Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO15-8

Teamleden

Spelers
Damien Stoop Keeper      
Lex Aanraad        
Ralf van den Branden        
Yoran Brosens        
Mert Dogan        
Bram van Dravik        
Gor Hajrapetyan        
Stan Klein Paste        
Tim de Laat        
Thijs Mackenbach        
Luuk Meulenberg        
Rishan Ramdjiawan        
Niek Ros        
Wouter Smulders        
Wassim Tahbout        
Bas Voermans        
 
Overige teamleden
Ronald van Dravik Leider
Giovanni Sacharias Assistent-trainer
Edward Vlugt Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-03-2019 09:30 Rijen JO15-4 Unitas'30 JO15-8 L. (Luuk) van Opstal 146740 08:15
V 30-03-2019 10:00 DVO'60 JO14-1 Unitas'30 JO15-8 08:55
C 06-04-2019 11:45 Unitas'30 JO15-8 Baronie JO15-7 146741 11:00
C 13-04-2019 12:30 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-8 146742 11:30
C 04-05-2019 14:30 Unitas'30 JO15-8 Boeimeer JO15-3 146743 13:45
C 11-05-2019 10:15 Unitas'30 JO15-7 Unitas'30 JO15-8 146744 09:30
C 18-05-2019 10:15 Unitas'30 JO15-8 Rijen JO15-3 146745 09:30
C 25-05-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 Unitas'30 JO15-8 146746 09:55
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-03-2019 09:30 Rijen JO15-4 Unitas'30 JO15-8
C 23-03-2019 12:30 VVR JO15-2 Moerse Boys JO15-2
C 23-03-2019 11:55 Unitas'30 JO15-7 Boeimeer JO15-3
C 23-03-2019 10:15 WDS'19 JO15-2 UVV'40 JO15-2
C 23-03-2019 08:30 Baronie JO15-7 Rijen JO15-3
C 30-03-2019 12:30 VVR JO15-2 JEKA JO15-10
C 30-03-2019 12:30 Rijen JO15-3 WDS'19 JO15-2
C 30-03-2019 11:00 Moerse Boys JO15-2 Baronie JO15-7
C 06-04-2019 15:00 UVV'40 JO15-2 Unitas'30 JO15-7
C 06-04-2019 13:00 JEKA JO15-10 Boeimeer JO15-3
C 06-04-2019 12:30 Rijen JO15-3 Rijen JO15-4
C 06-04-2019 11:45 Unitas'30 JO15-8 Baronie JO15-7
C 06-04-2019 10:15 WDS'19 JO15-2 VVR JO15-2
C 10-04-2019 18:30 UVV'40 JO15-2 VVR JO15-2
C 13-04-2019 08:30 Baronie JO15-7 JEKA JO15-10
C 13-04-2019 10:00 Rijen JO15-4 Moerse Boys JO15-2
C 13-04-2019 10:15 Unitas'30 JO15-7 WDS'19 JO15-2
C 13-04-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 Rijen JO15-3
C 13-04-2019 12:30 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-8

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-03-2019 10:00 JEKA JO15-10 Unitas'30 JO15-8 F.A.A. (Frits) Schuurink 146739 7 - 0
C 09-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-8 UVV'40 JO15-2 J. (John) Frauenfelder 146738 1 - 12
C 16-02-2019 13:45 Unitas'30 JO15-8 WDS'19 JO15-2 J. (John) Frauenfelder 146737 2 - 5
V 09-02-2019 afgelast DSE JO15-2 Unitas'30 JO15-8
V 02-02-2019 12:30 Unitas'30 JO15-8 Unitas'30 MO15-1 Joeri Stallinga (S) 7-3
C 15-12-2018 11:00 Vivoo JO15-1G Unitas'30 JO15-8 Afgeschermd 40581 5 - 0
C 01-12-2018 11:45 Unitas'30 JO15-8 MOC\'17 JO15-8 L. (Lorenzo) Blom 41070 1 - 0
C 24-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-8 METO JO15-2 J. (Jan) Heijnen 41937 5 - 2
C 17-11-2018 10:00 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-8 J.W. (Jan) Beljaars 78651 7 - 2
C 10-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-8 Nieuw Borgvliet JO15-2 C. (Constant) vanLuijt 40969 3 - 1
C 03-11-2018 11:15 MOC\'17 JO15-7 Unitas'30 JO15-8 B (Bas) Ackermann 40477 4 - 1
C 27-10-2018 12:00 Unitas'30 JO15-8 NSV JO15-1 R. (Richard) Lauwen 41094 1 - 8
C 13-10-2018 11:30 Steenbergen JO15-2 Unitas'30 JO15-8 G. (Gerard) deHeer 101769 7 - 2
C 06-10-2018 13:30 Unitas'30 JO15-8 Grenswachters JO15-1G J. F.H. (Joeri) Stallinga 40597 4 - 2
C 29-09-2018 11:45 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-8 R. (Ronald) vanDravik 40576 7 - 0
C 22-09-2018 14:00 Unitas'30 JO15-8 Cluzona JO15-3 J. (John) Frauenfelder 41397 4 - 2
B 15-09-2018 10:15 WDS'19 JO15-2 Unitas'30 JO15-8 M.D.A. (Marcel) Domenie 6252 10 - 1
B 08-09-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-8 L. (Laurens) Heikamp 5995 13 - 1
B 01-09-2018 10:15 Unitas'30 JO15-8 JEKA JO15-10 G. (Gijs) Nouws 6065 3 - 6
V 25-08-2018 13:00 Unitas'30 JO15-8 Sv Reeshof JO14-3 John Frauenfelder (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-03-2019 11:45 Unitas'30 JO15-7 Rijen JO15-4 115337 4-2
C 16-03-2019 10:00 JEKA JO15-10 Unitas'30 JO15-8 146739 7-0
C 09-03-2019 10:15 Unitas'30 JO15-8 UVV'40 JO15-2 146738 1-12
C 09-03-2019 08:30 Baronie JO15-7 Unitas'30 JO15-7 114344 1-11
C 09-03-2019 10:30 WDS'19 JO15-2 Moerse Boys JO15-2 115345 2-3
C 09-03-2019 10:00 Rijen JO15-4 Boeimeer JO15-3 115220 1-10
C 23-02-2019 10:15 WDS'19 JO15-2 JEKA JO15-10 113497 3-0
C 16-02-2019 13:45 Unitas'30 JO15-8 WDS'19 JO15-2 146737 2-5
C 16-02-2019 13:00 JEKA JO15-10 UVV'40 JO15-2 114401 0-5
C 16-02-2019 12:30 Rijen JO15-3 VVR JO15-2 113586 2-4
C 16-02-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 Baronie JO15-7 114193 14-1
C 16-02-2019 13:00 Moerse Boys JO15-2 Unitas'30 JO15-7 113512 0-6
C 16-02-2019 13:30 Unitas'30 JO15-8 NSV JO15-1 113070 0-0
C 09-02-2019 11:00 Baronie JO15-7 Rijen JO15-4 114141 6-2
C 09-02-2019 13:30 UVV'40 JO15-2 Moerse Boys JO15-2 114223 5-1
C 09-02-2019 10:15 Unitas'30 JO15-7 Rijen JO15-3 113127 3-1
C 09-02-2019 12:30 VVR JO15-2 Boeimeer JO15-3 113575 3-4
C 09-02-2019 10:15 Unitas'30 JO15-4 Unitas'30 JO15-8 115282 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Steenbergen JO15-2 101766 1-3
C 15-12-2018 11:00 Vivoo JO15-1G Unitas'30 JO15-8 40581 5-0
C 15-12-2018 10:00 NSV JO15-1 Cluzona JO15-3 42132 0-0
C 08-12-2018 11:30 Steenbergen JO15-2 METO JO15-2 101776 3-0
C 08-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Beek Vooruit JO15-3 41482 1-4
C 08-12-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Nieuw Borgvliet JO15-2 39981 7-1
C 08-12-2018 13:00 Grenswachters JO15-1G Seolto JO15-1G 78654 0-4
C 06-12-2018 19:00 METO JO15-2 Grenswachters JO15-1G 40336 2-2
C 01-12-2018 11:45 Unitas'30 JO15-8 MOC'17 JO15-8 41070 1-0
C 01-12-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Vivoo JO15-1G 40708 2-0
C 01-12-2018 11:45 Cluzona JO15-3 Steenbergen JO15-2 101775 1-8
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-3 NSV JO15-1 40396 1-0
C 01-12-2018 10:15 Seolto JO15-1G MOC'17 JO15-7 78653 2-6
C 24-11-2018 10:00 NSV JO15-1 Nieuw Borgvliet JO15-2 40447 9-0
C 24-11-2018 11:00 Vivoo JO15-1G Beek Vooruit JO15-3 40472 1-6
C 24-11-2018 10:00 Grenswachters JO15-1G Steenbergen JO15-2 101774 1-8
C 24-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Cluzona JO15-3 40533 12-0
C 24-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Seolto JO15-1G 78652 3-1
C 24-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-8 METO JO15-2 41937 5-2
C 17-11-2018 08:30 Steenbergen JO15-2 Vivoo JO15-1G 101773 2-1
C 17-11-2018 10:00 NSV JO15-1 MOC'17 JO15-8 41604 2-1
C 17-11-2018 10:00 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-8 78651 7-2
C 17-11-2018 11:45 Beek Vooruit JO15-3 MOC'17 JO15-7 40614 3-0
C 17-11-2018 11:45 Cluzona JO15-3 Grenswachters JO15-1G 41687 0-2
C 17-11-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 METO JO15-2 41506 6-2
C 10-11-2018 11:00 Grenswachters JO15-1G NSV JO15-1 40357 0-4
C 10-11-2018 11:00 Vivoo JO15-1G Seolto JO15-1G 78650 0-1
C 10-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Cluzona JO15-3 42020 8-2
C 10-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Steenbergen JO15-2 101772 7-0
C 10-11-2018 11:45 METO JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 39858 0-9
C 10-11-2018 12:00 Unitas'30 JO15-8 Nieuw Borgvliet JO15-2 40969 3-1
C 03-11-2018 11:45 Cluzona JO15-3 Nieuw Borgvliet JO15-2 39703 2-3
C 03-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Vivoo JO15-1G 40898 6-0
C 03-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Unitas'30 JO15-8 40477 4-1
C 03-11-2018 11:00 Grenswachters JO15-1G Beek Vooruit JO15-3 40585 0-7
C 03-11-2018 10:00 NSV JO15-1 METO JO15-2 39674 10-0
C 03-11-2018 10:00 Steenbergen JO15-2 Seolto JO15-1G 101771 1-5
C 27-10-2018 11:00 Vivoo JO15-1G MOC'17 JO15-7 40084 0-3
C 27-10-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Grenswachters JO15-1G 40239 5-1
C 27-10-2018 13:15 METO JO15-2 MOC'17 JO15-8 41240 2-6
C 27-10-2018 12:00 Unitas'30 JO15-8 NSV JO15-1 41094 1-8
C 27-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-3 Steenbergen JO15-2 101770 5-2
C 20-10-2018 08:30 Seolto JO15-1G Cluzona JO15-3 78648 10-0
C 20-10-2018 11:15 Steenbergen JO15-2 NSV JO15-1 101767 5-5
C 13-10-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Nieuw Borgvliet JO15-2 41141 3-2
C 13-10-2018 10:00 NSV JO15-1 MOC'17 JO15-7 40269 0-3
C 13-10-2018 11:30 Grenswachters JO15-1G Vivoo JO15-1G 40089 3-1
C 13-10-2018 11:45 Cluzona JO15-3 METO JO15-2 41063 2-3
C 13-10-2018 11:30 Steenbergen JO15-2 Unitas'30 JO15-8 101769 7-2
C 13-10-2018 08:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-3 78647 1-4
C 06-10-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 MOC'17 JO15-8 39967 7-1
C 06-10-2018 11:00 Vivoo JO15-1G NSV JO15-1 40344 1-9
C 06-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-3 Cluzona JO15-3 41951 9-1
C 06-10-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 BSC JO15-2 41587 0-0
C 06-10-2018 13:15 METO JO15-2 Seolto JO15-1G 78646 1-7
C 06-10-2018 13:30 Unitas'30 JO15-8 Grenswachters JO15-1G 40597 4-2
C 06-10-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Steenbergen JO15-2 101768 1-2
C 29-09-2018 11:30 Grenswachters JO15-1G MOC'17 JO15-8 40065 3-5
C 29-09-2018 11:45 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-8 40576 7-0
C 29-09-2018 11:45 Cluzona JO15-3 Vivoo JO15-1G 41549 2-1
C 29-09-2018 12:30 Seolto JO15-1G Nieuw Borgvliet JO15-2 78645 5-3
C 29-09-2018 12:30 BSC JO15-2 NSV JO15-1 41184 0-0
C 29-09-2018 13:15 METO JO15-2 MOC'17 JO15-7 41645 1-10
C 22-09-2018 10:00 NSV JO15-1 Seolto JO15-1G 78644 4-3
C 22-09-2018 14:00 Unitas'30 JO15-8 Cluzona JO15-3 41397 4-2
C 22-09-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 40359 2-1
C 22-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Grenswachters JO15-1G 41280 2-0
C 22-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 BSC JO15-2 39905 0-0
C 22-09-2018 11:00 Vivoo JO15-1G METO JO15-2 39539 3-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 WDS'19 JO15-2 Unitas'30 JO15-8 6252 10-1
B 15-09-2018 12:00 JEKA JO15-10 Boeimeer JO15-3 6572 2-4
B 08-09-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-8 5995 13-1
B 08-09-2018 15:30 JEKA JO15-10 WDS'19 JO15-2 6060 3-5
B 01-09-2018 10:15 WDS'19 JO15-2 Boeimeer JO15-3 6568 3-3
B 01-09-2018 10:15 Unitas'30 JO15-8 JEKA JO15-10 6065 3-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-7 4 4 0 0 12 24 4 20 0
2 Boeimeer JO15-3 3 3 0 0 9 28 5 23 0
3 UVV'40 JO15-2 3 3 0 0 9 22 2 20 0
4 WDS'19 JO15-2 3 2 0 1 6 10 5 5 0
5 VVR JO15-2 2 1 0 1 3 7 6 1 0
6 JEKA JO15-10 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
7 Moerse Boys JO15-2 3 1 0 2 3 4 13 -9 0
8 Baronie JO15-7 3 1 0 2 3 8 27 -19 0
9 Rijen JO15-3 2 0 0 2 0 3 7 -4 0
10 Rijen JO15-4 3 0 0 3 0 5 20 -15 0
11 Unitas'30 JO15-8 3 0 0 3 0 3 24 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO15-7 11 10 0 1 30 61 9 52 0
2 Beek Vooruit JO15-3 11 10 0 1 30 56 8 48 0
3 NSV JO15-1 10 7 1 2 22 51 15 36 0
4 Steenbergen JO15-2 11 7 1 3 22 41 29 12 0
5 Seolto JO15-1G 11 7 0 4 21 46 24 22 0
6 MOC'17 JO15-8 11 6 0 5 18 35 27 8 0
7 Nieuw Borgvliet JO15-2 11 5 0 6 15 26 35 -9 0
8 Unitas'30 JO15-8 11 5 0 6 15 23 45 -22 0
9 Grenswachters JO15-1G 11 2 1 8 7 14 42 -28 0
10 Vivoo JO15-1G 11 2 0 9 6 13 35 -22 0
11 METO JO15-2 11 1 1 9 4 14 63 -49 0
12 Cluzona JO15-3 10 1 0 9 3 12 60 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-3 3 2 1 0 7 20 6 14 0
2 WDS'19 JO15-2 3 2 1 0 7 18 7 11 0
3 JEKA JO15-10 3 1 0 2 3 11 12 -1 0
4 Unitas'30 JO15-8 3 0 0 3 0 5 29 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 4 A 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:15 3A2 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven