 | Roosendaal JO9-5 | 54896 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | NOAD'67 JO9-1 | Halsteren JO9-3 | 56884 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | DOSKO JO9-1 | WHS JO9-1 | 55756 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | Steenbergen JO9-3 | HSC'28 JO9-1 | 54225 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:45 | DOSKO JO9-1 | Unitas'30 JO9-5 | 54463 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:45 | WHS JO9-1 | Steenbergen JO9-3 | 56355 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO9-5 | Roosendaal JO9-5 | 54757 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Halsteren JO9-3 | WHS JO9-1 | 54952 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | NOAD'67 JO9-1 | DOSKO JO9-1 | 56754 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:45 | WHS JO9-1 | HSC'28 JO9-1 | 53778 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | Roosendaal JO9-5 | NOAD'67 JO9-1 | 55450 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:45 | DOSKO JO9-1 | Halsteren JO9-3 | 52961 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 11:00 | HSC'28 JO9-1 | Halsteren JO9-3 | 55088 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:30 | Unitas'30 JO9-5 | WHS JO9-1 | 53140 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Roosendaal JO9-5 | DOSKO JO9-1 | 56246 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | Steenbergen JO9-3 | Unitas'30 JO9-5 | 54215 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | NOAD'67 JO9-1 | HSC'28 JO9-1 | 55715 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-5 | NOAD'67 JO9-1 | 56892 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Roosendaal JO9-5 | Steenbergen JO9-3 | 54007 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | Kogelvangers JO9-2 | HSC'28 JO9-1 | 53625 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | WHS JO9-1 | Roosendaal JO9-5 | 55381 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Halsteren JO9-3 | Unitas'30 JO9-5 | 56063 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Prinsenland JO9-2M | Seolto JO9-2G | 56879 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Steenbergen JO9-3 | DOSKO JO9-1 | 54964 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | Unitas'30 JO9-5 | HSC'28 JO9-1 | 56733 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Roosendaal JO9-5 | Prinsenland JO9-2M | 53109 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | WHS JO9-1 | NOAD'67 JO9-1 | 55068 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:45 | DOSKO JO9-1 | Kogelvangers JO9-2 | 55794 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Steenbergen JO9-3 | Halsteren JO9-3 | 55460 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Halsteren JO9-3 | Roosendaal JO9-5 | 54199 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Seolto JO9-2G | Unitas'30 JO9-5 | 56796 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | NOAD'67 JO9-1 | Steenbergen JO9-3 | 56482 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | HSC'28 JO9-1 | DOSKO JO9-1 | 54053 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Prinsenland JO9-2M | WHS JO9-1 | 56351 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:50 | Baronie JO9-3 | DIA JO9-2 | 136030 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:45 | Unitas'30 JO9-5 | VVR JO9-2 | 132978 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | Internos JO9-1 | SAB JO9-1 | 136993 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | Advendo JO9-1 | The Gunners JO9-3 | 132847 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | Beek Vooruit JO9-3 | Chaam JO9-2 | 133653 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | JEKA JO9-8G | Baronie JO9-4 | 135497 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | The Gunners JO9-3 | Unitas'30 JO9-5 | 136744 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:45 | VVR JO9-2 | Advendo JO9-1 | 137348 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Chaam JO9-2 | JEKA JO9-8G | 133061 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:30 | DIA JO9-2 | Internos JO9-1 | 136815 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | SAB JO9-1 | Baronie JO9-3 | 136066 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:50 | Baronie JO9-4 | Beek Vooruit JO9-3 | 138021 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | JEKA JO9-8G | Unitas'30 JO9-5 | 133521 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Beek Vooruit JO9-3 | DIA JO9-2 | 135836 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Baronie JO9-3 | The Gunners JO9-3 | 135682 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Chaam JO9-2 | VVR JO9-2 | 133846 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | Internos JO9-1 | Advendo JO9-1 | 136283 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | SAB JO9-1 | Baronie JO9-4 | 133316 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | The Gunners JO9-3 | VVR JO9-2 | 132930 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | Beek Vooruit JO9-3 | SAB JO9-1 | 132565 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Advendo JO9-1 | DIA JO9-2 | 138162 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:45 | Unitas'30 JO9-5 | Internos JO9-1 | 134137 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:50 | Baronie JO9-4 | Chaam JO9-2 | 137658 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:00 | Baronie JO9-3 | JEKA JO9-8G | 134108 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | Baronie JO9-4 | Baronie JO9-3 | 138210 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | VVR JO9-2 | Internos JO9-1 | 133378 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Chaam JO9-2 | Advendo JO9-1 | 134433 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | DIA JO9-2 | JEKA JO9-8G | 133086 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | SAB JO9-1 | Unitas'30 JO9-5 | 134022 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | The Gunners JO9-3 | Beek Vooruit JO9-3 | 137207 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:45 | Unitas'30 JO9-5 | DIA JO9-2 | 137066 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:45 | Baronie JO9-3 | Chaam JO9-2 | 132702 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | Internos JO9-1 | The Gunners JO9-3 | 131895 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | Advendo JO9-1 | Baronie JO9-4 | 136919 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Beek Vooruit JO9-3 | VVR JO9-2 | 136660 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | JEKA JO9-8G | SAB JO9-1 | 136888 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | DIA JO9-2 | Baronie JO9-4 | 134986 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | VVR JO9-2 | Baronie JO9-3 | 136941 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | Advendo JO9-1 | Unitas'30 JO9-5 | 135401 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | Internos JO9-1 | Beek Vooruit JO9-3 | 132274 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | The Gunners JO9-3 | JEKA JO9-8G | 136173 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | SAB JO9-1 | Chaam JO9-2 | 133792 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | JEKA JO9-8G | VVR JO9-2 | 133739 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | Beek Vooruit JO9-3 | Unitas'30 JO9-5 | 136006 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | Baronie JO9-3 | Advendo JO9-1 | 134356 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Chaam JO9-2 | DIA JO9-2 | 137517 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | SAB JO9-1 | The Gunners JO9-3 | 134787 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:00 | Baronie JO9-4 | Internos JO9-1 | 137881 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | The Gunners JO9-3 | Chaam JO9-2 | 134074 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:45 | Unitas'30 JO9-5 | Baronie JO9-3 | 134274 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | VVR JO9-2 | Baronie JO9-4 | 133032 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | DIA JO9-2 | SAB JO9-1 | 132318 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | Advendo JO9-1 | Beek Vooruit JO9-3 | 137175 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | Internos JO9-1 | JEKA JO9-8G | 135279 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | DIA JO9-2 | VVR JO9-2 | 137031 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Chaam JO9-2 | Unitas'30 JO9-5 | 137726 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:45 | JEKA JO9-8G | Beek Vooruit JO9-3 | 137475 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Baronie JO9-3 | Internos JO9-1 | 132603 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Baronie JO9-4 | The Gunners JO9-3 | 135711 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | SAB JO9-1 | Advendo JO9-1 | 136736 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | Beek Vooruit JO9-3 | Baronie JO9-3 | 138034 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | Internos JO9-1 | Chaam JO9-2 | 138482 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | Advendo JO9-1 | JEKA JO9-8G | 137172 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:45 | VVR JO9-2 | SAB JO9-1 | 133767 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | Unitas'30 JO9-5 | Baronie JO9-4 | 131824 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | The Gunners JO9-3 | DIA JO9-2 | 136755 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 04-11-2019 18:30 | TSC JO9-6 | Unitas'30 JO9-5 | 93660 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 08:30 | Unitas'30 JO9-5 | Moerse Boys JO9-2 | 13763 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 11:30 | Achtmaal JO9-1 | Baronie JO9-4 | 13972 | 0-0 | ||
B | 11-09-2019 18:30 | Moerse Boys JO9-2 | Achtmaal JO9-1 | 13289 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:40 | Baronie JO9-4 | Moerse Boys JO9-2 | 13602 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 11:30 | Achtmaal JO9-1 | Unitas'30 JO9-5 | 13424 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | Unitas'30 JO9-5 | Baronie JO9-4 | 13033 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HSC'28 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Halsteren JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | NOAD'67 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Roosendaal JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | WHS JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Steenbergen JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Unitas'30 JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DOSKO JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIA JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Baronie JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SAB JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Chaam JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Baronie JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | JEKA JO9-8G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Beek Vooruit JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Unitas'30 JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Advendo JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | VVR JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | The Gunners JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Internos JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terneuzense Boys JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Unitas'30 JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Cluzona JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SC Kruisland JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SC Welberg JO9-1M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST Hoedekenskerke/Kwadendamme JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Walcheren JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Halsteren JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | MZC'11 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Unitas'30 JO9-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Klundert JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 18:00 - 19:00 | 2B1 | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|