Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO17-2

Teamleden

Spelers
Tim Visser Keeper      
Mohamed Amine Amezian        
Daan van Beers        
Amine Benthami        
Raoul Boelmans        
Boaz Cranenburg        
Nourdinne El Maim        
Sam Fehling        
Rik Heijnen        
Michael Kats        
Yin Kocken        
Lars Lauwen        
Marco van der Maden        
Jerom Mathon        
Jasper Sloots        
Jesse Veeken        
 
Overige teamleden
Corne de Weert Trainer
Yanick de Weert Assistent-trainer
Adem Ozcelik Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-04-2020 afgelast Unitas'30 JO17-2 RFC JO17-1 99909
C 18-04-2020 14:30 Gloria UC JO17-1 Unitas'30 JO17-2 98673 13:30
C 20-04-2020 20:00 Hoeven JO17-1 Unitas'30 JO17-2 101226 19:20
C 09-05-2020 14:00 JEKA JO17-2 Unitas'30 JO17-2 101673 13:10
C 16-05-2020 16:00 Unitas'30 JO17-2 The White Boys JO17-1 101430 15:30
C 23-05-2020 10:15 Sleeuwijk JO17-1 Unitas'30 JO17-2 101185 09:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 14:30 Madese Boys JO17-1 JEKA JO17-2
C 04-04-2020 10:30 Oosterhout JO17-1 Sleeuwijk JO17-1
C 04-04-2020 12:00 Baronie JO17-3 The White Boys JO17-1
C 04-04-2020 12:30 VVR JO17-1 The Gunners JO17-1
C 04-04-2020 12:45 Hoeven JO17-1 Gloria UC JO17-1
C 04-04-2020 14:05 Unitas'30 JO17-2 RFC JO17-1
C 11-04-2020 12:00 The Gunners JO17-1 Oosterhout JO17-1
C 18-04-2020 10:15 Sleeuwijk JO17-1 RFC JO17-1
C 18-04-2020 10:30 Oosterhout JO17-1 Hoeven JO17-1
C 18-04-2020 12:00 The Gunners JO17-1 The White Boys JO17-1
C 18-04-2020 12:15 JEKA JO17-2 VVR JO17-1
C 18-04-2020 14:30 Gloria UC JO17-1 Unitas'30 JO17-2
C 18-04-2020 14:30 Madese Boys JO17-1 Baronie JO17-3
C 20-04-2020 20:00 Hoeven JO17-1 Unitas'30 JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 28-03-2020 09:00 The Gunners JO17-1 Unitas'30 JO17-2 102670
C 14-03-2020 11:45 Unitas'30 JO17-2 Oosterhout JO17-1 S.P.W.A. (Sacha) Berkhof 100731
C 15-02-2020 16:00 Unitas'30 JO17-2 VVR JO17-1 C.M.M. (Kees) Halters 102061 3 - 3
C 08-02-2020 16:00 Unitas'30 JO17-2 Baronie JO17-3 C.M.M. (Kees) Halters 102988 2 - 4
C 01-02-2020 14:30 Madese Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-2 C.Y. (Ronny) Renne 101087 0 - 4
V 25-01-2020 12:30 VVR JO17-1 Unitas'30 JO17-2 3 - 2
V 18-01-2020 15:30 Unitas'30 JO17-2 Unitas'59 JO16-1 Gerwin Oomen (S) 2-1
V 18-12-2019 19:30 Unitas'30 JO17-2 VVR JO17-1 scheidsrechters cursus (S)
C 14-12-2019 14:15 Unitas'30 JO17-2 SC Gastel JO17-1 P. (Patrick) Nijnatten 32918 1 - 2
C 07-12-2019 12:00 RFC JO17-1 Unitas'30 JO17-2 A.E.J.M. (Bram) Lambregts 33064 0 - 1
C 30-11-2019 14:15 Unitas'30 JO17-2 Oosterhout JO17-1 G. (Gerwin) Oomen 32512 4 - 0
C 23-11-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 JEKA JO17-2 M. (Mikel) Snijders 33176 1 - 0
C 16-11-2019 10:30 Alliance JO17-1 Unitas'30 JO17-2 K. (Kerem) Sahin 31872 1 - 4
C 09-11-2019 12:00 Baronie JO17-3 Unitas'30 JO17-2 Afgeschermd 33916 0 - 2
C 02-11-2019 11:55 Unitas'30 JO17-2 Dongen JO17-2 T. (Tim) Nagtegaal 32986 6 - 1
C 26-10-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Unitas'30 JO17-2 Afgeschermd 32726 2 - 2
V 12-10-2019 10:45 Unitas'30 JO17-2 Moerse Boys JO17-1 Mikel Snijders (S)
C 05-10-2019 14:00 Unitas'30 JO17-2 Victoria'03 JO17-1 G. (Gerwin) Oomen 32671 17 - 2
C 28-09-2019 15:00 Unitas'30 JO17-2 MZC'11 JO17-1 Jetske Bon (S)
C 21-09-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 The Gunners JO17-1 M.J.C. (Maurice) Hermus 31673 1 - 3
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 Afgeschermd 7749 0 - 10
V 09-09-2019 19:30 Roosendaal JO17-2 Unitas'30 JO17-2
B 31-08-2019 14:00 Unitas'30 JO17-2 WDS'19 JO17-1 G. (Gerwin) Oomen 7309 1 - 1
V 24-08-2019 13:15 Steenbergen JO17-1 Unitas'30 JO17-2 5-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 14:30 The White Boys JO17-1 Madese Boys JO17-1 102487 0-0
C 28-03-2020 14:30 Gloria UC JO17-1 Oosterhout JO17-1 100047 0-0
C 28-03-2020 13:30 JEKA JO17-2 Baronie JO17-3 100956 0-0
C 28-03-2020 12:00 RFC JO17-1 VVR JO17-1 98487 0-0
C 28-03-2020 10:15 Sleeuwijk JO17-1 Hoeven JO17-1 100575 0-0
C 28-03-2020 09:00 The Gunners JO17-1 Unitas'30 JO17-2 102670 0-0
C 14-03-2020 11:45 Unitas'30 JO17-2 Oosterhout JO17-1 100731 0-0
C 14-03-2020 11:00 VVR JO17-1 Hoeven JO17-1 100571 0-0
C 14-03-2020 13:45 Baronie JO17-3 Sleeuwijk JO17-1 101842 0-0
C 14-03-2020 14:30 Gloria UC JO17-1 The Gunners JO17-1 102110 0-0
C 14-03-2020 14:30 Madese Boys JO17-1 RFC JO17-1 102121 0-0
C 14-03-2020 14:30 The White Boys JO17-1 JEKA JO17-2 102865 0-0
C 07-03-2020 13:30 JEKA JO17-2 The Gunners JO17-1 98710 0-2
C 07-03-2020 12:30 VVR JO17-1 Madese Boys JO17-1 99285 1-3
C 07-03-2020 12:00 RFC JO17-1 Baronie JO17-3 101710 2-0
C 07-03-2020 10:30 Oosterhout JO17-1 The White Boys JO17-1 100872 1-6
C 07-03-2020 11:30 Sleeuwijk JO17-1 Gloria UC JO17-1 102053 2-1
C 15-02-2020 16:00 Unitas'30 JO17-2 VVR JO17-1 102061 3-3
C 15-02-2020 14:30 The White Boys JO17-1 RFC JO17-1 101497 4-3
C 15-02-2020 14:30 Madese Boys JO17-1 Hoeven JO17-1 99704 0-2
C 15-02-2020 14:30 Gloria UC JO17-1 JEKA JO17-2 102582 1-4
C 15-02-2020 14:00 Baronie JO17-3 Oosterhout JO17-1 99938 0-2
C 15-02-2020 10:15 The Gunners JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 100933 3-1
C 08-02-2020 10:15 Sleeuwijk JO17-1 The White Boys JO17-1 100783 2-6
C 08-02-2020 10:30 Oosterhout JO17-1 Madese Boys JO17-1 99448 1-3
C 08-02-2020 12:00 RFC JO17-1 JEKA JO17-2 100361 0-1
C 08-02-2020 12:30 VVR JO17-1 Gloria UC JO17-1 101791 0-1
C 08-02-2020 12:45 Hoeven JO17-1 The Gunners JO17-1 98427 1-0
C 08-02-2020 16:00 Unitas'30 JO17-2 Baronie JO17-3 102988 2-4
C 01-02-2020 13:15 Baronie JO17-3 VVR JO17-1 101067 0-1
C 01-02-2020 14:30 The White Boys JO17-1 Hoeven JO17-1 101733 2-0
C 01-02-2020 14:30 Madese Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-2 101087 0-4
C 01-02-2020 14:30 Gloria UC JO17-1 RFC JO17-1 100310 2-1
C 01-02-2020 14:15 JEKA JO17-2 Sleeuwijk JO17-1 100336 1-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:30 Alliance JO17-1 The Gunners JO17-1 33783 3-3
C 21-12-2019 13:00 Dongen JO17-2 RFC JO17-1 33653 0-0
C 14-12-2019 14:15 Unitas'30 JO17-2 SC Gastel JO17-1 32918 1-2
C 14-12-2019 11:00 Victoria'03 JO17-1 Dongen JO17-2 32579 1-0
C 14-12-2019 12:00 Baronie JO17-3 JEKA JO17-2 31544 1-4
C 14-12-2019 12:00 RFC JO17-1 Oosterhout JO17-1 31580 0-0
C 07-12-2019 10:00 Dongen JO17-2 The Gunners JO17-1 34003 0-0
C 07-12-2019 10:30 Oosterhout JO17-1 Baronie JO17-3 32404 2-3
C 07-12-2019 12:00 RFC JO17-1 Unitas'30 JO17-2 33064 0-1
C 07-12-2019 12:15 JEKA JO17-2 Victoria'03 JO17-1 33023 5-1
C 07-12-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Hoeven JO17-1 31687 8-0
C 30-11-2019 10:30 Alliance JO17-1 Dongen JO17-2 32446 4-3
C 30-11-2019 13:00 Victoria'03 JO17-1 Hoeven JO17-1 33193 2-4
C 30-11-2019 11:00 Baronie JO17-3 RFC JO17-1 31806 4-3
C 30-11-2019 14:15 Unitas'30 JO17-2 Oosterhout JO17-1 32512 4-0
C 30-11-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 JEKA JO17-2 31845 3-1
C 23-11-2019 10:15 Victoria'03 JO17-1 The Gunners JO17-1 31527 0-7
C 23-11-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Dongen JO17-2 31881 2-1
C 23-11-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 JEKA JO17-2 33176 1-0
C 23-11-2019 11:45 Baronie JO17-3 Alliance JO17-1 31702 4-3
C 23-11-2019 10:30 Oosterhout JO17-1 SC Gastel JO17-1 32338 0-2
C 16-11-2019 10:15 The Gunners JO17-1 Baronie JO17-3 32701 2-1
C 16-11-2019 10:30 Alliance JO17-1 Unitas'30 JO17-2 31872 1-4
C 16-11-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Victoria'03 JO17-1 32976 13-0
C 16-11-2019 15:30 JEKA JO17-2 Hoeven JO17-1 34067 6-1
C 09-11-2019 13:00 Victoria'03 JO17-1 Oosterhout JO17-1 33577 2-2
C 09-11-2019 12:00 Baronie JO17-3 Unitas'30 JO17-2 33916 0-2
C 09-11-2019 12:45 Hoeven JO17-1 RFC JO17-1 33731 1-2
C 09-11-2019 10:45 The Gunners JO17-1 JEKA JO17-2 32717 4-1
C 09-11-2019 10:30 Alliance JO17-1 SC Gastel JO17-1 32859 0-2
C 02-11-2019 11:55 Unitas'30 JO17-2 Dongen JO17-2 32986 6-1
C 02-11-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 The Gunners JO17-1 33450 2-0
C 02-11-2019 12:15 JEKA JO17-2 Alliance JO17-1 33146 1-3
C 02-11-2019 12:00 RFC JO17-1 Victoria'03 JO17-1 33898 14-0
C 02-11-2019 10:30 Oosterhout JO17-1 Hoeven JO17-1 33281 2-0
C 26-10-2019 10:30 Alliance JO17-1 RFC JO17-1 32305 1-2
C 26-10-2019 12:00 Dongen JO17-2 JEKA JO17-2 33711 2-3
C 26-10-2019 12:45 The Gunners JO17-1 Oosterhout JO17-1 31708 4-1
C 26-10-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Unitas'30 JO17-2 32726 2-2
C 26-10-2019 13:00 Victoria'03 JO17-1 Baronie JO17-3 32205 1-1
C 05-10-2019 10:30 Oosterhout JO17-1 Alliance JO17-1 32566 2-3
C 05-10-2019 11:45 Baronie JO17-3 Hoeven JO17-1 32884 1-2
C 05-10-2019 12:00 RFC JO17-1 The Gunners JO17-1 33974 2-3
C 05-10-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 Dongen JO17-2 31942 3-0
C 05-10-2019 14:00 Unitas'30 JO17-2 Victoria'03 JO17-1 32671 17-2
C 28-09-2019 10:30 Alliance JO17-1 Victoria'03 JO17-1 32243 8-1
C 28-09-2019 12:00 Dongen JO17-2 Baronie JO17-3 33306 1-4
C 28-09-2019 11:45 JEKA JO17-2 Oosterhout JO17-1 31601 1-0
C 28-09-2019 11:30 The Gunners JO17-1 Hoeven JO17-1 33078 3-1
C 28-09-2019 14:30 SC Gastel JO17-1 RFC JO17-1 33027 1-0
C 21-09-2019 12:00 Unitas'30 JO17-2 The Gunners JO17-1 31673 1-3
C 21-09-2019 12:45 Hoeven JO17-1 Alliance JO17-1 32600 3-4
C 21-09-2019 11:40 Baronie JO17-3 SC Gastel JO17-1 32414 0-2
C 21-09-2019 12:00 RFC JO17-1 JEKA JO17-2 33977 3-1
C 21-09-2019 10:30 Oosterhout JO17-1 Dongen JO17-2 32034 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 7749 0-10
B 07-09-2019 12:00 WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 7519 11-1
B 31-08-2019 14:00 Unitas'30 JO17-2 WDS'19 JO17-1 7309 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The White Boys JO17-1 4 4 0 0 12 18 6 12 0
2 The Gunners JO17-1 3 2 0 1 6 5 2 3 0
3 Hoeven JO17-1 3 2 0 1 6 3 2 1 0
4 JEKA JO17-2 4 2 0 2 6 6 5 1 0
5 Madese Boys JO17-1 4 2 0 2 6 6 8 -2 0
6 Gloria UC JO17-1 4 2 0 2 6 5 7 -2 0
7 Sleeuwijk JO17-1 4 2 0 2 6 7 11 -4 0
8 Unitas'30 JO17-2 3 1 1 1 4 9 7 2 0
9 VVR JO17-1 4 1 1 2 4 5 7 -2 0
10 Oosterhout JO17-1 3 1 0 2 3 4 9 -5 0
11 RFC JO17-1 4 1 0 3 3 6 7 -1 0
12 Baronie JO17-3 4 1 0 3 3 4 7 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel JO17-1 10 10 0 0 29 38 2 36 1
2 The Gunners JO17-1 9 7 1 1 22 29 12 17 0
3 Unitas'30 JO17-2 10 7 1 2 22 39 11 28 0
4 Alliance JO17-1 10 5 1 4 16 30 25 5 0
5 JEKA JO17-2 10 5 0 5 15 23 19 4 0
6 Baronie JO17-3 10 4 1 5 13 19 22 -3 0
7 RFC JO17-1 9 4 1 4 12 26 12 14 1
8 Hoeven JO17-1 10 3 1 6 10 16 31 -15 0
9 Oosterhout JO17-1 9 2 1 6 7 12 21 -9 0
10 Victoria'03 JO17-1 10 1 2 7 5 10 71 -61 0
11 Dongen JO17-2 9 0 1 8 1 10 26 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 JO17-1 2 1 1 0 4 12 2 10 0
2 Unitas'30 JO17-2 2 1 1 0 4 11 1 10 0
3 Beek Vooruit JO17-2 2 0 0 2 0 1 21 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA JO17-1 11 9 1 1 28 27 14 13 0
2 Baronie JO17-2 11 8 1 2 25 48 11 37 0
3 TVC Breda JO17-1 11 8 1 2 25 50 18 32 0
4 Victoria'03 JO17-1 11 7 0 4 21 32 24 8 0
5 SC Gastel JO17-1 11 5 2 4 17 26 20 6 0
6 Zundert JO17-1 11 5 2 4 17 29 25 4 0
7 Sprundel JO17-1 11 5 1 5 16 21 34 -13 0
8 Hoeven JO17-1 11 5 0 6 15 19 26 -7 0
9 VVR JO17-1 11 4 2 5 14 27 31 -4 0
10 Unitas'30 JO17-2 11 3 0 8 9 14 29 -15 0
11 Alliance JO17-1 11 2 0 9 6 12 36 -24 0
12 Beek Vooruit JO17-2 11 0 0 11 0 11 48 -37 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 1 A 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:15 - 21:30 1 A Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 4 A 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven