Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Unitas'30 JO15-4

Teamleden

Spelers
Tom van Aert Keeper      
Lex Aanraad        
Nadim Ahyad        
Swaraj Bhagwat        
Ralf van den Branden        
Bram van Dravik        
Gor Hajrapetyan        
Stan Klein Paste        
Tim de Laat        
Thijs Mackenbach        
Luuk Meulenberg        
Sven Peetoom        
Rishan Ramdjiawan        
Niek Ros        
Wouter Smulders        
Bas Voermans        
 
Overige teamleden
Rob Aanraad Leider
Ronald van Dravik Leider
Raymond Smulders Leider
Edward Vlugt Trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-11-2019 12:00 Unitas'30 JO15-4 Baronie JO15-5 D. (Diego) Forsten 37066 11:15
C 30-11-2019 11:30 VCW JO15-1 Unitas'30 JO15-4 G.J. (Giel) Baaij 36394 10:20
C 07-12-2019 13:45 Unitas'30 JO15-4 TVC Breda JO15-1 36450 13:00
C 14-12-2019 09:00 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 86933 08:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 10:30 Beek Vooruit JO15-2 JEKA JO15-7
C 23-11-2019 11:30 VCW JO15-1 ONI JO15-1
C 23-11-2019 11:45 TSC JO15-3 DIA JO15-2
C 23-11-2019 12:00 Unitas'30 JO15-4 Baronie JO15-5
C 23-11-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Olympia'60 JO15-1
C 23-11-2019 14:15 Dongen JO15-3 WSC JO15-4
C 30-11-2019 14:00 Dongen JO15-3 TSC JO15-3
C 30-11-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Beek Vooruit JO15-2
C 30-11-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 DIA JO15-2
C 30-11-2019 12:30 WSC JO15-4 JEKA JO15-7
C 30-11-2019 11:30 VCW JO15-1 Unitas'30 JO15-4
C 30-11-2019 10:15 Baronie JO15-5 ONI JO15-1
C 07-12-2019 14:15 JEKA JO15-7 Olympia'60 JO15-1
C 07-12-2019 13:45 Unitas'30 JO15-4 TVC Breda JO15-1
C 07-12-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 VCW JO15-1
C 07-12-2019 11:50 Baronie JO15-5 TSC JO15-3
C 07-12-2019 11:30 DIA JO15-2 WSC JO15-4
C 07-12-2019 10:15 ONI JO15-1 Dongen JO15-3
C 14-12-2019 09:00 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4
C 14-12-2019 11:30 VCW JO15-1 Baronie JO15-5
C 14-12-2019 11:45 TSC JO15-3 JEKA JO15-7
C 14-12-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 ONI JO15-1
C 14-12-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 WSC JO15-4
C 14-12-2019 14:30 Dongen JO15-3 DIA JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-11-2019 19:00 TVC Breda JO15-1 VCW JO15-1 37928 3-4
C 16-11-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 VCW JO15-1 35716 8-1
C 16-11-2019 12:30 WSC JO15-4 TVC Breda JO15-1 35595 2-4
C 16-11-2019 12:30 DIA JO15-2 Beek Vooruit JO15-2 86929 5-0
C 16-11-2019 11:45 Baronie JO15-5 Dongen JO15-3 37102 0-5
C 16-11-2019 11:45 JEKA JO15-7 Unitas'30 JO15-4 35720 3-1
C 16-11-2019 10:15 ONI JO15-1 TSC JO15-3 37000 1-7
C 09-11-2019 11:00 DIA JO15-2 JEKA JO15-7 36574 2-2
C 09-11-2019 12:30 WSC JO15-4 ONI JO15-1 36827 3-0
C 09-11-2019 13:30 Dongen JO15-3 Unitas'30 JO15-4 37166 6-1
C 09-11-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 Baronie JO15-5 36099 6-0
C 09-11-2019 13:30 TSC JO15-3 Beek Vooruit JO15-2 86928 15-2
C 02-11-2019 10:00 Baronie JO15-5 WSC JO15-4 35676 0-13
C 02-11-2019 10:15 ONI JO15-1 Olympia'60 JO15-1 35916 3-8
C 02-11-2019 10:05 Unitas'30 JO15-4 TSC JO15-3 36025 0-10
C 02-11-2019 11:30 VCW JO15-1 DIA JO15-2 36467 5-3
C 02-11-2019 12:45 Beek Vooruit JO15-2 Dongen JO15-3 86927 0-3
C 02-11-2019 15:15 JEKA JO15-7 TVC Breda JO15-1 35981 3-6
C 26-10-2019 14:00 JEKA JO15-7 Baronie JO15-5 38118 6-1
C 26-10-2019 13:30 Dongen JO15-3 TVC Breda JO15-1 36145 0-1
C 26-10-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 86926 8-0
C 26-10-2019 12:30 WSC JO15-4 Unitas'30 JO15-4 37153 4-1
C 26-10-2019 11:45 TSC JO15-3 VCW JO15-1 36332 5-2
C 26-10-2019 11:30 DIA JO15-2 ONI JO15-1 37288 4-1
C 19-10-2019 10:15 ONI JO15-1 JEKA JO15-7 37658 3-4
C 05-10-2019 11:30 VCW JO15-1 Dongen JO15-3 36304 3-4
C 05-10-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 TSC JO15-3 36159 0-1
C 05-10-2019 10:10 Unitas'30 JO15-4 Olympia'60 JO15-1 36658 5-3
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-2 WSC JO15-4 86925 0-9
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO15-5 DIA JO15-2 37771 0-7
C 28-09-2019 12:30 DIA JO15-2 TVC Breda JO15-1 36370 2-4
C 28-09-2019 12:30 WSC JO15-4 TSC JO15-3 36832 1-0
C 28-09-2019 14:15 JEKA JO15-7 VCW JO15-1 37235 1-3
C 28-09-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 Dongen JO15-3 35970 1-3
C 28-09-2019 10:15 ONI JO15-1 Unitas'30 JO15-4 36016 7-3
C 28-09-2019 08:30 Baronie JO15-5 Beek Vooruit JO15-2 86924 3-3
C 21-09-2019 13:45 Unitas'30 JO15-4 DIA JO15-2 35751 4-3
C 21-09-2019 14:00 Dongen JO15-3 JEKA JO15-7 36809 2-3
C 21-09-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Baronie JO15-5 37409 13-3
C 21-09-2019 11:45 TSC JO15-3 Olympia'60 JO15-1 37845 8-3
C 21-09-2019 11:30 VCW JO15-1 WSC JO15-4 36569 4-6
C 21-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO15-2 ONI JO15-1 86923 0-8
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 23-10-2019 18:30 Unitas'30 JO15-4 DSE JO15-2 92488 5-2
B 14-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 8930 0-12
B 14-09-2019 13:00 Virtus JO15-2 Seolto JO15-1G 8758 4-2
B 07-09-2019 13:45 Beek Vooruit JO15-2 Virtus JO15-2 8502 1-2
B 07-09-2019 12:20 Unitas'30 JO15-4 Seolto JO15-1G 8620 9-1
B 31-08-2019 11:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-2 8343 2-3
B 31-08-2019 13:00 Virtus JO15-2 Unitas'30 JO15-4 8188 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO15-3 7 6 0 1 18 46 9 37 0
2 WSC JO15-4 7 6 0 1 18 38 9 29 0
3 TVC Breda JO15-1 7 5 0 2 15 31 15 16 0
4 Dongen JO15-3 7 5 0 2 15 23 9 14 0
5 JEKA JO15-7 7 4 1 2 13 22 18 4 0
6 Olympia'60 JO15-1 7 4 0 3 12 37 20 17 0
7 DIA JO15-2 7 3 1 3 10 26 16 10 0
8 VCW JO15-1 7 3 0 4 9 22 30 -8 0
9 ONI JO15-1 7 2 0 5 6 23 29 -6 0
10 Unitas'30 JO15-4 7 2 0 5 6 15 36 -21 0
11 Baronie JO15-5 7 0 1 6 1 7 53 -46 0
12 Beek Vooruit JO15-2 7 0 1 6 1 5 51 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-4 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 DSE JO15-2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NSV JO15-1 10 8 2 0 26 48 14 34 0
2 Roosendaal JO15-5 10 6 3 1 21 43 17 26 0
3 Unitas'30 JO15-4 10 7 0 3 21 38 21 17 0
4 MOC'17 JO15-5 10 6 2 2 20 56 18 38 0
5 Virtus JO15-3 10 6 0 4 18 38 28 10 0
6 Unitas'30 JO15-6 10 5 2 3 17 30 15 15 0
7 Victoria'03 JO15-2 10 4 0 6 12 18 52 -34 0
8 Klundert JO15-2 10 3 0 7 9 21 40 -19 0
9 DSE JO15-2 10 2 1 7 7 19 38 -19 0
10 DIOZ JO15-1 10 2 0 8 6 21 61 -40 0
11 Seolto JO15-1G 10 1 0 9 3 19 47 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 2 A 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:15 - 21:30 2 A Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 4A2 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:15 3 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven