Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)

Unitas'30 MO15-3

Teamleden

Spelers
Ashley Nagtzaam Keeper      
Chaimar Ait Bari        
Yana van den Bergh        
Lotte Blaakman        
Ylke Damen        
Lotte van Dongen        
Flo Falkenburg        
Fee de Groot        
Esther de Jonge        
Isabelle Oonincx        
Nina Oostenrijk        
Iris Rovers        
Hilal Safak        
Esmee Sep        
 
Overige teamleden
Colin Blaakman Leider
Erwin Damen Leider
Joris van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Zeelandia Middelburg MO15-3 MOC'17 MO15-2 104732 0-3
C 15-12-2018 11:00 SC Welberg MO15-2 VVC'68 MO15-1 67797 1-4
C 08-12-2018 11:00 Cluzona MO15-1 Unitas'30 MO15-3 67670 4-0
C 08-12-2018 12:00 Vosmeer MO15-1 DwO'15 MO15-1 67742 5-0
C 08-12-2018 11:25 VVC'68 MO15-1 Zeelandia Middelburg MO15-3 104742 3-0
C 08-12-2018 11:15 Bruse Boys MO15-1 Roosendaal MO15-1 67932 2-4
C 08-12-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 MOC'17 MO15-2 67835 0-4
C 08-12-2018 11:15 SC Welberg MO15-2 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 67460 0-3
C 06-12-2018 19:00 Cluzona MO15-1 VVC'68 MO15-1 67403 4-1
C 01-12-2018 10:00 Zeelandia Middelburg MO15-3 Cluzona MO15-1 104741 0-2
C 01-12-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 SC Welberg MO15-2 67616 5-0
C 01-12-2018 12:45 DwO'15 MO15-1 Bruse Boys MO15-1 67936 1-0
C 01-12-2018 12:00 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 Vosmeer MO15-1 67719 0-0
C 01-12-2018 13:15 Roosendaal MO15-1 VVC'68 MO15-1 67461 3-2
C 01-12-2018 10:15 Unitas'30 MO15-3 SC Gastel MO15-1 67696 1-1
C 24-11-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Roosendaal MO15-1 67681 0-4
C 24-11-2018 10:45 Cluzona MO15-1 MOC'17 MO15-2 67738 4-0
C 24-11-2018 11:15 Bruse Boys MO15-1 Vosmeer MO15-1 67870 0-3
C 24-11-2018 11:00 VVC'68 MO15-1 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 67401 0-1
C 24-11-2018 09:45 SC Welberg MO15-2 Zeelandia Middelburg MO15-3 104740 2-0
C 24-11-2018 12:00 Unitas'30 MO15-3 DwO'15 MO15-1 67948 1-1
C 17-11-2018 11:45 Zeelandia Middelburg MO15-3 DwO'15 MO15-1 104739 1-1
C 17-11-2018 09:30 SC Welberg MO15-2 SC Gastel MO15-1 67682 0-0
C 17-11-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 VVC'68 MO15-1 67749 1-1
C 17-11-2018 12:00 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 Bruse Boys MO15-1 67555 8-0
C 17-11-2018 11:15 Vosmeer MO15-1 Cluzona MO15-1 67405 2-2
C 17-11-2018 13:15 Roosendaal MO15-1 Unitas'30 MO15-3 67397 5-1
C 10-11-2018 13:15 Unitas'30 MO15-3 Zeelandia Middelburg MO15-3 104738 2-1
C 10-11-2018 12:00 Bruse Boys MO15-1 SC Welberg MO15-2 67929 0-2
C 10-11-2018 12:45 DwO'15 MO15-1 MOC'17 MO15-2 67919 2-4
C 10-11-2018 11:10 VVC'68 MO15-1 Vosmeer MO15-1 67384 0-1
C 10-11-2018 11:00 Cluzona MO15-1 Roosendaal MO15-1 67389 2-1
C 10-11-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 67727 0-1
C 03-11-2018 10:30 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 Zeelandia Middelburg MO15-3 104737 4-1
C 03-11-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Cluzona MO15-1 67497 0-3
C 03-11-2018 11:30 SC Welberg MO15-2 DwO'15 MO15-1 67765 1-3
C 03-11-2018 11:00 VVC'68 MO15-1 Unitas'30 MO15-3 67662 4-1
