Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)

Unitas'30 MO13-1

Teamleden

Spelers
Barbara Gademan Keeper      
Omaymae Ait bari        
Yzze Cranenburg        
Raouane El Allouchi        
Lindsey Garritsen        
Lois van der Heijden        
Gianna Koster        
Mila van der Linden        
Sabrene Muse        
Fenna van der Net        
Anouk Romme        
Elise Sep        
Floor Tax        
 
Overige teamleden
Marcel van der Linden Leider
Corne Sep Leider/Trainer
Joris van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 MO13-1 DSE MO13-1 Niki Canjels (S) 11:00
C 08-02-2020 09:45 MOC'17 MO13-1 Unitas'30 MO13-1 Afgeschermd 151347 08:35
C 07-03-2020 10:30 Terheijden MO13-1 Unitas'30 MO13-1 151636 09:25
C 14-03-2020 11:30 Unitas'30 MO13-1 DIA MO13-1 151617 10:45
C 28-03-2020 11:00 SC Welberg MO13-1 Unitas'30 MO13-1 151671 09:45
C 04-04-2020 11:30 Unitas'30 MO13-1 JEKA MO13-1 151470 10:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 25-01-2020 10:00 Chaam MO13-1 Terheijden MO13-1
C 01-02-2020 08:30 JEKA MO13-1 DSE MO13-1
C 01-02-2020 09:00 Madese Boys MO13-1 MOC'17 MO13-1
C 01-02-2020 09:30 SC Welberg MO13-1 DIA MO13-1
C 08-02-2020 11:00 Terheijden MO13-1 SC Welberg MO13-1
C 08-02-2020 10:30 DIA MO13-1 JEKA MO13-1
C 08-02-2020 09:45 MOC'17 MO13-1 Unitas'30 MO13-1
C 08-02-2020 09:00 DSE MO13-1 TSC MO13-1
C 15-02-2020 10:30 TSC MO13-1 DIA MO13-1
C 15-02-2020 09:00 JEKA MO13-1 Terheijden MO13-1
C 15-02-2020 10:00 Chaam MO13-1 SC Welberg MO13-1
C 15-02-2020 10:45 Madese Boys MO13-1 DSE MO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 VVR MO13-1 DSE MO13-1 15606 2-7
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 MO13-1 Wernhout MO13-1 15575 31-0
B 07-09-2019 09:00 DSE MO13-1 Wernhout MO13-1 15569 16-0
B 07-09-2019 08:30 VVR MO13-1 Unitas'30 MO13-1 15545 4-1
B 04-09-2019 19:15 Wernhout MO13-1 VVR MO13-1 15528 0-15
B 31-08-2019 10:15 Unitas'30 MO13-1 DSE MO13-1 15494 2-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 11:30 SC Welberg MO13-1 Unitas'30 MO13-1 64319 2-0
C 07-12-2019 08:45 JEKA MO13-1 VVR MO13-1 64425 0-0
C 07-12-2019 08:30 VVAC MO13-1 TSC MO13-1 64470 1-4
C 30-11-2019 10:00 Unitas'30 MO13-1 VVAC MO13-1 64454 7-0
C 30-11-2019 10:00 VVR MO13-1 SC Welberg MO13-1 64499 2-3
C 30-11-2019 09:00 TSC MO13-1 JEKA MO13-1 64469 2-1
C 27-11-2019 19:00 VVAC MO13-1 SC Welberg MO13-1 64309 0-5
C 23-11-2019 12:00 VVR MO13-1 TSC MO13-1 64485 0-5
C 23-11-2019 09:00 JEKA MO13-1 Unitas'30 MO13-1 64393 2-1
C 16-11-2019 14:55 Unitas'30 MO13-1 TSC MO13-1 64159 2-0
C 16-11-2019 09:30 SC Welberg MO13-1 JEKA MO13-1 64478 3-2
C 16-11-2019 08:30 VVAC MO13-1 VVR MO13-1 64507 1-4
C 09-11-2019 11:45 TSC MO13-1 SC Welberg MO13-1 64192 3-2
C 09-11-2019 11:00 VVR MO13-1 Unitas'30 MO13-1 64482 1-5
C 09-11-2019 09:00 JEKA MO13-1 VVAC MO13-1 64475 3-0
C 02-11-2019 13:15 Unitas'30 MO13-1 SC Welberg MO13-1 64380 1-0
C 02-11-2019 08:30 TSC MO13-1 VVAC MO13-1 64141 4-3
C 02-11-2019 08:30 VVR MO13-1 JEKA MO13-1 64156 2-7
C 26-10-2019 10:30 JEKA MO13-1 TSC MO13-1 64455 3-1
C 26-10-2019 09:15 SC Welberg MO13-1 VVR MO13-1 64510 5-1
C 26-10-2019 09:05 VVAC MO13-1 Unitas'30 MO13-1 64480 4-1
C 05-10-2019 09:00 TSC MO13-1 VVR MO13-1 64238 4-1
C 05-10-2019 13:05 Unitas'30 MO13-1 JEKA MO13-1 64215 2-0
C 05-10-2019 11:00 SC Welberg MO13-1 VVAC MO13-1 64304 3-0
C 28-09-2019 11:00 VVR MO13-1 VVAC MO13-1 64130 6-4
C 28-09-2019 09:00 JEKA MO13-1 SC Welberg MO13-1 64145 2-3
C 28-09-2019 10:00 TSC MO13-1 Unitas'30 MO13-1 64183 1-0
C 21-09-2019 13:00 Unitas'30 MO13-1 VVR MO13-1 64217 5-0
C 21-09-2019 11:00 SC Welberg MO13-1 TSC MO13-1 64282 2-0
C 21-09-2019 11:45 VVAC MO13-1 JEKA MO13-1 64400 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSE MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madese Boys MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOC'17 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Terheijden MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Welberg MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE MO13-1 3 3 0 0 9 26 4 22 0
2 VVR MO13-1 3 2 0 1 6 21 8 13 0
3 Unitas'30 MO13-1 3 1 0 2 3 34 7 27 0
4 Wernhout MO13-1 3 0 0 3 0 0 62 -62 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Welberg MO13-1 10 8 0 2 24 28 11 17 0
2 TSC MO13-1 10 7 0 3 21 24 15 9 0
3 Unitas'30 MO13-1 10 6 0 4 18 24 10 14 0
4 JEKA MO13-1 9 5 0 4 15 22 15 7 0
5 VVR MO13-1 9 2 0 7 6 17 39 -22 0
6 VVAC MO13-1 10 1 0 9 3 14 39 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO13-2 11 10 1 0 31 73 8 65 0
2 Unitas'30 MO13-1 11 8 0 3 24 34 9 25 0
3 Unitas'30 JO13-5 11 7 2 2 23 20 12 8 0
4 Bavel JO13-2 10 7 1 2 22 31 13 18 0
5 RSV JO13-2 11 7 1 3 22 28 10 18 0
6 Baronie JO13-5 11 5 2 4 17 22 25 -3 0
7 JEKA JO13-6 11 5 1 5 16 27 36 -9 0
8 Beek Vooruit JO13-3 11 4 2 5 14 21 19 2 0
9 Virtus JO13-2 10 2 1 7 7 23 26 -3 0
10 The Gunners JO13-1 11 2 1 8 7 11 32 -21 0
11 Advendo JO13-1G 11 2 0 9 6 11 54 -43 0
12 Groen Wit JO13-2 11 0 0 11 0 3 60 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV JO13-1 10 9 0 1 27 56 19 37 0
2 Unitas'30 MO13-1 10 8 2 0 26 23 7 16 0
3 DEVO JO13-1 10 8 0 2 24 51 26 25 0
4 ST DHV/TPO/VOV JO13-1 10 6 0 4 18 28 26 2 0
5 Baronie JO13-5 10 5 2 3 17 28 19 9 0
6 Beek Vooruit JO13-3 10 4 1 5 13 25 19 6 0
7 WDS'19 JO13-1 10 3 1 6 10 23 38 -15 0
8 Roosendaal JO13-3 10 2 3 5 9 14 20 -6 0
9 Sprundel JO13-1 10 2 3 5 9 12 36 -24 0
10 JEKA JO13-5 10 1 0 9 3 19 41 -22 0
11 Hoeven JO13-2 10 1 0 9 3 14 42 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Irene'58 JO13-1 3 3 0 0 9 15 0 15 0
2 Zwaluwe JO13-1 3 2 0 1 6 7 4 3 0
3 Unitas'30 MO13-1 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
4 Beek Vooruit JO13-3 3 0 0 3 0 1 14 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 3 A 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 13-08-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 20-08-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 27-08-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 03-09-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 10-09-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 17-09-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 24-09-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 01-10-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 08-10-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 15-10-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 22-10-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 29-10-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 05-11-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 12-11-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 19-11-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 26-11-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 03-12-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 10-12-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 17-12-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 24-12-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 31-12-19 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 07-01-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 14-01-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 21-01-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 28-01-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 04-02-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 11-02-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 18-02-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 25-02-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 03-03-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 10-03-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 17-03-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 24-03-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 31-03-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 07-04-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 14-04-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 21-04-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 28-04-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 05-05-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 12-05-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 19-05-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 26-05-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 02-06-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 09-06-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 16-06-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 23-06-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
di 30-06-20 19:00 - 20:15 3 A Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 4B2 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 4B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven