Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Unitas'30 JO15-8

Teamleden

Spelers
Damien Stoop Keeper      
Lex Aanraad        
Ralf van den Branden        
Yoran Brosens        
Mert Dogan        
Bram van Dravik        
Gor Hajrapetyan        
Stan Klein Paste        
Tim de Laat        
Thijs Mackenbach        
Luuk Meulenberg        
Rishan Ramdjiawan        
Niek Ros        
Wouter Smulders        
Wassim Tahbout        
Bas Voermans        
 
Overige teamleden
Ronald van Dravik Leider
Giovanni Sacharias Assistent-trainer
Edward Vlugt Trainer/Coach
Arthur van Veen Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 22-09-2018 14:00 Unitas'30 JO15-8 Cluzona JO15-3 J. (John) Frauenfelder 41397 13:15
C 29-09-2018 11:45 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-8 40576 10:45
C 06-10-2018 13:30 Unitas'30 JO15-8 Grenswachters JO15-1G 40597 12:45
C 13-10-2018 vervallen BSC JO15-2 Unitas'30 JO15-8 41186 23:55
C 27-10-2018 14:00 Unitas'30 JO15-8 NSV JO15-1 41094 13:15
C 03-11-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Unitas'30 JO15-8 40477 10:05
C 10-11-2018 13:30 Unitas'30 JO15-8 Nieuw Borgvliet JO15-2 40969 12:45
C 17-11-2018 10:25 Seolto JO15-1G Unitas'30 JO15-8 78651 09:20
C 24-11-2018 13:30 Unitas'30 JO15-8 METO JO15-2 41937 12:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2018 11:00 Vivoo JO15-1G METO JO15-2
C 22-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 BSC JO15-2
C 22-09-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 Grenswachters JO15-1G
C 22-09-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 Beek Vooruit JO15-3
C 22-09-2018 14:00 Unitas'30 JO15-8 Cluzona JO15-3
C 22-09-2018 10:00 NSV JO15-1 Seolto JO15-1G
C 29-09-2018 13:15 METO JO15-2 MOC'17 JO15-7
C 29-09-2018 12:30 BSC JO15-2 NSV JO15-1
C 29-09-2018 12:30 Seolto JO15-1G Nieuw Borgvliet JO15-2
C 29-09-2018 11:45 Cluzona JO15-3 Vivoo JO15-1G
C 29-09-2018 11:45 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-8
C 29-09-2018 11:00 Grenswachters JO15-1G MOC'17 JO15-8
C 06-10-2018 13:30 Unitas'30 JO15-8 Grenswachters JO15-1G
C 06-10-2018 13:15 METO JO15-2 Seolto JO15-1G
C 06-10-2018 12:30 Nieuw Borgvliet JO15-2 BSC JO15-2
C 06-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-3 Cluzona JO15-3
C 06-10-2018 11:15 MOC'17 JO15-7 MOC'17 JO15-8
C 06-10-2018 11:00 Vivoo JO15-1G NSV JO15-1
C 13-10-2018 08:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-3
C 13-10-2018 10:00 NSV JO15-1 MOC'17 JO15-7
C 13-10-2018 11:00 Grenswachters JO15-1G Vivoo JO15-1G
C 13-10-2018 11:15 MOC'17 JO15-8 Nieuw Borgvliet JO15-2
C 13-10-2018 11:45 Cluzona JO15-3 METO JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 15-09-2018 10:15 WDS'19 JO15-2 Unitas'30 JO15-8 M.D.A. (Marcel) Domenie 6252 10 - 1
B 08-09-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-8 L. (Laurens) Heikamp 5995 13 - 1
B 01-09-2018 10:15 Unitas'30 JO15-8 JEKA JO15-10 G. (Gijs) Nouws 6065 3 - 6
V 25-08-2018 13:00 Unitas'30 JO15-8 Sv Reeshof JO14-3 John Frauenfelder (S)
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 WDS'19 JO15-2 Unitas'30 JO15-8 6252 10-1
B 15-09-2018 12:00 JEKA JO15-10 Boeimeer JO15-3 6572 2-4
B 08-09-2018 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-8 5995 13-1
B 08-09-2018 15:30 JEKA JO15-10 WDS'19 JO15-2 6060 3-5
B 01-09-2018 10:15 WDS'19 JO15-2 Boeimeer JO15-3 6568 3-3
B 01-09-2018 10:15 Unitas'30 JO15-8 JEKA JO15-10 6065 3-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cluzona JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Grenswachters JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 METO JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO15-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOC'17 JO15-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuw Borgvliet JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NSV JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Seolto JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO15-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vivoo JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-3 3 2 1 0 7 20 6 14 0
2 WDS'19 JO15-2 3 2 1 0 7 18 7 11 0
3 JEKA JO15-10 3 1 0 2 3 11 12 -1 0
4 Unitas'30 JO15-8 3 0 0 3 0 5 29 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:15 4 A 16 Team training Unitas'30 JO15-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 13-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 20-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 27-08-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 03-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 10-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 17-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 24-09-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 01-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 08-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 15-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 22-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 29-10-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 05-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 12-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 19-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 26-11-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 03-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 10-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 17-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 24-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 31-12-18 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 07-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 14-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 21-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 28-01-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 04-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 11-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 18-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 25-02-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 04-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 11-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 18-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 25-03-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 01-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 08-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 15-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 22-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 29-04-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 06-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 13-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 20-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 27-05-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 03-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 10-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 17-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
ma 24-06-19 19:00 - 20:15 4 A Team training Unitas'30 JO15-8
woensdag 19:00 - 20:15 3A2 7 Team training Unitas'30 JO15-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 15-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 22-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 29-08-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 05-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 12-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 19-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 26-09-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 03-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 10-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 17-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 24-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 31-10-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 07-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 14-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 21-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 28-11-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 05-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 12-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 19-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 26-12-18 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 02-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 09-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 16-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 23-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 30-01-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 06-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 13-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 20-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 27-02-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 06-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 13-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 20-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 27-03-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 03-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 10-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 17-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 24-04-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 01-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 08-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 15-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 22-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 29-05-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 05-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 12-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 19-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8
wo 26-06-19 19:00 - 20:15 3B1 Team training Unitas'30 JO15-8

Berichten



Terug naar boven