Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0230 Onder 17 competitie (district A-cat)

Unitas'30 JO17-1

Teamleden

Spelers
Jan de Regt Keeper      
Imran Agourram        
Jovi Croese        
Ricardo Forsten        
Tijn Graveland        
Matz Hofman        
Sid Jaspers        
Joren Kuijer        
Bas Lambregts        
Mees Loos        
Nico Pereira Gaspar        
Rick Rademaker        
Bart de Regt        
Justin Sep        
Remco Verstrepen        
 
Overige teamleden
Patrick Forsten Leider
Roger Lambregts Leider
Alex Sep Leider
Sandor Wichers Trainer
Adem Ozcelik Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 29-02-2020 n.n.b. Unitas'30 JO17-1 Toernooi bij SHO
C 07-03-2020 11:00 Alphense Boys JO17-2 Unitas'30 JO17-1 25753 09:30
C 14-03-2020 16:15 Unitas'30 JO17-1 UVS JO17-1 25925 14:45
C 28-03-2020 15:00 DHC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 26007 13:30
C 04-04-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25927 12:30
C 18-04-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Westlandia JO17-1 25932 12:30
C 09-05-2020 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25963 09:00
C 16-05-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Forum Sport JO17-1 25930 12:30
C 23-05-2020 12:00 DSO JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25863 10:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 DSO JO17-1
C 07-03-2020 11:00 Alphense Boys JO17-2 Unitas'30 JO17-1
C 07-03-2020 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 Forum Sport JO17-1
C 07-03-2020 14:15 Quick Boys JO17-1 VELO JO17-1
C 07-03-2020 15:00 UVS JO17-1 Westlandia JO17-1
C 07-03-2020 15:30 Spartaan'20 O17 DHC JO17-1
C 14-03-2020 15:00 DHC JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1
C 14-03-2020 12:30 Westlandia JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1
C 14-03-2020 11:00 Alphense Boys JO17-2 Quick Boys JO17-1
C 14-03-2020 10:30 VELO JO17-1 Spartaan'20 O17
C 14-03-2020 10:30 DSO JO17-1 Forum Sport JO17-1
C 14-03-2020 16:15 Unitas'30 JO17-1 UVS JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 12-02-2020 vervallen Unitas'30 JO17-1 Dongen JO17-1 Mikel Snijders (S)
C 08-02-2020 13:15 Spartaan'20 O17 Unitas'30 JO17-1 J.M. (Jan) Visser 25907 4 - 1
C 01-02-2020 16:15 Unitas'30 JO17-1 VELO JO17-1 P. (Patrick) Forsten 25928 1 - 0
C 25-01-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Quick Boys JO17-1 S. (Sabit) Dursun 25924 1 - 2
V 18-01-2020 14:15 Unitas'59 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 0-1
V 11-01-2020 14:00 Baronie JO17-1 Unitas'30 JO17-1 0-1
C 07-12-2019 12:30 Westlandia JO17-1 Unitas'30 JO17-1 M. (Matthijs) van der Beek 25996 6 - 0
C 30-11-2019 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 Unitas'30 JO17-1 J.H.G. (Jeroen) Deutekom 25885 7 - 1
C 23-11-2019 14:00 Unitas'30 JO17-1 DHC JO17-1 H.P. (Harald) Ghijsen 25933 2 - 3
C 16-11-2019 14:15 Quick Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-1 Afgeschermd 25775 10 - 1
C 09-11-2019 16:15 Unitas'30 JO17-1 Spartaan'20 O17 J. (Sjef) Tilborghs 25929 0 - 6
C 02-11-2019 16:15 Unitas'30 JO17-1 DSO JO17-1 G.B.C. (Ger) Buiting 25926 1 - 0
C 26-10-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 Unitas'30 JO17-1 L. (Luke) van der Velden 25941 5 - 2
C 12-10-2019 14:00 Unitas'30 JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 Afgeschermd 25931 0 - 2
C 05-10-2019 15:00 UVS JO17-1 Unitas'30 JO17-1 J. (Jan) de Kruijf 25786 2 - 3
C 28-09-2019 15:45 Unitas'30 JO17-1 Alphense Boys JO17-2 D. (Dennis) van Gils 25923 0 - 4
C 21-09-2019 10:30 VELO JO17-1 Unitas'30 JO17-1 J. (Jeroen) Bruinooge 25896 5 - 1
B 14-09-2019 13:00 MOC'17 JO17-2 Unitas'30 JO17-1 A. (Alex) Sep 7968 2 - 6
B 07-09-2019 14:00 Unitas'30 JO17-1 Steenbergen JO17-1 W. (Wim) Janssen 7598 6 - 0
B 31-08-2019 13:00 Halsteren JO17-1 Unitas'30 JO17-1 P. (Patrick) Forsten 7223 3 - 3
T 24-08-2019 10:00 DIA Unitas'30 JO17-1 Toernooi 1ste plaats
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 15:00 DHC JO17-1 Quick Boys JO17-1 26001 0-3
C 08-02-2020 10:30 VELO JO17-1 Westlandia JO17-1 25899 0-0
C 08-02-2020 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 DHC JO17-1 25966 0-0
C 08-02-2020 11:00 Alphense Boys JO17-2 DSO JO17-1 25749 0-2
C 08-02-2020 13:15 Spartaan'20 O17 Unitas'30 JO17-1 25907 4-1
C 08-02-2020 14:15 Quick Boys JO17-1 Forum Sport JO17-1 25776 1-1
C 08-02-2020 15:00 UVS JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25783 3-0
C 01-02-2020 12:00 DSO JO17-1 UVS JO17-1 25859 0-0
C 01-02-2020 12:15 Forum Sport JO17-1 Spartaan'20 O17 25940 1-3
C 01-02-2020 12:30 Westlandia JO17-1 Alphense Boys JO17-2 25989 0-2
C 01-02-2020 16:15 Unitas'30 JO17-1 VELO JO17-1 25928 1-0
C 01-02-2020 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 25887 3-2
C 25-01-2020 10:30 DSO JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25860 0-1
C 25-01-2020 10:30 VELO JO17-1 Alphense Boys JO17-2 25890 3-0
C 25-01-2020 12:15 Forum Sport JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 25942 2-2
C 25-01-2020 12:30 Westlandia JO17-1 Spartaan'20 O17 25995 0-2
C 25-01-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Quick Boys JO17-1 25924 1-2
C 25-01-2020 15:00 DHC JO17-1 UVS JO17-1 26002 1-1
C 07-12-2019 11:00 Alphense Boys JO17-2 DHC JO17-1 25757 3-2
C 07-12-2019 12:30 Westlandia JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25996 6-0
C 07-12-2019 10:30 VELO JO17-1 Forum Sport JO17-1 25897 2-1
C 07-12-2019 14:15 Quick Boys JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25772 2-0
C 07-12-2019 15:00 UVS JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 25788 3-1
C 07-12-2019 13:15 Spartaan'20 O17 DSO JO17-1 25904 1-1
C 30-11-2019 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 Spartaan'20 O17 25962 1-3
C 30-11-2019 12:00 DSO JO17-1 Quick Boys JO17-1 25858 0-4
C 30-11-2019 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25885 7-1
C 30-11-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 Alphense Boys JO17-2 25934 3-0
C 30-11-2019 15:00 UVS JO17-1 VELO JO17-1 25784 1-2
C 30-11-2019 15:00 DHC JO17-1 Westlandia JO17-1 26010 0-0
C 23-11-2019 10:30 VELO JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 25898 0-2
C 23-11-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 DSO JO17-1 25937 0-1
C 23-11-2019 12:30 Westlandia JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25993 0-3
C 23-11-2019 14:30 Quick Boys JO17-1 Alphense Boys JO17-2 25769 1-0
C 23-11-2019 14:00 Unitas'30 JO17-1 DHC JO17-1 25933 2-3
C 23-11-2019 15:30 Spartaan'20 O17 UVS JO17-1 25903 1-1
C 16-11-2019 15:30 Spartaan'20 O17 Westlandia JO17-1 25910 4-1
C 16-11-2019 15:00 UVS JO17-1 DHC JO17-1 25790 0-2
C 16-11-2019 14:15 Quick Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25775 10-1
C 16-11-2019 11:00 Alphense Boys JO17-2 Feyenoord, sc JO17-1 25750 4-0
C 16-11-2019 10:30 VELO JO17-1 DSO JO17-1 25893 3-1
C 16-11-2019 11:45 Jodan Boys, de JO17-1 Forum Sport JO17-1 25964 2-0
C 09-11-2019 15:00 DHC JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 26009 1-1
C 09-11-2019 16:15 Unitas'30 JO17-1 Spartaan'20 O17 25929 0-6
C 09-11-2019 13:00 DSO JO17-1 Alphense Boys JO17-2 25857 1-0
C 09-11-2019 12:30 Westlandia JO17-1 VELO JO17-1 25994 1-1
C 09-11-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 Quick Boys JO17-1 25935 2-1
C 09-11-2019 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 UVS JO17-1 25881 2-1
C 02-11-2019 11:00 Alphense Boys JO17-2 UVS JO17-1 25748 0-2
C 02-11-2019 12:30 Westlandia JO17-1 Forum Sport JO17-1 25997 0-3
C 02-11-2019 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 DHC JO17-1 25889 2-2
C 02-11-2019 14:15 Quick Boys JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 25777 0-0
C 02-11-2019 15:30 Spartaan'20 O17 VELO JO17-1 25906 1-2
C 02-11-2019 16:15 Unitas'30 JO17-1 DSO JO17-1 25926 1-0
C 26-10-2019 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 Alphense Boys JO17-2 25956 2-1
C 26-10-2019 10:30 VELO JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25894 2-3
C 26-10-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25941 5-2
C 26-10-2019 13:00 DSO JO17-1 Westlandia JO17-1 25866 1-2
C 26-10-2019 15:00 DHC JO17-1 Spartaan'20 O17 26006 0-2
C 26-10-2019 15:00 UVS JO17-1 Quick Boys JO17-1 25781 1-1
C 12-10-2019 11:00 Alphense Boys JO17-2 VELO JO17-1 25751 1-0
C 12-10-2019 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 DSO JO17-1 25882 4-2
C 12-10-2019 12:30 Westlandia JO17-1 UVS JO17-1 25991 2-1
C 12-10-2019 14:00 Unitas'30 JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 25931 0-2
C 12-10-2019 14:15 Quick Boys JO17-1 Spartaan'20 O17 25774 0-2
C 12-10-2019 15:00 DHC JO17-1 Forum Sport JO17-1 26008 1-0
C 05-10-2019 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 Westlandia JO17-1 25965 0-1
C 05-10-2019 10:30 VELO JO17-1 Quick Boys JO17-1 25891 1-2
C 05-10-2019 12:00 DSO JO17-1 DHC JO17-1 25867 1-1
C 05-10-2019 15:00 UVS JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25786 2-3
C 05-10-2019 15:30 Spartaan'20 O17 Alphense Boys JO17-2 25901 3-1
C 05-10-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25938 2-0
C 28-09-2019 12:00 DSO JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 25865 0-1
C 28-09-2019 15:45 Unitas'30 JO17-1 Alphense Boys JO17-2 25923 0-4
C 28-09-2019 10:00 Feyenoord, sc JO17-1 Spartaan'20 O17 25884 3-5
C 28-09-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 UVS JO17-1 25936 4-0
C 28-09-2019 12:30 Westlandia JO17-1 Quick Boys JO17-1 25990 3-0
C 28-09-2019 15:00 DHC JO17-1 VELO JO17-1 26005 3-0
C 21-09-2019 10:30 VELO JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25896 5-1
C 21-09-2019 11:00 Alphense Boys JO17-2 Westlandia JO17-1 25756 2-3
C 21-09-2019 14:15 Quick Boys JO17-1 DHC JO17-1 25779 2-2
C 21-09-2019 15:00 UVS JO17-1 DSO JO17-1 25782 1-5
C 21-09-2019 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25960 3-0
C 21-09-2019 15:30 Spartaan'20 O17 Forum Sport JO17-1 25908 5-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 13:00 MOC'17 JO17-2 Unitas'30 JO17-1 7968 2-6
B 14-09-2019 13:00 Halsteren JO17-1 Steenbergen JO17-1 7788 10-0
B 07-09-2019 11:15 MOC'17 JO17-2 Halsteren JO17-1 7547 0-4
B 07-09-2019 14:00 Unitas'30 JO17-1 Steenbergen JO17-1 7598 6-0
B 31-08-2019 13:00 Halsteren JO17-1 Unitas'30 JO17-1 7223 3-3
B 31-08-2019 13:15 Steenbergen JO17-1 MOC'17 JO17-2 7355 5-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spartaan'20 O17 14 11 2 1 35 42 13 29 0
2 Quick Boys JO17-1 14 7 4 3 25 29 14 15 0
3 Jodan Boys, de JO17-1 14 6 4 4 22 19 14 5 0
4 Feyenoord, sc JO17-1 14 7 1 6 22 28 29 -1 0
5 Westlandia JO17-1 14 6 3 5 21 19 19 0 0
6 Forum Sport JO17-1 14 6 2 6 20 25 20 5 0
7 VELO JO17-1 14 6 2 6 20 21 18 3 0
8 DHC JO17-1 14 4 7 3 19 18 17 1 0
9 Alphense Boys JO17-2 14 5 0 9 15 18 22 -4 0
10 DSO JO17-1 14 4 3 7 15 15 19 -4 0
11 UVS JO17-1 14 3 4 7 13 17 24 -7 0
12 Unitas'30 JO17-1 14 3 0 11 9 14 56 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO17-1 3 2 1 0 7 17 3 14 0
2 Unitas'30 JO17-1 3 2 1 0 7 15 5 10 0
3 MOC'17 JO17-2 3 0 1 2 1 7 15 -8 0
4 Steenbergen JO17-1 3 0 1 2 1 5 21 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 1 B 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 13-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 20-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 27-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 03-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 10-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 17-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 24-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 01-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 08-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 15-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 22-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 29-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 05-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 12-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 19-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 26-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 03-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 10-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 17-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 24-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 31-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 07-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 14-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 21-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 28-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 04-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 11-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 18-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 25-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 03-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 10-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 17-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 24-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 31-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 07-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 14-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 21-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 28-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 05-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 12-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 19-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 26-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 02-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 09-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 16-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 23-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 30-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 4 B 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven