Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Unitas'30 JO17-5

Teamleden

Spelers
Sven Neefs Keeper      
Job Bluemink        
Jarno van Elteren        
Lars van Elteren        
Hajk Hajrapetyan        
Milan van Meer        
Thomas Meijer        
Dylan Oomen        
Sem van den Oort        
Cas van Oosterhout        
Bart Rokx        
Sipan Taher        
Tim van der Ven        
Martijn Verhoeven        
Jochem Wirken        
Kevin Witteveen        
 
Overige teamleden
Joost van Elteren Leider
Dennis Durieux Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 24-08-2019 15:45 Unitas'30 JO17-5 Unitas'30 JO17-6 John Frauenfelder (S) 14:45
B 31-08-2019 12:30 SC Gastel JO17-2 Unitas'30 JO17-5 7225 11:10
B 07-09-2019 13:45 Unitas'30 JO17-5 Alliance JO17-2 7597 12:45
B 14-09-2019 15:00 Hoeven JO17-2 Unitas'30 JO17-5 7850 13:50
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 31-08-2019 12:30 Alliance JO17-2 Hoeven JO17-2
B 31-08-2019 12:30 SC Gastel JO17-2 Unitas'30 JO17-5
B 07-09-2019 13:45 Unitas'30 JO17-5 Alliance JO17-2
B 07-09-2019 14:30 Hoeven JO17-2 SC Gastel JO17-2
B 14-09-2019 12:30 SC Gastel JO17-2 Alliance JO17-2
B 14-09-2019 15:00 Hoeven JO17-2 Unitas'30 JO17-5

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSE JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijen JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SAB JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas'30 JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UVV'40 JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VVR JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WDS'19 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand JO17-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alliance JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Gastel JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeven JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel JO17-2 11 10 1 0 31 41 11 30 0
2 Virtus JO17-2 11 9 0 2 27 64 13 51 0
3 Baronie JO17-6 11 8 1 2 25 43 22 21 0
4 Wernhout JO17-1 11 6 1 4 19 45 26 19 0
5 MOC'17 JO17-4 11 4 5 2 17 36 18 18 0
6 Achtmaal JO17-1 11 4 4 3 16 26 31 -5 0
7 Unitas'30 JO17-5 11 2 5 4 11 36 36 0 0
8 Schijf JO17-1 11 3 2 6 11 20 35 -15 0
9 VVR JO17-3 11 2 4 5 10 15 36 -21 0
10 Victoria'03 JO17-2 11 3 1 7 10 19 42 -23 0
11 Groen Wit JO17-1 11 2 1 8 7 17 41 -24 0
12 JEKA JO17-4 11 0 1 10 1 12 63 -51 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:45 - 19:00 1 A Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:45 - 19:00 1 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven