0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO15-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Jim Fernandez Castillo | |||||||
Thomas de Jong | |||||||
Jip Liebregts | |||||||
Wouter Rompa | |||||||
Oscar Schilder | |||||||
Lucas Voermans | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rick van der Corput | Assistent-trainer | ||||||
Ramon de Caluwe | Trainer/Coach | ||||||
Delano Valentijn | Trainer/Coach | ||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 13:15 | Roosendaal JO15-3 | MOC'17 JO15-2 | 104348 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Zundert JO15-1G | TSC JO15-2 | 105168 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:15 | Kogelvangers JO15-1 | UVV'40 JO15-2G | 107294 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | Klundert JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 107843 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | SPS JO15-1G | Alliance JO15-1 | 104015 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | Baronie JO15-3 | VVR JO15-1 | 154196 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Unitas'30 JO15-2 | Roosendaal JO15-3 | 105931 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | Alliance JO15-1 | Kogelvangers JO15-1 | 106146 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | UVV'40 JO15-2G | SPS JO15-1G | 103900 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | TSC JO15-2 | Baronie JO15-3 | 104012 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:30 | VVR JO15-1 | Zundert JO15-1G | 154195 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | MOC'17 JO15-2 | Klundert JO15-1 | 107634 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Baronie JO15-3 | Klundert JO15-1 | 105824 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | Alliance JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 108527 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | SPS JO15-1G | TSC JO15-2 | 106597 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:15 | Kogelvangers JO15-1 | Roosendaal JO15-3 | 106354 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | VVR JO15-1 | UVV'40 JO15-2G | 154194 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Zundert JO15-1G | Unitas'30 JO15-2 | 106585 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:15 | Roosendaal JO15-3 | Baronie JO15-3 | 104487 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:15 | Unitas'30 JO15-2 | MOC'17 JO15-2 | 108148 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | SPS JO15-1G | VVR JO15-1 | 154193 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | UVV'40 JO15-2G | Alliance JO15-1 | 108046 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | Klundert JO15-1 | TSC JO15-2 | 105112 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 13:00 | Zundert JO15-1G | Kogelvangers JO15-1 | 104231 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | MOC'17 JO15-2 | Baronie JO15-3 | 104894 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:15 | TSC JO15-2 | Kogelvangers JO15-1 | 105609 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | VVR JO15-1 | Roosendaal JO15-3 | 154192 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | UVV'40 JO15-2G | Zundert JO15-1G | 105773 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | Alliance JO15-1 | Klundert JO15-1 | 106539 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | Unitas'30 JO15-2 | SPS JO15-1G | 107132 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:15 | Roosendaal JO15-3 | TSC JO15-2 | 107534 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:15 | Kogelvangers JO15-1 | VVR JO15-1 | 154191 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | SPS JO15-1G | MOC'17 JO15-2 | 105933 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | Klundert JO15-1 | UVV'40 JO15-2G | 106075 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Baronie JO15-3 | Unitas'30 JO15-2 | 104176 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 13:00 | Zundert JO15-1G | Alliance JO15-1 | 104035 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:10 | Baronie JO15-3 | SPS JO15-1G | 107544 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:05 | TSC JO15-2 | UVV'40 JO15-2G | 106204 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Klundert JO15-1 | Roosendaal JO15-3 | 106183 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:00 | Unitas'30 JO15-2 | Kogelvangers JO15-1 | 108679 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | VVR JO15-1 | Alliance JO15-1 | 154190 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | MOC'17 JO15-2 | Zundert JO15-1G | 107402 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:15 | SPS JO15-1G | Roosendaal JO15-3 | 107180 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | Alliance JO15-1 | TSC JO15-2 | 107217 | 3-4 | ||
C | 07-03-2020 11:45 | UVV'40 JO15-2G | Baronie JO15-3 | 108251 | 3-3 | ||
C | 07-03-2020 12:15 | Kogelvangers JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 108007 | 6-1 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | VVR JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 154189 | 2-0 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Zundert JO15-1G | Klundert JO15-1 | 107841 | 6-2 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Baronie JO15-3 | Kogelvangers JO15-1 | 106141 | 2-3 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Klundert JO15-1 | SPS JO15-1G | 108151 | 0-4 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | MOC'17 JO15-2 | UVV'40 JO15-2G | 106002 | 3-3 | ||
C | 15-02-2020 13:15 | Roosendaal JO15-3 | Zundert JO15-1G | 106190 | 5-2 | ||
C | 15-02-2020 14:15 | Unitas'30 JO15-2 | Alliance JO15-1 | 104743 | 0-1 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | TSC JO15-2 | VVR JO15-1 | 154188 | 2-4 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | UVV'40 JO15-2G | Unitas'30 JO15-2 | 106587 | 3-0 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | Alliance JO15-1 | Roosendaal JO15-3 | 107491 | 1-7 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | TSC JO15-2 | MOC'17 JO15-2 | 105955 | 6-3 | ||
C | 08-02-2020 12:15 | Kogelvangers JO15-1 | SPS JO15-1G | 103935 | 4-1 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Zundert JO15-1G | Baronie JO15-3 | 105093 | 2-1 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | VVR JO15-1 | Klundert JO15-1 | 154187 | 4-0 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | MOC'17 JO15-2 | VVR JO15-1 | 154186 | 0-2 | ||
C | 01-02-2020 12:00 | Unitas'30 JO15-2 | TSC JO15-2 | 104119 | 5-1 | ||
C | 01-02-2020 13:15 | Roosendaal JO15-3 | UVV'40 JO15-2G | 106465 | 5-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | Klundert JO15-1 | Kogelvangers JO15-1 | 105626 | 0-9 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | Baronie JO15-3 | Alliance JO15-1 | 107043 | 1-0 | ||
C | 01-02-2020 11:15 | SPS JO15-1G | Zundert JO15-1G | 108429 | 1-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 13:00 | DSE JO15-1 | BSC JO15-1 | 35545 | 1-2 | ||
C | 14-12-2019 12:30 | VVR JO15-1 | Baronie JO15-3 | 36049 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Groen Wit JO15-1 | 35961 | 1-1 | ||
C | 14-12-2019 14:15 | JEKA JO15-2 | Unitas'30 JO15-2 | 37364 | 2-0 | ||
C | 14-12-2019 10:30 | Alliance JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 37447 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:15 | Roosendaal JO15-2 | Hoeven JO15-1 | 37883 | 2-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | Alliance JO15-1 | Roosendaal JO15-2 | 35474 | 1-0 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | BSC JO15-1 | Baronie JO15-3 | 35971 | 7-3 | ||
C | 07-12-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | JEKA JO15-2 | 37025 | 1-0 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | MOC'17 JO15-2 | SC Gastel JO15-1 | 37403 | 1-3 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | Groen Wit JO15-1 | DSE JO15-1 | 36774 | 2-1 | ||
C | 07-12-2019 13:45 | Unitas'30 JO15-2 | VVR JO15-1 | 37598 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Baronie JO15-3 | Unitas'30 JO15-2 | 37938 | 4-1 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | Roosendaal JO15-2 | MOC'17 JO15-2 | 36262 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Alliance JO15-1 | 38038 | 6-2 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | VVR JO15-1 | BSC JO15-1 | 36700 | 0-4 | ||
C | 30-11-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | Groen Wit JO15-1 | 35634 | 0-2 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | DSE JO15-1 | JEKA JO15-2 | 36119 | 2-1 | ||
C | 23-11-2019 11:45 | Roosendaal JO15-2 | Groen Wit JO15-1 | 37615 | 2-0 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | Alliance JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 37030 | 2-1 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | SC Gastel JO15-1 | VVR JO15-1 | 35618 | 5-1 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | DSE JO15-1 | Baronie JO15-3 | 36757 | 6-0 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | MOC'17 JO15-2 | Hoeven JO15-1 | 38078 | 1-4 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | JEKA JO15-2 | BSC JO15-1 | 36199 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 16:10 | Baronie JO15-3 | SC Gastel JO15-1 | 35499 | 2-8 | ||
C | 16-11-2019 12:15 | Unitas'30 JO15-2 | MOC'17 JO15-2 | 36480 | 2-1 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | VVR JO15-1 | Roosendaal JO15-2 | 37070 | 2-4 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | BSC JO15-1 | Alliance JO15-1 | 36956 | 8-1 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Groen Wit JO15-1 | JEKA JO15-2 | 37765 | 3-1 | ||
C | 16-11-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | DSE JO15-1 | 37045 | 2-0 | ||
C | 09-11-2019 15:30 | JEKA JO15-2 | Alliance JO15-1 | 36054 | 3-0 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | DSE JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 36247 | 3-0 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | VVR JO15-1 | Hoeven JO15-1 | 36314 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | BSC JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 35546 | 6-0 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Roosendaal JO15-2 | 36137 | 4-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Baronie JO15-3 | Groen Wit JO15-1 | 36603 | 2-3 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | Alliance JO15-1 | DSE JO15-1 | 37710 | 0-5 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | Roosendaal JO15-2 | BSC JO15-1 | 36062 | 1-6 | ||
C | 02-11-2019 16:30 | Unitas'30 JO15-2 | SC Gastel JO15-1 | 36760 | 0-1 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | Groen Wit JO15-1 | VVR JO15-1 | 37594 | 3-4 | ||
C | 02-11-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | Baronie JO15-3 | 36557 | 4-0 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | MOC'17 JO15-2 | JEKA JO15-2 | 37601 | 1-2 | ||
C | 26-10-2019 12:15 | JEKA JO15-2 | Roosendaal JO15-2 | 36128 | 1-1 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | Baronie JO15-3 | MOC'17 JO15-2 | 37194 | 1-2 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | BSC JO15-1 | Groen Wit JO15-1 | 37983 | 5-4 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | VVR JO15-1 | Alliance JO15-1 | 36035 | 4-1 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | DSE JO15-1 | SC Gastel JO15-1 | 36165 | 1-2 | ||
C | 26-10-2019 14:00 | Unitas'30 JO15-2 | Hoeven JO15-1 | 36895 | 1-0 | ||
C | 12-10-2019 09:30 | JEKA JO15-2 | VVR JO15-1 | 36656 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | MOC'17 JO15-2 | VVR JO15-1 | 35914 | 3-1 | ||
C | 05-10-2019 12:45 | Groen Wit JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 36922 | 7-0 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | Roosendaal JO15-2 | DSE JO15-1 | 35592 | 1-3 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | Alliance JO15-1 | Baronie JO15-3 | 36386 | 1-3 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | SC Gastel JO15-1 | JEKA JO15-2 | 36546 | 4-1 | ||
C | 05-10-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | BSC JO15-1 | 36473 | 1-2 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | Baronie JO15-3 | JEKA JO15-2 | 37187 | 1-2 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | BSC JO15-1 | SC Gastel JO15-1 | 36077 | 2-5 | ||
C | 28-09-2019 14:00 | Groen Wit JO15-1 | MOC'17 JO15-2 | 36900 | 4-1 | ||
C | 28-09-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | Alliance JO15-1 | 36022 | 3-0 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | Unitas'30 JO15-2 | Roosendaal JO15-2 | 37654 | 2-5 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | VVR JO15-1 | DSE JO15-1 | 37046 | 3-5 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | DSE JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 37507 | 2-0 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | MOC'17 JO15-2 | BSC JO15-1 | 37252 | 2-2 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | SC Gastel JO15-1 | Hoeven JO15-1 | 36024 | 4-2 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | Alliance JO15-1 | Groen Wit JO15-1 | 38035 | 1-3 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Roosendaal JO15-2 | Baronie JO15-3 | 36040 | 4-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | DSE JO15-1 | 8785 | 0-1 | ||
B | 14-09-2019 13:15 | Unitas'30 JO15-2 | Klundert JO15-1 | 8909 | 5-2 | ||
B | 07-09-2019 10:15 | Klundert JO15-1 | DSE JO15-1 | 8654 | 0-3 | ||
B | 07-09-2019 12:00 | Unitas'30 JO15-2 | Hoeven JO15-1 | 8481 | 0-3 | ||
B | 31-08-2019 12:45 | Hoeven JO15-1 | Klundert JO15-1 | 8215 | 4-1 | ||
B | 31-08-2019 13:00 | DSE JO15-1 | Unitas'30 JO15-2 | 8344 | 1-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kogelvangers JO15-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 22 | 4 | 18 | 0 |
2 | VVR JO15-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 12 | 2 | 10 | 0 |
3 | Roosendaal JO15-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 3 | 14 | 0 |
4 | Zundert JO15-1G | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 12 | 9 | 3 | 0 |
5 | TSC JO15-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 13 | 15 | -2 | 0 |
6 | UVV'40 JO15-2G | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 8 | -2 | 0 |
7 | SPS JO15-1G | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 |
8 | Baronie JO15-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 5 | -1 | 0 |
9 | Unitas'30 JO15-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | 7 | -2 | 0 |
10 | Alliance JO15-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | 12 | -7 | 0 |
11 | MOC'17 JO15-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | 17 | -10 | 0 |
12 | Klundert JO15-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 23 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Gastel JO15-1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 43 | 13 | 30 | 0 |
2 | BSC JO15-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 46 | 21 | 25 | 0 |
3 | Groen Wit JO15-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 32 | 18 | 14 | 0 |
4 | DSE JO15-1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 29 | 13 | 16 | 0 |
5 | JEKA JO15-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 18 | 16 | 2 | 0 |
6 | Roosendaal JO15-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 22 | 22 | 0 | 0 |
7 | Hoeven JO15-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 17 | 12 | 5 | 0 |
8 | Unitas'30 JO15-2 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 9 | 31 | -22 | 0 |
9 | MOC'17 JO15-2 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 13 | 24 | -11 | 0 |
10 | VVR JO15-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 17 | 29 | -12 | 0 |
11 | Baronie JO15-3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 18 | 38 | -20 | 0 |
12 | Alliance JO15-1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 9 | 36 | -27 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoeven JO15-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 2 | 5 | 0 |
2 | DSE JO15-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 2 | 3 | 0 |
3 | Unitas'30 JO15-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 6 | 1 | 0 |
4 | Klundert JO15-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 12 | -9 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boeimeer JO15-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 45 | 11 | 34 | 0 |
2 | SC Gastel JO15-1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 27 | 9 | 18 | 0 |
3 | Victoria'03 JO15-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 42 | 22 | 20 | 0 |
4 | Madese Boys JO15-1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 34 | 15 | 19 | 0 |
5 | DIA JO15-4M | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 21 | 16 | 5 | 0 |
6 | Roosendaal JO15-3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 22 | 11 | 11 | 0 |
7 | MOC'17 JO15-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 20 | 31 | -11 | 0 |
8 | VVR JO15-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 14 | 35 | -21 | 0 |
9 | Baronie JO15-3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 22 | 39 | -17 | 0 |
10 | Hoeven JO15-1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 15 | 39 | -24 | 0 |
11 | Unitas'30 JO15-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 11 | 45 | -34 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Gastel JO15-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 42 | 12 | 30 | 0 |
2 | Madese Boys JO15-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 35 | 10 | 25 | 0 |
3 | Boeimeer JO15-1 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 39 | 14 | 25 | 0 |
4 | Victoria'03 JO15-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 42 | 26 | 16 | 0 |
5 | JEKA JO15-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 33 | 18 | 15 | 0 |
6 | DIA JO15-4M | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 24 | 29 | -5 | 0 |
7 | VVR JO15-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 14 | 26 | -12 | 0 |
8 | MOC'17 JO15-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 23 | 32 | -9 | 0 |
9 | Roosendaal JO15-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 23 | 33 | -10 | 0 |
10 | Hoeven JO15-1 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 15 | 44 | -29 | 0 |
11 | Baronie JO15-3 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 14 | 34 | -20 | 0 |
12 | Unitas'30 JO15-2 | 11 | 0 | 2 | 9 | 2 | 10 | 36 | -26 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:15 | 2 B | 12 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:15 | 2 B | 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|