Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-3

Teamleden

Spelers
Danish Kelef Keeper      
Luca Breewel        
Louis Donders        
Iliass Fenzar        
Rigo de Groot        
Mauro van Hulst        
Tarik Ilhan        
Mathijs Lejeune        
Luuk Nagtzaam        
Jim Oostvogels        
Huseyin Ozcelik        
Luan Qeriqi        
Tim Schalk        
Jeffrey Sep        
Julian van der Woude        
 
Overige teamleden
Adem Ozcelik Leider
Michael van Hulst Leider/Trainer
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-3 106884
C 16-05-2020 12:10 Unitas'30 JO15-3 DIA JO15-2 106098
C 09-05-2020 10:00 Rijen JO15-2 Unitas'30 JO15-3 105321
C 18-04-2020 15:30 TVC Breda JO15-1 Unitas'30 JO15-3 108040
C 04-04-2020 16:00 Unitas'30 JO15-3 Sarto JO15-3 104286
C 28-03-2020 13:00 Olympia'60 JO15-1 Unitas'30 JO15-3 106330
C 14-03-2020 11:45 Unitas'30 JO15-3 ONI JO15-1 104193
C 07-03-2020 11:00 Bavel JO15-2 Unitas'30 JO15-3 P. (Pascal) van Vugt 108585 2 - 4
C 15-02-2020 11:50 Unitas'30 JO15-3 Baronie JO15-4 K. (Koen) Hermus 108498 4 - 1
C 08-02-2020 13:15 JEKA JO15-6 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd 105987 1 - 2
C 01-02-2020 12:00 Unitas'30 JO15-3 Gloria UC JO15-1 R. (Richard) Lauwen 104998 5 - 3
V 25-01-2020 12:15 RFC JO15-2 Unitas'30 JO15-3
C 21-12-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 Wernhout JO15-1 S. (Sander) Witteveen 91560 6 - 0
C 14-12-2019 12:25 Unitas'30 JO15-3 WDS'19 JO15-1 M. (Martijn) Verhoeven 35670 7 - 0
C 07-12-2019 10:15 Halsteren JO15-3 Unitas'30 JO15-3 A. (Abdelaziz) Achahbar 36268 3 - 1
C 30-11-2019 15:55 Unitas'30 JO15-3 Unitas'30 JO16-2 37474
C 27-11-2019 18:45 Unitas'30 JO15-3 Alliance JO15-2 J. (John) Frauenfelder 37206 12 - 0
C 23-11-2019 10:45 JEKA JO15-6 Unitas'30 JO15-3 D.B. (Bart) Edwards van Muyen 35680 1 - 1
C 16-11-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 SC Kruisland JO15-1 Afgeschermd 38076 2 - 2
C 02-11-2019 14:55 Unitas'30 JO15-3 Virtus JO15-3 K. (Kayleigh) Klok 37657 9 - 1
V 26-10-2019 11:40 Unitas'30 JO15-3 Kogelvangers JO15-1 Mikel Snijders (S) 3 - 5
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd 36257 2 - 15
C 12-10-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd 37737 4 - 7
C 28-09-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd 36884 0 - 2
C 21-09-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 Bruse Boys JO15-1 J. (John) Frauenfelder 35690 12 - 1
B 14-09-2019 10:05 Unitas'30 JO15-3 JEKA JO15-6 R. (Robin) Sprenkels 8772 4 - 0
B 07-09-2019 12:45 Sprundel JO15-1 Unitas'30 JO15-3 J.F.E. (Frank) Deckers 8509 1 - 1
B 31-08-2019 13:50 Unitas'30 JO15-3 Internos JO15-2 A. (Adem) Ozcelik… (+1) 8202 2 - 2
V 24-08-2019 12:30 Oosterhout JO15-1 Unitas'30 JO15-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 11:45 Halsteren JO15-4 Beek Vooruit JO15-3 36196 0-11
C 18-01-2020 10:30 SC Kruisland JO15-1 Wernhout JO15-1 91549 10-0
C 11-01-2020 09:45 Boeimeer JO15-3 SC Kruisland JO15-1 37801 1-14
C 21-12-2019 11:15 SC Kruisland JO15-1 WDS'19 JO15-1 36031 9-0
C 21-12-2019 11:45 Halsteren JO15-3 Alliance JO15-2 36166 0-0
C 21-12-2019 10:00 Boeimeer JO15-3 Achtmaal JO15-1 36783 5-5
C 21-12-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 Wernhout JO15-1 91560 6-0
C 14-12-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 JEKA JO15-6 35685 0-0
C 14-12-2019 11:00 SC Kruisland JO15-1 Halsteren JO15-3 36801 7-0
C 14-12-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Wernhout JO15-1 91559 0-0
C 14-12-2019 12:25 Unitas'30 JO15-3 WDS'19 JO15-1 35670 7-0
C 14-12-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 37837 0-0
C 14-12-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 Alliance JO15-2 35589 0-0
C 10-12-2019 19:30 Virtus JO15-3 JEKA JO15-6 36144 0-6
C 07-12-2019 10:15 Halsteren JO15-3 Unitas'30 JO15-3 36268 3-1
C 07-12-2019 10:00 Alliance JO15-2 Bruse Boys JO15-1 36310 2-2
C 07-12-2019 12:30 Wernhout JO15-1 Achtmaal JO15-1 91558 1-2
C 07-12-2019 11:30 Beek Vooruit JO15-3 SC Kruisland JO15-1 37939 0-0
C 07-12-2019 11:30 Virtus JO15-3 Boeimeer JO15-3 35833 1-8
C 07-12-2019 14:45 JEKA JO15-6 WDS'19 JO15-1 36032 2-0
C 30-11-2019 12:00 SC Kruisland JO15-1 Virtus JO15-3 36822 11-0
C 30-11-2019 15:55 Unitas'30 JO15-3 Halsteren JO15-4 37474 0-0
C 30-11-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Alliance JO15-2 37477 4-3
C 30-11-2019 12:00 WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 37437 1-3
C 30-11-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Wernhout JO15-1 91557 4-1
C 30-11-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 Halsteren JO15-3 37949 3-6
C 27-11-2019 18:45 Unitas'30 JO15-3 Alliance JO15-2 37206 12-0
C 23-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO15-3 Bruse Boys JO15-1 37741 0-7
C 23-11-2019 11:30 Virtus JO15-3 Halsteren JO15-4 37552 7-2
C 23-11-2019 10:30 Alliance JO15-2 Wernhout JO15-1 91556 0-7
C 23-11-2019 10:45 JEKA JO15-6 Unitas'30 JO15-3 35680 1-1
C 23-11-2019 11:45 Halsteren JO15-3 Achtmaal JO15-1 37681 2-0
C 23-11-2019 12:00 WDS'19 JO15-1 Boeimeer JO15-3 37312 2-4
C 16-11-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 SC Kruisland JO15-1 38076 2-2
C 16-11-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Boeimeer JO15-3 37888 6-5
C 16-11-2019 10:30 Alliance JO15-2 JEKA JO15-6 37857 2-2
C 16-11-2019 11:00 Wernhout JO15-1 WDS'19 JO15-1 91555 5-3
C 16-11-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Halsteren JO15-3 37987 0-12
C 16-11-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-3 Virtus JO15-3 36512 0-4
C 09-11-2019 12:00 JEKA JO15-6 Wernhout JO15-1 91554 3-1
C 09-11-2019 11:45 Halsteren JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 36390 2-1
C 09-11-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Alliance JO15-2 36830 3-3
C 09-11-2019 11:30 Virtus JO15-3 Bruse Boys JO15-1 36850 2-8
C 09-11-2019 11:30 SC Kruisland JO15-1 Achtmaal JO15-1 36819 7-0
C 09-11-2019 10:00 Boeimeer JO15-3 Halsteren JO15-4 36676 12-0
C 02-11-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 SC Kruisland JO15-1 35660 2-10
C 02-11-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Halsteren JO15-3 91553 3-5
C 02-11-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Alliance JO15-2 36156 3-10
C 02-11-2019 14:45 Beek Vooruit JO15-3 JEKA JO15-6 37745 2-7
C 02-11-2019 14:55 Unitas'30 JO15-3 Virtus JO15-3 37657 9-1
C 26-10-2019 10:15 Alliance JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 37230 2-1
C 26-10-2019 11:15 Virtus JO15-3 Wernhout JO15-1 91552 2-6
C 26-10-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Bruse Boys JO15-1 36766 4-4
C 26-10-2019 13:15 JEKA JO15-6 Achtmaal JO15-1 38067 2-2
C 26-10-2019 12:00 SC Kruisland JO15-1 Halsteren JO15-4 37042 25-0
C 19-10-2019 11:30 Virtus JO15-3 Halsteren JO15-3 36902 3-9
C 19-10-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Achtmaal JO15-1 35547 4-2
C 19-10-2019 11:30 WDS'19 JO15-1 Halsteren JO15-4 35621 0-0
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 36257 2-15
C 19-10-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Boeimeer JO15-3 91551 0-0
C 12-10-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-3 37737 4-7
C 12-10-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 WDS'19 JO15-1 36701 2-2
C 12-10-2019 13:00 JEKA JO15-6 SC Kruisland JO15-1 37255 0-12
C 05-10-2019 12:30 Wernhout JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 91550 13-1
C 05-10-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Halsteren JO15-3 36053 2-5
C 05-10-2019 11:45 Halsteren JO15-4 JEKA JO15-6 35591 2-9
C 05-10-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Virtus JO15-3 36110 8-0
C 05-10-2019 14:30 Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 36094 0-0
C 28-09-2019 12:00 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 36033 1-3
C 28-09-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Halsteren JO15-4 37696 14-1
C 28-09-2019 10:15 Alliance JO15-2 SC Kruisland JO15-1 35729 0-10
C 28-09-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Virtus JO15-3 37606 4-4
C 28-09-2019 10:45 JEKA JO15-6 Halsteren JO15-3 36764 2-1
C 28-09-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Unitas'30 JO15-3 36884 0-2
C 21-09-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 Bruse Boys JO15-1 35690 12-1
C 21-09-2019 13:00 WVV'67 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 36346 0-0
C 21-09-2019 10:15 Halsteren JO15-3 WDS'19 JO15-1 37646 9-2
C 21-09-2019 10:00 Boeimeer JO15-3 JEKA JO15-6 37034 1-6
C 21-09-2019 11:30 Virtus JO15-3 Alliance JO15-2 36462 2-4
C 21-09-2019 12:15 SC Kruisland JO15-1 Groen Wit JO15-2 37296 0-0
C 21-09-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Achtmaal JO15-1 35475 0-12
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 13:00 Olympia'60 JO15-1 Rijen JO15-2 106510 0-0
C 23-05-2020 12:45 Bavel JO15-2 Baronie JO15-4 108412 0-0
C 23-05-2020 12:30 DIA JO15-2 TVC Breda JO15-1 104331 0-0
C 23-05-2020 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-3 106884 0-0
C 23-05-2020 11:15 Sarto JO15-3 Gloria UC JO15-1 103908 0-0
C 23-05-2020 10:15 ONI JO15-1 JEKA JO15-6 105611 0-0
C 16-05-2020 10:00 Rijen JO15-2 Bavel JO15-2 106758 0-0
C 16-05-2020 10:15 Baronie JO15-4 Olympia'60 JO15-1 106873 0-0
C 16-05-2020 12:10 Unitas'30 JO15-3 DIA JO15-2 106098 0-0
C 16-05-2020 13:00 Gloria UC JO15-1 ONI JO15-1 106429 0-0
C 16-05-2020 14:15 JEKA JO15-6 Sarto JO15-3 104638 0-0
C 16-05-2020 15:30 TVC Breda JO15-1 Boeimeer JO15-3 103838 0-0
C 09-05-2020 10:00 Rijen JO15-2 Unitas'30 JO15-3 105321 0-0
C 09-05-2020 10:15 ONI JO15-1 TVC Breda JO15-1 106645 0-0
C 09-05-2020 12:45 Bavel JO15-2 Boeimeer JO15-3 104483 0-0
C 09-05-2020 13:00 Sarto JO15-3 DIA JO15-2 107892 0-0
C 09-05-2020 13:00 Gloria UC JO15-1 Baronie JO15-4 106813 0-0
C 09-05-2020 13:00 Olympia'60 JO15-1 JEKA JO15-6 108708 0-0
C 18-04-2020 09:45 Baronie JO15-4 Rijen JO15-2 104120 0-0
C 18-04-2020 10:15 ONI JO15-1 Bavel JO15-2 105849 0-0
C 18-04-2020 11:30 Boeimeer JO15-3 Sarto JO15-3 104207 0-0
C 18-04-2020 12:30 DIA JO15-2 JEKA JO15-6 106816 0-0
C 18-04-2020 13:00 Olympia'60 JO15-1 Gloria UC JO15-1 107858 0-0
C 18-04-2020 15:30 TVC Breda JO15-1 Unitas'30 JO15-3 108040 0-0
C 04-04-2020 10:00 Rijen JO15-2 DIA JO15-2 104670 0-0
C 04-04-2020 10:10 Baronie JO15-4 ONI JO15-1 107277 0-0
C 04-04-2020 13:00 Gloria UC JO15-1 Boeimeer JO15-3 107640 0-0
C 04-04-2020 15:30 TVC Breda JO15-1 Olympia'60 JO15-1 107410 0-0
C 04-04-2020 16:15 JEKA JO15-6 Bavel JO15-2 104002 0-0
C 04-04-2020 16:00 Unitas'30 JO15-3 Sarto JO15-3 104286 0-0
C 28-03-2020 13:00 Olympia'60 JO15-1 Unitas'30 JO15-3 106330 0-0
C 28-03-2020 13:00 Sarto JO15-3 TVC Breda JO15-1 105897 0-0
C 28-03-2020 12:45 Bavel JO15-2 Gloria UC JO15-1 107801 0-0
C 28-03-2020 12:00 DIA JO15-2 Baronie JO15-4 106628 0-0
C 28-03-2020 11:30 Boeimeer JO15-3 JEKA JO15-6 106380 0-0
C 28-03-2020 10:15 ONI JO15-1 Rijen JO15-2 105022 0-0
C 14-03-2020 12:30 DIA JO15-2 Boeimeer JO15-3 106195 0-0
C 14-03-2020 11:45 Unitas'30 JO15-3 ONI JO15-1 104193 0-0
C 14-03-2020 13:00 Sarto JO15-3 Olympia'60 JO15-1 105505 0-0
C 14-03-2020 13:00 Gloria UC JO15-1 Rijen JO15-2 104224 0-0
C 14-03-2020 14:15 JEKA JO15-6 Baronie JO15-4 106121 0-0
C 14-03-2020 15:30 TVC Breda JO15-1 Bavel JO15-2 106332 0-0
C 07-03-2020 10:30 Rijen JO15-2 JEKA JO15-6 106420 3-1
C 07-03-2020 10:00 Baronie JO15-4 Sarto JO15-3 106375 5-0
C 07-03-2020 10:15 ONI JO15-1 DIA JO15-2 108210 2-2
C 07-03-2020 11:00 Bavel JO15-2 Unitas'30 JO15-3 108585 2-4
C 07-03-2020 13:00 Gloria UC JO15-1 TVC Breda JO15-1 106942 0-5
C 07-03-2020 13:00 Olympia'60 JO15-1 Boeimeer JO15-3 106670 9-0
C 15-02-2020 11:45 Boeimeer JO15-3 ONI JO15-1 103898 3-9
C 15-02-2020 12:15 JEKA JO15-6 Gloria UC JO15-1 106279 4-4
C 15-02-2020 12:30 DIA JO15-2 Olympia'60 JO15-1 106999 1-2
C 15-02-2020 13:00 Sarto JO15-3 Bavel JO15-2 104837 1-8
C 15-02-2020 11:50 Unitas'30 JO15-3 Baronie JO15-4 108498 4-1
C 15-02-2020 13:00 TVC Breda JO15-1 Rijen JO15-2 107422 14-2
C 08-02-2020 10:00 Rijen JO15-2 Boeimeer JO15-3 105635 5-2
C 08-02-2020 11:30 Baronie JO15-4 TVC Breda JO15-1 104508 3-3
C 08-02-2020 10:15 ONI JO15-1 Sarto JO15-3 104417 4-3
C 08-02-2020 13:15 JEKA JO15-6 Unitas'30 JO15-3 105987 1-2
C 08-02-2020 11:00 Bavel JO15-2 Olympia'60 JO15-1 105224 1-5
C 08-02-2020 13:00 Gloria UC JO15-1 DIA JO15-2 107730 1-3
C 01-02-2020 15:30 TVC Breda JO15-1 JEKA JO15-6 104564 12-1
C 01-02-2020 12:00 Unitas'30 JO15-3 Gloria UC JO15-1 104998 5-3
C 01-02-2020 13:00 Olympia'60 JO15-1 ONI JO15-1 107697 8-3
C 01-02-2020 13:00 Sarto JO15-3 Rijen JO15-2 106996 2-2
C 01-02-2020 12:00 DIA JO15-2 Bavel JO15-2 107535 2-0
C 01-02-2020 11:30 Boeimeer JO15-3 Baronie JO15-4 108709 2-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:05 Unitas'30 JO15-3 JEKA JO15-6 8772 4-0
B 14-09-2019 12:45 Sprundel JO15-1 Internos JO15-2 8937 4-0
B 07-09-2019 10:00 Internos JO15-2 JEKA JO15-6 8661 6-1
B 07-09-2019 12:45 Sprundel JO15-1 Unitas'30 JO15-3 8509 1-1
B 31-08-2019 14:30 JEKA JO15-6 Sprundel JO15-1 8407 0-4
B 31-08-2019 13:50 Unitas'30 JO15-3 Internos JO15-2 8202 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Kruisland JO15-1 11 10 1 0 31 117 5 112 0
2 Halsteren JO15-3 11 9 0 2 27 54 24 30 0
3 Unitas'30 JO15-3 11 8 2 1 26 74 14 60 0
4 JEKA JO15-6 11 7 3 1 24 40 24 16 0
5 Bruse Boys JO15-1 11 6 2 3 20 54 44 10 0
6 Achtmaal JO15-1 11 4 3 4 15 37 28 9 0
7 Boeimeer JO15-3 10 4 1 5 13 46 48 -2 0
8 Wernhout JO15-1 10 4 0 6 12 37 36 1 0
9 Alliance JO15-2 10 3 3 4 12 26 46 -20 0
10 Virtus JO15-3 12 2 1 9 7 26 75 -49 0
11 Beek Vooruit JO15-3 10 2 0 8 6 22 54 -32 0
12 WDS'19 JO15-1 11 0 4 7 4 21 52 -31 0
13 Halsteren JO15-4 9 0 0 9 0 8 112 -104 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Olympia'60 JO15-1 4 4 0 0 12 24 5 19 0
2 Unitas'30 JO15-3 4 4 0 0 12 15 7 8 0
3 TVC Breda JO15-1 4 3 1 0 10 34 6 28 0
4 Baronie JO15-4 4 2 1 1 7 14 9 5 0
5 DIA JO15-2 4 2 1 1 7 8 5 3 0
6 ONI JO15-1 4 2 1 1 7 18 16 2 0
7 Rijen JO15-2 4 2 1 1 7 12 19 -7 0
8 Bavel JO15-2 4 1 0 3 3 11 12 -1 0
9 Gloria UC JO15-1 4 0 1 3 1 8 17 -9 0
10 Sarto JO15-3 4 0 1 3 1 6 19 -13 0
11 JEKA JO15-6 4 0 1 3 1 7 21 -14 0
12 Boeimeer JO15-3 4 0 0 4 0 7 28 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel JO15-1 3 2 1 0 7 9 1 8 0
2 Unitas'30 JO15-3 3 1 2 0 5 7 3 4 0
3 Internos JO15-2 3 1 1 1 4 8 7 1 0
4 JEKA JO15-6 3 0 0 3 0 1 14 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 4 A 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 3A1 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 15-08-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 3A1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven