Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Unitas'30 JO15-4

Teamleden

Spelers
Tom van Aert Keeper      
Lex Aanraad        
Nadim Ahyad        
Swaraj Bhagwat        
Ralf van den Branden        
Bram van Dravik        
Gor Hajrapetyan        
Stan Klein Paste        
Tim de Laat        
Thijs Mackenbach        
Luuk Meulenberg        
Sven Peetoom        
Rishan Ramdjiawan        
Niek Ros        
Wouter Smulders        
Bas Voermans        
 
Overige teamleden
Rob Aanraad Leider
Ronald van Dravik Leider
Raymond Smulders Leider
Edward Vlugt Trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 24-08-2019 10:00 Kruisland JO15-1 Unitas'30 JO15-4 08:35
B 31-08-2019 13:00 Virtus JO15-2 Unitas'30 JO15-4 8188 11:40
B 07-09-2019 12:20 Unitas'30 JO15-4 Seolto JO15-1G 8620 11:20
B 14-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 8930 11:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 31-08-2019 11:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-2
B 31-08-2019 13:00 Virtus JO15-2 Unitas'30 JO15-4
B 07-09-2019 13:45 Beek Vooruit JO15-2 Virtus JO15-2
B 07-09-2019 12:20 Unitas'30 JO15-4 Seolto JO15-1G
B 14-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4
B 14-09-2019 13:00 Virtus JO15-2 Seolto JO15-1G

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO15-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dongen JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA JO15-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Olympia'60 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ONI JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSC JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TVC Breda JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VCW JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Seolto JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Virtus JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NSV JO15-1 10 8 2 0 26 48 14 34 0
2 Roosendaal JO15-5 10 6 3 1 21 43 17 26 0
3 Unitas'30 JO15-4 10 7 0 3 21 38 21 17 0
4 MOC'17 JO15-5 10 6 2 2 20 56 18 38 0
5 Virtus JO15-3 10 6 0 4 18 38 28 10 0
6 Unitas'30 JO15-6 10 5 2 3 17 30 15 15 0
7 Victoria'03 JO15-2 10 4 0 6 12 18 52 -34 0
8 Klundert JO15-2 10 3 0 7 9 21 40 -19 0
9 DSE JO15-2 10 2 1 7 7 19 38 -19 0
10 DIOZ JO15-1 10 2 0 8 6 21 61 -40 0
11 Seolto JO15-1G 10 1 0 9 3 19 47 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 2 A Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 4A2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven