Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO14-1

Teamleden

Spelers
Joep Havermans Keeper      
Niels van den Berk        
Thomas Blom        
Bart van den Brekel        
Julian Broeders        
Mink Broeksteeg        
Jeron Daemen        
Adam Nahari        
Pim van Polanen        
Dennis Rockx        
Kane Suijkerbuijk        
Lars van Veen        
Sem Verheijen        
Milan Vriens        
Finn van der Weele        
Wouter Wegh        
 
Overige teamleden
Josko Rockx Trainer
Antoine Vriens Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 25-01-2020 12:30 Rood - Wit JO14-1 Unitas'30 JO14-1 11:45
C 25-01-2020 vervallen Unitas'30 JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 109023 00:15
C 01-02-2020 10:00 Steenbergen JO14-1 Unitas'30 JO14-1 109604 08:40
C 05-02-2020 19:30 Unitas'30 JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 109023 18:45
C 08-02-2020 10:15 Unitas'30 JO14-1 Heerjansdam JO14-2 110153 09:30
C 15-02-2020 10:00 VVGZ JO14-1 Unitas'30 JO14-1 109191 08:40
C 07-03-2020 13:30 Unitas'30 JO14-1 GSC/ODS JO14-1 109406 12:45
C 14-03-2020 13:00 DEVO JO14-1 Unitas'30 JO14-1 109788 12:02
C 21-03-2020 13:30 Unitas'30 JO14-1 DEVO JO14-1 109673 12:45
C 28-03-2020 11:30 Unitas'30 JO14-1 FC Bergen JO14-1 109762 10:45
C 04-04-2020 13:15 Unitas'30 JO14-4M Unitas'30 JO14-1 109734 12:30
C 18-04-2020 09:30 Unitas'30 JO14-1 Steenbergen JO14-1 109844 08:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 25-01-2020 08:30 Heerjansdam JO14-2 DEVO JO14-1
C 25-01-2020 13:15 Steenbergen JO14-1 FC Bergen JO14-1
C 25-01-2020 12:30 VVGZ JO14-1 GSC/ODS JO14-1
C 01-02-2020 10:15 VVGZ JO14-1 DEVO JO14-1
C 01-02-2020 10:00 Steenbergen JO14-1 Unitas'30 JO14-1
C 01-02-2020 10:00 GSC/ODS JO14-1 Unitas'30 JO14-4M
C 01-02-2020 08:30 Heerjansdam JO14-2 FC Bergen JO14-1
C 05-02-2020 19:30 Unitas'30 JO14-1 Unitas'30 JO14-4M
C 08-02-2020 10:15 Unitas'30 JO14-1 Heerjansdam JO14-2
C 08-02-2020 12:00 Unitas'30 JO14-4M Steenbergen JO14-1
C 08-02-2020 13:00 DEVO JO14-1 GSC/ODS JO14-1
C 08-02-2020 12:00 FC Bergen JO14-1 VVGZ JO14-1
C 15-02-2020 08:30 Heerjansdam JO14-2 Steenbergen JO14-1
C 15-02-2020 10:00 GSC/ODS JO14-1 FC Bergen JO14-1
C 15-02-2020 10:00 VVGZ JO14-1 Unitas'30 JO14-1
C 15-02-2020 13:00 DEVO JO14-1 Unitas'30 JO14-4M

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:05 Unitas'30 JO14-1 DSE JO14-1 9396 4-0
B 14-09-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Rood-Wit W JO14-1 9324 2-11
B 11-09-2019 18:30 Rood-Wit W JO14-1 Unitas'30 JO14-1 9087 5-3
B 07-09-2019 11:30 DSE JO14-1 Rood-Wit W JO14-1 9234 1-4
B 07-09-2019 14:15 Unitas'30 JO14-1 Roosendaal JO14-2 9207 15-0
B 31-08-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 DSE JO14-1 9058 1-16
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 11:00 Jong Brabant JO14-2 SCO JO14-2 38726 0-0
C 14-12-2019 12:45 SCO JO14-2 OJC ROSMALEN MO15-1 90202 0-0
C 14-12-2019 12:25 Unitas'30 JO14-1 VOAB JO14-2 39084 1-0
C 14-12-2019 11:15 TSV Gudok JO14-2 Jong Brabant JO14-2 38823 3-4
C 14-12-2019 10:00 TSC JO14-3 Gilze JO14-1 39326 0-0
C 14-12-2019 09:00 DIA JO14-2 VCB JO14-1 39347 1-18
C 07-12-2019 11:30 VOAB JO14-2 TSC JO14-3 38565 1-7
C 07-12-2019 13:00 VCB JO14-1 TSV Gudok JO14-2 39149 0-0
C 07-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO15-1 Gilze JO14-1 90201 0-3
C 07-12-2019 14:30 DIA JO14-2 Sarto JO14-2 38376 1-9
C 30-11-2019 11:15 TSV Gudok JO14-2 DIA JO14-2 39037 8-0
C 30-11-2019 13:30 TSC JO14-3 OJC ROSMALEN MO15-1 90200 4-3
C 30-11-2019 12:45 SCO JO14-2 Unitas'30 JO14-1 39586 0-6
C 30-11-2019 13:00 Sarto JO14-2 VCB JO14-1 39364 3-3
C 30-11-2019 15:15 Gilze JO14-1 VOAB JO14-2 39508 3-2
C 23-11-2019 12:45 SCO JO14-2 Gilze JO14-1 39026 0-1
C 23-11-2019 11:15 TSV Gudok JO14-2 TSC JO14-3 38569 6-4
C 23-11-2019 11:15 Sarto JO14-2 Jong Brabant JO14-2 38850 2-1
C 23-11-2019 10:05 Unitas'30 JO14-1 OJC ROSMALEN MO15-1 90199 1-2
C 23-11-2019 13:00 DIA JO14-2 VOAB JO14-2 39300 2-2
C 16-11-2019 09:45 TSC JO14-3 Sarto JO14-2 38465 6-6
C 16-11-2019 11:30 Jong Brabant JO14-2 Unitas'30 JO14-1 39013 1-1
C 16-11-2019 11:30 VOAB JO14-2 VCB JO14-1 38999 1-4
C 16-11-2019 11:45 Gilze JO14-1 TSV Gudok JO14-2 39248 6-0
C 16-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO15-1 DIA JO14-2 90198 6-1
C 09-11-2019 13:15 Gilze JO14-1 Jong Brabant JO14-2 38610 0-1
C 09-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO15-1 VOAB JO14-2 90197 1-2
C 09-11-2019 12:45 SCO JO14-2 VCB JO14-1 39490 2-5
C 09-11-2019 11:15 TSV Gudok JO14-2 Sarto JO14-2 39578 3-1
C 09-11-2019 10:10 Unitas'30 JO14-1 DIA JO14-2 39612 4-0
C 02-11-2019 13:00 Sarto JO14-2 OJC ROSMALEN MO15-1 90196 2-1
C 02-11-2019 13:00 VCB JO14-1 Unitas'30 JO14-1 39016 4-5
C 02-11-2019 11:30 Jong Brabant JO14-2 TSC JO14-3 38922 1-2
C 02-11-2019 11:30 VOAB JO14-2 TSV Gudok JO14-2 38642 8-5
C 02-11-2019 09:00 DIA JO14-2 SCO JO14-2 39372 1-5
C 26-10-2019 11:45 TSC JO14-3 DIA JO14-2 38997 7-2
C 26-10-2019 12:00 Unitas'30 JO14-1 Sarto JO14-2 38571 4-0
C 26-10-2019 12:45 SCO JO14-2 TSV Gudok JO14-2 39484 0-10
C 26-10-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO15-1 Jong Brabant JO14-2 90195 1-2
C 26-10-2019 13:15 Gilze JO14-1 VCB JO14-1 39361 5-0
C 05-10-2019 09:00 DIA JO14-2 Gilze JO14-1 38343 1-8
C 05-10-2019 11:15 TSV Gudok JO14-2 Unitas'30 JO14-1 39004 1-2
C 05-10-2019 11:30 Jong Brabant JO14-2 VOAB JO14-2 38544 5-0
C 05-10-2019 13:00 Sarto JO14-2 SCO JO14-2 38804 10-1
C 05-10-2019 13:00 VCB JO14-1 TSC JO14-3 39625 12-3
C 28-09-2019 10:00 TSC JO14-3 SCO JO14-2 39041 7-2
C 28-09-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 TSV Gudok JO14-2 38334 0-0
C 28-09-2019 11:30 VOAB JO14-2 Sarto JO14-2 38732 0-4
C 28-09-2019 11:30 Jong Brabant JO14-2 VCB JO14-1 38379 2-6
C 28-09-2019 15:15 Gilze JO14-1 Unitas'30 JO14-1 38598 1-0
C 28-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO15-1 TSV Gudok JO14-2 90194 4-1
C 25-09-2019 19:30 VCB JO14-1 OJC ROSMALEN MO15-1 90193 8-2
C 21-09-2019 14:35 Unitas'30 JO14-1 TSC JO14-3 39342 6-1
C 21-09-2019 13:00 VCB JO14-1 Roosendaal JO14-2 38806 0-0
C 21-09-2019 13:00 Sarto JO14-2 Gilze JO14-1 39427 2-2
C 21-09-2019 12:45 SCO JO14-2 VOAB JO14-2 38335 3-8
C 21-09-2019 09:00 DIA JO14-2 Jong Brabant JO14-2 38404 2-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Bergen JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DEVO JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GSC/ODS JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heerjansdam JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Steenbergen JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas'30 JO14-4M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Unitas'30 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VVGZ JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood-Wit W JO14-1 3 3 0 0 9 20 6 14 0
2 Unitas'30 JO14-1 3 2 0 1 6 22 5 17 0
3 DSE JO14-1 3 1 0 2 3 17 9 8 0
4 Roosendaal JO14-2 3 0 0 3 0 3 42 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gilze JO14-1 9 7 1 1 22 29 6 23 0
2 Unitas'30 JO14-1 10 7 1 2 22 30 10 20 0
3 VCB JO14-1 9 6 1 2 19 60 24 36 0
4 Sarto JO14-2 10 5 3 2 18 39 22 17 0
5 Jong Brabant JO14-2 9 5 1 3 16 28 17 11 0
6 TSC JO14-3 9 5 1 3 16 41 39 2 0
7 TSV Gudok JO14-2 9 4 0 5 12 37 29 8 0
8 VOAB JO14-2 10 3 1 6 10 24 35 -11 0
9 OJC ROSMALEN MO15-1 9 3 0 6 9 20 24 -4 0
10 SCO JO14-2 8 1 0 7 3 13 48 -35 0
11 DIA JO14-2 10 0 1 9 1 11 78 -67 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 2 B 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 13-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 20-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 27-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 03-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 10-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 17-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 24-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 01-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 08-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 15-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 22-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 29-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 05-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 12-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 19-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 26-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 03-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 10-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 17-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 24-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 31-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 07-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 14-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 21-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 28-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 04-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 11-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 18-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 25-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 03-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 10-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 17-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 24-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 31-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 07-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 14-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 21-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 28-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 05-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 12-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 19-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 26-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 02-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 09-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 16-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 23-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
di 30-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 4A1 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 15-08-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 4A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven