Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M)

Teamleden

Spelers
Yindee van Alphen        
Quinty van Dijk        
Yfke Douma        
Nikki van Elteren        
Noa de Haan        
Fenna Hellemons        
Joëlle Okeke        
Lisa den Ridder        
 
Overige teamleden
Joost van Elteren Leider
André de Haan Leider
Lars van Elteren Trainer
Dennis van Heusden Trainer
Joris van den Broek Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 04-05-2019 11:00 Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) SC Welberg JO9-1M 131806 10:30
C 11-05-2019 09:00 RSV JO9-2M Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) 131396 08:15
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) Cluzona JO9-2M 131938 08:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 09:00 UVV'40 JO9-4M VVR JO9-4G
C 04-05-2019 10:30 Cluzona JO9-2M RSV JO9-2M
C 04-05-2019 11:00 Unitas'30 JO9-11M SC Welberg JO9-1M
C 11-05-2019 09:00 RSV JO9-2M Unitas'30 JO9-11M
C 11-05-2019 10:30 Cluzona JO9-2M VVR JO9-4G
C 11-05-2019 11:15 SC Welberg JO9-1M UVV'40 JO9-4M
C 18-05-2019 08:30 Unitas'30 JO9-11M Cluzona JO9-2M
C 18-05-2019 09:00 UVV'40 JO9-4M RSV JO9-2M
C 18-05-2019 10:00 VVR JO9-4G SC Welberg JO9-1M

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen VVR JO9-4G Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) 129811
C 06-04-2019 vervallen Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) UVV'40 JO9-4M Ubayd Hassan (S) 133753
C 30-03-2019 vervallen Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) RSV JO9-2M Jesse Schalk (S) 131341
C 23-03-2019 10:30 Cluzona JO9-2M Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) 133372
C 09-03-2019 vervallen SC Welberg JO9-1M Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) 132084
C 16-02-2019 vervallen Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) VVR JO9-4G Jesse Schalk (S) 132374
C 09-02-2019 08:45 UVV'40 JO9-4M Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) 133909
V 02-02-2019 10:00 Kruisland JO9-3G Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M)
C 08-12-2018 vervallen Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) Kogelvangers JO9-2M Spelbegeleider/Ouder (S) 93038
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) UVV'40 JO9-4 Spelbegeleider/Ouder (S) 93037
C 17-11-2018 vervallen TSC JO9-4 Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) 93036
C 10-11-2018 vervallen Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) Madese Boys JO9-4M Louis Donders (S) 93035
C 03-11-2018 vervallen SC Welberg JO9-1 Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) 93034
C 27-10-2018 vervallen Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) Neerlandia'31 MO9-1 Louis Donders (S) 93033
C 23-10-2018 vervallen Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) Spelbegeleider/Ouder (S) 93032
C 06-10-2018 vervallen Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) RSV JO9-2M Max Ambags (S) 93031
C 29-09-2018 vervallen VVR JO9-4G Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) 93030
C 22-09-2018 vervallen Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) SCO JO9-5 Spelbegeleider/Ouder (S) 93029
B 08-09-2018 vervallen Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) Beek Vooruit JO8-4 Spelbegeleider/Ouder (S) 15892
B 01-09-2018 09:30 TVC Breda JO8-2 Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M) Afgeschermd 16709 17 - 3
V 25-08-2018 08:30 Unitas'30 JO8-9 Unitas'30 MO9-2 (JO9-11M)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 10:00 VVR JO9-4G Unitas'30 JO9-11M 129811 0-0
C 13-04-2019 10:15 SC Welberg JO9-1M RSV JO9-2M 133444 0-0
C 13-04-2019 11:30 UVV'40 JO9-4M Cluzona JO9-2M 131870 0-0
C 06-04-2019 10:30 Cluzona JO9-2M SC Welberg JO9-1M 132367 0-0
C 06-04-2019 09:00 RSV JO9-2M VVR JO9-4G 131794 0-0
C 06-04-2019 08:30 Unitas'30 JO9-11M UVV'40 JO9-4M 133753 0-0
C 30-03-2019 10:00 VVR JO9-4G Cluzona JO9-2M 130404 0-0
C 30-03-2019 10:15 UVV'40 JO9-4M SC Welberg JO9-1M 132299 0-0
C 30-03-2019 08:30 Unitas'30 JO9-11M RSV JO9-2M 131341 0-0
C 23-03-2019 09:00 RSV JO9-2M UVV'40 JO9-4M 129689 0-0
C 23-03-2019 11:15 SC Welberg JO9-1M VVR JO9-4G 131895 0-0
C 23-03-2019 10:30 Cluzona JO9-2M Unitas'30 JO9-11M 133372 0-0
C 09-03-2019 10:00 VVR JO9-4G UVV'40 JO9-4M 130228 0-0
C 09-03-2019 11:15 SC Welberg JO9-1M Unitas'30 JO9-11M 132084 0-0
C 09-03-2019 09:00 RSV JO9-2M Cluzona JO9-2M 130997 0-0
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO9-11M VVR JO9-4G 132374 0-0
C 16-02-2019 10:30 Cluzona JO9-2M UVV'40 JO9-4M 132253 0-0
C 16-02-2019 11:15 RSV JO9-2M SC Welberg JO9-1M 133720 0-0
C 09-02-2019 10:15 SC Welberg JO9-1M Cluzona JO9-2M 129657 0-0
C 09-02-2019 10:00 VVR JO9-4G RSV JO9-2M 131679 0-0
C 09-02-2019 08:45 UVV'40 JO9-4M Unitas'30 JO9-11M 133909 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-01-2019 10:00 RSV JO9-2M VVR JO9-4G 56969 0-0
C 15-12-2018 09:00 SC Welberg JO9-1 UVV'40 JO9-4 59510 0-0
C 15-12-2018 12:00 TSC JO9-4 Kogelvangers JO9-2M 91958 0-0
C 08-12-2018 12:30 TSC JO9-4 SCO JO9-5 91826 0-0
C 08-12-2018 09:30 Unitas'30 JO9-11M Kogelvangers JO9-2M 93038 0-0
C 08-12-2018 09:30 Unitas'30 JO9-10 Madese Boys JO9-4M 58958 0-0
C 01-12-2018 09:00 UVV'40 JO9-4 RSV JO9-2M 56405 0-0
C 01-12-2018 09:00 Kogelvangers JO9-2 SC Welberg JO9-1 91963 0-0
C 01-12-2018 09:00 Madese Boys JO9-4M Neerlandia'31 MO9-1 59045 0-0
C 01-12-2018 09:45 SCO JO9-5 Unitas'30 JO9-10 56223 0-0
C 01-12-2018 10:00 VVR JO9-4G TSC JO9-4 91825 0-0
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-11M UVV'40 JO9-4 93037 0-0
C 24-11-2018 09:00 Kogelvangers JO9-2 SCO JO9-5 91962 0-0
C 24-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-10 TSC JO9-4 91824 0-0
C 24-11-2018 10:15 SC Welberg JO9-1 Madese Boys JO9-4M 56273 0-0
C 24-11-2018 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 VVR JO9-4G 59410 0-0
C 17-11-2018 11:45 TSC JO9-4 Unitas'30 JO9-11M 93036 0-0
C 17-11-2018 10:00 VVR JO9-4G Unitas'30 JO9-10 58484 0-0
C 17-11-2018 09:00 Madese Boys JO9-4M Kogelvangers JO9-2 91961 0-0
C 17-11-2018 09:00 UVV'40 JO9-4 Neerlandia'31 MO9-1 59054 0-0
C 17-11-2018 09:00 RSV JO9-2M SC Welberg JO9-1 57812 0-0
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-10 RSV JO9-2M 59677 0-0
C 10-11-2018 08:30 Unitas'30 JO9-11M Madese Boys JO9-4M 93035 0-0
C 10-11-2018 10:15 SC Welberg JO9-1 VVR JO9-4G 56447 0-0
C 10-11-2018 08:30 SCO JO9-5 UVV'40 JO9-4 57699 0-0
C 10-11-2018 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 TSC JO9-4 91822 0-0
C 03-11-2018 12:55 TSC JO9-4 Madese Boys JO9-4M 91821 0-0
C 03-11-2018 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 Kogelvangers JO9-2 91960 0-0
C 03-11-2018 10:00 SC Welberg JO9-1 Unitas'30 JO9-11M 93034 0-0
C 03-11-2018 09:00 RSV JO9-2M SCO JO9-5 57595 0-0
C 03-11-2018 10:30 Unitas'30 JO9-10 UVV'40 JO9-4 59308 0-0
C 27-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-11M Neerlandia'31 MO9-1 93033 0-0
C 27-10-2018 09:00 UVV'40 JO9-4 TSC JO9-4 91820 0-0
C 27-10-2018 09:00 Madese Boys JO9-4M VVR JO9-4G 59119 0-0
C 27-10-2018 09:00 Kogelvangers JO9-2 RSV JO9-2M 91959 0-0
C 27-10-2018 09:45 SCO JO9-5 SC Welberg JO9-1 58502 0-0
C 23-10-2018 18:00 Unitas'30 JO9-10 Unitas'30 JO9-11M 93032 0-0
C 13-10-2018 09:00 RSV JO9-2M Neerlandia'31 MO9-1 60319 0-0
C 13-10-2018 09:00 Madese Boys JO9-4M UVV'40 JO9-4 59320 0-0
C 13-10-2018 10:00 VVR JO9-4G SCO JO9-5 58129 0-0
C 06-10-2018 09:00 UVV'40 JO9-4 VVR JO9-4G 60423 0-0
C 06-10-2018 09:00 Kogelvangers JO9-2 Unitas'30 JO9-10 91957 0-0
C 06-10-2018 08:30 SCO JO9-5 Madese Boys JO9-4M 58439 0-0
C 06-10-2018 09:30 Neerlandia'31 MO9-1 SC Welberg JO9-1 60042 0-0
C 06-10-2018 08:30 Unitas'30 JO9-11M RSV JO9-2M 93031 0-0
C 29-09-2018 09:45 SCO JO9-5 Neerlandia'31 MO9-1 56896 0-0
C 29-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-10 SC Welberg JO9-1 56716 0-0
C 29-09-2018 10:30 TSC JO9-4 RSV JO9-2M 91819 0-0
C 29-09-2018 09:00 UVV'40 JO9-4 Kogelvangers JO9-2 91956 0-0
C 29-09-2018 10:00 VVR JO9-4G Unitas'30 JO9-11M 93030 0-0
C 22-09-2018 09:00 Kogelvangers JO9-2 VVR JO9-4G 91955 0-0
C 22-09-2018 09:00 SC Welberg JO9-1 TSC JO9-4 91818 0-0
C 22-09-2018 08:30 Unitas'30 JO9-11M SCO JO9-5 93029 0-0
C 22-09-2018 10:00 Neerlandia'31 MO9-1 Unitas'30 JO9-10 58321 0-0
C 22-09-2018 09:00 RSV JO9-2M Madese Boys JO9-4M 56458 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 Unitas'30 JO8-10 15361 12-1
B 15-09-2018 09:30 TVC Breda JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 16251 15-2
B 08-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-4 TVC Breda JO8-2 15703 7-16
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO8-10 Beek Vooruit JO8-4 15892 1-13
B 01-09-2018 08:35 Beek Vooruit JO8-4 Boeimeer JO8-4 15444 8-7
B 01-09-2018 09:30 TVC Breda JO8-2 Unitas'30 JO8-10 16709 17-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boeimeer JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TVC Breda JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 JO8-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 3A2 2 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-09-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-10-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-11-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-12-18 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 01-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 22-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 29-01-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-02-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-03-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-04-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-05-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-06-19 18:00 - 19:00 3A2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven