Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-5

Teamleden

Spelers
Cas van Dun Keeper      
Shueb Ahmed Abdulla        
Abdu Bajelan        
Lars Blumers        
Levi van Dijk        
Robin Hebing        
Niels van der Linden        
Aamir Nuur        
Jayden Wesselman        
 
Overige teamleden
Robert Hebing Leider
Amaar Nuur Trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 13:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-5 107005
C 16-05-2020 10:00 Unitas'30 JO15-5 Groen Wit JO15-2 105339
C 09-05-2020 10:15 Unitas'30 JO15-5 Baronie JO15-6 106027
C 18-04-2020 12:30 JEKA JO15-10 Unitas'30 JO15-5 107042
C 04-04-2020 14:10 Unitas'30 JO15-5 VVR JO15-2 106511
C 28-03-2020 11:15 Zundert JO15-2 Unitas'30 JO15-5 106000
C 14-03-2020 10:30 The Gunners JO15-2 Unitas'30 JO15-5 Afgeschermd 106975
C 07-03-2020 10:15 Unitas'30 JO15-5 Boeimeer JO15-4 K.F.W. (Kevin) Witteveen 107395 3 - 0
C 15-02-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 Unitas'30 JO15-5 F. (Finn) Snepvangers 107039 3 - 3
C 08-02-2020 14:05 Unitas'30 JO15-5 DSE JO15-2 M. (Martijn) Verhoeven 104741 0 - 2
C 01-02-2020 11:45 WDS'19 JO15-1 Unitas'30 JO15-5 B. (Bas) Slot 103887 9 - 0
V 25-01-2020 12:00 Sv Reeshof JO15-3 Unitas'30 JO15-5
C 14-12-2019 13:00 SAB JO15-1 Unitas'30 JO15-5 PW (Pieter) van Ginneke 36626 7 - 7
C 07-12-2019 12:30 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-5 Y. (Yannick) Gevers 38056 4 - 1
C 30-11-2019 14:50 Unitas'30 JO15-5 JEKA JO15-8 M. (Martijn) Verhoeven 35816 0 - 16
C 23-11-2019 11:15 Zundert JO15-2 Unitas'30 JO15-5 W. (Wim) Bekers 35869 6 - 0
C 16-11-2019 12:10 Unitas'30 JO15-5 JEKA JO15-9 S. (Sander) Witteveen 37820 0 - 11
C 09-11-2019 13:20 Unitas'30 JO15-5 DSE JO15-2 D. (Diego) Forsten 35742 2 - 13
V 02-11-2019 11:00 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-5
C 26-10-2019 12:00 Unitas'30 JO15-5 Moerse Boys JO15-2 K. (Kayleigh) Klok 36576 2 - 6
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO15-6 Unitas'30 JO15-5 M. (Milo) van Schendel 36322 6 - 3
C 28-09-2019 11:45 Unitas'30 JO15-5 UVV'40 JO15-3 T.J. (Tristan) Martin 37444 2 - 3
C 21-09-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Unitas'30 JO15-5 Afgeschermd 37089 15 - 2
B 14-09-2019 13:00 The Gunners JO15-2 Unitas'30 JO15-5 J.F.M. (John) de Niet 8837 4 - 1
B 07-09-2019 11:15 DSE JO15-2 Unitas'30 JO15-5 W. (Wouter) van de Sanden 8629 4 - 2
B 31-08-2019 11:45 Unitas'30 JO15-5 JEKA JO15-10 J. F.H. (Joeri) Stallinga 8337 0 - 7
T 24-08-2019 10:00 Moerse Boys Unitas'30 JO15-5 Toernooi
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 13:00 SAB JO15-1 Unitas'30 JO15-5 36626 7-7
C 14-12-2019 13:30 UVV'40 JO15-3 JEKA JO15-8 35725 1-4
C 14-12-2019 11:15 Zundert JO15-2 VVR JO15-2 35830 0-0
C 14-12-2019 10:15 Baronie JO15-6 Moerse Boys JO15-2 37652 2-5
C 14-12-2019 14:15 JEKA JO15-9 DSE JO15-2 36641 0-0
C 07-12-2019 13:00 Moerse Boys JO15-2 JEKA JO15-9 37629 0-0
C 07-12-2019 12:30 DSE JO15-2 Zundert JO15-2 35466 2-2
C 07-12-2019 12:30 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-5 38056 4-1
C 07-12-2019 13:00 JEKA JO15-8 SAB JO15-1 37666 6-0
C 30-11-2019 12:30 JEKA JO15-9 Baronie JO15-6 36422 6-1
C 30-11-2019 14:30 SAB JO15-1 VVR JO15-2 37844 2-3
C 30-11-2019 14:50 Unitas'30 JO15-5 JEKA JO15-8 35816 0-16
C 30-11-2019 11:15 Zundert JO15-2 UVV'40 JO15-3 36000 2-3
C 23-11-2019 10:00 JEKA JO15-9 SAB JO15-1 36298 0-0
C 23-11-2019 10:00 Baronie JO15-6 JEKA JO15-8 35954 0-6
C 23-11-2019 11:15 Zundert JO15-2 Unitas'30 JO15-5 35869 6-0
C 23-11-2019 15:15 UVV'40 JO15-3 VVR JO15-2 37292 14-1
C 16-11-2019 11:30 DSE JO15-2 UVV'40 JO15-3 38044 5-0
C 16-11-2019 12:30 VVR JO15-2 Baronie JO15-6 37104 3-0
C 16-11-2019 12:10 Unitas'30 JO15-5 JEKA JO15-9 37820 0-11
C 16-11-2019 14:30 JEKA JO15-8 Moerse Boys JO15-2 35604 10-0
C 09-11-2019 13:20 Unitas'30 JO15-5 DSE JO15-2 35742 2-13
C 09-11-2019 13:00 UVV'40 JO15-3 Baronie JO15-6 37163 1-2
C 09-11-2019 11:15 Zundert JO15-2 Moerse Boys JO15-2 35633 2-4
C 09-11-2019 11:00 VVR JO15-2 JEKA JO15-8 37731 0-12
C 02-11-2019 14:45 JEKA JO15-8 JEKA JO15-9 37333 4-1
C 02-11-2019 11:45 Baronie JO15-6 Zundert JO15-2 37905 0-4
C 02-11-2019 11:30 DSE JO15-2 SAB JO15-1 35542 0-2
C 02-11-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 UVV'40 JO15-3 35671 1-3
C 26-10-2019 11:00 VVR JO15-2 DSE JO15-2 37491 1-6
C 26-10-2019 12:00 Unitas'30 JO15-5 Moerse Boys JO15-2 36576 2-6
C 26-10-2019 11:15 Zundert JO15-2 JEKA JO15-9 37185 0-6
C 26-10-2019 11:45 SAB JO15-1 Baronie JO15-6 37053 2-6
C 26-10-2019 13:00 JEKA JO15-8 Hoeven JO15-3 36468 0-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO15-6 Unitas'30 JO15-5 36322 6-3
C 05-10-2019 10:00 JEKA JO15-9 UVV'40 JO15-3 36168 5-0
C 05-10-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Zundert JO15-2 37017 0-0
C 05-10-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 SAB JO15-1 38119 6-1
C 05-10-2019 11:30 DSE JO15-2 JEKA JO15-8 37851 3-7
C 05-10-2019 12:45 Hoeven JO15-3 VVR JO15-2 35593 0-0
C 28-09-2019 11:00 VVR JO15-2 JEKA JO15-9 35531 0-9
C 28-09-2019 11:30 DSE JO15-2 Moerse Boys JO15-2 35946 10-0
C 28-09-2019 15:00 JEKA JO15-8 Wernhout JO15-1 35652 0-0
C 28-09-2019 12:45 SAB JO15-1 Zundert JO15-2 36869 0-3
C 28-09-2019 12:45 Hoeven JO15-3 Baronie JO15-6 36545 1-3
C 28-09-2019 11:45 Unitas'30 JO15-5 UVV'40 JO15-3 37444 2-3
C 21-09-2019 12:30 JEKA JO15-9 Hoeven JO15-3 38081 14-0
C 21-09-2019 12:00 UVV'40 JO15-3 SAB JO15-1 36960 2-3
C 21-09-2019 11:15 Zundert JO15-2 JEKA JO15-8 36266 0-14
C 21-09-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 VVR JO15-2 36916 0-12
C 21-09-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Unitas'30 JO15-5 37089 15-2
C 21-09-2019 10:00 Baronie JO15-6 DSE JO15-2 36207 1-7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 14:30 Groen Wit JO15-2 JEKA JO15-10 104992 0-0
C 23-05-2020 13:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-5 107005 0-0
C 23-05-2020 12:15 WDS'19 JO15-1 The Gunners JO15-2 107890 0-0
C 23-05-2020 11:30 DSE JO15-2 Baronie JO15-6 104615 0-0
C 23-05-2020 11:15 Zundert JO15-2 Boeimeer JO15-4 106427 0-0
C 23-05-2020 11:00 VVR JO15-2 Moerse Boys JO15-2 106957 0-0
C 16-05-2020 10:00 Baronie JO15-6 VVR JO15-2 104494 0-0
C 16-05-2020 10:00 Unitas'30 JO15-5 Groen Wit JO15-2 105339 0-0
C 16-05-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 DSE JO15-2 104830 0-0
C 16-05-2020 12:00 The Gunners JO15-2 Zundert JO15-2 104495 0-0
C 16-05-2020 13:15 Boeimeer JO15-4 WDS'19 JO15-1 107166 0-0
C 16-05-2020 14:15 JEKA JO15-10 Beek Vooruit JO15-3 107319 0-0
C 09-05-2020 10:15 Unitas'30 JO15-5 Baronie JO15-6 106027 0-0
C 09-05-2020 11:00 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-4 107279 0-0
C 09-05-2020 11:15 Zundert JO15-2 Moerse Boys JO15-2 106607 0-0
C 09-05-2020 12:00 WDS'19 JO15-1 VVR JO15-2 107493 0-0
C 09-05-2020 12:15 The Gunners JO15-2 JEKA JO15-10 107575 0-0
C 09-05-2020 15:15 Groen Wit JO15-2 DSE JO15-2 107342 0-0
C 18-04-2020 11:00 VVR JO15-2 Boeimeer JO15-4 106934 0-0
C 18-04-2020 11:15 Zundert JO15-2 Groen Wit JO15-2 108653 0-0
C 18-04-2020 11:30 DSE JO15-2 WDS'19 JO15-1 105975 0-0
C 18-04-2020 12:30 JEKA JO15-10 Unitas'30 JO15-5 107042 0-0
C 18-04-2020 14:00 Beek Vooruit JO15-3 The Gunners JO15-2 106755 0-0
C 18-04-2020 14:45 Moerse Boys JO15-2 Baronie JO15-6 108678 0-0
C 04-04-2020 10:10 Baronie JO15-6 WDS'19 JO15-1 104668 0-0
C 04-04-2020 10:15 The Gunners JO15-2 DSE JO15-2 107698 0-0
C 04-04-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 105138 0-0
C 04-04-2020 12:30 JEKA JO15-10 Zundert JO15-2 108211 0-0
C 04-04-2020 14:10 Unitas'30 JO15-5 VVR JO15-2 106511 0-0
C 04-04-2020 13:15 Boeimeer JO15-4 Groen Wit JO15-2 108510 0-0
C 28-03-2020 14:30 Groen Wit JO15-2 The Gunners JO15-2 104861 0-0
C 28-03-2020 12:00 Beek Vooruit JO15-3 Baronie JO15-6 107769 0-0
C 28-03-2020 12:00 WDS'19 JO15-1 Moerse Boys JO15-2 107543 0-0
C 28-03-2020 11:15 Zundert JO15-2 Unitas'30 JO15-5 106000 0-0
C 28-03-2020 11:00 VVR JO15-2 JEKA JO15-10 104631 0-0
C 28-03-2020 10:45 DSE JO15-2 Boeimeer JO15-4 107275 0-0
C 21-03-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 Boeimeer JO15-4 105039 0-0
C 14-03-2020 10:30 The Gunners JO15-2 Unitas'30 JO15-5 106975 0-0
C 14-03-2020 10:00 Baronie JO15-6 Zundert JO15-2 107619 0-0
C 14-03-2020 11:00 VVR JO15-2 DSE JO15-2 107028 0-0
C 14-03-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 Groen Wit JO15-2 108299 0-0
C 14-03-2020 12:15 WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 108205 0-0
C 14-03-2020 13:15 Boeimeer JO15-4 JEKA JO15-10 105884 0-0
C 07-03-2020 08:30 The Gunners JO15-2 Moerse Boys JO15-2 103845 1-0
C 07-03-2020 10:15 Unitas'30 JO15-5 Boeimeer JO15-4 107395 3-0
C 07-03-2020 11:00 Groen Wit JO15-2 Baronie JO15-6 104807 8-2
C 07-03-2020 11:15 Zundert JO15-2 VVR JO15-2 106768 1-2
C 07-03-2020 12:30 JEKA JO15-10 WDS'19 JO15-1 105382 5-1
C 07-03-2020 12:30 Beek Vooruit JO15-3 DSE JO15-2 105076 3-1
C 15-02-2020 10:30 Baronie JO15-6 JEKA JO15-10 103896 2-1
C 15-02-2020 11:00 VVR JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 107590 1-4
C 15-02-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 Unitas'30 JO15-5 107039 3-3
C 15-02-2020 11:30 DSE JO15-2 Zundert JO15-2 104979 4-0
C 15-02-2020 12:15 WDS'19 JO15-1 Groen Wit JO15-2 104947 2-4
C 15-02-2020 14:00 Boeimeer JO15-4 The Gunners JO15-2 106577 1-2
C 08-02-2020 10:15 The Gunners JO15-2 VVR JO15-2 104607 5-0
C 08-02-2020 11:15 Zundert JO15-2 WDS'19 JO15-1 106337 2-2
C 08-02-2020 12:30 Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 107461 10-0
C 08-02-2020 11:30 JEKA JO15-10 Moerse Boys JO15-2 106221 6-1
C 08-02-2020 15:00 Boeimeer JO15-4 Baronie JO15-6 108505 4-4
C 08-02-2020 14:05 Unitas'30 JO15-5 DSE JO15-2 104741 0-2
C 01-02-2020 15:45 DSE JO15-2 JEKA JO15-10 107937 4-1
C 01-02-2020 11:45 WDS'19 JO15-1 Unitas'30 JO15-5 103887 9-0
C 01-02-2020 11:00 VVR JO15-2 Groen Wit JO15-2 107347 3-4
C 01-02-2020 10:00 Baronie JO15-6 The Gunners JO15-2 103939 1-4
C 01-02-2020 14:15 Beek Vooruit JO15-3 Zundert JO15-2 106491 2-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 13:00 The Gunners JO15-2 Unitas'30 JO15-5 8837 4-1
B 14-09-2019 11:30 JEKA JO15-10 DSE JO15-2 8976 2-3
B 07-09-2019 11:15 DSE JO15-2 Unitas'30 JO15-5 8629 4-2
B 07-09-2019 14:30 JEKA JO15-10 The Gunners JO15-2 8549 7-2
B 31-08-2019 11:45 Unitas'30 JO15-5 JEKA JO15-10 8337 0-7
B 31-08-2019 12:30 The Gunners JO15-2 DSE JO15-2 8262 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO15-8 9 9 0 0 27 79 5 74 0
2 DSE JO15-2 8 5 1 2 16 46 15 31 0
3 JEKA JO15-9 6 5 0 1 15 38 5 33 0
4 VVR JO15-2 8 4 0 4 12 24 44 -20 0
5 Moerse Boys JO15-2 8 4 0 4 12 22 42 -20 0
6 UVV'40 JO15-3 9 4 0 5 12 27 25 2 0
7 Zundert JO15-2 8 3 1 4 10 19 29 -10 0
8 Baronie JO15-6 9 3 0 6 9 18 37 -19 0
9 SAB JO15-1 8 2 1 5 7 17 33 -16 0
10 Unitas'30 JO15-5 9 0 1 8 1 17 72 -55 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO15-2 4 4 0 0 12 26 7 19 0
2 The Gunners JO15-2 4 4 0 0 12 12 2 10 0
3 DSE JO15-2 4 3 0 1 9 11 4 7 0
4 Beek Vooruit JO15-3 4 2 0 2 6 9 17 -8 0
5 WDS'19 JO15-1 3 1 1 1 4 13 6 7 0
6 Zundert JO15-2 4 1 1 2 4 8 10 -2 0
7 Baronie JO15-6 4 1 1 2 4 9 17 -8 0
8 Unitas'30 JO15-5 4 1 1 2 4 6 14 -8 0
9 JEKA JO15-10 3 1 0 2 3 8 7 1 0
10 VVR JO15-2 4 1 0 3 3 6 14 -8 0
11 Boeimeer JO15-4 3 0 1 2 1 5 9 -4 0
12 Moerse Boys JO15-2 3 0 1 2 1 4 10 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO15-2 3 2 1 0 7 9 6 3 0
2 JEKA JO15-10 3 2 0 1 6 16 5 11 0
3 The Gunners JO15-2 3 1 1 1 4 8 10 -2 0
4 Unitas'30 JO15-5 3 0 0 3 0 3 15 -12 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 4 B 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 4 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven