Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0225 Onder 19 competitie (najaar)

Unitas'30 JO19-2

Teamleden

Spelers
Jari Beenhakkers        
Lorenzo Blom        
Bas van den Branden        
Lennart Broeders        
Daan de Bruijn        
Jan Heijnen        
Jim Jaspers        
Oscar Mathon        
Gijs Nouws        
Daan Stoops        
Romeo Verschuren        
Itse Voermans        
Malik Yildirim        
 
Overige teamleden
Christ Oomen Leider
Antonio Verschuren Trainer
Robin Sprenkels Assistent-trainer
Jannus Deijkers Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 01-02-2020 13:30 Internos JO19-1 Unitas'30 JO19-2 96554 12:25
C 08-02-2020 14:00 Unitas'30 JO19-2 WDS'19 JO19-1 96278 13:00
C 15-02-2020 14:30 DSE JO19-1 Unitas'30 JO19-2 96098 13:25
C 07-03-2020 16:30 Unitas'30 JO19-2 Hoeven JO19-1 95171 15:30
C 14-03-2020 15:00 Zundert JO19-1 Unitas'30 JO19-2 96821 13:40
C 28-03-2020 16:35 Unitas'30 JO19-2 TVC Breda JO19-1 95365 15:35
C 04-04-2020 14:30 VVR JO19-1 Unitas'30 JO19-2 97246 13:15
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 13:30 Internos JO19-1 Unitas'30 JO19-2
C 01-02-2020 14:30 DSE JO19-1 VVR JO19-1
C 01-02-2020 14:30 WDS'19 JO19-1 TVC Breda JO19-1
C 01-02-2020 14:45 Moerse Boys JO19-1 RBC JO19-1
C 01-02-2020 15:00 Hoeven JO19-1 Groen Wit JO19-1
C 01-02-2020 15:00 Zundert JO19-1 Sprundel JO19-1
C 08-02-2020 14:00 Unitas'30 JO19-2 WDS'19 JO19-1
C 08-02-2020 15:55 RBC JO19-1 Zundert JO19-1
C 08-02-2020 14:30 VVR JO19-1 Moerse Boys JO19-1
C 08-02-2020 14:45 Groen Wit JO19-1 Internos JO19-1
C 08-02-2020 13:00 TVC Breda JO19-1 DSE JO19-1
C 08-02-2020 12:45 Sprundel JO19-1 Hoeven JO19-1
C 15-02-2020 14:30 DSE JO19-1 Unitas'30 JO19-2
C 15-02-2020 14:30 WDS'19 JO19-1 Groen Wit JO19-1
C 15-02-2020 14:45 Moerse Boys JO19-1 TVC Breda JO19-1
C 15-02-2020 14:45 RBC JO19-1 Sprundel JO19-1
C 15-02-2020 15:00 Hoeven JO19-1 Internos JO19-1
C 15-02-2020 15:00 Zundert JO19-1 VVR JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 12:00 Baronie JO19-2 JEKA JO19-2 29500 0-0
C 21-12-2019 12:15 TSC JO19-2 WDS'19 JO19-1 29027 5-1
C 14-12-2019 16:30 Unitas'30 JO19-2 Moerse Boys JO19-1 29803 1-7
C 14-12-2019 11:45 Bavel JO19-1 TSC JO19-2 30685 3-3
C 14-12-2019 14:15 Baronie JO19-2 Viola JO19-1 29718 4-0
C 14-12-2019 13:00 VVR JO19-1 JEKA JO19-2 30304 0-0
C 14-12-2019 15:00 Zundert JO19-1 Groen Wit JO19-1 30070 0-0
C 14-12-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 WDS'19 JO19-1 29969 0-0
C 07-12-2019 12:45 TSC JO19-2 Unitas'30 JO19-2 29120 9-1
C 07-12-2019 14:30 Viola JO19-1 WDS'19 JO19-1 29943 2-5
C 07-12-2019 14:30 VVR JO19-1 Bavel JO19-1 29111 3-1
C 07-12-2019 14:45 Groen Wit JO19-1 Baronie JO19-2 29158 1-0
C 07-12-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 TVC Breda JO19-1 28841 2-3
C 07-12-2019 16:00 JEKA JO19-2 Zundert JO19-1 30789 2-4
C 03-12-2019 19:00 Viola JO19-1 VVR JO19-1 30379 1-3
C 30-11-2019 11:00 Bavel JO19-1 JEKA JO19-2 29323 3-2
C 30-11-2019 12:45 TSC JO19-2 Groen Wit JO19-1 29261 2-6
C 30-11-2019 13:15 Baronie JO19-2 Unitas'30 JO19-2 29229 0-2
C 30-11-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 Viola JO19-1 30523 7-0
C 30-11-2019 14:00 WDS'19 JO19-1 Moerse Boys JO19-1 30336 4-4
C 30-11-2019 15:00 Zundert JO19-1 VVR JO19-1 28822 1-3
C 23-11-2019 11:00 Bavel JO19-1 Groen Wit JO19-1 28903 3-3
C 23-11-2019 15:00 Zundert JO19-1 TVC Breda JO19-1 30045 3-3
C 23-11-2019 12:00 Baronie JO19-2 WDS'19 JO19-1 29890 3-1
C 23-11-2019 16:15 Unitas'30 JO19-2 Viola JO19-1 30055 0-0
C 23-11-2019 18:00 JEKA JO19-2 TSC JO19-2 30366 0-3
C 23-11-2019 14:30 VVR JO19-1 Moerse Boys JO19-1 29773 3-1
C 16-11-2019 13:00 TSC JO19-2 Baronie JO19-2 30263 1-3
C 16-11-2019 14:30 WDS'19 JO19-1 Zundert JO19-1 30517 4-2
C 16-11-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 JEKA JO19-2 29941 5-1
C 16-11-2019 13:00 TVC Breda JO19-1 Bavel JO19-1 29156 2-2
C 16-11-2019 14:30 Groen Wit JO19-1 Unitas'30 JO19-2 29606 2-2
C 09-11-2019 16:15 Unitas'30 JO19-2 VVR JO19-1 30367 2-3
C 09-11-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 TSC JO19-2 28896 3-3
C 09-11-2019 15:00 Zundert JO19-1 Bavel JO19-1 28946 3-2
C 09-11-2019 14:30 WDS'19 JO19-1 Groen Wit JO19-1 29961 6-4
C 09-11-2019 14:30 Viola JO19-1 Moerse Boys JO19-1 29751 3-0
C 02-11-2019 12:00 Bavel JO19-1 Viola JO19-1 28842 2-0
C 02-11-2019 14:30 VVR JO19-1 Baronie JO19-2 29029 5-2
C 02-11-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 Zundert JO19-1 29776 2-0
C 02-11-2019 15:00 Groen Wit JO19-1 TVC Breda JO19-1 30481 2-1
C 02-11-2019 16:30 JEKA JO19-2 Unitas'30 JO19-2 30518 1-3
C 26-10-2019 12:10 Baronie JO19-2 Zundert JO19-1 30018 2-2
C 26-10-2019 14:30 Viola JO19-1 Groen Wit JO19-1 29443 0-3
C 26-10-2019 14:30 WDS'19 JO19-1 JEKA JO19-2 29977 1-2
C 26-10-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 TSC JO19-2 29931 7-2
C 26-10-2019 15:30 TVC Breda JO19-1 VVR JO19-1 30711 0-4
C 26-10-2019 15:45 Unitas'30 JO19-2 Bavel JO19-1 30689 1-3
C 05-10-2019 11:45 TSC JO19-2 Viola JO19-1 28800 1-1
C 05-10-2019 14:30 VVR JO19-1 WDS'19 JO19-1 28949 2-4
C 05-10-2019 15:00 Zundert JO19-1 Unitas'30 JO19-2 30153 4-2
C 05-10-2019 12:00 Bavel JO19-1 Baronie JO19-2 29159 1-3
C 05-10-2019 16:00 JEKA JO19-2 TVC Breda JO19-1 29303 0-1
C 05-10-2019 14:45 Groen Wit JO19-1 Moerse Boys JO19-1 30716 1-2
C 28-09-2019 15:45 Groen Wit JO19-1 JEKA JO19-2 29859 3-1
C 28-09-2019 14:30 Viola JO19-1 Zundert JO19-1 29362 1-3
C 28-09-2019 12:00 TSC JO19-2 VVR JO19-1 29370 5-3
C 28-09-2019 14:00 WDS'19 JO19-1 Unitas'30 JO19-2 30705 4-3
C 28-09-2019 14:45 Moerse Boys JO19-1 Bavel JO19-1 29566 4-2
C 28-09-2019 14:00 TVC Breda JO19-1 Baronie JO19-2 30631 0-4
C 21-09-2019 17:00 JEKA JO19-2 Viola JO19-1 29574 2-0
C 21-09-2019 15:15 Bavel JO19-1 WDS'19 JO19-1 29273 5-3
C 21-09-2019 14:30 VVR JO19-1 Groen Wit JO19-1 30142 5-2
C 21-09-2019 16:15 Unitas'30 JO19-2 TVC Breda JO19-1 30339 6-1
C 21-09-2019 12:10 Baronie JO19-2 Moerse Boys JO19-1 29959 2-1
C 21-09-2019 13:00 Zundert JO19-1 TSC JO19-2 29024 2-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 25-01-2020 15:00 De Valk JO19-1 SCG'18 JO19-1 93923 2-4
B 25-01-2020 15:00 BMC JO19-1 RKTVC JO19-1 93922 1-2
B 25-01-2020 14:30 Terheijden JO19-1 Unitas'30 JO19-2 93925 3-0
B 25-01-2020 14:30 Audacia JO19-1 Sarto JO19-2 93921 2-2
B 25-01-2020 12:45 Walcheren JO19-1 Terneuzen JO19-1 93919 5-2
B 25-01-2020 12:15 Baronie JO19-2 VVR JO19-1 93924 2-3
B 25-01-2020 12:00 De Fendert JO19-1 De Alblas JO19-1 93920 1-0
B 25-01-2020 11:30 GJS JO19-1 Jan van Arckel JO19-1 93918 4-4
B 19-10-2019 14:30 Unitas'30 JO19-2 Kapelle JO19-1 92348 2-1
B 14-09-2019 16:45 Unitas'30 JO19-2 Rood-Wit W JO19-1 6936 2-2
B 14-09-2019 12:45 Beek Vooruit JO19-2 Sprundel JO19-1 7068 2-2
B 07-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO19-2 Unitas'30 JO19-2 6692 3-5
B 07-09-2019 12:45 Sprundel JO19-1 Rood-Wit W JO19-1 6822 6-2
B 04-09-2019 19:30 Rood-Wit W JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 6590 3-5
B 31-08-2019 16:15 Unitas'30 JO19-2 Sprundel JO19-1 6434 4-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVR JO19-1 10 8 0 2 24 34 19 15 0
2 Baronie JO19-2 10 6 1 3 19 23 14 9 0
3 Moerse Boys JO19-1 11 6 1 4 19 35 22 13 0
4 TSC JO19-2 11 5 3 3 18 39 30 9 0
5 Groen Wit JO19-1 10 5 2 3 17 27 22 5 0
6 WDS'19 JO19-1 10 5 1 4 16 33 32 1 0
7 Bavel JO19-1 11 4 3 4 15 27 27 0 0
8 Zundert JO19-1 10 4 2 4 14 24 26 -2 0
9 TVC Breda JO19-1 10 3 3 4 12 21 26 -5 0
10 Unitas'30 JO19-2 11 3 2 6 11 23 34 -11 0
11 JEKA JO19-2 9 2 0 7 6 11 23 -12 0
12 Viola JO19-1 11 1 2 8 5 8 30 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Groen Wit JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeven JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Internos JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Moerse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RBC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sprundel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TVC Breda JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VVR JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WDS'19 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zundert JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Walcheren JO19-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 Terheijden JO19-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
3 SCG'18 JO19-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
4 VVR JO19-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 RKTVC JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 De Fendert JO19-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
7 Jan van Arckel JO19-1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
8 Sarto JO19-2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
9 GJS JO19-1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
10 Audacia JO19-1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
11 Baronie JO19-2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
12 BMC JO19-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
13 De Alblas JO19-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
14 De Valk JO19-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
15 Terneuzen JO19-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
16 Unitas'30 JO19-2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 4 B 20 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 12-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:15 - 21:30 4 B Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:30 3 A 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:30 3 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven