Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-2

Teamleden

Spelers
Ruben Buijs Keeper      
Marwan Akkar        
Tijs Arnouts        
Ivar de Caluwe        
Jermy Dhanradj        
Jim Fernandez Castillo        
Jesse Hoogzaad        
Veron Jacobs        
Thomas de Jong        
Jip Liebregts        
Binc Loos        
Wouter Roks        
Wouter Rompa        
Oscar Schilder        
Lucas Voermans        
 
Overige teamleden
Delano Valentijn Assistent-trainer
Ramon de Caluwe Trainer/Coach
Rick van der Corput Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 25-01-2020 10:15 RFC JO15-1 Unitas'30 JO15-2 09:30
C 01-02-2020 12:00 Unitas'30 JO15-2 TSC JO15-2 104119 11:15
C 08-02-2020 11:00 UVV'40 JO15-2G Unitas'30 JO15-2 106587 09:55
C 15-02-2020 14:15 Unitas'30 JO15-2 Alliance JO15-1 104743 13:30
C 14-03-2020 09:00 Unitas'30 JO15-2 Kogelvangers JO15-1 108679 08:15
C 28-03-2020 13:15 Baronie JO15-3 Unitas'30 JO15-2 104176 12:10
C 04-04-2020 10:00 Unitas'30 JO15-2 SPS JO15-1G 107132 09:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 11:15 SPS JO15-1G Zundert JO15-1G
C 01-02-2020 10:00 Baronie JO15-3 Alliance JO15-1
C 01-02-2020 10:15 Klundert JO15-1 Kogelvangers JO15-1
C 01-02-2020 13:15 Roosendaal JO15-3 UVV'40 JO15-2G
C 01-02-2020 12:00 Unitas'30 JO15-2 TSC JO15-2
C 08-02-2020 13:00 Zundert JO15-1G Baronie JO15-3
C 08-02-2020 12:15 Kogelvangers JO15-1 SPS JO15-1G
C 08-02-2020 11:45 TSC JO15-2 MOC'17 JO15-2
C 08-02-2020 11:00 UVV'40 JO15-2G Unitas'30 JO15-2
C 08-02-2020 10:30 Alliance JO15-1 Roosendaal JO15-3
C 15-02-2020 10:00 Baronie JO15-3 Kogelvangers JO15-1
C 15-02-2020 10:15 Klundert JO15-1 SPS JO15-1G
C 15-02-2020 13:00 MOC'17 JO15-2 UVV'40 JO15-2G
C 15-02-2020 13:15 Roosendaal JO15-3 Zundert JO15-1G
C 15-02-2020 14:15 Unitas'30 JO15-2 Alliance JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 13:00 DSE JO15-1 BSC JO15-1 35545 1-2
C 14-12-2019 12:30 VVR JO15-1 Baronie JO15-3 36049 0-0
C 14-12-2019 12:30 SC Gastel JO15-1 Groen Wit JO15-1 35961 1-1
C 14-12-2019 14:15 JEKA JO15-2 Unitas'30 JO15-2 37364 2-0
C 14-12-2019 10:30 Alliance JO15-1 MOC'17 JO15-2 37447 0-0
C 14-12-2019 10:15 Roosendaal JO15-2 Hoeven JO15-1 37883 2-0
C 07-12-2019 10:30 Alliance JO15-1 Roosendaal JO15-2 35474 1-0
C 07-12-2019 12:30 BSC JO15-1 Baronie JO15-3 35971 7-3
C 07-12-2019 12:45 Hoeven JO15-1 JEKA JO15-2 37025 1-0
C 07-12-2019 13:00 MOC'17 JO15-2 SC Gastel JO15-1 37403 1-3
C 07-12-2019 13:00 Groen Wit JO15-1 DSE JO15-1 36774 2-1
C 07-12-2019 13:45 Unitas'30 JO15-2 VVR JO15-1 37598 2-1
C 30-11-2019 08:30 Baronie JO15-3 Unitas'30 JO15-2 37938 4-1
C 30-11-2019 10:15 Roosendaal JO15-2 MOC'17 JO15-2 36262 2-1
C 30-11-2019 12:30 SC Gastel JO15-1 Alliance JO15-1 38038 6-2
C 30-11-2019 12:30 VVR JO15-1 BSC JO15-1 36700 0-4
C 30-11-2019 12:45 Hoeven JO15-1 Groen Wit JO15-1 35634 0-2
C 30-11-2019 13:00 DSE JO15-1 JEKA JO15-2 36119 2-1
C 23-11-2019 11:45 Roosendaal JO15-2 Groen Wit JO15-1 37615 2-0
C 23-11-2019 10:30 Alliance JO15-1 Unitas'30 JO15-2 37030 2-1
C 23-11-2019 12:30 SC Gastel JO15-1 VVR JO15-1 35618 5-1
C 23-11-2019 13:00 DSE JO15-1 Baronie JO15-3 36757 6-0
C 23-11-2019 13:00 MOC'17 JO15-2 Hoeven JO15-1 38078 1-4
C 23-11-2019 14:30 JEKA JO15-2 BSC JO15-1 36199 3-2
C 16-11-2019 16:10 Baronie JO15-3 SC Gastel JO15-1 35499 2-8
C 16-11-2019 12:15 Unitas'30 JO15-2 MOC'17 JO15-2 36480 2-1
C 16-11-2019 12:30 VVR JO15-1 Roosendaal JO15-2 37070 2-4
C 16-11-2019 12:30 BSC JO15-1 Alliance JO15-1 36956 8-1
C 16-11-2019 13:00 Groen Wit JO15-1 JEKA JO15-2 37765 3-1
C 16-11-2019 12:45 Hoeven JO15-1 DSE JO15-1 37045 2-0
C 09-11-2019 15:30 JEKA JO15-2 Alliance JO15-1 36054 3-0
C 09-11-2019 13:00 DSE JO15-1 MOC'17 JO15-2 36247 3-0
C 09-11-2019 12:30 VVR JO15-1 Hoeven JO15-1 36314 0-0
C 09-11-2019 12:30 BSC JO15-1 Unitas'30 JO15-2 35546 6-0
C 09-11-2019 12:30 SC Gastel JO15-1 Roosendaal JO15-2 36137 4-0
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO15-3 Groen Wit JO15-1 36603 2-3
C 02-11-2019 10:30 Alliance JO15-1 DSE JO15-1 37710 0-5
C 02-11-2019 10:15 Roosendaal JO15-2 BSC JO15-1 36062 1-6
C 02-11-2019 16:30 Unitas'30 JO15-2 SC Gastel JO15-1 36760 0-1
C 02-11-2019 12:30 Groen Wit JO15-1 VVR JO15-1 37594 3-4
C 02-11-2019 12:45 Hoeven JO15-1 Baronie JO15-3 36557 4-0
C 02-11-2019 13:00 MOC'17 JO15-2 JEKA JO15-2 37601 1-2
C 26-10-2019 12:15 JEKA JO15-2 Roosendaal JO15-2 36128 1-1
C 26-10-2019 11:30 Baronie JO15-3 MOC'17 JO15-2 37194 1-2
C 26-10-2019 12:30 BSC JO15-1 Groen Wit JO15-1 37983 5-4
C 26-10-2019 12:30 VVR JO15-1 Alliance JO15-1 36035 4-1
C 26-10-2019 13:00 DSE JO15-1 SC Gastel JO15-1 36165 1-2
C 26-10-2019 14:00 Unitas'30 JO15-2 Hoeven JO15-1 36895 1-0
C 12-10-2019 09:30 JEKA JO15-2 VVR JO15-1 36656 2-1
C 05-10-2019 13:00 MOC'17 JO15-2 VVR JO15-1 35914 3-1
C 05-10-2019 12:45 Groen Wit JO15-1 Unitas'30 JO15-2 36922 7-0
C 05-10-2019 10:15 Roosendaal JO15-2 DSE JO15-1 35592 1-3
C 05-10-2019 10:30 Alliance JO15-1 Baronie JO15-3 36386 1-3
C 05-10-2019 12:30 SC Gastel JO15-1 JEKA JO15-2 36546 4-1
C 05-10-2019 12:45 Hoeven JO15-1 BSC JO15-1 36473 1-2
C 28-09-2019 08:30 Baronie JO15-3 JEKA JO15-2 37187 1-2
C 28-09-2019 12:30 BSC JO15-1 SC Gastel JO15-1 36077 2-5
C 28-09-2019 14:00 Groen Wit JO15-1 MOC'17 JO15-2 36900 4-1
C 28-09-2019 12:45 Hoeven JO15-1 Alliance JO15-1 36022 3-0
C 28-09-2019 12:00 Unitas'30 JO15-2 Roosendaal JO15-2 37654 2-5
C 28-09-2019 12:30 VVR JO15-1 DSE JO15-1 37046 3-5
C 21-09-2019 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-2 37507 2-0
C 21-09-2019 13:00 MOC'17 JO15-2 BSC JO15-1 37252 2-2
C 21-09-2019 12:30 SC Gastel JO15-1 Hoeven JO15-1 36024 4-2
C 21-09-2019 10:30 Alliance JO15-1 Groen Wit JO15-1 38035 1-3
C 21-09-2019 10:15 Roosendaal JO15-2 Baronie JO15-3 36040 4-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:45 Hoeven JO15-1 DSE JO15-1 8785 0-1
B 14-09-2019 13:15 Unitas'30 JO15-2 Klundert JO15-1 8909 5-2
B 07-09-2019 10:15 Klundert JO15-1 DSE JO15-1 8654 0-3
B 07-09-2019 12:00 Unitas'30 JO15-2 Hoeven JO15-1 8481 0-3
B 31-08-2019 12:45 Hoeven JO15-1 Klundert JO15-1 8215 4-1
B 31-08-2019 13:00 DSE JO15-1 Unitas'30 JO15-2 8344 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Klundert JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kogelvangers JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SPS JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UVV'40 JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zundert JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel JO15-1 11 10 1 0 31 43 13 30 0
2 BSC JO15-1 11 8 1 2 25 46 21 25 0
3 Groen Wit JO15-1 11 7 1 3 22 32 18 14 0
4 DSE JO15-1 11 7 0 4 21 29 13 16 0
5 JEKA JO15-2 11 6 1 4 19 18 16 2 0
6 Roosendaal JO15-2 11 6 1 4 19 22 22 0 0
7 Hoeven JO15-1 11 5 1 5 16 17 12 5 0
8 Unitas'30 JO15-2 11 3 0 8 9 9 31 -22 0
9 MOC'17 JO15-2 10 2 1 7 7 13 24 -11 0
10 VVR JO15-1 10 2 1 7 7 17 29 -12 0
11 Baronie JO15-3 10 2 0 8 6 18 38 -20 0
12 Alliance JO15-1 10 2 0 8 6 9 36 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO15-1 3 2 0 1 6 7 2 5 0
2 DSE JO15-1 3 2 0 1 6 5 2 3 0
3 Unitas'30 JO15-2 3 2 0 1 6 7 6 1 0
4 Klundert JO15-1 3 0 0 3 0 3 12 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-1 10 8 0 2 24 45 11 34 0
2 SC Gastel JO15-1 10 7 2 1 23 27 9 18 0
3 Victoria'03 JO15-1 10 7 1 2 22 42 22 20 0
4 Madese Boys JO15-1 10 6 3 1 21 34 15 19 0
5 DIA JO15-4M 10 7 0 3 21 21 16 5 0
6 Roosendaal JO15-3 10 6 1 3 19 22 11 11 0
7 MOC'17 JO15-2 10 3 0 7 9 20 31 -11 0
8 VVR JO15-1 10 2 1 7 7 14 35 -21 0
9 Baronie JO15-3 10 2 0 8 6 22 39 -17 0
10 Hoeven JO15-1 10 1 1 8 4 15 39 -24 0
11 Unitas'30 JO15-2 10 1 1 8 4 11 45 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel JO15-1 11 10 0 1 30 42 12 30 0
2 Madese Boys JO15-1 11 9 0 2 27 35 10 25 0
3 Boeimeer JO15-1 11 8 0 3 24 39 14 25 0
4 Victoria'03 JO15-1 11 7 1 3 22 42 26 16 0
5 JEKA JO15-2 11 6 1 4 19 33 18 15 0
6 DIA JO15-4M 11 6 1 4 19 24 29 -5 0
7 VVR JO15-1 11 4 1 6 13 14 26 -12 0
8 MOC'17 JO15-2 11 4 0 7 12 23 32 -9 0
9 Roosendaal JO15-2 11 4 0 7 12 23 33 -10 0
10 Hoeven JO15-1 11 3 0 8 9 15 44 -29 0
11 Baronie JO15-3 11 1 2 8 5 14 34 -20 0
12 Unitas'30 JO15-2 11 0 2 9 2 10 36 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 2 B 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 2 B 8 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven