Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Unitas'30 JO17-5

Teamleden

Spelers
Sven Neefs Keeper      
Job Bluemink        
Jarno van Elteren        
Lars van Elteren        
Hajk Hajrapetyan        
Milan van Meer        
Thomas Meijer        
Dylan Oomen        
Sem van den Oort        
Cas van Oosterhout        
Bart Rokx        
Sipan Taher        
Tim van der Ven        
Martijn Verhoeven        
Jochem Wirken        
Kevin Witteveen        
 
Overige teamleden
Joost van Elteren Leider
Dennis Durieux Trainer/Coach
Marcel de Bruijn Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 26-10-2019 12:00 Unitas'30 JO17-5 Groen Wit JO17-2 K. (Kayleigh) Klok 33303 11:00
C 02-11-2019 13:00 Rijen JO17-3 Unitas'30 JO17-5 31612 11:30
C 09-11-2019 14:45 Unitas'30 JO17-5 VVR JO17-2 33639 13:45
C 16-11-2019 16:30 Unitas'30 JO17-5 UVV'40 JO17-3 32105 15:30
C 30-11-2019 12:30 DIA JO17-3 Unitas'30 JO17-5 31809 11:05
C 07-12-2019 15:00 Unitas'30 JO17-5 WDS'19 JO17-2 34052 14:00
C 14-12-2019 12:00 JEKA JO17-4 Unitas'30 JO17-5 33348 10:40
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 11:45 WDS'19 JO17-2 DSE JO17-1
C 26-10-2019 12:00 Unitas'30 JO17-5 Groen Wit JO17-2
C 26-10-2019 14:30 DIA JO17-3 UVV'40 JO17-3
C 26-10-2019 12:30 VVR JO17-2 SAB JO17-1
C 26-10-2019 15:00 JEKA JO17-4 Bavel JO17-4
C 02-11-2019 13:15 Groen Wit JO17-2 DIA JO17-3
C 02-11-2019 13:00 Rijen JO17-3 Unitas'30 JO17-5
C 02-11-2019 13:00 UVV'40 JO17-3 JEKA JO17-4
C 02-11-2019 12:30 VVR JO17-2 Bavel JO17-4
C 09-11-2019 15:45 Bavel JO17-4 Rijen JO17-3
C 09-11-2019 14:45 Unitas'30 JO17-5 VVR JO17-2
C 09-11-2019 13:15 JEKA JO17-4 DSE JO17-1
C 09-11-2019 12:30 DIA JO17-3 SAB JO17-1
C 09-11-2019 11:45 WDS'19 JO17-2 Groen Wit JO17-2
C 16-11-2019 11:15 SAB JO17-1 JEKA JO17-4
C 16-11-2019 11:30 WDS'19 JO17-2 Bavel JO17-4
C 16-11-2019 12:30 VVR JO17-2 DSE JO17-1
C 16-11-2019 12:30 DIA JO17-3 Rijen JO17-3
C 16-11-2019 16:30 Unitas'30 JO17-5 UVV'40 JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 11:15 SAB JO17-1 WDS'19 JO17-2 33700 5-2
C 05-10-2019 15:45 Bavel JO17-4 SC 't Zand JO17-9 33679 0-0
C 05-10-2019 14:25 Groen Wit JO17-2 VVR JO17-2 31724 1-3
C 05-10-2019 13:00 UVV'40 JO17-3 WDS'19 JO17-2 33860 4-1
C 05-10-2019 14:30 DSE JO17-1 DIA JO17-3 32048 3-5
C 05-10-2019 13:00 Rijen JO17-3 JEKA JO17-4 31886 2-11
C 05-10-2019 11:15 SAB JO17-1 Unitas'30 JO17-5 33867 8-1
C 28-09-2019 16:00 Unitas'30 JO17-5 Bavel JO17-4 32564 2-0
C 28-09-2019 15:00 Groen Wit JO17-2 DSE JO17-1 32518 2-3
C 28-09-2019 12:30 VVR JO17-2 Rijen JO17-3 33753 5-1
C 28-09-2019 12:30 DIA JO17-3 JEKA JO17-4 34059 2-1
C 28-09-2019 11:45 WDS'19 JO17-2 SC 't Zand JO17-9 33494 0-0
C 28-09-2019 11:15 SAB JO17-1 UVV'40 JO17-3 33404 2-0
C 21-09-2019 15:15 Bavel JO17-4 SAB JO17-1 31621 2-13
C 21-09-2019 15:30 UVV'40 JO17-3 Groen Wit JO17-2 34050 4-3
C 21-09-2019 14:30 SC 't Zand JO17-9 DIA JO17-3 33800 0-0
C 21-09-2019 14:30 DSE JO17-1 Unitas'30 JO17-5 31689 6-0
C 21-09-2019 10:00 JEKA JO17-4 VVR JO17-2 33624 7-4
C 21-09-2019 13:00 Rijen JO17-3 WDS'19 JO17-2 32116 1-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:30 SC Gastel JO17-2 Alliance JO17-2 7790 8-3
B 14-09-2019 15:00 Hoeven JO17-2 Unitas'30 JO17-5 7850 3-1
B 07-09-2019 13:45 Unitas'30 JO17-5 Alliance JO17-2 7597 2-2
B 07-09-2019 14:30 Hoeven JO17-2 SC Gastel JO17-2 7426 0-8
B 31-08-2019 12:30 Alliance JO17-2 Hoeven JO17-2 7339 3-3
B 31-08-2019 12:30 SC Gastel JO17-2 Unitas'30 JO17-5 7225 15-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO17-1 4 4 0 0 12 28 5 23 0
2 DIA JO17-3 2 2 0 0 6 7 4 3 0
3 JEKA JO17-4 3 2 0 1 6 19 8 11 0
4 DSE JO17-1 3 2 0 1 6 12 7 5 0
5 VVR JO17-2 3 2 0 1 6 12 9 3 0
6 UVV'40 JO17-3 3 2 0 1 6 8 6 2 0
7 WDS'19 JO17-2 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
8 Unitas'30 JO17-5 3 1 0 2 3 3 14 -11 0
9 Bavel JO17-4 2 0 0 2 0 2 15 -13 0
10 Groen Wit JO17-2 3 0 0 3 0 6 10 -4 0
11 Rijen JO17-3 3 0 0 3 0 4 22 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel JO17-2 3 3 0 0 9 31 3 28 0
2 Hoeven JO17-2 3 1 1 1 4 6 12 -6 0
3 Alliance JO17-2 3 0 2 1 2 8 13 -5 0
4 Unitas'30 JO17-5 3 0 1 2 1 3 20 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel JO17-2 11 10 1 0 31 41 11 30 0
2 Virtus JO17-2 11 9 0 2 27 64 13 51 0
3 Baronie JO17-6 11 8 1 2 25 43 22 21 0
4 Wernhout JO17-1 11 6 1 4 19 45 26 19 0
5 MOC'17 JO17-4 11 4 5 2 17 36 18 18 0
6 Achtmaal JO17-1 11 4 4 3 16 26 31 -5 0
7 Unitas'30 JO17-5 11 2 5 4 11 36 36 0 0
8 Schijf JO17-1 11 3 2 6 11 20 35 -15 0
9 VVR JO17-3 11 2 4 5 10 15 36 -21 0
10 Victoria'03 JO17-2 11 3 1 7 10 19 42 -23 0
11 Groen Wit JO17-1 11 2 1 8 7 17 41 -24 0
12 JEKA JO17-4 11 0 1 10 1 12 63 -51 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:45 - 19:00 1 A 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven