Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO14-3

Teamleden

Spelers
Gilar Kolen Keeper      
Max Ambags        
Floris Boon        
Milan Buijnsters        
Martijn van Buul        
Lars Frijters        
Ibrahim Ghalaf        
Ubayd Hassan        
Ralph Kersten        
Tristan Luisterburg        
Jens Martens        
Timo van Meer        
Kadir Safak        
Pim Schets        
Joep Snijders        
Jelle van Zundert        
 
Overige teamleden
Kees Buijnsters Leider
Joep Schets Leider
Edward Vlugt Trainer
Martijn Verhoeven Assistent-trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 25-01-2020 10:15 RFC JO15-3 Unitas'30 JO14-3 09:45
C 01-02-2020 12:30 DIA JO14-2 Unitas'30 JO14-3 110276 11:35
C 08-02-2020 15:45 Unitas'30 JO14-3 DSE JO14-2 110046 15:15
C 15-02-2020 11:45 Unitas'30 JO14-3 Advendo JO14-1 108904 11:15
C 07-03-2020 11:30 Boeimeer JO14-1 Unitas'30 JO14-3 109777 10:40
C 14-03-2020 13:30 Unitas'30 JO14-3 Neerlandia'31 JO14-1 109138 13:00
C 28-03-2020 11:00 TVC Breda JO14-2 Unitas'30 JO14-3 110145 10:15
C 04-04-2020 10:00 Unitas'30 JO14-3 Groen Wit JO14-2 109601 09:30
C 18-04-2020 10:00 TSC JO14-4G Unitas'30 JO14-3 109028 09:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 10:30 Beek Vooruit JO14-3 Gesta JO14-1
C 01-02-2020 10:00 TSC JO14-4G Groen Wit JO14-2
C 01-02-2020 11:00 TVC Breda JO14-2 Neerlandia'31 JO14-1
C 01-02-2020 11:25 Bavel JO14-2 Boeimeer JO14-1
C 01-02-2020 12:30 DIA JO14-2 Unitas'30 JO14-3
C 01-02-2020 13:00 DSE JO14-2 Advendo JO14-1
C 08-02-2020 15:45 Unitas'30 JO14-3 DSE JO14-2
C 08-02-2020 12:30 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3
C 08-02-2020 12:30 Advendo JO14-1 TSC JO14-4G
C 08-02-2020 12:00 Gesta JO14-1 Bavel JO14-2
C 08-02-2020 11:00 Neerlandia'31 JO14-1 DIA JO14-2
C 08-02-2020 11:30 Boeimeer JO14-1 TVC Breda JO14-2
C 15-02-2020 08:30 TSC JO14-4G Beek Vooruit JO14-3
C 15-02-2020 11:00 DIA JO14-2 Boeimeer JO14-1
C 15-02-2020 11:00 TVC Breda JO14-2 Gesta JO14-1
C 15-02-2020 11:15 Bavel JO14-2 Groen Wit JO14-2
C 15-02-2020 11:45 Unitas'30 JO14-3 Advendo JO14-1
C 15-02-2020 13:00 DSE JO14-2 Neerlandia'31 JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:00 Unitas'30 JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 9389 1-5
B 14-09-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Groen Wit JO14-2 9332 4-2
B 07-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO14-3 Groen Wit JO14-2 9245 1-3
B 07-09-2019 11:45 Unitas'30 JO14-3 TVC Breda JO14-2 9198 1-1
B 31-08-2019 13:00 TVC Breda JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 9066 3-1
B 31-08-2019 13:00 Groen Wit JO14-2 Unitas'30 JO14-3 9112 5-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 12:30 Advendo JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 39022 5-2
C 14-12-2019 12:25 Unitas'30 JO14-3 Groen Wit JO14-2 38831 4-1
C 14-12-2019 12:00 DSE JO14-2 Bavel JO14-3 38407 0-0
C 14-12-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 Roosendaal JO14-3 89599 3-0
C 14-12-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Gesta JO14-1 39488 1-1
C 07-12-2019 08:30 Bavel JO14-3 Roosendaal JO14-2 89609 1-3
C 07-12-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Unitas'30 JO14-3 89598 1-1
C 07-12-2019 12:00 Gesta JO14-1 Advendo JO14-1 39504 3-4
C 07-12-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 TVC Breda JO14-2 39540 0-2
C 07-12-2019 13:30 Groen Wit JO14-2 DSE JO14-2 38836 1-2
C 30-11-2019 10:10 Unitas'30 JO14-3 Neerlandia'31 JO14-1 38759 0-0
C 30-11-2019 10:30 DSE JO14-2 Advendo JO14-1 38807 1-3
C 30-11-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Roosendaal JO14-3 89597 5-0
C 30-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 89608 1-3
C 30-11-2019 12:00 Gesta JO14-1 Groen Wit JO14-2 38447 2-2
C 23-11-2019 12:30 Advendo JO14-1 Bavel JO14-3 39559 2-1
C 23-11-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 38677 3-0
C 23-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Gesta JO14-1 89596 1-0
C 23-11-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Groen Wit JO14-2 38330 6-0
C 23-11-2019 10:15 DSE JO14-2 Roosendaal JO14-2 89607 0-2
C 16-11-2019 12:45 Bavel JO14-3 Neerlandia'31 JO14-1 38727 1-1
C 16-11-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Unitas'30 JO14-3 89606 3-1
C 16-11-2019 11:00 Beek Vooruit JO14-3 Roosendaal JO14-3 89595 4-0
C 16-11-2019 12:00 Gesta JO14-1 DSE JO14-2 38619 0-3
C 16-11-2019 13:00 Groen Wit JO14-2 Advendo JO14-1 39485 9-2
C 09-11-2019 12:30 Advendo JO14-1 Neerlandia'31 JO14-1 38921 5-2
C 09-11-2019 12:00 Unitas'30 JO14-3 TVC Breda JO14-2 38816 2-2
C 09-11-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Groen Wit JO14-2 89605 3-1
C 09-11-2019 10:00 Bavel JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 38669 0-4
C 09-11-2019 08:30 DSE JO14-2 Roosendaal JO14-3 89594 2-3
C 02-11-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 DSE JO14-2 38926 1-2
C 02-11-2019 12:00 Gesta JO14-1 Roosendaal JO14-2 89604 2-3
C 02-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Advendo JO14-1 89593 0-0
C 02-11-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Bavel JO14-3 38542 3-0
C 02-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-3 Unitas'30 JO14-3 38869 2-0
C 26-10-2019 10:00 Bavel JO14-3 Groen Wit JO14-2 38943 4-1
C 26-10-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Roosendaal JO14-3 89603 0-0
C 26-10-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-3 Gesta JO14-1 39457 1-2
C 26-10-2019 12:00 DSE JO14-2 Unitas'30 JO14-3 38637 3-1
C 26-10-2019 12:30 Advendo JO14-1 TVC Breda JO14-2 38695 1-1
C 12-10-2019 14:30 Gesta JO14-1 Bavel JO14-3 38983 0-0
C 05-10-2019 13:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 38596 0-5
C 05-10-2019 14:45 Unitas'30 JO14-3 Advendo JO14-1 38417 2-4
C 05-10-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 DSE JO14-2 39251 4-3
C 05-10-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 Roosendaal JO14-2 89602 2-4
C 28-09-2019 12:30 Groen Wit JO14-2 TSC JO14-5 39060 0-0
C 28-09-2019 09:45 Bavel JO14-3 Unitas'30 JO14-3 39373 2-2
C 28-09-2019 11:15 Beek Vooruit JO14-3 TVC Breda JO14-2 39473 2-2
C 28-09-2019 12:00 Gesta JO14-1 Neerlandia'31 JO14-1 39145 3-2
C 28-09-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Advendo JO14-1 89601 10-1
C 28-09-2019 12:30 Groen Wit JO14-2 Roosendaal JO14-3 89592 4-0
C 21-09-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Roosendaal JO14-2 89600 10-1
C 21-09-2019 10:00 TSC JO14-5 Bavel JO14-3 39355 0-0
C 21-09-2019 11:45 Unitas'30 JO14-3 Gesta JO14-1 38985 2-0
C 21-09-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 Groen Wit JO14-2 39290 2-1
C 21-09-2019 10:00 DSE JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 39017 0-3
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Bavel JO14-3 89591 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Boeimeer JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DIA JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DSE JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Gesta JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Wit JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Neerlandia'31 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSC JO14-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TVC Breda JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Unitas'30 JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO14-2 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 Groen Wit JO14-2 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 Beek Vooruit JO14-3 3 1 0 2 3 7 7 0 0
4 Unitas'30 JO14-3 3 0 1 2 1 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO14-2 10 6 4 0 22 36 10 26 0
2 Roosendaal JO14-2 10 7 1 2 22 30 21 9 0
3 Advendo JO14-1 10 6 2 2 20 27 31 -4 0
4 Beek Vooruit JO14-3 10 6 1 3 19 26 13 13 0
5 DSE JO14-2 9 4 0 5 12 16 18 -2 0
6 Neerlandia'31 JO14-1 10 3 2 5 11 16 18 -2 0
7 Unitas'30 JO14-3 10 2 4 4 10 15 18 -3 0
8 Roosendaal JO14-3 10 2 3 5 9 5 21 -16 0
9 Bavel JO14-3 8 2 2 4 8 11 16 -5 0
10 Gesta JO14-1 9 2 2 5 8 13 19 -6 0
11 Groen Wit JO14-2 10 2 1 7 7 20 30 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 2 A 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven