Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0240 Onder 15 competitie (district A-cat)

Unitas'30 JO15-1

Teamleden

Spelers
S├╝leyman Turan Keeper      
Necati Ayrim        
Lars van Beek        
Anouar Bouhadan        
Stan van den Brekel        
Arda Demir        
Fadi El Allouchi        
Tobias Ernst        
Alban Hashimi        
Tom de Kinderen        
Ryan Koevoets        
Tariq Oppier        
Manuel Silva        
Milan Valentijn        
Senna de Vries        
 
Overige teamleden
Ilias Ahansal Leider
Riad Elloukmani Leider
Amaar Nuur Leider
Gianni Tiebosch Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 11-01-2020 n.n.b. nnb Unitas'30 JO15-1
V 18-01-2020 13:30 Unitas'30 JO15-1 Unitas'59 JO15-1 12:30
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 JO15-1 Terneuzen JO15-1 10:45
C 01-02-2020 14:00 Unitas'30 JO15-1 RBC JO15-1 35043 13:00
C 08-02-2020 12:45 RKDVC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 35035 11:05
C 15-02-2020 14:00 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 35121 13:00
C 07-03-2020 12:00 JEKA JO15-1 Unitas'30 JO15-1 35070 10:40
C 14-03-2020 14:00 Unitas'30 JO15-1 Baronie JO15-1 35034 13:00
C 28-03-2020 12:45 SC 't Zand JO15-1 Unitas'30 JO15-1 35021 11:10
C 04-04-2020 14:00 Unitas'30 JO15-1 Kloetinge JO15-1 34878 13:00
C 18-04-2020 14:00 Unitas'30 JO15-1 Roosendaal JO15-1 34912 13:00
C 09-05-2020 13:00 Hilvaria JO15-1 Unitas'30 JO15-1 34994 11:20
C 16-05-2020 14:00 Unitas'30 JO15-1 Willem II Tilburg BV JO15-2 35007 13:00
C 23-05-2020 13:00 Sarto JO15-1 Unitas'30 JO15-1 34975 11:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 12:30 RBC JO15-1 Willem II Tilburg BV JO15-2 35000 2-1
C 07-12-2019 12:30 Dongen JO15-1 Kloetinge JO15-1 35124 1-4
C 07-12-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Sarto JO15-1 35046 0-1
C 07-12-2019 12:15 JEKA JO15-1 SC 't Zand JO15-1 35103 3-3
C 07-12-2019 11:45 Roosendaal JO15-1 Unitas'30 JO15-1 34985 5-3
C 07-12-2019 10:15 Baronie JO15-1 Hilvaria JO15-1 35049 3-1
C 30-11-2019 10:00 Kloetinge JO15-1 Unitas'30 JO15-1 35104 2-2
C 30-11-2019 10:15 Baronie JO15-1 RBC JO15-1 34929 4-0
C 30-11-2019 12:30 Willem II Tilburg BV JO15-2 JEKA JO15-1 34896 2-3
C 30-11-2019 12:45 SC 't Zand JO15-1 Roosendaal JO15-1 35118 0-1
C 30-11-2019 13:00 Sarto JO15-1 Dongen JO15-1 34964 1-0
C 30-11-2019 13:00 Hilvaria JO15-1 RKDVC JO15-1 35083 2-7
C 23-11-2019 10:45 RBC JO15-1 Hilvaria JO15-1 35090 5-1
C 23-11-2019 11:45 Unitas'30 JO15-1 SC 't Zand JO15-1 35126 2-1
C 23-11-2019 11:45 Roosendaal JO15-1 Kloetinge JO15-1 35113 2-2
C 23-11-2019 12:30 Dongen JO15-1 JEKA JO15-1 35117 1-3
C 23-11-2019 12:30 Willem II Tilburg BV JO15-2 Sarto JO15-1 35016 2-2
C 23-11-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Baronie JO15-1 35079 3-0
C 16-11-2019 10:30 Baronie JO15-1 SC 't Zand JO15-1 35068 7-2
C 16-11-2019 12:00 JEKA JO15-1 Kloetinge JO15-1 35030 0-0
C 16-11-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Roosendaal JO15-1 35024 0-1
C 16-11-2019 13:00 Dongen JO15-1 Unitas'30 JO15-1 35110 1-1
C 16-11-2019 13:15 Hilvaria JO15-1 Willem II Tilburg BV JO15-2 35005 3-4
C 16-11-2019 14:30 RBC JO15-1 Sarto JO15-1 35032 4-0
C 09-11-2019 10:00 Kloetinge JO15-1 Baronie JO15-1 34928 1-0
C 09-11-2019 11:45 Roosendaal JO15-1 RBC JO15-1 35047 3-4
C 09-11-2019 12:00 Unitas'30 JO15-1 RKDVC JO15-1 34902 0-0
C 09-11-2019 12:30 Willem II Tilburg BV JO15-2 Dongen JO15-1 34936 1-0
C 09-11-2019 13:00 Sarto JO15-1 JEKA JO15-1 34970 3-1
C 09-11-2019 12:45 SC 't Zand JO15-1 Hilvaria JO15-1 34954 2-0
C 02-11-2019 14:00 Unitas'30 JO15-1 Sarto JO15-1 35045 6-2
C 02-11-2019 13:00 Dongen JO15-1 Hilvaria JO15-1 35033 1-0
C 02-11-2019 12:45 RKDVC JO15-1 RBC JO15-1 35130 3-1
C 02-11-2019 12:00 JEKA JO15-1 Baronie JO15-1 34874 2-1
C 02-11-2019 11:45 Roosendaal JO15-1 Willem II Tilburg BV JO15-2 35013 6-0
C 02-11-2019 15:00 Kloetinge JO15-1 SC 't Zand JO15-1 35073 6-0
C 26-10-2019 12:30 Willem II Tilburg BV JO15-2 Unitas'30 JO15-1 35004 1-0
C 26-10-2019 10:15 Baronie JO15-1 Dongen JO15-1 35050 4-0
C 26-10-2019 12:45 SC 't Zand JO15-1 RKDVC JO15-1 34892 1-6
C 26-10-2019 13:00 Sarto JO15-1 Roosendaal JO15-1 35048 1-1
C 26-10-2019 13:00 Hilvaria JO15-1 JEKA JO15-1 34979 1-9
C 26-10-2019 12:30 RBC JO15-1 Kloetinge JO15-1 35039 3-4
C 22-10-2019 19:30 Roosendaal JO15-1 Baronie JO15-1 35087 1-1
C 19-10-2019 11:15 Kloetinge JO15-1 Sarto JO15-1 34904 3-2
C 12-10-2019 12:00 JEKA JO15-1 RBC JO15-1 34932 5-2
C 12-10-2019 12:45 SC 't Zand JO15-1 Willem II Tilburg BV JO15-2 35089 3-2
C 12-10-2019 13:00 Dongen JO15-1 RKDVC JO15-1 35069 1-6
C 12-10-2019 11:45 Unitas'30 JO15-1 Hilvaria JO15-1 34967 4-0
C 05-10-2019 10:20 Baronie JO15-1 Unitas'30 JO15-1 34955 1-2
C 05-10-2019 10:45 RBC JO15-1 Dongen JO15-1 35054 3-2
C 05-10-2019 10:30 Willem II Tilburg BV JO15-2 Kloetinge JO15-1 34993 0-4
C 05-10-2019 12:45 RKDVC JO15-1 JEKA JO15-1 34876 2-3
C 05-10-2019 13:00 Sarto JO15-1 SC 't Zand JO15-1 34889 1-1
C 05-10-2019 12:30 Hilvaria JO15-1 Roosendaal JO15-1 34960 0-5
C 28-09-2019 11:30 Kloetinge JO15-1 RKDVC JO15-1 35134 3-3
C 28-09-2019 11:45 Roosendaal JO15-1 Dongen JO15-1 34900 1-1
C 28-09-2019 12:30 Willem II Tilburg BV JO15-2 Baronie JO15-1 35086 1-0
C 28-09-2019 12:45 SC 't Zand JO15-1 RBC JO15-1 35029 3-2
C 28-09-2019 13:00 Sarto JO15-1 Hilvaria JO15-1 35060 5-0
C 28-09-2019 13:30 Unitas'30 JO15-1 JEKA JO15-1 34905 1-3
C 21-09-2019 12:30 RBC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 35044 1-4
C 21-09-2019 11:15 Hilvaria JO15-1 Kloetinge JO15-1 34947 1-3
C 21-09-2019 13:00 Dongen JO15-1 SC 't Zand JO15-1 35031 1-0
C 21-09-2019 12:45 RKDVC JO15-1 Willem II Tilburg BV JO15-2 34931 3-2
C 21-09-2019 12:00 JEKA JO15-1 Roosendaal JO15-1 34969 4-2
C 21-09-2019 10:15 Baronie JO15-1 Sarto JO15-1 35078 2-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 13:00 DESK JO15-1 Unitas'30 JO15-1 92489 2-2
B 14-09-2019 12:00 Boeimeer JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 8946 0-11
B 14-09-2019 15:15 Unitas'30 JO15-1 Baronie JO15-2 8773 4-0
B 07-09-2019 11:30 Boeimeer JO15-1 Unitas'30 JO15-1 8518 2-11
B 07-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO15-1 Baronie JO15-2 8645 6-2
B 31-08-2019 10:00 Baronie JO15-2 Boeimeer JO15-1 8357 4-4
B 31-08-2019 12:00 Unitas'30 JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 8203 8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO15-1 11 8 2 1 26 36 18 18 0
2 Kloetinge JO15-1 11 7 4 0 25 32 14 18 0
3 RKDVC JO15-1 11 6 2 3 20 33 15 18 0
4 Roosendaal JO15-1 11 5 4 2 19 28 16 12 0
5 Unitas'30 JO15-1 11 5 3 3 18 25 17 8 0
6 Baronie JO15-1 11 5 1 5 16 23 14 9 0
7 Sarto JO15-1 11 4 3 4 15 19 20 -1 0
8 RBC JO15-1 11 5 0 6 15 27 30 -3 0
9 Willem II Tilburg BV JO15-2 11 4 1 6 13 16 26 -10 0
10 SC 't Zand JO15-1 11 3 2 6 11 16 31 -15 0
11 Dongen JO15-1 11 2 2 7 8 9 24 -15 0
12 Hilvaria JO15-1 11 0 0 11 0 9 48 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO15-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 Unitas'30 JO15-1 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 2 A 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 13-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 20-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 27-08-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 03-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 10-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 17-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 24-09-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 01-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 08-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 15-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 22-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 29-10-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 05-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 12-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 19-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 26-11-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 03-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 10-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 17-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 24-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 31-12-19 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 07-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 14-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 21-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 28-01-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 04-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 11-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 18-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 25-02-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 03-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 10-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 17-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 24-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 31-03-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 07-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 14-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 21-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 28-04-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 05-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 12-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 19-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 26-05-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 02-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 09-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 16-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 23-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
di 30-06-20 19:00 - 20:15 2 A Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 2 A 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 15-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 2 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven