Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 8

Teamleden

Spelers
Nick van der Sanden Keeper      
Ilias Ahansal        
Mohammed Al Faijer        
Shiran Arasalingam        
Daan Aytekin        
Mike Bruil        
Wouter Huizinga        
Bas de Jong        
Mohammed Karabous        
Stefan de Leeuw        
Mart Mattijssen        
Thomas van der Meulen        
Maikel Prins        
Wesley van der Put        
Bruce Roest        
Patrick van Sundert        
Corne van Tilburg        
Damian de Wit        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Wouter Huizinga Leider
Bruce Roest Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 05-05-2019 10:30 HZ'75 2 Unitas'30 Zondag 8 91504 09:35
C 12-05-2019 12:30 Unitas'30 Zondag 8 Schijf 5 89349 12:00
C 19-05-2019 09:45 Hoeven 5 Unitas'30 Zondag 8 86082 09:05
C 26-05-2019 12:30 Unitas'30 Zondag 8 Virtus 5 81054 12:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 22-04-2019 11:00 Schijf 5 RSV 6
C 22-04-2019 09:45 Hoeven 5 ZBC'97 4
C 28-04-2019 10:00 ZBC'97 4 HZ'75 2
C 28-04-2019 12:00 SSW 4 Victoria'03 5
C 28-04-2019 10:00 RSV 6 Dubbeldam 6
C 05-05-2019 10:30 HZ'75 2 Unitas'30 8
C 05-05-2019 10:00 Virtus 5 Beek Vooruit 12
C 05-05-2019 10:00 Dubbeldam 6 SSW 4
C 05-05-2019 10:00 RSV 6 ZBC'97 4
C 05-05-2019 09:45 Schijf 5 Victoria'03 5
C 05-05-2019 09:45 Hoeven 5 Sprundel 6
C 12-05-2019 10:00 ZBC'97 4 Virtus 5
C 12-05-2019 10:00 Victoria'03 5 Dubbeldam 6
C 12-05-2019 10:00 Sprundel 6 RSV 6
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Hoeven 5
C 12-05-2019 12:00 SSW 4 HZ'75 2
C 12-05-2019 12:30 Unitas'30 8 Schijf 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-04-2019 12:30 Unitas'30 Zondag 8 Victoria'03 5 M. (Maarten) de Jong 85326 4 - 0
C 07-04-2019 10:00 Dubbeldam 6 Unitas'30 Zondag 8 R.M. (Ron) ten Hove 86023 4 - 1
C 04-04-2019 19:30 SSW 4 Unitas'30 Zondag 8 H. Roth 91298 3 - 0
C 31-03-2019 10:00 RSV 6 Unitas'30 Zondag 8 B. (Bruce) Roest 83876 1 - 3
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 ZBC'97 4 J. (Jetske) Bon 83707 1 - 4
C 10-03-2019 10:00 Sprundel 6 Unitas'30 Zondag 8 B. (Bruce) Roest 89747 6 - 4
C 17-02-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Beek Vooruit 12 M. (Maarten) de Jong 82670 2 - 0
C 03-02-2019 10:00 ZBC'97 4 Unitas'30 Zondag 8 A. (Ahmet) Kemaldar 82916 3 - 2
V 27-01-2019 11:00 Unitas'30 Zondag 8 Victoria 7
C 09-12-2018 09:30 Victoria'03 5 Unitas'30 Zondag 8 F. (Frans) vanDuuren 90850 2 - 2
C 02-12-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 8 Dubbeldam 6 M. (Maarten) deJong 84549 3 - 2
C 25-11-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 8 SSW 4 J. (Joep) vanLuijt 90393 1 - 4
C 11-11-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 8 Sprundel 6 M. (Maarten) deJong 83502 4 - 2
C 04-11-2018 09:45 Schijf 5 Unitas'30 Zondag 8 J (Johan) Kerstens 80761 3 - 3
C 28-10-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 8 HZ\'75 2 Afgeschermd 80352 6 - 3
C 14-10-2018 10:00 Virtus 5 Unitas'30 Zondag 8 Afgeschermd 85262 7 - 1
C 07-10-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 8 Hoeven 5 J.C. (Joost) Zagers 83273 0 - 7
C 30-09-2018 10:00 Beek Vooruit 12 Unitas'30 Zondag 8 C (Cees) Poppelaars 84978 2 - 0
C 23-09-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 8 RSV 6 M. (Maarten) deJong 89205 2 - 3
B 16-09-2018 10:00 DSE 4 Unitas'30 Zondag 8 A.M. (Ad) Marijnissen 18963 3 - 1
B 09-09-2018 12:30 Unitas'30 Zondag 8 VVR 4 M. (Maarten) deJong 19177 2 - 3
B 02-09-2018 09:45 Internos 5 Unitas'30 Zondag 8 Afgeschermd 20127 4 - 4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-04-2019 18:45 ZBC'97 4 Victoria'03 5 88389 0-0
C 18-04-2019 19:30 SSW 4 Sprundel 6 86415 0-0
C 14-04-2019 10:00 ZBC'97 4 Hoeven 5 89466 3-1
C 14-04-2019 10:00 RSV 6 HZ'75 2 88180 0-8
C 14-04-2019 10:00 Sprundel 6 Schijf 5 83543 0-4
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Dubbeldam 6 82878 2-5
C 14-04-2019 12:00 SSW 4 Virtus 5 82365 12-3
C 14-04-2019 12:30 Unitas'30 8 Victoria'03 5 85326 4-0
C 07-04-2019 09:45 Victoria'03 5 Sprundel 6 80476 4-2
C 07-04-2019 09:45 Hoeven 5 SSW 4 87523 2-0
C 07-04-2019 10:00 Virtus 5 RSV 6 89334 5-0
C 07-04-2019 10:00 Dubbeldam 6 Unitas'30 8 86023 4-1
C 07-04-2019 10:30 Schijf 5 ZBC'97 4 82448 0-0
C 07-04-2019 11:30 HZ'75 2 Beek Vooruit 12 87315 1-0
C 04-04-2019 19:30 SSW 4 Unitas'30 8 91298 3-0
C 31-03-2019 10:00 RSV 6 Unitas'30 8 83876 1-3
C 31-03-2019 10:00 Sprundel 6 ZBC'97 4 150436 0-6
C 24-03-2019 10:00 Sprundel 6 HZ'75 2 88240 5-4
C 24-03-2019 10:00 Virtus 5 Hoeven 5 84787 2-3
C 24-03-2019 10:00 RSV 6 Schijf 5 83059 0-6
C 24-03-2019 10:00 ZBC'97 4 Dubbeldam 6 84879 2-1
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Victoria'03 5 87621 1-1
C 24-03-2019 10:00 ZBC'97 4 Dubbeldam 6 152158 2-1
C 17-03-2019 09:30 Victoria'03 5 Virtus 5 80571 3-3
C 17-03-2019 09:45 Schijf 5 Beek Vooruit 12 90490 1-0
C 17-03-2019 09:45 Hoeven 5 RSV 6 89445 12-0
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 8 ZBC'97 4 83707 1-4
C 17-03-2019 10:00 Dubbeldam 6 HZ'75 2 90080 5-0
C 10-03-2019 10:00 Virtus 5 Schijf 5 82622 1-1
C 10-03-2019 10:00 Sprundel 6 Unitas'30 8 89747 6-4
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 12 SSW 4 82906 1-4
C 10-03-2019 10:30 HZ'75 2 Hoeven 5 86759 1-5
C 24-02-2019 10:00 RSV 6 Virtus 5 83012 0-8
C 24-02-2019 10:00 Dubbeldam 6 Victoria'03 5 81782 6-1
C 24-02-2019 10:00 ZBC'97 4 Schijf 5 83602 3-0
C 24-02-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Sprundel 6 149309 1-5
C 17-02-2019 09:45 Schijf 5 SSW 4 86342 2-5
C 17-02-2019 10:00 Dubbeldam 6 Hoeven 5 91368 1-2
C 17-02-2019 10:00 Sprundel 6 ZBC'97 4 84451 0-0
C 17-02-2019 10:00 Victoria'03 5 RSV 6 83267 2-1
C 17-02-2019 10:30 HZ'75 2 Virtus 5 80077 8-4
C 17-02-2019 10:00 Unitas'30 8 Beek Vooruit 12 82670 2-0
C 10-02-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Sprundel 6 81133 0-0
C 10-02-2019 09:45 Hoeven 5 Schijf 5 87869 3-0
C 10-02-2019 10:00 Virtus 5 Dubbeldam 6 83466 3-2
C 03-02-2019 10:00 ZBC'97 4 Unitas'30 8 82916 3-2
C 03-02-2019 10:00 Victoria'03 5 HZ'75 2 82840 3-0
C 03-02-2019 10:00 Schijf 5 Sprundel 6 86509 6-0
C 09-12-2018 09:45 Hoeven 5 ZBC'97 4 91659 0-0
C 09-12-2018 10:30 HZ'75 2 RSV 6 80891 7-0
C 09-12-2018 10:00 Dubbeldam 6 Beek Vooruit 12 89973 4-1
C 09-12-2018 10:00 Virtus 5 SSW 4 91570 3-6
C 09-12-2018 09:30 Victoria'03 5 Unitas'30 8 90850 2-2
C 02-12-2018 10:00 Sprundel 6 Victoria'03 5 85654 4-2
C 02-12-2018 12:00 SSW 4 Hoeven 5 89740 1-2
C 02-12-2018 12:30 Unitas'30 8 Dubbeldam 6 84549 3-2
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 12 HZ'75 2 80107 1-11
C 25-11-2018 10:00 Dubbeldam 6 ZBC'97 4 88992 1-0
C 25-11-2018 10:30 HZ'75 2 Sprundel 6 81988 4-2
C 25-11-2018 12:30 Unitas'30 8 SSW 4 90393 1-4
C 25-11-2018 09:45 Hoeven 5 Virtus 5 84411 16-0
C 25-11-2018 09:30 Victoria'03 5 Beek Vooruit 12 84297 3-2
C 18-11-2018 10:00 RSV 6 Hoeven 5 82724 0-6
C 18-11-2018 10:00 Beek Vooruit 12 Schijf 5 80656 5-3
C 18-11-2018 10:00 Virtus 5 Victoria'03 5 85309 3-2
C 18-11-2018 10:30 HZ'75 2 Dubbeldam 6 84017 5-3
C 18-11-2018 10:00 Sprundel 6 SSW 4 90699 1-2
C 11-11-2018 10:45 Schijf 5 Virtus 5 91158 4-2
C 11-11-2018 09:45 Hoeven 5 HZ'75 2 87134 2-3
C 11-11-2018 10:00 Dubbeldam 6 RSV 6 90029 3-0
C 11-11-2018 09:30 Victoria'03 5 ZBC'97 4 89757 1-5
C 11-11-2018 12:00 SSW 4 Beek Vooruit 12 81168 6-1
C 11-11-2018 12:30 Unitas'30 8 Sprundel 6 83502 4-2
C 04-11-2018 09:45 Schijf 5 Unitas'30 8 80761 3-3
C 04-11-2018 09:45 Hoeven 5 Beek Vooruit 12 84633 5-1
C 04-11-2018 10:00 RSV 6 Sprundel 6 80713 1-5
C 04-11-2018 10:00 Virtus 5 ZBC'97 4 91603 1-6
C 04-11-2018 10:30 HZ'75 2 SSW 4 81642 2-4
C 28-10-2018 10:00 Beek Vooruit 12 Virtus 5 91458 3-6
C 28-10-2018 10:00 ZBC'97 4 RSV 6 82369 1-0
C 28-10-2018 10:00 Victoria'03 5 Schijf 5 90686 2-5
C 28-10-2018 10:00 Sprundel 6 Hoeven 5 81409 0-4
C 28-10-2018 12:00 SSW 4 Dubbeldam 6 85656 5-3
C 28-10-2018 12:30 Unitas'30 8 HZ'75 2 80352 6-3
C 21-10-2018 12:00 RSV 6 Victoria'03 5 83197 2-4
C 14-10-2018 09:45 Hoeven 5 Victoria'03 5 88721 9-0
C 14-10-2018 10:00 ZBC'97 4 Beek Vooruit 12 83756 2-1
C 14-10-2018 10:00 RSV 6 SSW 4 88651 0-2
C 14-10-2018 10:00 Dubbeldam 6 Sprundel 6 87496 2-6
C 14-10-2018 10:00 Virtus 5 Unitas'30 8 85262 7-1
C 14-10-2018 10:30 HZ'75 2 Schijf 5 82516 3-7
C 07-10-2018 09:45 Schijf 5 Dubbeldam 6 83658 1-3
C 07-10-2018 10:00 Sprundel 6 Virtus 5 82436 1-1
C 07-10-2018 12:00 SSW 4 ZBC'97 4 86249 10-3
C 07-10-2018 10:00 Beek Vooruit 12 RSV 6 81270 1-1
C 07-10-2018 12:30 Unitas'30 8 Hoeven 5 83273 0-7
C 30-09-2018 12:00 SSW 4 Schijf 5 87312 3-0
C 30-09-2018 09:45 Hoeven 5 Dubbeldam 6 88086 6-4
C 30-09-2018 10:00 Virtus 5 HZ'75 2 89201 3-3
C 30-09-2018 10:00 Beek Vooruit 12 Unitas'30 8 84978 2-0
C 30-09-2018 10:00 ZBC'97 4 Sprundel 6 86827 1-3
C 23-09-2018 09:45 Schijf 5 Hoeven 5 84694 0-5
C 23-09-2018 10:30 HZ'75 2 ZBC'97 4 83576 5-2
C 23-09-2018 10:00 Sprundel 6 Beek Vooruit 12 86903 0-0
C 23-09-2018 10:00 Victoria'03 5 SSW 4 88735 3-3
C 23-09-2018 10:00 Dubbeldam 6 Virtus 5 91359 3-2
C 23-09-2018 12:30 Unitas'30 8 RSV 6 89205 2-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 09:45 Internos 5 VVR 4 19032 4-1
B 16-09-2018 10:00 DSE 4 Unitas'30 8 18963 3-1
B 09-09-2018 10:00 DSE 4 Internos 5 18807 3-2
B 09-09-2018 12:30 Unitas'30 8 VVR 4 19177 2-3
B 02-09-2018 09:45 Internos 5 Unitas'30 8 20127 4-4
B 02-09-2018 10:00 VVR 4 DSE 4 20180 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven 5 17 15 0 2 45 90 16 74 0
2 SSW 4 16 13 1 2 40 70 27 43 0
3 ZBC'97 4 14 10 0 4 30 41 27 14 0
4 HZ'75 2 17 9 1 7 28 68 52 16 0
5 Dubbeldam 6 17 9 0 8 27 52 40 12 0
6 Schijf 5 16 7 2 7 23 43 38 5 0
7 Sprundel 6 17 7 2 8 23 42 50 -8 0
8 Virtus 5 18 6 4 8 22 57 74 -17 0
9 Unitas'30 8 18 6 2 10 20 39 56 -17 0
10 Victoria'03 5 16 5 4 7 19 33 52 -19 0
11 Beek Vooruit 12 18 2 3 13 9 23 60 -37 0
12 RSV 6 16 1 1 14 4 9 75 -66 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE 4 3 3 0 0 9 11 3 8 0
2 Internos 5 3 1 1 1 4 10 8 2 0
3 VVR 4 3 1 0 2 3 4 11 -7 0
4 Unitas'30 8 3 0 1 2 1 7 10 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 21:00 2 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven