Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO19-4

Teamleden

Spelers
Thomas Klaassen Keeper      
Senna Berg        
Stijn van Dongen        
Mateusz Dudek        
Bram van Gemert        
Dewin Hermus        
Koen Hermus        
Aurelio de Hoon        
Sven de Jong        
Rishath Kandiah        
Daan Kerstens        
Luuk van Mechelen        
Luke Rasenberg        
Sem van Rooij        
Marco Verhoeven        
Bram van der Weijden        
 
Overige teamleden
Werner Mathijssen Trainer/Coach
Marcel de Bruijn Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-04-2020 vervallen Unitas'30 JO19-4 DFC JO19-2 97041 00:30
C 18-04-2020 16:30 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 97979 16:00
C 09-05-2020 12:00 Noordhoek JO19-1 Unitas'30 JO19-4 96386 11:05
C 16-05-2020 14:00 Unitas'30 JO19-4 ASWH JO19-2 96022 13:30
C 23-05-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 Unitas'30 JO19-4 95686 13:35
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 16:30 JEKA JO19-5 Noordhoek JO19-1
C 04-04-2020 12:15 Wieldrecht JO19-2 Madese Boys JO19-3
C 04-04-2020 12:45 SCO JO19-2 Dubbeldam JO19-4
C 04-04-2020 14:45 Beek Vooruit JO19-4 SEOLTO JO19-2
C 04-04-2020 15:00 Irene'58 JO19-1 ASWH JO19-2
C 11-04-2020 12:45 Irene'58 JO19-1 Wieldrecht JO19-2
C 18-04-2020 12:00 Noordhoek JO19-1 Dubbeldam JO19-4
C 18-04-2020 12:45 ASWH JO19-2 SEOLTO JO19-2
C 18-04-2020 14:30 JEKA JO19-5 Wieldrecht JO19-2
C 18-04-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 SCO JO19-2
C 18-04-2020 16:30 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 28-03-2020 12:30 SEOLTO JO19-2 Unitas'30 JO19-4 97428
C 14-03-2020 16:15 Unitas'30 JO19-4 Dubbeldam JO19-4 C.M.M. (Kees) Halters 95093
C 07-03-2020 12:45 Irene'58 JO19-1 Unitas'30 JO19-4 A.M.R. (Aswin) van Woudenberg 95363
C 15-02-2020 16:00 Unitas'30 JO19-4 Wieldrecht JO19-2 M.J.C. (Maurice) Hermus 95377 5 - 2
C 08-02-2020 14:00 JEKA JO19-5 Unitas'30 JO19-4 M.S.M. (Maarten) Knibbeler 95105 4 - 5
C 01-02-2020 15:30 Unitas'30 JO19-4 SCO JO19-2 J. (Jetske) Bon 95581 0 - 0
V 25-01-2020 16:15 Unitas'30 JO19-4 RFC JO19-3 Gerwin Oomen (S)
C 14-12-2019 14:15 Unitas'30 JO19-4 VV Papendrecht JO19-2 J. F.H. (Joeri) Stallinga 30715 8 - 0
C 07-12-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Unitas'30 JO19-4 B.H.F. (Boris) van Zomeren 30024 3 - 2
C 30-11-2019 16:45 Unitas'30 JO19-4 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 G. (Gerwin) Oomen 29305 6 - 2
C 27-11-2019 20:00 Internos JO19-2 Unitas'30 JO19-4 J. (Jeffrey) Kanters 29668 4 - 5
C 23-11-2019 14:15 Unitas'30 JO19-4 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 G. (Gerwin) Oomen 29495 1 - 4
C 09-11-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Roosendaal JO19-5 M.J.C. (Maurice) Hermus 30627 3 - 1
C 02-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO19-5 Unitas'30 JO19-4 Afgeschermd 29923 0 - 8
C 26-10-2019 17:30 JEKA JO19-7 Unitas'30 JO19-4 J.H.P. (Johan) Verbakel 28956 1 - 6
C 05-10-2019 16:30 Unitas'30 JO19-4 Terheijden JO19-2 G. (Gerwin) Oomen 30575 2 - 0
C 28-09-2019 10:15 DFC JO19-2 Unitas'30 JO19-4 M. (Marlon) de Souza 89754 2 - 1
C 21-09-2019 16:15 Unitas'30 JO19-4 Noordhoek JO19-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 29446 5 - 3
B 14-09-2019 14:30 VVR JO19-2 Unitas'30 JO19-4 W. (Werner) Mathijssen 7062 2 - 2
B 07-09-2019 16:15 Unitas'30 JO19-4 DSE JO19-2 G. (Gerwin) Oomen 6805 2 - 3
B 31-08-2019 14:15 JEKA JO19-3 Unitas'30 JO19-4 W. (Werner) Mathijssen 6485 5 - 1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 14:15 Unitas'30 JO19-4 VV Papendrecht JO19-2 30715 8-0
C 14-12-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 Madese Boys JO19-3 29074 0-0
C 14-12-2019 15:00 Roosendaal JO19-5 Noordhoek JO19-1 29856 3-1
C 14-12-2019 14:30 Terheijden JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 28787 3-2
C 14-12-2019 16:15 JEKA JO19-7 DFC JO19-2 89763 0-0
C 14-12-2019 11:00 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 Internos JO19-2 30539 6-2
C 10-12-2019 19:30 DFC JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 89758 2-0
C 07-12-2019 10:30 DFC JO19-2 Internos JO19-2 89762 5-3
C 07-12-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 Terheijden JO19-2 30709 3-1
C 07-12-2019 13:30 Beek Vooruit JO19-5 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 28951 2-12
C 07-12-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Unitas'30 JO19-4 30024 3-2
C 07-12-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 JEKA JO19-7 29865 0-0
C 07-12-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 Roosendaal JO19-5 29009 3-5
C 04-12-2019 20:00 Terheijden JO19-2 DFC JO19-2 89760 1-1
C 30-11-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 DFC JO19-2 89761 5-0
C 30-11-2019 11:30 Internos JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 30083 2-2
C 30-11-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 VV Papendrecht JO19-2 29723 4-1
C 30-11-2019 16:45 Unitas'30 JO19-4 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 29305 6-2
C 30-11-2019 15:45 JEKA JO19-7 Terheijden JO19-2 30632 2-2
C 30-11-2019 13:15 Roosendaal JO19-5 Madese Boys JO19-3 28836 3-4
C 27-11-2019 20:00 Internos JO19-2 Unitas'30 JO19-4 29668 4-5
C 26-11-2019 19:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 Roosendaal JO19-5 30485 6-1
C 23-11-2019 15:45 JEKA JO19-7 Internos JO19-2 30319 2-5
C 23-11-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 Beek Vooruit JO19-5 29415 0-0
C 23-11-2019 15:00 Roosendaal JO19-5 VV Papendrecht JO19-2 29203 6-2
C 23-11-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Noordhoek JO19-1 30498 4-4
C 23-11-2019 14:15 Unitas'30 JO19-4 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 29495 1-4
C 16-11-2019 10:30 DFC JO19-2 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 89759 8-0
C 16-11-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 JEKA JO19-7 30105 8-1
C 16-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO19-5 Madese Boys JO19-3 30757 0-12
C 16-11-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 Terheijden JO19-2 28809 2-2
C 12-11-2019 19:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 29716 13-0
C 09-11-2019 17:30 JEKA JO19-7 Madese Boys JO19-3 30571 1-3
C 09-11-2019 15:45 Unitas'30 JO19-4 Roosendaal JO19-5 30627 3-1
C 09-11-2019 14:30 Terheijden JO19-2 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 29240 2-5
C 09-11-2019 11:30 Internos JO19-2 VV Papendrecht JO19-2 29311 7-3
C 09-11-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 Noordhoek JO19-1 29020 7-8
C 02-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO19-5 Unitas'30 JO19-4 29923 0-8
C 02-11-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 Internos JO19-2 30093 2-3
C 02-11-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Terheijden JO19-2 29678 7-0
C 02-11-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 29599 0-0
C 02-11-2019 15:00 Roosendaal JO19-5 DFC JO19-2 89757 4-1
C 02-11-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 JEKA JO19-7 29410 3-9
C 26-10-2019 11:30 Internos JO19-2 Madese Boys JO19-3 29616 2-7
C 26-10-2019 10:30 DFC JO19-2 VV Papendrecht JO19-2 89756 7-2
C 26-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-5 Noordhoek JO19-1 29150 1-4
C 26-10-2019 12:00 Terheijden JO19-2 Roosendaal JO19-5 30473 4-8
C 26-10-2019 17:30 JEKA JO19-7 Unitas'30 JO19-4 28956 1-6
C 19-10-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 29050 4-4
C 12-10-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 DFC JO19-2 89753 0-2
C 12-10-2019 14:30 Terheijden JO19-2 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 30645 0-8
C 05-10-2019 12:00 Noordhoek JO19-1 DFC JO19-2 89755 1-5
C 05-10-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 29895 2-7
C 05-10-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 30085 1-2
C 05-10-2019 15:00 Roosendaal JO19-5 JEKA JO19-7 29070 5-2
C 05-10-2019 14:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 Internos JO19-2 28881 1-7
C 05-10-2019 16:30 Unitas'30 JO19-4 Terheijden JO19-2 30575 2-0
C 28-09-2019 09:30 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 JEKA JO19-7 29256 8-1
C 28-09-2019 11:30 Internos JO19-2 Terheijden JO19-2 28878 5-2
C 28-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-5 Roosendaal JO19-5 29830 2-8
C 28-09-2019 12:00 VV Papendrecht JO19-2 Madese Boys JO19-3 29059 0-6
C 28-09-2019 10:15 DFC JO19-2 Unitas'30 JO19-4 89754 2-1
C 21-09-2019 16:15 Unitas'30 JO19-4 Noordhoek JO19-1 29446 5-3
C 21-09-2019 14:45 JEKA JO19-7 Beek Vooruit JO19-5 30144 0-6
C 21-09-2019 15:00 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 VV Papendrecht JO19-2 28783 8-4
C 21-09-2019 15:00 Roosendaal JO19-5 Internos JO19-2 29348 3-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 14:30 DFC JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 95649 0-0
C 28-03-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 JEKA JO19-5 96187 0-0
C 28-03-2020 14:30 Dubbeldam JO19-4 Irene'58 JO19-1 96607 0-0
C 28-03-2020 12:30 SEOLTO JO19-2 Unitas'30 JO19-4 97428 0-0
C 28-03-2020 12:00 Noordhoek JO19-1 Wieldrecht JO19-2 95299 0-0
C 28-03-2020 15:00 ASWH JO19-2 SCO JO19-2 95731 0-0
C 21-03-2020 10:30 SEOLTO JO19-2 Wieldrecht JO19-2 98132 0-0
C 21-03-2020 12:45 SCO JO19-2 Irene'58 JO19-1 96929 0-0
C 14-03-2020 16:15 Unitas'30 JO19-4 Dubbeldam JO19-4 95093 0-0
C 14-03-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 ASWH JO19-2 96572 0-0
C 14-03-2020 13:45 Beek Vooruit JO19-4 Noordhoek JO19-1 97863 0-0
C 14-03-2020 12:45 SCO JO19-2 JEKA JO19-5 96857 0-0
C 14-03-2020 10:30 SEOLTO JO19-2 DFC JO19-2 98148 0-0
C 07-03-2020 14:30 Dubbeldam JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 97667 1-3
C 07-03-2020 10:45 DFC JO19-2 ASWH JO19-2 95757 0-0
C 07-03-2020 12:00 Wieldrecht JO19-2 SCO JO19-2 96739 3-1
C 07-03-2020 12:45 Irene'58 JO19-1 Unitas'30 JO19-4 95363 0-0
C 07-03-2020 17:45 JEKA JO19-5 SEOLTO JO19-2 95949 2-6
C 07-03-2020 12:00 Noordhoek JO19-1 Madese Boys JO19-3 96047 2-0
C 15-02-2020 16:00 Unitas'30 JO19-4 Wieldrecht JO19-2 95377 5-2
C 15-02-2020 14:30 Beek Vooruit JO19-4 JEKA JO19-5 96107 4-1
C 15-02-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 DFC JO19-2 96239 3-0
C 15-02-2020 12:30 ASWH JO19-2 Noordhoek JO19-1 95550 9-1
C 15-02-2020 11:30 SEOLTO JO19-2 Dubbeldam JO19-4 94828 1-4
C 08-02-2020 12:00 Noordhoek JO19-1 SEOLTO JO19-2 97348 0-0
C 08-02-2020 14:30 Dubbeldam JO19-4 DFC JO19-2 97122 1-1
C 08-02-2020 12:30 Irene'58 JO19-1 Madese Boys JO19-3 95914 2-2
C 08-02-2020 14:00 JEKA JO19-5 Unitas'30 JO19-4 95105 4-5
C 08-02-2020 12:00 Wieldrecht JO19-2 ASWH JO19-2 95450 1-6
C 08-02-2020 12:45 SCO JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 95399 2-1
C 01-02-2020 15:30 Unitas'30 JO19-4 SCO JO19-2 95581 0-0
C 01-02-2020 14:15 Beek Vooruit JO19-4 Irene'58 JO19-1 97865 4-4
C 01-02-2020 14:30 Madese Boys JO19-3 Dubbeldam JO19-4 96715 5-0
C 01-02-2020 10:30 DFC JO19-2 Noordhoek JO19-1 96959 2-0
C 01-02-2020 13:00 ASWH JO19-2 JEKA JO19-5 97771 9-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 VVR JO19-2 Unitas'30 JO19-4 7062 2-2
B 14-09-2019 16:00 JEKA JO19-3 DSE JO19-2 6989 2-1
B 07-09-2019 14:30 VVR JO19-2 JEKA JO19-3 6685 3-4
B 07-09-2019 16:15 Unitas'30 JO19-4 DSE JO19-2 6805 2-3
B 04-09-2019 19:45 DSE JO19-2 VVR JO19-2 6556 3-3
B 31-08-2019 14:15 JEKA JO19-3 Unitas'30 JO19-4 6485 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 10 9 0 1 27 71 16 55 0
2 Unitas'30 JO19-4 11 8 0 3 24 47 20 27 0
3 Madese Boys JO19-3 10 7 1 2 22 47 16 31 0
4 DFC JO19-2 10 7 1 2 22 33 17 16 0
5 Roosendaal JO19-5 11 7 0 4 21 47 32 15 0
6 Internos JO19-2 11 6 1 4 19 44 38 6 0
7 Noordhoek JO19-1 11 5 2 4 17 42 35 7 0
8 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 9 2 1 6 7 26 58 -32 0
9 Beek Vooruit JO19-5 10 2 1 7 7 22 53 -31 0
10 Terheijden JO19-2 11 1 3 7 6 17 45 -28 0
11 JEKA JO19-7 9 1 1 7 4 19 46 -27 0
12 VV Papendrecht JO19-2 9 0 1 8 1 16 55 -39 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ASWH JO19-2 3 3 0 0 9 24 3 21 0
2 Unitas'30 JO19-4 3 2 1 0 7 10 6 4 0
3 Beek Vooruit JO19-4 4 2 1 1 7 12 8 4 0
4 Madese Boys JO19-3 3 1 1 1 4 7 4 3 0
5 SCO JO19-2 3 1 1 1 4 3 4 -1 0
6 SEOLTO JO19-2 2 1 0 1 3 7 6 1 0
7 Noordhoek JO19-1 2 1 0 1 3 3 9 -6 0
8 Dubbeldam JO19-4 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
9 Wieldrecht JO19-2 3 1 0 2 3 6 12 -6 0
10 Irene'58 JO19-1 2 0 2 0 2 6 6 0 0
11 JEKA JO19-5 4 0 0 4 0 8 24 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO19-3 3 3 0 0 9 11 5 6 0
2 DSE JO19-2 3 1 1 1 4 7 7 0 0
3 VVR JO19-2 3 0 2 1 2 8 9 -1 0
4 Unitas'30 JO19-4 3 0 1 2 1 5 10 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:30 3 B 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven