Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)

Unitas'30 MO15-3

Teamleden

Spelers
Ashley Nagtzaam Keeper      
Chaimar Ait Bari        
Mylene Baremans        
Yana van den Bergh        
Lotte Blaakman        
Ylke Damen        
Lotte van Dongen        
Flo Falkenburg        
Fee de Groot        
Esther de Jonge        
Isabelle Oonincx        
Nina Oostenrijk        
Iris Rovers        
Hilal Safak        
Esmee Sep        
 
Overige teamleden
Colin Blaakman Leider
Erwin Damen Leider
Joris van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 27-10-2018 10:05 Unitas'30 MO15-3 SC Welberg MO15-2 K.F.W. (Kevin) Witteveen 67430 09:30
C 03-11-2018 11:00 VVC'68 MO15-1 Unitas'30 MO15-3 67662 10:00
C 10-11-2018 12:45 Unitas'30 MO15-3 Zeelandia Middelburg MO15-3 104738 12:10
C 17-11-2018 13:15 Roosendaal MO15-1 Unitas'30 MO15-3 67397 12:20
C 24-11-2018 13:45 Unitas'30 MO15-3 DwO'15 MO15-1 67948 13:10
C 01-12-2018 13:30 Unitas'30 MO15-3 SC Gastel MO15-1 67696 12:55
C 08-12-2018 11:00 Cluzona MO15-1 Unitas'30 MO15-3 67670 10:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 Vosmeer MO15-1
C 27-10-2018 11:25 DwO'15 MO15-1 SC Gastel MO15-1
C 27-10-2018 13:15 Roosendaal MO15-1 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1
C 27-10-2018 10:05 Unitas'30 MO15-3 SC Welberg MO15-2
C 27-10-2018 10:00 Zeelandia Middelburg MO15-3 Bruse Boys MO15-1
C 03-11-2018 12:40 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 Zeelandia Middelburg MO15-3
C 03-11-2018 12:00 Vosmeer MO15-1 Roosendaal MO15-1
C 03-11-2018 11:15 Bruse Boys MO15-1 MOC'17 MO15-2
C 03-11-2018 11:00 VVC'68 MO15-1 Unitas'30 MO15-3
C 03-11-2018 11:30 SC Welberg MO15-2 DwO'15 MO15-1
C 03-11-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Cluzona MO15-1
C 10-11-2018 12:45 Unitas'30 MO15-3 Zeelandia Middelburg MO15-3
C 10-11-2018 12:00 Bruse Boys MO15-1 SC Welberg MO15-2
C 10-11-2018 11:25 DwO'15 MO15-1 MOC'17 MO15-2
C 10-11-2018 11:10 VVC'68 MO15-1 Vosmeer MO15-1
C 10-11-2018 11:00 Cluzona MO15-1 Roosendaal MO15-1
C 10-11-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1
C 17-11-2018 10:00 Zeelandia Middelburg MO15-3 DwO'15 MO15-1
C 17-11-2018 10:30 SC Welberg MO15-2 SC Gastel MO15-1
C 17-11-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 VVC'68 MO15-1
C 17-11-2018 12:00 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 Bruse Boys MO15-1
C 17-11-2018 12:00 Vosmeer MO15-1 Cluzona MO15-1
C 17-11-2018 13:15 Roosendaal MO15-1 Unitas'30 MO15-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-10-2018 11:00 DwO'15 MO15-1 VVC'68 MO15-1 67566 2-4
C 13-10-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Zeelandia Middelburg MO15-3 104735 1-1
C 13-10-2018 10:15 SC Welberg MO15-2 VVC'68 MO15-1 67797 0-0
C 13-10-2018 11:15 Bruse Boys MO15-1 Cluzona MO15-1 67578 0-4
C 13-10-2018 12:00 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 DwO'15 MO15-1 67503 3-0
C 13-10-2018 12:00 Vosmeer MO15-1 Unitas'30 MO15-3 67656 13-0
C 13-10-2018 13:15 Roosendaal MO15-1 MOC'17 MO15-2 67928 4-1
C 06-10-2018 12:00 Unitas'30 MO15-3 Bruse Boys MO15-1 67516 2-3
C 06-10-2018 11:30 VVC'68 MO15-1 SC Gastel MO15-1 67472 1-0
C 06-10-2018 11:30 DwO'15 MO15-1 Roosendaal MO15-1 67644 1-4
C 06-10-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 67700 2-2
C 06-10-2018 11:00 Cluzona MO15-1 SC Welberg MO15-2 67860 2-0
C 29-09-2018 12:00 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 Cluzona MO15-1 67610 3-1
C 29-09-2018 12:00 Vosmeer MO15-1 SC Welberg MO15-2 67965 1-0
C 29-09-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 Unitas'30 MO15-3 67520 13-0
C 29-09-2018 11:15 Bruse Boys MO15-1 SC Gastel MO15-1 67703 0-0
C 22-09-2018 11:00 VVC'68 MO15-1 Bruse Boys MO15-1 67802 3-1
C 22-09-2018 11:00 Cluzona MO15-1 DwO'15 MO15-1 67631 5-1
C 22-09-2018 10:30 SC Welberg MO15-2 Roosendaal MO15-1 67823 2-4
C 22-09-2018 13:30 Unitas'30 MO15-3 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 67959 0-4
C 22-09-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Vosmeer MO15-1 67666 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Unitas'30 MO15-3 17734 1-1
B 08-09-2018 09:00 Dubbeldam MO15-1 Unitas'30 MO15-3 17657 17-0
B 01-09-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Dubbeldam MO15-1 17600 0-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 4 3 1 0 10 12 3 9 0
2 VVC'68 MO15-1 3 3 0 0 9 8 3 5 0
3 Cluzona MO15-1 4 3 0 1 9 12 4 8 0
4 Roosendaal MO15-1 2 2 0 0 6 8 3 5 0
5 Vosmeer MO15-1 3 2 0 1 6 16 3 13 0
6 SC Gastel MO15-1 4 1 2 1 5 4 4 0 0
7 MOC'17 MO15-2 2 1 1 0 4 15 2 13 0
8 Bruse Boys MO15-1 4 1 1 2 4 4 9 -5 0
9 Zeelandia Middelburg Mo15-3 1 0 1 0 1 1 1 0 0
10 SC Welberg MO15-2 3 0 0 3 0 2 7 -5 0
11 DwO'15 MO15-1 4 0 0 4 0 4 16 -12 0
12 Unitas'30 MO15-3 4 0 0 4 0 2 33 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dubbeldam MO15-1 2 2 0 0 6 27 0 27 0
2 SC Gastel MO15-1 2 0 1 1 1 1 11 -10 0
3 Unitas'30 MO15-3 2 0 1 1 1 1 18 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:00 - 20:15 3 A 3 Team training Unitas'30 MO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training Unitas'30 MO15-3
donderdag 19:00 - 20:15 3B2 3 Team training Unitas'30 MO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 16-08-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 23-08-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 30-08-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 06-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 13-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 20-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 27-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 04-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 11-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 18-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 25-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 01-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 08-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 15-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 22-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 29-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 06-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 13-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 20-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 27-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 03-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 10-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 17-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 24-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 31-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 07-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 14-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 21-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 28-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 07-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 14-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 21-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 28-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 04-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 11-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 18-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 25-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 02-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 09-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 16-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 23-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 30-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 06-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 13-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 20-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2
do 27-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training Unitas'30 MO15-2

Berichten



Terug naar boven