Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO14-4M

Teamleden

Spelers
Muriel Mathon Keeper      
Sterre Blok        
Suus van Boxtel        
Vera van Broekhoven        
Vera de Bruijn        
Isa Gordeijns        
Mieke Hendrikx        
Isa Klaassen        
Sophie Klep        
Fleur van der Linden        
Nicoletta de Mik        
Isa Rasenberg        
Quinty Roording        
Iris Struijk        
Lilly van Zundert        
 
Overige teamleden
Jeroen van der Linden Leider
Arjon Klaassen Leider/Trainer
Marcel Hendrikx Trainer/Coach
Joris van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 18-04-2020 afgelast Unitas'30 JO14-4M GSC/ODS JO14-1 109243
C 25-04-2020 afgelast Unitas'30 JO14-4M VVGZ JO14-1 109269
C 09-05-2020 afgelast Steenbergen JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 110156
C 16-05-2020 14:00 Unitas'30 JO14-4M DEVO JO14-1 109111 13:00
C 23-05-2020 08:30 Heerjansdam JO14-2 Unitas'30 JO14-4M 110394 06:55

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 10:15 Unitas'30 JO14-4M Unitas'30 JO14-1 109734
C 28-03-2020 12:00 VVGZ JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 110297
C 21-03-2020 12:15 Unitas'30 JO14-4M FC Bergen JO14-1 S. (Sander) Witteveen 109794
C 14-03-2020 12:00 FC Bergen JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 109093
C 07-03-2020 15:30 Unitas'30 JO14-4M Heerjansdam JO14-2 A. (Arjon) Klaassen 109627 1 - 2
V 29-02-2020 12:00 Unitas'30 JO14-4M Stedoco JO14-1M Diego Forsten (S)
C 15-02-2020 13:00 DEVO JO14-1 Unitas'30 JO14-4M J. (Jeroen) van der Linden 109207 2 - 0
C 08-02-2020 12:00 Unitas'30 JO14-4M Steenbergen JO14-1 R. (Richard) Lauwen 109168 2 - 4
C 05-02-2020 19:30 Unitas'30 JO14-1 Unitas'30 JO14-4M K.F.W. (Kevin) Witteveen 109023 3 - 0
C 01-02-2020 10:00 GSC/ODS JO14-1 Unitas'30 JO14-4M J. (Joop) Hartman 109337 4 - 0
B 25-01-2020 11:45 Roosendaal MO15-1 Unitas'30 JO14-4M
V 18-01-2020 13:00 Theole JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 8-0
C 14-12-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 Unitas'30 JO14-4M T.C.A (Tim) van de Wiel 89541
C 07-12-2019 13:25 Unitas'30 JO14-4M DSE JO14-1 D. (Diego) Forsten 89540 0 - 4
C 30-11-2019 10:30 SV Noordeloos JO14-1 Unitas'30 JO14-4M A.P. (Daan) Terlouw 89539 4 - 1
C 23-11-2019 12:30 RCD JO14-1 Unitas'30 JO14-4M G.M. (Gerben) Verschoor 89538 5 - 0
C 16-11-2019 14:15 Unitas'30 JO14-4M Irene'58 JO14-1 D. (Dave) Canjels 89537 0 - 3
C 09-11-2019 08:30 Heerjansdam JO14-2 Unitas'30 JO14-4M T. (Tijn) Boender 89536 3 - 5
C 06-11-2019 19:15 IFC JO14-1 Unitas'30 JO14-4M A. (Arjon) Klaassen… (+1) 89534 6 - 0
C 02-11-2019 14:40 Unitas'30 JO14-4M DBGC JO14-1 D. (Dave) Canjels 89535 0 - 4
V 26-10-2019 11:30 Voab JO14-2 Unitas'30 JO14-4M
C 05-10-2019 10:15 Unitas'30 JO14-4M Stedoco JO14-1M K. (Kayleigh) Klok 89533 2 - 1
C 28-09-2019 10:05 Unitas'30 JO14-4M Oranje Wit JO14-2 S. (Sander) Witteveen 89532 0 - 5
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Unitas'30 JO14-4M A. (Arjon) Klaassen 89531 8 - 0
B 14-09-2019 12:00 Unitas'30 JO14-4M Kloetinge MO15-1 J. (Jeroen) van der Linden 15459 9 - 0
B 07-09-2019 10:05 Unitas'30 JO14-4M Roosendaal MO15-1 M. (Martijn) Verhoeven 15355 8 - 0
B 31-08-2019 09:00 VVR MO15-1 Unitas'30 JO14-4M B. (Bart) Haast 15316 0 - 7
V 24-08-2019 13:45 Unitas'30 JO14-4M Unitas'30 MO15-2 Kayleigh Klok (S) 7-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 10:30 DBGC JO14-1 Heerjansdam JO14-2 39338 0-0
C 14-12-2019 12:30 RCD JO14-1 SV Noordeloos JO14-1 87598 0-0
C 14-12-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Oranje Wit JO14-2 38530 0-0
C 14-12-2019 11:30 DSE JO14-1 IFC JO14-1 38606 1-2
C 14-12-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 Unitas'30 JO14-4M 89541 0-0
C 14-12-2019 10:15 Irene'58 JO14-1 Stedoco JO14-1M 39378 8-0
C 07-12-2019 10:00 Oranje Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-2 38507 1-3
C 07-12-2019 12:30 Stedoco JO14-1M DBGC JO14-1 38975 0-0
C 07-12-2019 10:15 IFC JO14-1 Heerjansdam JO14-2 38796 7-1
C 07-12-2019 10:30 SV Noordeloos JO14-1 Irene'58 JO14-1 87597 0-1
C 07-12-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 RCD JO14-1 38810 3-2
C 07-12-2019 13:25 Unitas'30 JO14-4M DSE JO14-1 89540 0-4
C 30-11-2019 08:30 Heerjansdam JO14-2 Stedoco JO14-1M 38730 3-4
C 30-11-2019 10:30 SV Noordeloos JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 89539 4-1
C 30-11-2019 10:35 DBGC JO14-1 IFC JO14-1 38903 0-1
C 30-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 Roosendaal JO14-1 38463 2-2
C 30-11-2019 11:30 DSE JO14-1 Irene'58 JO14-1 39073 0-4
C 30-11-2019 12:30 RCD JO14-1 Oranje Wit JO14-2 39061 6-2
C 23-11-2019 08:30 Oranje Wit JO14-2 SV Noordeloos JO14-1 87596 3-4
C 23-11-2019 09:00 Beek Vooruit JO14-2 DBGC JO14-1 39255 1-2
C 23-11-2019 10:15 DSE JO14-1 Heerjansdam JO14-2 39623 7-0
C 23-11-2019 10:15 Irene'58 JO14-1 IFC JO14-1 39424 1-1
C 23-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Stedoco JO14-1M 38531 13-1
C 23-11-2019 12:30 RCD JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 89538 5-0
C 16-11-2019 08:30 Heerjansdam JO14-2 Beek Vooruit JO14-2 38470 0-14
C 16-11-2019 09:00 SV Noordeloos JO14-1 DSE JO14-1 87595 2-5
C 16-11-2019 10:00 DBGC JO14-1 RCD JO14-1 38543 2-3
C 16-11-2019 10:00 Stedoco JO14-1M Oranje Wit JO14-2 38817 0-5
C 16-11-2019 14:15 Unitas'30 JO14-4M Irene'58 JO14-1 89537 0-3
C 16-11-2019 10:20 IFC JO14-1 Roosendaal JO14-1 38793 4-3
C 09-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 RCD JO14-1 38913 2-3
C 09-11-2019 10:30 DBGC JO14-1 SV Noordeloos JO14-1 87594 2-2
C 09-11-2019 10:15 Irene'58 JO14-1 Roosendaal JO14-1 38514 2-0
C 09-11-2019 08:30 IFC JO14-1 Stedoco JO14-1M 39446 9-0
C 09-11-2019 10:15 DSE JO14-1 Oranje Wit JO14-2 39393 3-2
C 09-11-2019 08:30 Heerjansdam JO14-2 Unitas'30 JO14-4M 89536 3-5
C 06-11-2019 19:15 IFC JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 89534 6-0
C 02-11-2019 14:30 RCD JO14-1 IFC JO14-1 39295 2-5
C 02-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 DSE JO14-1 38558 3-2
C 02-11-2019 14:40 Unitas'30 JO14-4M DBGC JO14-1 89535 0-4
C 02-11-2019 09:45 Oranje Wit JO14-2 Irene'58 JO14-1 39132 0-0
C 02-11-2019 09:45 SV Noordeloos JO14-1 Heerjansdam JO14-2 87593 7-0
C 02-11-2019 10:00 Stedoco JO14-1M Beek Vooruit JO14-2 39070 1-5
C 26-10-2019 08:30 Heerjansdam JO14-2 Oranje Wit JO14-2 38348 3-19
C 26-10-2019 11:00 Stedoco JO14-1M SV Noordeloos JO14-1 87592 0-4
C 26-10-2019 10:15 Irene'58 JO14-1 RCD JO14-1 38623 4-0
C 26-10-2019 10:00 DBGC JO14-1 Roosendaal JO14-1 39414 1-3
C 26-10-2019 11:30 DSE JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 38453 4-6
C 05-10-2019 10:00 Oranje Wit JO14-2 DBGC JO14-1 39580 0-1
C 05-10-2019 10:15 Unitas'30 JO14-4M Stedoco JO14-1M 89533 2-1
C 05-10-2019 10:30 SV Noordeloos JO14-1 IFC JO14-1 87591 1-5
C 05-10-2019 11:45 Beek Vooruit JO14-2 Irene'58 JO14-1 38497 3-1
C 05-10-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Heerjansdam JO14-2 38663 10-0
C 05-10-2019 13:00 RCD JO14-1 DSE JO14-1 38583 2-4
C 28-09-2019 08:30 Stedoco JO14-1M RCD JO14-1 38950 3-8
C 28-09-2019 10:15 IFC JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 38435 2-2
C 28-09-2019 10:30 SV Noordeloos JO14-1 Roosendaal JO14-1 87590 2-1
C 28-09-2019 12:00 DBGC JO14-1 DSE JO14-1 39258 3-3
C 28-09-2019 12:30 Heerjansdam JO14-2 Irene'58 JO14-1 39288 1-6
C 28-09-2019 10:05 Unitas'30 JO14-4M Oranje Wit JO14-2 89532 0-5
C 21-09-2019 13:00 RCD JO14-1 Heerjansdam JO14-2 38718 11-2
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 89531 8-0
C 21-09-2019 11:45 Oranje Wit JO14-2 IFC JO14-1 39169 4-6
C 21-09-2019 11:30 DSE JO14-1 Stedoco JO14-1M 38789 5-0
C 21-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 SV Noordeloos JO14-1 87589 2-2
C 21-09-2019 10:15 Irene'58 JO14-1 DBGC JO14-1 38697 1-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:00 Unitas'30 MO15-1 Kloetinge MO15-1 15459 9-0
B 14-09-2019 13:15 Roosendaal MO15-1 VVR MO15-1 15423 7-0
B 07-09-2019 10:05 Unitas'30 MO15-1 Roosendaal MO15-1 15355 8-0
B 07-09-2019 11:30 Kloetinge MO15-1 VVR MO15-1 15387 1-1
B 31-08-2019 09:00 VVR MO15-1 Unitas'30 MO15-1 15316 0-7
B 31-08-2019 13:15 Roosendaal MO15-1 Kloetinge MO15-1 15283 6-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-10-2019 09:45 Zeelandia Middelburg MO15-1 VVR MO15-1 87472 0-0
C 05-10-2019 13:15 Roosendaal MO15-1 Unitas'30 MO15-1 63383 0-0
C 05-10-2019 11:30 OJC ROSMALEN MO15-1 IFC MO15-1 63289 0-0
C 05-10-2019 11:30 Kloetinge MO15-1 RCD MO15-1 63559 0-0
C 05-10-2019 10:45 Baronie MO15-1 VVAC MO15-1 63998 0-0
C 28-09-2019 11:00 RCD MO15-1 Zeelandia Middelburg MO15-1 87471 0-0
C 28-09-2019 13:45 Unitas'30 MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-1 63776 0-0
C 28-09-2019 10:00 VVAC MO15-1 IFC MO15-1 63508 0-0
C 28-09-2019 10:15 Baronie MO15-1 Kloetinge MO15-1 63459 0-0
C 28-09-2019 09:00 VVR MO15-1 Roosendaal MO15-1 63311 0-0
C 21-09-2019 13:15 Roosendaal MO15-1 RCD MO15-1 63277 0-0
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO15-1 VVR MO15-1 63618 0-0
C 21-09-2019 09:45 Zeelandia Middelburg MO15-1 Baronie MO15-1 87470 0-0
C 21-09-2019 11:15 Kloetinge MO15-1 VVAC MO15-1 63572 0-0
C 21-09-2019 10:30 IFC MO15-1 Unitas'30 MO15-1 63425 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-06-2019 19:00 JEKA MO15-1 Unitas'30 MO15-1 146689 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVGZ JO14-1 4 4 0 0 12 20 4 16 0
2 Steenbergen JO14-1 5 3 1 1 10 19 18 1 0
3 Unitas'30 JO14-1 5 3 0 2 9 18 8 10 0
4 FC Bergen JO14-1 4 2 1 1 7 13 9 4 0
5 DEVO JO14-1 3 2 0 1 6 7 7 0 0
6 Heerjansdam JO14-2 3 1 0 2 3 8 18 -10 0
7 GSC/ODS JO14-1 5 1 0 4 3 11 20 -9 0
8 Unitas'30 JO14-4M 5 0 0 5 0 3 15 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 IFC JO14-1 11 9 2 0 29 48 15 33 0
2 Irene'58 JO14-1 10 7 2 1 23 31 6 25 0
3 Roosendaal JO14-1 10 6 1 3 19 46 16 30 0
4 DSE JO14-1 11 6 1 4 19 38 24 14 0
5 Beek Vooruit JO14-2 10 5 3 2 18 40 18 22 0
6 RCD JO14-1 10 6 0 4 18 42 27 15 0
7 SV Noordeloos JO14-1 10 5 2 3 17 28 20 8 0
8 DBGC JO14-1 9 3 3 3 12 16 14 2 0
9 Oranje Wit JO14-2 9 3 0 6 9 41 26 15 0
10 Unitas'30 JO14-4M 10 2 0 8 6 8 43 -35 0
11 Stedoco JO14-1M 10 1 0 9 3 10 62 -52 0
12 Heerjansdam JO14-2 10 0 0 10 0 13 90 -77 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 MO15-1 3 3 0 0 9 24 0 24 0
2 Roosendaal MO15-1 3 2 0 1 6 13 12 1 0
3 Kloetinge MO15-1 3 0 1 2 1 5 16 -11 0
4 VVR MO15-1 3 0 1 2 1 1 15 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IFC MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kloetinge MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OJC ROSMALEN MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RCD MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Unitas'30 MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VVAC MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VVR MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zeelandia Middelburg MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR MO15-1 11 10 0 1 30 43 7 36 0
2 TSC MO15-1 11 7 2 2 23 24 15 9 0
3 JEKA MO15-1 11 7 1 3 22 31 19 12 0
4 De Zwerver MO15-1 11 6 1 4 19 27 12 15 0
5 Unitas'30 MO15-1 11 5 3 3 18 15 11 4 0
6 Dubbeldam MO15-1 11 5 3 3 18 22 27 -5 0
7 DVVC MO15-1 11 4 1 6 13 20 16 4 0
8 Madese Boys MO15-1 11 3 3 5 12 18 26 -8 0
9 WDS'19 MO15-1 11 2 4 5 10 24 36 -12 0
10 LRC MO15-1 11 2 3 6 9 30 34 -4 0
11 GDC MO15-1 11 2 2 7 8 13 36 -23 0
12 Kozakken Boys MO15-1 11 0 3 8 3 16 44 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 4 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 13-08-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 20-08-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 27-08-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 03-09-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 10-09-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 17-09-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 24-09-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 01-10-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 08-10-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 15-10-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 22-10-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 29-10-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 05-11-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 12-11-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 19-11-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 26-11-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 03-12-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 10-12-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 17-12-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 24-12-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 31-12-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 07-01-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 14-01-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 21-01-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 28-01-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 04-02-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 11-02-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 18-02-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 25-02-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 03-03-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 10-03-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 17-03-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 24-03-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 31-03-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 07-04-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 14-04-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 21-04-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 28-04-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 05-05-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 12-05-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 19-05-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 26-05-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 02-06-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 09-06-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 16-06-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 23-06-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
di 30-06-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 4B1 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 4B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven