Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Unitas'30 JO9-3

Teamleden

Spelers
Levi Versluis Keeper      
Devran Aksoy        
Binck Drent        
Tobias Koopmans        
Coert Mies        
Niek Olijslager        
Siem van den Oudenhoven        
Bram van Schoonhoven        
 
Overige teamleden
Max van Schoonhoven Leider
Roelof Versluis Leider
Ahmet Aksoy Trainer
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 VVR JO9-2 Milan Buijnsters (S) 53963 07:50
C 14-12-2019 09:30 Internos JO9-1 Unitas'30 JO9-3 54136 08:45
C 21-12-2019 10:45 Chaam JO9-1 Unitas'30 JO9-3 54346 09:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 VVR JO9-2
C 07-12-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G Viola JO9-2
C 07-12-2019 10:45 Chaam JO9-1 TVC Breda JO9-1
C 07-12-2019 08:30 TSC JO9-3 Internos JO9-1
C 07-12-2019 09:30 JEKA JO9-6G Boeimeer JO9-2
C 07-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 Groen Wit JO9-3
C 07-12-2019 08:30 JEKA JO9-4G Baronie JO9-3
C 14-12-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G JEKA JO9-6G
C 14-12-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 VVR JO9-2
C 14-12-2019 09:30 Viola JO9-2 Chaam JO9-1
C 14-12-2019 09:30 Internos JO9-1 Unitas'30 JO9-3
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 TSC JO9-3
C 14-12-2019 08:30 Baronie JO9-3 UVV'40 JO9-3
C 14-12-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 JEKA JO9-4G
C 21-12-2019 10:45 Chaam JO9-1 Unitas'30 JO9-3
C 21-12-2019 10:00 Baronie JO9-3 VVR JO9-2
C 21-12-2019 10:00 TVC Breda JO9-1 Boeimeer JO9-2
C 21-12-2019 09:30 Viola JO9-2 Internos JO9-1
C 21-12-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 JEKA JO9-6G
C 21-12-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 TSC JO9-3
C 21-12-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G JEKA JO9-4G

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 30-11-2019 vervallen Viola JO9-2 Unitas'30 JO9-3 55518 5-12
C 23-11-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 Groen Wit JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 54481 2-4
C 16-11-2019 vervallen TSC JO9-3 Unitas'30 JO9-3 55924 6-16
C 09-11-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 JEKA JO9-6G Milan Buijnsters (S) 53542 14-2
C 02-11-2019 vervallen JEKA JO9-4G Unitas'30 JO9-3 54122 2-8
C 26-10-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 Boeimeer JO9-2 Lars Frijters (S) 56112 11-0
B 19-10-2019 vervallen SC Gastel JO9-1 Unitas'30 JO9-3 92958 3-2
C 12-10-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 Baronie JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 55985 5-2
C 05-10-2019 08:45 Oosterhout JO9-2G Unitas'30 JO9-3 52991 0-7
C 28-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 UVV'40 JO9-3 Jesper v/d Horst (S) 53686 8-4
C 21-09-2019 vervallen TVC Breda JO9-1 Unitas'30 JO9-3 56381 2-7
B 14-09-2019 vervallen RSV JO9-1 Unitas'30 JO9-3 13727 2-6
B 07-09-2019 vervallen VVR JO9-2 Unitas'30 JO9-3 13591 0-17 +/-
B 31-08-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 Internos JO9-1 Ubayd Hassan (S) 13216 6-3
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Unitas'30 JO9-4 Ralph Kersten (S) 8-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 TSC JO9-3 53887 0-0
C 30-11-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 UVV'40 JO9-3 56075 0-0
C 30-11-2019 09:30 Viola JO9-2 Unitas'30 JO9-3 55518 0-0
C 30-11-2019 09:30 Internos JO9-1 JEKA JO9-6G 56851 0-0
C 30-11-2019 08:45 VVR JO9-2 JEKA JO9-4G 55565 0-0
C 30-11-2019 09:35 Baronie JO9-3 Chaam JO9-1 55345 0-0
C 30-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 Oosterhout JO9-2G 52966 0-0
C 23-11-2019 08:30 TSC JO9-3 JEKA JO9-6G 56346 0-0
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO9-4G Internos JO9-1 55407 0-0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 Boeimeer JO9-2 54149 0-0
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Groen Wit JO9-3 54481 0-0
C 23-11-2019 08:45 VVR JO9-2 TVC Breda JO9-1 54972 0-0
C 23-11-2019 09:45 Baronie JO9-3 Viola JO9-2 53072 0-0
C 23-11-2019 10:45 Chaam JO9-1 Oosterhout JO9-2G 54569 0-0
C 16-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 Viola JO9-2 56498 0-0
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO9-6G VVR JO9-2 55995 0-0
C 16-11-2019 09:30 Internos JO9-1 TVC Breda JO9-1 54643 0-0
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 Baronie JO9-3 53843 0-0
C 16-11-2019 09:30 JEKA JO9-4G Chaam JO9-1 54314 0-0
C 16-11-2019 09:45 TSC JO9-3 Unitas'30 JO9-3 55924 0-0
C 16-11-2019 11:00 Oosterhout JO9-2G UVV'40 JO9-3 55311 0-0
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 JEKA JO9-4G 52887 0-0
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO9-3 Boeimeer JO9-2 55583 0-0
C 09-11-2019 08:45 VVR JO9-2 TSC JO9-3 53858 0-0
C 09-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-3 JEKA JO9-6G 53542 0-0
C 09-11-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Oosterhout JO9-2G 56917 0-0
C 09-11-2019 09:30 Viola JO9-2 Groen Wit JO9-3 56497 0-0
C 09-11-2019 10:45 Chaam JO9-1 Internos JO9-1 55412 0-0
C 02-11-2019 08:30 JEKA JO9-6G UVV'40 JO9-3 55656 0-0
C 02-11-2019 08:30 Oosterhout JO9-2G TSC JO9-3 55421 0-0
C 02-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 VVR JO9-2 54692 0-0
C 02-11-2019 09:30 Internos JO9-1 Baronie JO9-3 54154 0-0
C 02-11-2019 09:30 Viola JO9-2 TVC Breda JO9-1 53110 0-0
C 02-11-2019 10:30 JEKA JO9-4G Unitas'30 JO9-3 54122 0-0
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 Chaam JO9-1 55116 0-0
C 26-10-2019 10:45 Chaam JO9-1 JEKA JO9-6G 56189 0-0
C 26-10-2019 10:40 Baronie JO9-3 Oosterhout JO9-2G 54593 0-0
C 26-10-2019 10:00 TSC JO9-3 JEKA JO9-4G 56478 0-0
C 26-10-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Groen Wit JO9-3 55364 0-0
C 26-10-2019 08:45 VVR JO9-2 Internos JO9-1 56443 0-0
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO9-3 Viola JO9-2 53269 0-0
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Boeimeer JO9-2 56112 0-0
C 19-10-2019 08:45 VVR JO9-2 Oosterhout JO9-2G 56632 0-0
C 19-10-2019 09:30 Internos JO9-1 Boeimeer JO9-2 56797 0-0
C 19-10-2019 08:30 JEKA JO9-6G TVC Breda JO9-1 55921 0-0
C 19-10-2019 10:45 Chaam JO9-1 UVV'40 JO9-3 55672 0-0
C 19-10-2019 10:00 TSC JO9-3 Viola JO9-2 53046 0-0
C 12-10-2019 09:30 JEKA JO9-4G Groen Wit JO9-3 56247 0-0
C 12-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-3 Baronie JO9-3 55985 0-0
C 12-10-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 Chaam JO9-1 56815 0-0
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Baronie JO9-3 56761 0-0
C 05-10-2019 08:45 Oosterhout JO9-2G Unitas'30 JO9-3 52991 0-0
C 05-10-2019 09:30 Internos JO9-1 UVV'40 JO9-3 53620 0-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO9-3 TSC JO9-3 55817 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO9-6G JEKA JO9-4G 55411 0-0
C 05-10-2019 09:30 Viola JO9-2 VVR JO9-2 53943 0-0
C 28-09-2019 08:30 Boeimeer JO9-2 Groen Wit JO9-3 56244 0-0
C 28-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-3 UVV'40 JO9-3 53686 0-0
C 28-09-2019 08:45 VVR JO9-2 Chaam JO9-1 56789 0-0
C 28-09-2019 09:30 Internos JO9-1 Oosterhout JO9-2G 55356 0-0
C 28-09-2019 09:30 JEKA JO9-6G Viola JO9-2 55401 0-0
C 28-09-2019 11:15 TSC JO9-3 Baronie JO9-3 54876 0-0
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO9-4G TVC Breda JO9-1 53779 0-0
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO9-1 Unitas'30 JO9-3 56381 0-0
C 21-09-2019 10:45 Chaam JO9-1 TSC JO9-3 53645 0-0
C 21-09-2019 09:30 Viola JO9-2 JEKA JO9-4G 53495 0-0
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO9-3 VVR JO9-2 54439 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oosterhout JO9-2G Boeimeer JO9-2 53576 0-0
C 21-09-2019 09:45 Groen Wit JO9-3 Internos JO9-1 52996 0-0
C 21-09-2019 10:40 Baronie JO9-3 JEKA JO9-6G 54237 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 10:30 SC Gastel JO9-1 Unitas'30 JO9-3 92958 0-0
B 14-09-2019 08:45 RSV JO9-1 Unitas'30 JO9-3 13727 0-0
B 14-09-2019 09:30 Internos JO9-1 VVR JO9-2 13994 0-0
B 07-09-2019 08:45 VVR JO9-2 Unitas'30 JO9-3 13591 0-0
B 07-09-2019 09:30 Internos JO9-1 RSV JO9-1 13446 0-0
B 31-08-2019 08:45 RSV JO9-1 VVR JO9-2 12997 0-0
B 31-08-2019 09:45 Unitas'30 JO9-3 Internos JO9-1 13216 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Viola JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen Wit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterhout JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baronie JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TVC Breda JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UVV'40 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Chaam JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VVR JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JEKA JO9-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 JEKA JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Internos JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Boeimeer JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Unitas'30 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 2A1 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:00 2A2 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 2A1 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven