Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Unitas'30 JO15-3

Teamleden

Spelers
Danish Kelef Keeper      
Luca Breewel        
Ogulcan Demir        
Louis Donders        
Iliass Fenzar        
Rigo de Groot        
Mauro van Hulst        
Tarik Ilhan        
Mathijs Lejeune        
Luuk Nagtzaam        
Jim Oostvogels        
Huseyin Ozcelik        
Luan Qeriqi        
Tim Schalk        
Jeffrey Sep        
Julian van der Woude        
 
Overige teamleden
Adem Ozcelik Leider
Michael van Hulst Leider/Trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 36257 09:15
C 02-11-2019 14:55 Unitas'30 JO15-3 Virtus JO15-3 37657 14:25
C 06-11-2019 18:45 Unitas'30 JO15-3 Alliance JO15-2 J. (John) Frauenfelder 37206 18:15
C 16-11-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 SC Kruisland JO15-1 38076 09:45
C 23-11-2019 11:45 JEKA JO15-6 Unitas'30 JO15-3 35680 10:55
C 30-11-2019 16:00 Unitas'30 JO15-3 Halsteren JO15-4 37474 15:30
C 07-12-2019 10:00 Halsteren JO15-3 Unitas'30 JO15-3 36268 09:05
C 14-12-2019 12:30 Unitas'30 JO15-3 WDS'19 JO15-1 35670 12:00
C 21-12-2019 13:30 Unitas'30 JO15-3 Wernhout JO15-1 91560 13:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3
C 19-10-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Achtmaal JO15-1
C 19-10-2019 11:30 Virtus JO15-3 Halsteren JO15-3
C 19-10-2019 11:30 WDS'19 JO15-1 Halsteren JO15-4
C 19-10-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Boeimeer JO15-3
C 26-10-2019 11:15 Virtus JO15-3 Wernhout JO15-1
C 26-10-2019 13:15 JEKA JO15-6 Achtmaal JO15-1
C 26-10-2019 12:00 SC Kruisland JO15-1 Halsteren JO15-4
C 26-10-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Bruse Boys JO15-1
C 26-10-2019 10:30 Alliance JO15-2 Beek Vooruit JO15-3
C 02-11-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Alliance JO15-2
C 02-11-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Halsteren JO15-3
C 02-11-2019 14:55 Unitas'30 JO15-3 Virtus JO15-3
C 02-11-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 SC Kruisland JO15-1
C 02-11-2019 12:45 Beek Vooruit JO15-3 JEKA JO15-6
C 06-11-2019 18:45 Unitas'30 JO15-3 Alliance JO15-2
C 09-11-2019 10:00 Boeimeer JO15-3 Halsteren JO15-4
C 09-11-2019 11:15 SC Kruisland JO15-1 Achtmaal JO15-1
C 09-11-2019 11:30 Virtus JO15-3 Bruse Boys JO15-1
C 09-11-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Alliance JO15-2
C 09-11-2019 11:45 Halsteren JO15-3 Beek Vooruit JO15-3
C 09-11-2019 12:00 JEKA JO15-6 Wernhout JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 WDS'19 JO15-1 36701 2-2
C 12-10-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-3 37737 4-7
C 12-10-2019 13:00 JEKA JO15-6 SC Kruisland JO15-1 37255 0-12
C 05-10-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Halsteren JO15-3 36053 2-5
C 05-10-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 SC Kruisland JO15-1 37801 0-0
C 05-10-2019 11:45 Halsteren JO15-4 JEKA JO15-6 35591 2-9
C 05-10-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Virtus JO15-3 36110 8-0
C 05-10-2019 14:30 Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 36094 0-0
C 05-10-2019 12:30 Wernhout JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 91550 13-1
C 28-09-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Unitas'30 JO15-3 36884 0-2
C 28-09-2019 10:45 JEKA JO15-6 Halsteren JO15-3 36764 2-1
C 28-09-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Virtus JO15-3 37606 4-4
C 28-09-2019 10:15 Alliance JO15-2 SC Kruisland JO15-1 35729 0-10
C 28-09-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Halsteren JO15-4 37696 14-1
C 28-09-2019 12:00 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 36033 1-3
C 21-09-2019 12:15 SC Kruisland JO15-1 Groen Wit JO15-2 37296 0-0
C 21-09-2019 11:30 Virtus JO15-3 Alliance JO15-2 36462 2-4
C 21-09-2019 10:00 Boeimeer JO15-3 JEKA JO15-6 37034 1-6
C 21-09-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Achtmaal JO15-1 35475 0-12
C 21-09-2019 13:00 WVV'67 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 36346 0-0
C 21-09-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 Bruse Boys JO15-1 35690 12-1
C 21-09-2019 10:15 Halsteren JO15-3 WDS'19 JO15-1 37646 9-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:05 Unitas'30 JO15-3 JEKA JO15-6 8772 4-0
B 14-09-2019 12:45 Sprundel JO15-1 Internos JO15-2 8937 4-0
B 07-09-2019 10:00 Internos JO15-2 JEKA JO15-6 8661 6-1
B 07-09-2019 12:45 Sprundel JO15-1 Unitas'30 JO15-3 8509 1-1
B 31-08-2019 14:30 JEKA JO15-6 Sprundel JO15-1 8407 0-4
B 31-08-2019 13:50 Unitas'30 JO15-3 Internos JO15-2 8202 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-3 3 3 0 0 9 21 5 16 0
2 JEKA JO15-6 4 3 0 1 9 17 16 1 0
3 Achtmaal JO15-1 4 2 1 1 7 22 4 18 0
4 SC Kruisland JO15-1 2 2 0 0 6 22 0 22 0
5 Halsteren JO15-3 3 2 0 1 6 15 6 9 0
6 Wernhout JO15-1 1 1 0 0 3 13 1 12 0
7 Alliance JO15-2 2 1 0 1 3 4 12 -8 0
8 Bruse Boys JO15-1 3 1 0 2 3 17 18 -1 0
9 Boeimeer JO15-3 3 1 0 2 3 8 14 -6 0
10 WDS'19 JO15-1 3 0 2 1 2 8 15 -7 0
11 Virtus JO15-3 3 0 1 2 1 6 16 -10 0
12 Beek Vooruit JO15-3 2 0 0 2 0 2 16 -14 0
13 Halsteren JO15-4 3 0 0 3 0 3 35 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel JO15-1 3 2 1 0 7 9 1 8 0
2 Unitas'30 JO15-3 3 1 2 0 5 7 3 4 0
3 Internos JO15-2 3 1 1 1 4 8 7 1 0
4 JEKA JO15-6 3 0 0 3 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO15-1 11 11 0 0 33 61 11 50 0
2 Gloria UC JO15-1 11 9 1 1 28 32 8 24 0
3 Klundert JO15-1 11 9 0 2 27 52 23 29 0
4 The Gunners JO15-1 11 7 1 3 22 33 10 23 0
5 WDS'19 JO15-1 11 6 0 5 18 33 22 11 0
6 UVV'40 JO15-1 11 5 1 5 16 25 27 -2 0
7 Baronie JO15-5 11 5 0 6 15 28 32 -4 0
8 JEKA JO15-3 11 4 1 6 13 14 25 -11 0
9 Internos JO15-1 11 2 1 8 7 16 36 -20 0
10 Chaam JO15-1 11 2 1 8 7 12 34 -22 0
11 Rood-Wit W JO15-1 11 1 2 8 5 10 57 -47 0
12 Unitas'30 JO15-3 11 0 2 9 2 8 39 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 4 A 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 3A1 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 15-08-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven