0244 Onder 14 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO14-4M
Teamleden
Spelers | |||||||
Muriel Mathon | Keeper | ||||||
Sterre Blok | |||||||
Vera de Bruijn | |||||||
Mieke Hendrikx | |||||||
Isa Klaassen | |||||||
Quinty Roording | |||||||
Iris Struijk | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marcel Hendrikx | Trainer/Coach | ||||||
Joris van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-01-2020 10:30 | DBGC JO14-1 | Heerjansdam JO14-2 | 39338 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 12:30 | RCD JO14-1 | SV Noordeloos JO14-1 | 87598 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:45 | Roosendaal JO14-1 | Oranje Wit JO14-2 | 38530 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:30 | DSE JO14-1 | IFC JO14-1 | 38606 | 1-2 | ||
C | 14-12-2019 10:45 | Beek Vooruit JO14-2 | Unitas'30 JO14-4M | 89541 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:15 | Irene'58 JO14-1 | Stedoco JO14-1M | 39378 | 8-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Oranje Wit JO14-2 | Beek Vooruit JO14-2 | 38507 | 1-3 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | Stedoco JO14-1M | DBGC JO14-1 | 38975 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | IFC JO14-1 | Heerjansdam JO14-2 | 38796 | 7-1 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | SV Noordeloos JO14-1 | Irene'58 JO14-1 | 87597 | 0-1 | ||
C | 07-12-2019 11:45 | Roosendaal JO14-1 | RCD JO14-1 | 38810 | 3-2 | ||
C | 07-12-2019 13:25 | Unitas'30 JO14-4M | DSE JO14-1 | 89540 | 0-4 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Heerjansdam JO14-2 | Stedoco JO14-1M | 38730 | 3-4 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | SV Noordeloos JO14-1 | Unitas'30 JO14-4M | 89539 | 4-1 | ||
C | 30-11-2019 10:35 | DBGC JO14-1 | IFC JO14-1 | 38903 | 0-1 | ||
C | 30-11-2019 10:45 | Beek Vooruit JO14-2 | Roosendaal JO14-1 | 38463 | 2-2 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | DSE JO14-1 | Irene'58 JO14-1 | 39073 | 0-4 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | RCD JO14-1 | Oranje Wit JO14-2 | 39061 | 6-2 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | Oranje Wit JO14-2 | SV Noordeloos JO14-1 | 87596 | 3-4 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Beek Vooruit JO14-2 | DBGC JO14-1 | 39255 | 1-2 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | DSE JO14-1 | Heerjansdam JO14-2 | 39623 | 7-0 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | Irene'58 JO14-1 | IFC JO14-1 | 39424 | 1-1 | ||
C | 23-11-2019 11:45 | Roosendaal JO14-1 | Stedoco JO14-1M | 38531 | 13-1 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | RCD JO14-1 | Unitas'30 JO14-4M | 89538 | 5-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | Heerjansdam JO14-2 | Beek Vooruit JO14-2 | 38470 | 0-14 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | SV Noordeloos JO14-1 | DSE JO14-1 | 87595 | 2-5 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | DBGC JO14-1 | RCD JO14-1 | 38543 | 2-3 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Stedoco JO14-1M | Oranje Wit JO14-2 | 38817 | 0-5 | ||
C | 16-11-2019 14:15 | Unitas'30 JO14-4M | Irene'58 JO14-1 | 89537 | 0-3 | ||
C | 16-11-2019 10:20 | IFC JO14-1 | Roosendaal JO14-1 | 38793 | 4-3 | ||
C | 09-11-2019 10:45 | Beek Vooruit JO14-2 | RCD JO14-1 | 38913 | 2-3 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | DBGC JO14-1 | SV Noordeloos JO14-1 | 87594 | 2-2 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Irene'58 JO14-1 | Roosendaal JO14-1 | 38514 | 2-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | IFC JO14-1 | Stedoco JO14-1M | 39446 | 9-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | DSE JO14-1 | Oranje Wit JO14-2 | 39393 | 3-2 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Heerjansdam JO14-2 | Unitas'30 JO14-4M | 89536 | 3-5 | ||
C | 06-11-2019 19:15 | IFC JO14-1 | Unitas'30 JO14-4M | 89534 | 6-0 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | RCD JO14-1 | IFC JO14-1 | 39295 | 2-5 | ||
C | 02-11-2019 11:45 | Roosendaal JO14-1 | DSE JO14-1 | 38558 | 3-2 | ||
C | 02-11-2019 14:40 | Unitas'30 JO14-4M | DBGC JO14-1 | 89535 | 0-4 | ||
C | 02-11-2019 09:45 | Oranje Wit JO14-2 | Irene'58 JO14-1 | 39132 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:45 | SV Noordeloos JO14-1 | Heerjansdam JO14-2 | 87593 | 7-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Stedoco JO14-1M | Beek Vooruit JO14-2 | 39070 | 1-5 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | Heerjansdam JO14-2 | Oranje Wit JO14-2 | 38348 | 3-19 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Stedoco JO14-1M | SV Noordeloos JO14-1 | 87592 | 0-4 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Irene'58 JO14-1 | RCD JO14-1 | 38623 | 4-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | DBGC JO14-1 | Roosendaal JO14-1 | 39414 | 1-3 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | DSE JO14-1 | Beek Vooruit JO14-2 | 38453 | 4-6 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Oranje Wit JO14-2 | DBGC JO14-1 | 39580 | 0-1 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | Unitas'30 JO14-4M | Stedoco JO14-1M | 89533 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | SV Noordeloos JO14-1 | IFC JO14-1 | 87591 | 1-5 | ||
C | 05-10-2019 11:45 | Beek Vooruit JO14-2 | Irene'58 JO14-1 | 38497 | 3-1 | ||
C | 05-10-2019 11:45 | Roosendaal JO14-1 | Heerjansdam JO14-2 | 38663 | 10-0 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | RCD JO14-1 | DSE JO14-1 | 38583 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | Stedoco JO14-1M | RCD JO14-1 | 38950 | 3-8 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | IFC JO14-1 | Beek Vooruit JO14-2 | 38435 | 2-2 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | SV Noordeloos JO14-1 | Roosendaal JO14-1 | 87590 | 2-1 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | DBGC JO14-1 | DSE JO14-1 | 39258 | 3-3 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | Heerjansdam JO14-2 | Irene'58 JO14-1 | 39288 | 1-6 | ||
C | 28-09-2019 10:05 | Unitas'30 JO14-4M | Oranje Wit JO14-2 | 89532 | 0-5 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | RCD JO14-1 | Heerjansdam JO14-2 | 38718 | 11-2 | ||
C | 21-09-2019 11:45 | Roosendaal JO14-1 | Unitas'30 JO14-4M | 89531 | 8-0 | ||
C | 21-09-2019 11:45 | Oranje Wit JO14-2 | IFC JO14-1 | 39169 | 4-6 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | DSE JO14-1 | Stedoco JO14-1M | 38789 | 5-0 | ||
C | 21-09-2019 10:45 | Beek Vooruit JO14-2 | SV Noordeloos JO14-1 | 87589 | 2-2 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Irene'58 JO14-1 | DBGC JO14-1 | 38697 | 1-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 12:00 | Unitas'30 MO15-1 | Kloetinge MO15-1 | 15459 | 9-0 | ||
B | 14-09-2019 13:15 | Roosendaal MO15-1 | VVR MO15-1 | 15423 | 7-0 | ||
B | 07-09-2019 10:05 | Unitas'30 MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 15355 | 8-0 | ||
B | 07-09-2019 11:30 | Kloetinge MO15-1 | VVR MO15-1 | 15387 | 1-1 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | VVR MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 15316 | 0-7 | ||
B | 31-08-2019 13:15 | Roosendaal MO15-1 | Kloetinge MO15-1 | 15283 | 6-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-10-2019 09:45 | Zeelandia Middelburg MO15-1 | VVR MO15-1 | 87472 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 13:15 | Roosendaal MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 63383 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | OJC ROSMALEN MO15-1 | IFC MO15-1 | 63289 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Kloetinge MO15-1 | RCD MO15-1 | 63559 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:45 | Baronie MO15-1 | VVAC MO15-1 | 63998 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | RCD MO15-1 | Zeelandia Middelburg MO15-1 | 87471 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 13:45 | Unitas'30 MO15-1 | OJC ROSMALEN MO15-1 | 63776 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | VVAC MO15-1 | IFC MO15-1 | 63508 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Baronie MO15-1 | Kloetinge MO15-1 | 63459 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | VVR MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 63311 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 13:15 | Roosendaal MO15-1 | RCD MO15-1 | 63277 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | OJC ROSMALEN MO15-1 | VVR MO15-1 | 63618 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:45 | Zeelandia Middelburg MO15-1 | Baronie MO15-1 | 87470 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:15 | Kloetinge MO15-1 | VVAC MO15-1 | 63572 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | IFC MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 63425 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-06-2019 19:00 | JEKA MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 146689 | 1-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VVGZ JO14-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 20 | 4 | 16 | 0 |
2 | Steenbergen JO14-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 19 | 18 | 1 | 0 |
3 | Unitas'30 JO14-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 18 | 8 | 10 | 0 |
4 | FC Bergen JO14-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 13 | 9 | 4 | 0 |
5 | DEVO JO14-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 7 | 0 | 0 |
6 | Heerjansdam JO14-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 18 | -10 | 0 |
7 | GSC/ODS JO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 11 | 20 | -9 | 0 |
8 | Unitas'30 JO14-4M | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | 15 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IFC JO14-1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 | 48 | 15 | 33 | 0 |
2 | Irene'58 JO14-1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 31 | 6 | 25 | 0 |
3 | Roosendaal JO14-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 46 | 16 | 30 | 0 |
4 | DSE JO14-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 38 | 24 | 14 | 0 |
5 | Beek Vooruit JO14-2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 40 | 18 | 22 | 0 |
6 | RCD JO14-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 42 | 27 | 15 | 0 |
7 | SV Noordeloos JO14-1 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 28 | 20 | 8 | 0 |
8 | DBGC JO14-1 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 16 | 14 | 2 | 0 |
9 | Oranje Wit JO14-2 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 41 | 26 | 15 | 0 |
10 | Unitas'30 JO14-4M | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 8 | 43 | -35 | 0 |
11 | Stedoco JO14-1M | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 10 | 62 | -52 | 0 |
12 | Heerjansdam JO14-2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 13 | 90 | -77 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 MO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 24 | 0 | 24 | 0 |
2 | Roosendaal MO15-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 12 | 1 | 0 |
3 | Kloetinge MO15-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 16 | -11 | 0 |
4 | VVR MO15-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 15 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baronie MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | IFC MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kloetinge MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RCD MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Roosendaal MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Unitas'30 MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VVAC MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | VVR MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zeelandia Middelburg MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VVR MO15-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 43 | 7 | 36 | 0 |
2 | TSC MO15-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 24 | 15 | 9 | 0 |
3 | JEKA MO15-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 31 | 19 | 12 | 0 |
4 | De Zwerver MO15-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 27 | 12 | 15 | 0 |
5 | Unitas'30 MO15-1 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 15 | 11 | 4 | 0 |
6 | Dubbeldam MO15-1 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 22 | 27 | -5 | 0 |
7 | DVVC MO15-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 20 | 16 | 4 | 0 |
8 | Madese Boys MO15-1 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 18 | 26 | -8 | 0 |
9 | WDS'19 MO15-1 | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | 24 | 36 | -12 | 0 |
10 | LRC MO15-1 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 30 | 34 | -4 | 0 |
11 | GDC MO15-1 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 13 | 36 | -23 | 0 |
12 | Kozakken Boys MO15-1 | 11 | 0 | 3 | 8 | 3 | 16 | 44 | -28 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:00 - 20:15 | 4 B | 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:15 | 4B1 | 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|