Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0230 Onder 17 competitie (district A-cat)

Unitas'30 JO17-1

Teamleden

Spelers
Jan de Regt Keeper      
Imran Agourram        
Jovi Croese        
Sam Fehling        
Ricardo Forsten        
Joni Godrie        
Matz Hofman        
Sid Jaspers        
Bas Lambregts        
Mees Loos        
Armand Musai        
Nico Pereira Gaspar        
Rick Rademaker        
Bart de Regt        
Justin Sep        
Remco Verstrepen        
 
Overige teamleden
Patrick Forsten Leider
Roger Lambregts Leider
Alex Sep Leider
Sandor Wichers Trainer
Adem Ozcelik Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 26-10-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 Unitas'30 JO17-1 L. (Luke) van der Velden 25941 10:45
C 02-11-2019 16:15 Unitas'30 JO17-1 DSO JO17-1 25926 14:45
C 09-11-2019 16:15 Unitas'30 JO17-1 Spartaan'20 O17 25929 14:45
C 16-11-2019 14:15 Quick Boys JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25775 12:45
C 23-11-2019 14:00 Unitas'30 JO17-1 DHC JO17-1 25933 12:30
C 30-11-2019 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25885 09:50
C 07-12-2019 12:30 Westlandia JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25996 11:00
V 11-01-2020 n.n.b. Baronie JO17-1 Unitas'30 JO17-1
V 18-01-2020 15:00 Unitas'59 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 12:40
C 25-01-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Quick Boys JO17-1 25924 12:30
C 01-02-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 VELO JO17-1 25928 12:30
C 08-02-2020 15:30 Spartaan'20 O17 Unitas'30 JO17-1 25907 13:20
C 07-03-2020 11:00 Alphense Boys JO17-2 Unitas'30 JO17-1 25753 09:30
C 14-03-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 UVS JO17-1 25925 12:30
C 28-03-2020 15:00 DHC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 26007 13:30
C 04-04-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25927 12:30
C 18-04-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Westlandia JO17-1 25932 12:30
C 09-05-2020 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25963 09:00
C 16-05-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Forum Sport JO17-1 25930 12:30
C 23-05-2020 10:30 DSO JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25863 09:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 Alphense Boys JO17-2
C 26-10-2019 10:30 VELO JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1
C 26-10-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 Unitas'30 JO17-1
C 26-10-2019 13:00 DSO JO17-1 Westlandia JO17-1
C 26-10-2019 15:00 DHC JO17-1 Spartaan'20 O17
C 26-10-2019 15:00 UVS JO17-1 Quick Boys JO17-1
C 02-11-2019 16:15 Unitas'30 JO17-1 DSO JO17-1
C 02-11-2019 15:30 Spartaan'20 O17 VELO JO17-1
C 02-11-2019 14:15 Quick Boys JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1
C 02-11-2019 12:30 Westlandia JO17-1 Forum Sport JO17-1
C 02-11-2019 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 DHC JO17-1
C 02-11-2019 11:00 Alphense Boys JO17-2 UVS JO17-1
C 09-11-2019 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 UVS JO17-1
C 09-11-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 Quick Boys JO17-1
C 09-11-2019 12:30 Westlandia JO17-1 VELO JO17-1
C 09-11-2019 13:00 DSO JO17-1 Alphense Boys JO17-2
C 09-11-2019 16:15 Unitas'30 JO17-1 Spartaan'20 O17
C 09-11-2019 15:00 DHC JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 15:00 DHC JO17-1 Forum Sport JO17-1 26008 1-0
C 12-10-2019 14:15 Quick Boys JO17-1 Spartaan'20 O17 25774 0-2
C 12-10-2019 14:00 Unitas'30 JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 25931 0-2
C 12-10-2019 12:30 Westlandia JO17-1 UVS JO17-1 25991 2-1
C 12-10-2019 12:00 Feyenoord, sc JO17-1 DSO JO17-1 25882 4-2
C 12-10-2019 11:00 Alphense Boys JO17-2 VELO JO17-1 25751 1-0
C 05-10-2019 10:30 VELO JO17-1 Quick Boys JO17-1 25891 1-2
C 05-10-2019 12:00 DSO JO17-1 DHC JO17-1 25867 1-1
C 05-10-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25938 2-0
C 05-10-2019 15:00 UVS JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25786 2-3
C 05-10-2019 15:30 Spartaan'20 O17 Alphense Boys JO17-2 25901 3-1
C 05-10-2019 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 Westlandia JO17-1 25965 0-1
C 28-09-2019 15:00 DHC JO17-1 VELO JO17-1 26005 3-0
C 28-09-2019 15:45 Unitas'30 JO17-1 Alphense Boys JO17-2 25923 0-4
C 28-09-2019 12:30 Westlandia JO17-1 Quick Boys JO17-1 25990 3-0
C 28-09-2019 12:15 Forum Sport JO17-1 UVS JO17-1 25936 4-0
C 28-09-2019 12:00 DSO JO17-1 Jodan Boys, de JO17-1 25865 0-1
C 28-09-2019 10:00 Feyenoord, sc JO17-1 Spartaan'20 O17 25884 3-5
C 21-09-2019 10:30 VELO JO17-1 Unitas'30 JO17-1 25896 5-1
C 21-09-2019 11:00 Alphense Boys JO17-2 Westlandia JO17-1 25756 2-3
C 21-09-2019 14:15 Quick Boys JO17-1 DHC JO17-1 25779 2-2
C 21-09-2019 15:00 UVS JO17-1 DSO JO17-1 25782 1-5
C 21-09-2019 15:30 Spartaan'20 O17 Forum Sport JO17-1 25908 5-1
C 21-09-2019 10:30 Jodan Boys, de JO17-1 Feyenoord, sc JO17-1 25960 3-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 13:00 MOC'17 JO17-2 Unitas'30 JO17-1 7968 2-6
B 14-09-2019 13:00 Halsteren JO17-1 Steenbergen JO17-1 7788 10-0
B 07-09-2019 11:15 MOC'17 JO17-2 Halsteren JO17-1 7547 0-4
B 07-09-2019 14:00 Unitas'30 JO17-1 Steenbergen JO17-1 7598 6-0
B 31-08-2019 13:00 Halsteren JO17-1 Unitas'30 JO17-1 7223 3-3
B 31-08-2019 13:15 Steenbergen JO17-1 MOC'17 JO17-2 7355 5-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spartaan'20 O17 4 4 0 0 12 15 5 10 0
2 Westlandia JO17-1 4 4 0 0 12 9 3 6 0
3 Jodan Boys, de JO17-1 4 3 0 1 9 6 1 5 0
4 DHC JO17-1 4 2 2 0 8 7 3 4 0
5 Alphense Boys JO17-2 4 2 0 2 6 8 6 2 0
6 Forum Sport JO17-1 4 2 0 2 6 7 6 1 0
7 DSO JO17-1 4 1 1 2 4 8 7 1 0
8 Quick Boys JO17-1 4 1 1 2 4 4 8 -4 0
9 VELO JO17-1 4 1 0 3 3 6 7 -1 0
10 Feyenoord, sc JO17-1 4 1 0 3 3 7 12 -5 0
11 Unitas'30 JO17-1 4 1 0 3 3 4 13 -9 0
12 UVS JO17-1 4 0 0 4 0 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO17-1 3 2 1 0 7 17 3 14 0
2 Unitas'30 JO17-1 3 2 1 0 7 15 5 10 0
3 MOC'17 JO17-2 3 0 1 2 1 7 15 -8 0
4 Steenbergen JO17-1 3 0 1 2 1 5 21 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 1 B 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 13-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 20-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 27-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 03-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 10-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 17-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 24-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 01-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 08-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 15-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 22-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 29-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 05-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 12-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 19-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 26-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 03-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 10-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 17-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 24-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 31-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 07-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 14-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 21-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 28-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 04-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 11-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 18-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 25-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 03-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 10-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 17-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 24-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 31-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 07-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 14-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 21-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 28-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 05-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 12-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 19-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 26-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 02-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 09-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 16-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 23-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
di 30-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 4 B 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven