0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO15-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Luca Breewel | |||||||
Louis Donders | |||||||
Iliass Fenzar | |||||||
Rigo de Groot | |||||||
Mauro van Hulst | |||||||
Luuk Nagtzaam | |||||||
Huseyin Ozcelik | |||||||
Tim Schalk | |||||||
Jeffrey Sep | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 13:00 | Olympia'60 JO15-1 | Rijen JO15-2 | 106510 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:45 | Bavel JO15-2 | Baronie JO15-4 | 108412 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:30 | DIA JO15-2 | TVC Breda JO15-1 | 104331 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:30 | Boeimeer JO15-3 | Unitas'30 JO15-3 | 106884 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:15 | Sarto JO15-3 | Gloria UC JO15-1 | 103908 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | ONI JO15-1 | JEKA JO15-6 | 105611 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Rijen JO15-2 | Bavel JO15-2 | 106758 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Baronie JO15-4 | Olympia'60 JO15-1 | 106873 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:10 | Unitas'30 JO15-3 | DIA JO15-2 | 106098 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Gloria UC JO15-1 | ONI JO15-1 | 106429 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:15 | JEKA JO15-6 | Sarto JO15-3 | 104638 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:30 | TVC Breda JO15-1 | Boeimeer JO15-3 | 103838 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Rijen JO15-2 | Unitas'30 JO15-3 | 105321 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | ONI JO15-1 | TVC Breda JO15-1 | 106645 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:45 | Bavel JO15-2 | Boeimeer JO15-3 | 104483 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Sarto JO15-3 | DIA JO15-2 | 107892 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Gloria UC JO15-1 | Baronie JO15-4 | 106813 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Olympia'60 JO15-1 | JEKA JO15-6 | 108708 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:45 | Baronie JO15-4 | Rijen JO15-2 | 104120 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | ONI JO15-1 | Bavel JO15-2 | 105849 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:30 | Boeimeer JO15-3 | Sarto JO15-3 | 104207 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | DIA JO15-2 | JEKA JO15-6 | 106816 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | Olympia'60 JO15-1 | Gloria UC JO15-1 | 107858 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:30 | TVC Breda JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 108040 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Rijen JO15-2 | DIA JO15-2 | 104670 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:10 | Baronie JO15-4 | ONI JO15-1 | 107277 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Gloria UC JO15-1 | Boeimeer JO15-3 | 107640 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:30 | TVC Breda JO15-1 | Olympia'60 JO15-1 | 107410 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 16:15 | JEKA JO15-6 | Bavel JO15-2 | 104002 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 16:00 | Unitas'30 JO15-3 | Sarto JO15-3 | 104286 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Olympia'60 JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 106330 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Sarto JO15-3 | TVC Breda JO15-1 | 105897 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:45 | Bavel JO15-2 | Gloria UC JO15-1 | 107801 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:00 | DIA JO15-2 | Baronie JO15-4 | 106628 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:30 | Boeimeer JO15-3 | JEKA JO15-6 | 106380 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | ONI JO15-1 | Rijen JO15-2 | 105022 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | DIA JO15-2 | Boeimeer JO15-3 | 106195 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:45 | Unitas'30 JO15-3 | ONI JO15-1 | 104193 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Sarto JO15-3 | Olympia'60 JO15-1 | 105505 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Gloria UC JO15-1 | Rijen JO15-2 | 104224 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:15 | JEKA JO15-6 | Baronie JO15-4 | 106121 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:30 | TVC Breda JO15-1 | Bavel JO15-2 | 106332 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | Rijen JO15-2 | JEKA JO15-6 | 106420 | 3-1 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | Baronie JO15-4 | Sarto JO15-3 | 106375 | 5-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | ONI JO15-1 | DIA JO15-2 | 108210 | 2-2 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Bavel JO15-2 | Unitas'30 JO15-3 | 108585 | 2-4 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Gloria UC JO15-1 | TVC Breda JO15-1 | 106942 | 0-5 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Olympia'60 JO15-1 | Boeimeer JO15-3 | 106670 | 9-0 | ||
C | 15-02-2020 11:45 | Boeimeer JO15-3 | ONI JO15-1 | 103898 | 3-9 | ||
C | 15-02-2020 12:15 | JEKA JO15-6 | Gloria UC JO15-1 | 106279 | 4-4 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | DIA JO15-2 | Olympia'60 JO15-1 | 106999 | 1-2 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | Sarto JO15-3 | Bavel JO15-2 | 104837 | 1-8 | ||
C | 15-02-2020 11:50 | Unitas'30 JO15-3 | Baronie JO15-4 | 108498 | 4-1 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | TVC Breda JO15-1 | Rijen JO15-2 | 107422 | 14-2 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | Rijen JO15-2 | Boeimeer JO15-3 | 105635 | 5-2 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Baronie JO15-4 | TVC Breda JO15-1 | 104508 | 3-3 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | ONI JO15-1 | Sarto JO15-3 | 104417 | 4-3 | ||
C | 08-02-2020 13:15 | JEKA JO15-6 | Unitas'30 JO15-3 | 105987 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | Bavel JO15-2 | Olympia'60 JO15-1 | 105224 | 1-5 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Gloria UC JO15-1 | DIA JO15-2 | 107730 | 1-3 | ||
C | 01-02-2020 15:30 | TVC Breda JO15-1 | JEKA JO15-6 | 104564 | 12-1 | ||
C | 01-02-2020 12:00 | Unitas'30 JO15-3 | Gloria UC JO15-1 | 104998 | 5-3 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | Olympia'60 JO15-1 | ONI JO15-1 | 107697 | 8-3 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | Sarto JO15-3 | Rijen JO15-2 | 106996 | 2-2 | ||
C | 01-02-2020 12:00 | DIA JO15-2 | Bavel JO15-2 | 107535 | 2-0 | ||
C | 01-02-2020 11:30 | Boeimeer JO15-3 | Baronie JO15-4 | 108709 | 2-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-01-2020 11:45 | Halsteren JO15-4 | Beek Vooruit JO15-3 | 36196 | 0-11 | ||
C | 18-01-2020 10:30 | SC Kruisland JO15-1 | Wernhout JO15-1 | 91549 | 10-0 | ||
C | 11-01-2020 09:45 | Boeimeer JO15-3 | SC Kruisland JO15-1 | 37801 | 1-14 | ||
C | 21-12-2019 11:15 | SC Kruisland JO15-1 | WDS'19 JO15-1 | 36031 | 9-0 | ||
C | 21-12-2019 11:45 | Halsteren JO15-3 | Alliance JO15-2 | 36166 | 0-0 | ||
C | 21-12-2019 10:00 | Boeimeer JO15-3 | Achtmaal JO15-1 | 36783 | 5-5 | ||
C | 21-12-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-3 | Wernhout JO15-1 | 91560 | 6-0 | ||
C | 14-12-2019 10:30 | Bruse Boys JO15-1 | JEKA JO15-6 | 35685 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | SC Kruisland JO15-1 | Halsteren JO15-3 | 36801 | 7-0 | ||
C | 14-12-2019 11:45 | Halsteren JO15-4 | Wernhout JO15-1 | 91559 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 12:25 | Unitas'30 JO15-3 | WDS'19 JO15-1 | 35670 | 7-0 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | Achtmaal JO15-1 | Beek Vooruit JO15-3 | 37837 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 11:30 | Boeimeer JO15-3 | Alliance JO15-2 | 35589 | 0-0 | ||
C | 10-12-2019 19:30 | Virtus JO15-3 | JEKA JO15-6 | 36144 | 0-6 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | Halsteren JO15-3 | Unitas'30 JO15-3 | 36268 | 3-1 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Alliance JO15-2 | Bruse Boys JO15-1 | 36310 | 2-2 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | Wernhout JO15-1 | Achtmaal JO15-1 | 91558 | 1-2 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | Beek Vooruit JO15-3 | SC Kruisland JO15-1 | 37939 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:30 | Virtus JO15-3 | Boeimeer JO15-3 | 35833 | 1-8 | ||
C | 07-12-2019 14:45 | JEKA JO15-6 | WDS'19 JO15-1 | 36032 | 2-0 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | SC Kruisland JO15-1 | Virtus JO15-3 | 36822 | 11-0 | ||
C | 30-11-2019 15:55 | Unitas'30 JO15-3 | Halsteren JO15-4 | 37474 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Achtmaal JO15-1 | Alliance JO15-2 | 37477 | 4-3 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | WDS'19 JO15-1 | Beek Vooruit JO15-3 | 37437 | 1-3 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | Bruse Boys JO15-1 | Wernhout JO15-1 | 91557 | 4-1 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Boeimeer JO15-3 | Halsteren JO15-3 | 37949 | 3-6 | ||
C | 27-11-2019 18:45 | Unitas'30 JO15-3 | Alliance JO15-2 | 37206 | 12-0 | ||
C | 23-11-2019 10:45 | Beek Vooruit JO15-3 | Bruse Boys JO15-1 | 37741 | 0-7 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | Virtus JO15-3 | Halsteren JO15-4 | 37552 | 7-2 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | Alliance JO15-2 | Wernhout JO15-1 | 91556 | 0-7 | ||
C | 23-11-2019 10:45 | JEKA JO15-6 | Unitas'30 JO15-3 | 35680 | 1-1 | ||
C | 23-11-2019 11:45 | Halsteren JO15-3 | Achtmaal JO15-1 | 37681 | 2-0 | ||
C | 23-11-2019 12:00 | WDS'19 JO15-1 | Boeimeer JO15-3 | 37312 | 2-4 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-3 | SC Kruisland JO15-1 | 38076 | 2-2 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | Bruse Boys JO15-1 | Boeimeer JO15-3 | 37888 | 6-5 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | Alliance JO15-2 | JEKA JO15-6 | 37857 | 2-2 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | Wernhout JO15-1 | WDS'19 JO15-1 | 91555 | 5-3 | ||
C | 16-11-2019 11:45 | Halsteren JO15-4 | Halsteren JO15-3 | 37987 | 0-12 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | Beek Vooruit JO15-3 | Virtus JO15-3 | 36512 | 0-4 | ||
C | 09-11-2019 12:00 | JEKA JO15-6 | Wernhout JO15-1 | 91554 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 11:45 | Halsteren JO15-3 | Beek Vooruit JO15-3 | 36390 | 2-1 | ||
C | 09-11-2019 11:45 | WDS'19 JO15-1 | Alliance JO15-2 | 36830 | 3-3 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | Virtus JO15-3 | Bruse Boys JO15-1 | 36850 | 2-8 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | SC Kruisland JO15-1 | Achtmaal JO15-1 | 36819 | 7-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Boeimeer JO15-3 | Halsteren JO15-4 | 36676 | 12-0 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | Bruse Boys JO15-1 | SC Kruisland JO15-1 | 35660 | 2-10 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | Wernhout JO15-1 | Halsteren JO15-3 | 91553 | 3-5 | ||
C | 02-11-2019 11:45 | Halsteren JO15-4 | Alliance JO15-2 | 36156 | 3-10 | ||
C | 02-11-2019 14:45 | Beek Vooruit JO15-3 | JEKA JO15-6 | 37745 | 2-7 | ||
C | 02-11-2019 14:55 | Unitas'30 JO15-3 | Virtus JO15-3 | 37657 | 9-1 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Alliance JO15-2 | Beek Vooruit JO15-3 | 37230 | 2-1 | ||
C | 26-10-2019 11:15 | Virtus JO15-3 | Wernhout JO15-1 | 91552 | 2-6 | ||
C | 26-10-2019 11:45 | WDS'19 JO15-1 | Bruse Boys JO15-1 | 36766 | 4-4 | ||
C | 26-10-2019 13:15 | JEKA JO15-6 | Achtmaal JO15-1 | 38067 | 2-2 | ||
C | 26-10-2019 12:00 | SC Kruisland JO15-1 | Halsteren JO15-4 | 37042 | 25-0 | ||
C | 19-10-2019 11:30 | Virtus JO15-3 | Halsteren JO15-3 | 36902 | 3-9 | ||
C | 19-10-2019 10:30 | Bruse Boys JO15-1 | Achtmaal JO15-1 | 35547 | 4-2 | ||
C | 19-10-2019 11:30 | WDS'19 JO15-1 | Halsteren JO15-4 | 35621 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 10:00 | Beek Vooruit JO15-3 | Unitas'30 JO15-3 | 36257 | 2-15 | ||
C | 19-10-2019 11:00 | Wernhout JO15-1 | Boeimeer JO15-3 | 91551 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 11:30 | Boeimeer JO15-3 | Unitas'30 JO15-3 | 37737 | 4-7 | ||
C | 12-10-2019 14:30 | Achtmaal JO15-1 | WDS'19 JO15-1 | 36701 | 2-2 | ||
C | 12-10-2019 13:00 | JEKA JO15-6 | SC Kruisland JO15-1 | 37255 | 0-12 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | Wernhout JO15-1 | Beek Vooruit JO15-3 | 91550 | 13-1 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | Bruse Boys JO15-1 | Halsteren JO15-3 | 36053 | 2-5 | ||
C | 05-10-2019 11:45 | Halsteren JO15-4 | JEKA JO15-6 | 35591 | 2-9 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | Achtmaal JO15-1 | Virtus JO15-3 | 36110 | 8-0 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | Groen Wit JO15-2 | Beek Vooruit JO15-3 | 36094 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | Beek Vooruit JO15-3 | Boeimeer JO15-3 | 36033 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Bruse Boys JO15-1 | Halsteren JO15-4 | 37696 | 14-1 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Alliance JO15-2 | SC Kruisland JO15-1 | 35729 | 0-10 | ||
C | 28-09-2019 11:45 | WDS'19 JO15-1 | Virtus JO15-3 | 37606 | 4-4 | ||
C | 28-09-2019 10:45 | JEKA JO15-6 | Halsteren JO15-3 | 36764 | 2-1 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Achtmaal JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 36884 | 0-2 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-3 | Bruse Boys JO15-1 | 35690 | 12-1 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | WVV'67 JO15-1 | Beek Vooruit JO15-3 | 36346 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Halsteren JO15-3 | WDS'19 JO15-1 | 37646 | 9-2 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Boeimeer JO15-3 | JEKA JO15-6 | 37034 | 1-6 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Virtus JO15-3 | Alliance JO15-2 | 36462 | 2-4 | ||
C | 21-09-2019 12:15 | SC Kruisland JO15-1 | Groen Wit JO15-2 | 37296 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:45 | Halsteren JO15-4 | Achtmaal JO15-1 | 35475 | 0-12 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 10:05 | Unitas'30 JO15-3 | JEKA JO15-6 | 8772 | 4-0 | ||
B | 14-09-2019 12:45 | Sprundel JO15-1 | Internos JO15-2 | 8937 | 4-0 | ||
B | 07-09-2019 10:00 | Internos JO15-2 | JEKA JO15-6 | 8661 | 6-1 | ||
B | 07-09-2019 12:45 | Sprundel JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | 8509 | 1-1 | ||
B | 31-08-2019 14:30 | JEKA JO15-6 | Sprundel JO15-1 | 8407 | 0-4 | ||
B | 31-08-2019 13:50 | Unitas'30 JO15-3 | Internos JO15-2 | 8202 | 2-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympia'60 JO15-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 24 | 5 | 19 | 0 |
2 | Unitas'30 JO15-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 15 | 7 | 8 | 0 |
3 | TVC Breda JO15-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 34 | 6 | 28 | 0 |
4 | Baronie JO15-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 14 | 9 | 5 | 0 |
5 | DIA JO15-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 8 | 5 | 3 | 0 |
6 | ONI JO15-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 18 | 16 | 2 | 0 |
7 | Rijen JO15-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 12 | 19 | -7 | 0 |
8 | Bavel JO15-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | 12 | -1 | 0 |
9 | Gloria UC JO15-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | 17 | -9 | 0 |
10 | Sarto JO15-3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | 19 | -13 | 0 |
11 | JEKA JO15-6 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | 21 | -14 | 0 |
12 | Boeimeer JO15-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 28 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Kruisland JO15-1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 117 | 5 | 112 | 0 |
2 | Halsteren JO15-3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 54 | 24 | 30 | 0 |
3 | Unitas'30 JO15-3 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 74 | 14 | 60 | 0 |
4 | JEKA JO15-6 | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 40 | 24 | 16 | 0 |
5 | Bruse Boys JO15-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 54 | 44 | 10 | 0 |
6 | Achtmaal JO15-1 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 37 | 28 | 9 | 0 |
7 | Boeimeer JO15-3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 46 | 48 | -2 | 0 |
8 | Wernhout JO15-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 37 | 36 | 1 | 0 |
9 | Alliance JO15-2 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 26 | 46 | -20 | 0 |
10 | Virtus JO15-3 | 12 | 2 | 1 | 9 | 7 | 26 | 75 | -49 | 0 |
11 | Beek Vooruit JO15-3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 22 | 54 | -32 | 0 |
12 | WDS'19 JO15-1 | 11 | 0 | 4 | 7 | 4 | 21 | 52 | -31 | 0 |
13 | Halsteren JO15-4 | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 8 | 112 | -104 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sprundel JO15-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 9 | 1 | 8 | 0 |
2 | Unitas'30 JO15-3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 7 | 3 | 4 | 0 |
3 | Internos JO15-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 8 | 7 | 1 | 0 |
4 | JEKA JO15-6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 14 | -13 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:15 | 4 A | 17 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:15 | 3A1 | 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|