C 03-11-2018 11:15 Bruse Boys MO15-1 MOC'17 MO15-2 67659 0-6
C 03-11-2018 11:30 Vosmeer MO15-1 Roosendaal MO15-1 67524 2-2
C 27-10-2018 10:00 Zeelandia Middelburg MO15-3 Bruse Boys MO15-1 104736 1-0
C 27-10-2018 10:05 Unitas'30 MO15-3 SC Welberg MO15-2 67430 2-2
C 27-10-2018 13:15 Roosendaal MO15-1 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 67523 1-1
C 27-10-2018 11:45 DwO'15 MO15-1 SC Gastel MO15-1 67572 6-1
C 27-10-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 Vosmeer MO15-1 67721 0-1
C 20-10-2018 11:00 DwO'15 MO15-1 VVC'68 MO15-1 67566 2-4
C 13-10-2018 11:15 Bruse Boys MO15-1 Cluzona MO15-1 67578 0-4
C 13-10-2018 12:00 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 DwO'15 MO15-1 67503 3-0
C 13-10-2018 12:00 Vosmeer MO15-1 Unitas'30 MO15-3 67656 13-0
C 13-10-2018 13:15 Roosendaal MO15-1 MOC'17 MO15-2 67928 4-1
C 13-10-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Zeelandia Middelburg MO15-3 104735 1-1
C 06-10-2018 12:00 Unitas'30 MO15-3 Bruse Boys MO15-1 67516 2-3
C 06-10-2018 11:30 VVC'68 MO15-1 SC Gastel MO15-1 67472 1-0
C 06-10-2018 11:30 DwO'15 MO15-1 Roosendaal MO15-1 67644 1-4
C 06-10-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 67700 2-2
C 06-10-2018 11:00 Cluzona MO15-1 SC Welberg MO15-2 67860 2-0
C 29-09-2018 11:15 Bruse Boys MO15-1 SC Gastel MO15-1 67703 0-0
C 29-09-2018 11:15 MOC'17 MO15-2 Unitas'30 MO15-3 67520 13-0
C 29-09-2018 12:00 Vosmeer MO15-1 SC Welberg MO15-2 67965 1-0
C 29-09-2018 12:00 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 Cluzona MO15-1 67610 3-1
C 22-09-2018 13:30 Unitas'30 MO15-3 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 67959 0-4
C 22-09-2018 10:30 SC Welberg MO15-2 Roosendaal MO15-1 67823 2-4
C 22-09-2018 11:00 Cluzona MO15-1 DwO'15 MO15-1 67631 5-1
C 22-09-2018 11:00 VVC'68 MO15-1 Bruse Boys MO15-1 67802 3-1
C 22-09-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Vosmeer MO15-1 67666 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Unitas'30 MO15-3 17734 1-1
B 08-09-2018 09:00 Dubbeldam MO15-1 Unitas'30 MO15-3 17657 17-0
B 01-09-2018 10:30 SC Gastel MO15-1 Dubbeldam MO15-1 17600 0-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Cluzona MO15-1 11 9 1 1 28 33 8 25 0
2 ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 11 8 3 0 27 30 5 25 0
3 Vosmeer MO15-1 10 6 3 1 21 30 7 23 0
4 Roosendaal MO15-1 9 6 2 1 20 28 13 15 0
5 MOC'17 MO15-2 10 6 2 2 20 38 10 28 0
6 VVC'68 MO15-1 11 6 1 4 19 23 15 8 0
7 DwO'15 MO15-1 11 3 2 6 11 18 29 -11 0
8 SC Welberg MO15-2 11 2 2 7 8 10 24 -14 0
9 SC Gastel MO15-1 11 1 4 6 7 6 23 -17 0
10 Unitas'30 MO15-3 11 1 3 7 6 10 51 -41 0
11 Zeelandia Middelburg Mo15-3 9 1 2 6 5 5 18 -13 0
12 Bruse Boys MO15-1 11 1 1 9 4 6 34 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dubbeldam MO15-1 2 2 0 0 6 27 0 27 0
2 SC Gastel MO15-1 2 0 1 1 1 1 11 -10 0
3 Unitas'30 MO15-3 2 0 1 1 1 1 18 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:15 3 A 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 3B2 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 23-08-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:00 - 20:15 3B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven