0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO15-8
Teamleden
Spelers | |||||||
Ralf van den Branden | |||||||
Gor Hajrapetyan | |||||||
Luuk Meulenberg | |||||||
Bas Voermans | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 10:00 | Boeimeer JO15-3 | WDS'19 JO15-2 | 114302 | 6-0 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | Unitas'30 JO15-8 | 146746 | 3-3 | ||
C | 25-05-2019 10:05 | Unitas'30 JO15-7 | VVR JO15-2 | 114594 | 0-4 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Rijen JO15-4 | JEKA JO15-10 | 114380 | 6-3 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Rijen JO15-3 | UVV'40 JO15-2 | 115169 | 2-3 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | VVR JO15-2 | Baronie JO15-7 | 114479 | 7-1 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | WDS'19 JO15-2 | Rijen JO15-4 | 112922 | 6-1 | ||
C | 18-05-2019 12:00 | JEKA JO15-10 | Moerse Boys JO15-2 | 113686 | 5-0 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | UVV'40 JO15-2 | Boeimeer JO15-3 | 114542 | 0-4 | ||
C | 18-05-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-8 | Rijen JO15-3 | 146745 | 2-6 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Baronie JO15-7 | UVV'40 JO15-2 | 113354 | 1-12 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | Rijen JO15-4 | VVR JO15-2 | 114154 | 1-13 | ||
C | 11-05-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-7 | Unitas'30 JO15-8 | 146744 | 3-3 | ||
C | 11-05-2019 11:30 | Boeimeer JO15-3 | Moerse Boys JO15-2 | 114338 | 11-0 | ||
C | 11-05-2019 12:30 | Rijen JO15-3 | JEKA JO15-10 | 113865 | 5-3 | ||
C | 04-05-2019 11:45 | WDS'19 JO15-2 | Baronie JO15-7 | 113963 | 4-0 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Moerse Boys JO15-2 | Rijen JO15-3 | 114149 | 2-7 | ||
C | 04-05-2019 13:30 | JEKA JO15-10 | Unitas'30 JO15-7 | 114139 | 12-4 | ||
C | 04-05-2019 14:15 | Unitas'30 JO15-8 | Boeimeer JO15-3 | 146743 | 0-7 | ||
C | 04-05-2019 14:00 | UVV'40 JO15-2 | Rijen JO15-4 | 113740 | 18-0 | ||
C | 17-04-2019 19:15 | UVV'40 JO15-2 | VVR JO15-2 | 113601 | 2-0 | ||
C | 13-04-2019 12:30 | VVR JO15-2 | Unitas'30 JO15-8 | 146742 | 4-0 | ||
C | 13-04-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-7 | WDS'19 JO15-2 | 115309 | 1-5 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Rijen JO15-4 | Moerse Boys JO15-2 | 114742 | 3-6 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | Baronie JO15-7 | JEKA JO15-10 | 114779 | 0-14 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | Boeimeer JO15-3 | Rijen JO15-3 | 113817 | 5-1 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | WDS'19 JO15-2 | VVR JO15-2 | 114953 | 3-0 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Rijen JO15-3 | Rijen JO15-4 | 112844 | 4-0 | ||
C | 06-04-2019 13:00 | JEKA JO15-10 | Boeimeer JO15-3 | 114785 | 1-3 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | UVV'40 JO15-2 | Unitas'30 JO15-7 | 113534 | 4-3 | ||
C | 06-04-2019 11:45 | Unitas'30 JO15-8 | Baronie JO15-7 | 146741 | 6-5 | ||
C | 30-03-2019 12:30 | VVR JO15-2 | JEKA JO15-10 | 114137 | 3-2 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | Baronie JO15-7 | 114516 | 2-4 | ||
C | 30-03-2019 12:30 | Rijen JO15-3 | WDS'19 JO15-2 | 113781 | 3-3 | ||
C | 23-03-2019 12:30 | VVR JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 113429 | 6-0 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | Baronie JO15-7 | Rijen JO15-3 | 113302 | 1-8 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | Rijen JO15-4 | Unitas'30 JO15-8 | 146740 | 3-4 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | WDS'19 JO15-2 | UVV'40 JO15-2 | 114054 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 11:55 | Unitas'30 JO15-7 | Boeimeer JO15-3 | 113274 | 2-5 | ||
C | 16-03-2019 11:45 | Unitas'30 JO15-7 | Rijen JO15-4 | 115337 | 4-2 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | JEKA JO15-10 | Unitas'30 JO15-8 | 146739 | 7-0 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Rijen JO15-4 | Boeimeer JO15-3 | 115220 | 1-10 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | WDS'19 JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 115345 | 2-3 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | Baronie JO15-7 | Unitas'30 JO15-7 | 114344 | 1-11 | ||
C | 09-03-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-8 | UVV'40 JO15-2 | 146738 | 1-12 | ||
C | 23-02-2019 10:15 | WDS'19 JO15-2 | JEKA JO15-10 | 113497 | 3-0 | ||
C | 16-02-2019 13:30 | Unitas'30 JO15-8 | NSV JO15-1 | 113070 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | Moerse Boys JO15-2 | Unitas'30 JO15-7 | 113512 | 0-6 | ||
C | 16-02-2019 11:30 | Boeimeer JO15-3 | Baronie JO15-7 | 114193 | 14-1 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | Rijen JO15-3 | VVR JO15-2 | 113586 | 2-4 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | JEKA JO15-10 | UVV'40 JO15-2 | 114401 | 0-5 | ||
C | 16-02-2019 13:45 | Unitas'30 JO15-8 | WDS'19 JO15-2 | 146737 | 2-5 | ||
C | 09-02-2019 12:30 | VVR JO15-2 | Boeimeer JO15-3 | 113575 | 3-4 | ||
C | 09-02-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-7 | Rijen JO15-3 | 113127 | 3-1 | ||
C | 09-02-2019 13:30 | UVV'40 JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 114223 | 5-1 | ||
C | 09-02-2019 11:00 | Baronie JO15-7 | Rijen JO15-4 | 114141 | 6-2 | ||
C | 09-02-2019 10:15 | Unitas'30 JO15-4 | Unitas'30 JO15-8 | 115282 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Steenbergen JO15-2 | 101766 | 1-3 | ||
C | 15-12-2018 11:00 | Vivoo JO15-1G | Unitas'30 JO15-8 | 40581 | 5-0 | ||
C | 15-12-2018 10:00 | NSV JO15-1 | Cluzona JO15-3 | 42132 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 11:30 | Steenbergen JO15-2 | METO JO15-2 | 101776 | 3-0 | ||
C | 08-12-2018 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Beek Vooruit JO15-3 | 41482 | 1-4 | ||
C | 08-12-2018 11:15 | MOC'17 JO15-7 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 39981 | 7-1 | ||
C | 08-12-2018 13:00 | Grenswachters JO15-1G | Seolto JO15-1G | 78654 | 0-4 | ||
C | 06-12-2018 19:00 | METO JO15-2 | Grenswachters JO15-1G | 40336 | 2-2 | ||
C | 01-12-2018 11:45 | Unitas'30 JO15-8 | MOC'17 JO15-8 | 41070 | 1-0 | ||
C | 01-12-2018 12:30 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | Vivoo JO15-1G | 40708 | 2-0 | ||
C | 01-12-2018 11:45 | Cluzona JO15-3 | Steenbergen JO15-2 | 101775 | 1-8 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | Beek Vooruit JO15-3 | NSV JO15-1 | 40396 | 1-0 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | Seolto JO15-1G | MOC'17 JO15-7 | 78653 | 2-6 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | NSV JO15-1 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 40447 | 9-0 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | Vivoo JO15-1G | Beek Vooruit JO15-3 | 40472 | 1-6 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | Grenswachters JO15-1G | Steenbergen JO15-2 | 101774 | 1-8 | ||
C | 24-11-2018 11:15 | MOC'17 JO15-7 | Cluzona JO15-3 | 40533 | 12-0 | ||
C | 24-11-2018 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Seolto JO15-1G | 78652 | 3-1 | ||
C | 24-11-2018 12:00 | Unitas'30 JO15-8 | METO JO15-2 | 41937 | 5-2 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Steenbergen JO15-2 | Vivoo JO15-1G | 101773 | 2-1 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | NSV JO15-1 | MOC'17 JO15-8 | 41604 | 2-1 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Seolto JO15-1G | Unitas'30 JO15-8 | 78651 | 7-2 | ||
C | 17-11-2018 11:45 | Beek Vooruit JO15-3 | MOC'17 JO15-7 | 40614 | 3-0 | ||
C | 17-11-2018 11:45 | Cluzona JO15-3 | Grenswachters JO15-1G | 41687 | 0-2 | ||
C | 17-11-2018 12:30 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | METO JO15-2 | 41506 | 6-2 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | Grenswachters JO15-1G | NSV JO15-1 | 40357 | 0-4 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | Vivoo JO15-1G | Seolto JO15-1G | 78650 | 0-1 | ||
C | 10-11-2018 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Cluzona JO15-3 | 42020 | 8-2 | ||
C | 10-11-2018 11:15 | MOC'17 JO15-7 | Steenbergen JO15-2 | 101772 | 7-0 | ||
C | 10-11-2018 11:45 | METO JO15-2 | Beek Vooruit JO15-3 | 39858 | 0-9 | ||
C | 10-11-2018 12:00 | Unitas'30 JO15-8 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 40969 | 3-1 | ||
C | 03-11-2018 11:45 | Cluzona JO15-3 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 39703 | 2-3 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Vivoo JO15-1G | 40898 | 6-0 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | MOC'17 JO15-7 | Unitas'30 JO15-8 | 40477 | 4-1 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | Grenswachters JO15-1G | Beek Vooruit JO15-3 | 40585 | 0-7 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | NSV JO15-1 | METO JO15-2 | 39674 | 10-0 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Steenbergen JO15-2 | Seolto JO15-1G | 101771 | 1-5 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | Vivoo JO15-1G | MOC'17 JO15-7 | 40084 | 0-3 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | Grenswachters JO15-1G | 40239 | 5-1 | ||
C | 27-10-2018 13:15 | METO JO15-2 | MOC'17 JO15-8 | 41240 | 2-6 | ||
C | 27-10-2018 12:00 | Unitas'30 JO15-8 | NSV JO15-1 | 41094 | 1-8 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | Beek Vooruit JO15-3 | Steenbergen JO15-2 | 101770 | 5-2 | ||
C | 20-10-2018 08:30 | Seolto JO15-1G | Cluzona JO15-3 | 78648 | 10-0 | ||
C | 20-10-2018 11:15 | Steenbergen JO15-2 | NSV JO15-1 | 101767 | 5-5 | ||
C | 13-10-2018 11:15 | MOC'17 JO15-8 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 41141 | 3-2 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | NSV JO15-1 | MOC'17 JO15-7 | 40269 | 0-3 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | Grenswachters JO15-1G | Vivoo JO15-1G | 40089 | 3-1 | ||
C | 13-10-2018 11:45 | Cluzona JO15-3 | METO JO15-2 | 41063 | 2-3 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | Steenbergen JO15-2 | Unitas'30 JO15-8 | 101769 | 7-2 | ||
C | 13-10-2018 08:30 | Seolto JO15-1G | Beek Vooruit JO15-3 | 78647 | 1-4 | ||
C | 06-10-2018 11:15 | MOC'17 JO15-7 | MOC'17 JO15-8 | 39967 | 7-1 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | Vivoo JO15-1G | NSV JO15-1 | 40344 | 1-9 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | Beek Vooruit JO15-3 | Cluzona JO15-3 | 41951 | 9-1 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | BSC JO15-2 | 41587 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 13:15 | METO JO15-2 | Seolto JO15-1G | 78646 | 1-7 | ||
C | 06-10-2018 13:30 | Unitas'30 JO15-8 | Grenswachters JO15-1G | 40597 | 4-2 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | Steenbergen JO15-2 | 101768 | 1-2 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Grenswachters JO15-1G | MOC'17 JO15-8 | 40065 | 3-5 | ||
C | 29-09-2018 11:45 | Beek Vooruit JO15-3 | Unitas'30 JO15-8 | 40576 | 7-0 | ||
C | 29-09-2018 11:45 | Cluzona JO15-3 | Vivoo JO15-1G | 41549 | 2-1 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | Seolto JO15-1G | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 78645 | 5-3 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | BSC JO15-2 | NSV JO15-1 | 41184 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 13:15 | METO JO15-2 | MOC'17 JO15-7 | 41645 | 1-10 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | NSV JO15-1 | Seolto JO15-1G | 78644 | 4-3 | ||
C | 22-09-2018 14:00 | Unitas'30 JO15-8 | Cluzona JO15-3 | 41397 | 4-2 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | Beek Vooruit JO15-3 | 40359 | 2-1 | ||
C | 22-09-2018 11:15 | MOC'17 JO15-7 | Grenswachters JO15-1G | 41280 | 2-0 | ||
C | 22-09-2018 11:15 | MOC'17 JO15-8 | BSC JO15-2 | 39905 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | Vivoo JO15-1G | METO JO15-2 | 39539 | 3-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 10:15 | WDS'19 JO15-2 | Unitas'30 JO15-8 | 6252 | 10-1 | ||
B | 15-09-2018 12:00 | JEKA JO15-10 | Boeimeer JO15-3 | 6572 | 2-4 | ||
B | 08-09-2018 11:30 | Boeimeer JO15-3 | Unitas'30 JO15-8 | 5995 | 13-1 | ||
B | 08-09-2018 15:30 | JEKA JO15-10 | WDS'19 JO15-2 | 6060 | 3-5 | ||
B | 01-09-2018 10:15 | WDS'19 JO15-2 | Boeimeer JO15-3 | 6568 | 3-3 | ||
B | 01-09-2018 10:15 | Unitas'30 JO15-8 | JEKA JO15-10 | 6065 | 3-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boeimeer JO15-3 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 69 | 9 | 60 | 0 |
2 | UVV'40 JO15-2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 63 | 14 | 49 | 0 |
3 | VVR JO15-2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 44 | 15 | 29 | 0 |
4 | WDS'19 JO15-2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 33 | 18 | 15 | 0 |
5 | Rijen JO15-3 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 39 | 26 | 13 | 0 |
6 | Unitas'30 JO15-7 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 37 | 37 | 0 | 0 |
7 | JEKA JO15-10 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 47 | 29 | 18 | 0 |
8 | Unitas'30 JO15-8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 21 | 55 | -34 | 0 |
9 | Moerse Boys JO15-2 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 17 | 52 | -35 | 0 |
10 | Baronie JO15-7 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 20 | 80 | -60 | 0 |
11 | Rijen JO15-4 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 19 | 74 | -55 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOC'17 JO15-7 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 61 | 9 | 52 | 0 |
2 | Beek Vooruit JO15-3 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 56 | 8 | 48 | 0 |
3 | NSV JO15-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 51 | 15 | 36 | 0 |
4 | Steenbergen JO15-2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 41 | 29 | 12 | 0 |
5 | Seolto JO15-1G | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 46 | 24 | 22 | 0 |
6 | MOC'17 JO15-8 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 35 | 27 | 8 | 0 |
7 | Nieuw Borgvliet JO15-2 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 26 | 35 | -9 | 0 |
8 | Unitas'30 JO15-8 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 23 | 45 | -22 | 0 |
9 | Grenswachters JO15-1G | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 14 | 42 | -28 | 0 |
10 | Vivoo JO15-1G | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 13 | 35 | -22 | 0 |
11 | METO JO15-2 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 14 | 63 | -49 | 0 |
12 | Cluzona JO15-3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 12 | 60 | -48 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boeimeer JO15-3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 20 | 6 | 14 | 0 |
2 | WDS'19 JO15-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 18 | 7 | 11 | 0 |
3 | JEKA JO15-10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 0 |
4 | Unitas'30 JO15-8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 29 | -24 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:15 | 4 A | 16 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:15 | 3A2 | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|